>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Norwegia (Tippeligaen | Addecoligaen) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Stabaek - Haugesund 20.05.2012, 18:00 ✅ 0-2
Typ:
Haugesund
Kurs: 1,95
Buk : Sbobet
Stawka: 7/10


Stabaek u siebie 0-1-3, zero goli i aż 9 straconych. Ostatnio u siebie 0-5 z Molde.
Haugesund poza domem 1-3-0, 3-1-0 u siebie, 4 miejsce w tabeli.
Jeśli chcą skończyć sezon w top3, muszą wygrywać poza domem, ten mecz to idealna szansa na 3 punkty.

Mecz: Alta - Sarpsborg ✅ 1-3
Typ: Sarpsborg
Kurs: 2,04
Bukmacher: Sbobet
Stawka: 5/10


Analiza:

Sparta na 4 miejscu w tabeli, traci tylko punkt do pierwszego Startu.
Do tej pory wygrała wszystkie trzy mecze wyjazdowe.
O Alcie już wspominałem, straciła najlepszego strzelca, u siebie zdobyła 5 z 6 punktów do tej pory,
wygrała 5-0 ze słabym Hodd, ale Sarpsborg jako kandydat do awansu nie powinien mieć tu problemów z wygraną.

Mecz: Mjondalen - Start ⛔ 3-0
Typ: Start
Kurs: 1,85
Bukmacher: Sportingbet
Stawka: 5/10


Analiza:

W tym buku udało mi się zagrała za niecałe 50zł na ten mecz
Mjondalen u siebie rozegrał do tje pory dwa mecze, wygrał z Hodd 2-1 oraz zremisował 1-1 z Bryne.
Poza domem 1-0-3 dwa gole strzelone i straconych aż 10.
Start na najlepszej drodze powrotu do 1 ligi, pierwsze miejsce w tabeli.
Na wyjazdach 1-3-0, nic szczególnego ? zremisowali 4-4 z mocną Spartą, 1-1 z Ranheim oraz Sandefjord,
czyli z rywalami w walce o awans, dla mnie Start tu wygra, jeśli dodamy do tego wyniki ostatnich meczów,
ostatnio wygrali aż 7-0 u siebie.

Baerum - Ham-Kam 2.06 sbo 5/10 ✅ 1-2
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Takie na luzie typy, za drobne można sobie zagrać:

Strømsgodset - Odd Grenland 1 1,60 /1:0

Lider gra z drużyną zajmującą 7 miejsce. Odd Grenland od kilku meczy nie przegrał (dokładnie od 22 kwietnia) i obstawiam, że dzisiaj w końcu skończy się ta dobra passa. Gospodarze u siebie 4:eek:ne:0, goście na wyjeździe 2:eek:ne:2. Dodatkowo Odd grał 3 dni temu ciężki mecz Rosenborgiem zremisowany 0:0 + w ich szeregach zabraknie kilku piłkarzy.
Sogndal - Sandnes Ulf 2 3,60 /0:0, ale jak ktoś zagrał mniej odważna opcję to weszło:)
Mecz drużyn, które raczej skazane są na walkę o utrzymanie. Sogndal na początku sezonu radziło sobie wyśmienicie nie przegrywając 6 kolejnych spotkań jednak nagle coś się zacięło i kolejne 5 meczy (liga+puchary) już przegrali... Dodatkowo w drużynie są spore osłabienia. Przed sezonem Sandnes rozjechał Sogndal uwaga 8:0. Na powtórkę raczej nie ma co liczyć ale jakaś skromnej wygranej można się spodziewać. Dla mnie odważnych X2 albo DNB.

Vålerenga - Rosenborg 1 2,90 /0:0

Mecz między dwoma chyba najbardziej znanymi i utytułowanymi drużynami w norweskiej lidze, jednak póki co obydwie są daleko od swojej dawnej dobrej formy. Valeranga u siebie 3:zero:1, Rosenborg na wyjeździe 1:3:0. Myślę, że dzisiaj atut własnego boiska i powrót ważnych zawodników pomoże w odniesieniu zwycięstwa Valerandze. Ostatni mecz zakończył się skromną wygraną dzisiejszych gospodarzy 1:0.
Brann - Fredrikstad 1 1,60 /2:0
Brann u siebie 2:eek:ne:2, Fredrikstad na wyjeździe 0:two:3. Warte odnotowania jest, że dzisiejsi goście nie wygrali w lidze od 1 kwietnia kiedy to pokonali 5:1 Stabaek, gospodarze u siebie nie są jakoś mega mocni - wręcz przeciwnie idzie im dość słabo ale ostatnio wspięli się na wyżyny umiejętności i rozgromili 5:0 Sogndal. Dodatkowo w drużynie Fredrikstad jakieś tam braki kadrowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Molde - Tromso 1 @ 1.78 Pinnacle
Dalszy ciąg 11. kolejki norweskiej Tippeligaen, w której zmierzy się będące na drugiej pozycji Molde z czwartym w tabeli Tromso. Faworytem oczywiście są gospodarze, którzy jako jedyni nie stracili jeszcze punktów na własnym boisku. Wygrali wszystkie 5 dotychczasowych spotkań osiągając przy tym bilans bramkowy 11:5. Warto dodać, że gracze Molde strzelali gole w ośmiu swoich meczach i zawsze to oni otwierali wynik spotkania. Co do dzisiejszych gości to z kolei oni na wyjazdach są jedną z najsłabiej prezentujących się ekip. Po 4 pojedynkach zgromadzili zaledwie 2 pkt przy bilansie bramkowym 2:7. Obydwie bramki zdobyli w jednym spotkaniu, a w pozostałych trzech nie udało im się strzelić. Jeśli dodamy do tego świetną obronę Molde, która w ostatnich 4 grach nie straciła bramki to nasuwa się oczywisty wniosek, że jakikolwiek gol dla przyjezdnych dzisiaj będzie lekkim zaskoczeniem. Tromso to zdecydowanie ekipa własnego boiska. Przed własną publicznością spisują się świetnie, a na wyjazdach nie mogą się odnaleźć. Nie spodziewam się tu jakiegoś pogromu, ale myślę, że konsekwentnie gospodarze powinni tę rywalizację wygrać.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Strommen - Ranheim 28.05.2012, 18:00
Typ:
Ranheim -0,25
Kurs: 1,97
Buk: Bet365
Stawka: 6/10

Ranheim sezon zaczął od 3 wygranych, następnie zremisował trzykrotnie z silnymi ekipami:
Startem, Spartą oraz Ham-Kam.
Ostatnia wygrana u siebie 7-0 z Kongsvinger puszcza w niepamięć porażkę 0-3 z Notodden poza domem.
Strommen początek sezonu całkiem dobry, ostatnio na 5 spotkań cztery porażki,
odpadli z Raufoss w pucharze, przegrywali ze Startem oraz Spartą, które w tym roku walczą o awans.
Rok temu było 2-2, Strommen w ostatnich minutach dwukrotnie doprowadzał do remisu.
Poza domem przegrali 1-4, dwa gola dla Ranheim zdobył wtedy Stene, w tym roku ma już 6 trafień na koncie.
Z ekipy Strommen odszedł najlepszy strzelec Moen, zabraknie ważnych van den Burgta w linii pomocy oraz Yabre w obronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
vs

Stabaek - Lillestrom

Typ : Lillestrom +0,5 (AH) @ 1,475 Bet365 ⛔ 4:1 ????​

Oba zespoły jeszcze przed tym sezonem znajdowały się na podobnym poziomie. Co roku środek tabeli, a różnica punktowa między nimi zawsze była mała. W tym roku jednak gospodarze spisują się jak na razie dużo poniżej oczekiwań. Jeden remis na dziesięć spotkań ? Lekką kpiną zapachniało. Ale z drugiej strony nie ma się za bardzo dziwić, bo przed sezonem z klubu odeszło wielu zawodników, którzy w ubiegłorocznych rozgrywkach stanowili o sile Stabaek&#39;a. Nie ma najlepszego napastnika Palmasona (26/8), nie ma bramkostrzelnych pomocników Olle Olle (26/7), Diskeruda (30/3), M&#39;Bang Ondo (25/4), Anderssona (22/4) oraz podstawowego w ostatnich latach obrońcy Skjonsberga (30/0). Teraz widać ile ci zawodnicy znaczyli dla tej ekipy. Obecnie skład zespołu jest wąski, z wieloma zawodnikami młodzieżowymi, którym jednak brakuje potrzebnego doświadczenia. Wszystko to odbija się na wynikach. Widać po statystykach, że mają ogromne problemy ze strzelaniem bramek, których obecnie na koncie mają tylko trzy! Do tego defensywa, w której grają 18 i 20 latkowie. W ataku głównie gra 18-letni Boli i 22-letni Brustad. Dzisiaj nieobecny będzie Stangel (P, 3/0).
Lillestrom ostatnio siedem punktów w trzech meczach. Widać, że złapali formę i dzisiaj będą występować w roli faworyta pomimo tego, że mecz jest rozgrywany na ciężkim terenie, bynajmniej dla nich [statystyki h2h]. Od lat środek tabeli z częstym unikaniem spadku. Podobnie powinno być i w tym roku, więc takie mecze jak ten trzeba koniecznie wygrywać, a jeśli nie wygrać to chociaż wywieźć jeden cenny punkt, który w dalszej części sezonu może dla nich okazać się bardzo ważnym. Napad posiadają przeciętny, obrona lepiej wygląda bo jest jedną z lepszych. Można to zobaczyć po brakach straconych i miejscu zajmowanym obecnie przez zespół z Kjeller. Skład gości w porównaniu do Stabaek wygląda o niebo lepiej. Wielu doświadczonych graczy, którzy już wiele widzieli i zapewniają pewien poziom sportowy. Dzisiaj bez Gulbrandsen (N, 4/0) i Moena (P, 7/1).
Tak jak wspomniałem wyżej jedynym problemem dla tego typu jest niekorzystne h2h, a poza tym to według mnie goście dzisiaj powinni wywieźć chociaż jeden punkt, dlatego stawiam na nich dodatni handicap.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Spotkanie.Tromsö-Brann(+1) handi europejskie
Typ.1
Kurs.2,50
Bukmacher.Betsson
Data.28.05.2012 g.19.00
Analiza.
Dzisiaj o godzinie 19.00 dojdzie do ostatniego spotkania w dniu dzisiejszym w lidze Norweskiej czyli mecz pomiedzy zespolami Tromsö-Brann.Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest tutaj ekipa gospodarzy i dlatego na ich zwyciestwo dzisiaj stawim.Obie ekipy to typowe druzyny wlasnego boiska...i tak Tromso na wlanym stadionie zdobylo dotad 16 punktow na 18 mozliwych do zdobycia,natomiast na wyjezdzie ugrali raptem 2 punkty co daje im w sumie 18 punktow i 5 miejsce w tabeli.Ntomiast ekipa dzisiejszych gosci ma na koncie 13 punktow co daje im dopiero 11 miejsce,a na wyjazdach zdobyli dotad 3 punkty w 5 meczach gdzie wygrali 4-3 ze slabiutkim Lillestrom SK,a tak poniesli 4 porazki....Tak iec tutaj ogromna przewaga gospodarzy dzieki atutowi wlasnego boiska.A oto osttnie spotkania ekipy Tromso na wlasnym boisku...
Tromso - Viking 5-1
Tromso - Valerenga 3-1
A oto ostatnie mecze Brann na wyjezdzie...
Aalesund - Brann 2-0
Lillestrom - Brann 3-4

Mysle,ze ten jedyny aspekt ktorym jest wlasne boisko,pilkarze Tromso spokojnie wykorzystaja i odniosa dzisiaj pewne zwyciestwo...Typuje wygrana 3-1.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Norwegia 2
Ull/Kisa - Sarpsborg 08
Over 3.5 gola
2.40
Sportingbet


Na dzisiaj wybrałem mecz z drugiej ligi norweskiej. W meczu rozpoczynającym 10 kolejkę spotkań zmierzy się ze sobą Ull/Kisa i Sarpsborg 08. Gospodarze to lider rozgrywek, a goście plasują się zaraz za nimi. Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola.
Gospodarze rozegrali do tej pory 9 meczy. W 4 z nich mieli over 3.5 gola. Daje to około 40% wszystkich spotkań. Goście co ciekawe również mieli 4 razy over 3.5 gola w 9 meczach. Obie drużyny zaliczają średnio co 2 mecz wynik wyższy niż 3 gole. Ull i Sarpsborg nie grały jeszcze ze sobą. To będzie ich 1 mecz w historii. Moim zdaniem mecz zakończy się remisem, a kibice zgromadzeni na stadionie Ull/Kisa zobaczą co najmniej 4 bramki. Stawiam 2:2 i over 3.5 gola.
 
disvolrest 8,3K

disvolrest

Użytkownik
Hodd - Ham-Kam 03.05.2012, 18:00 Typ: Ham-Kam -0,25 Kurs: 2,13 Buk: Sbobet Stawka: 4/10 Hodd u siebie 1-0-3, ostatnio cztery porażki w lidze. Ham-Kam poza domem 2-1-1, po trzech porażkach na początku sezonu, ostatnio 6 meczów bez porażki, w tym trzy wygrane, remisy m.in. z Bodo oraz Ranheim.
Słowo klucz: porażka
Miałem dylemat właśnie co do tego meczu: czy zagrać 2dnb lub x2 skromnie czy 12 i co ma być to będzie i wybrałem tą drugą opcję ;) To że padnie bramka to wiedziałem na bank, tylko nie wiedziałem dla kogo, ostatnie spotkania, historia itd. I tylko właśnie te serie mnie tak niepokoiły gdyż każda musi się kiedyś skończyć ale też przeczucie bo co człowiek zagra 1x czy x2 to zazwyczaj najlepiej 12 wychodzi ;)
No i 3,31zł wpadło ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dziś Hodd zagrał świetnie i skutecznie, po tym co się działo
grałem Hodd na live od 2-0 dla nich w DNB więc nie przegrałem na tym meczu :cool:
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Na jutro w pucharze Norwegii:

Sarpsborg -0,5 2,04 , Start -0,25 2 i Ullensaker +0,5 1,8 wszystko w sbo.

Hodd ostatnio w lidze trzy tygodnie temu wygrało aż 5-0 z Ham-Kam, wcześniej seria porażek.
Sparta przegrała z rewelacją ligi - Ullensaker, wcześniej seria wygranych, poza domem trzy wygrane,
gram na gości, bo pucharu nie odpuszczają.

Start wygrał już z Kongsinger 1-0 poza domem miesiąc temu, poza przegraną
0-3 z Mjondalen na wyjazdach gra dobrze.
Kongsvinger po trzech porażkach wygrało z Nottoden 3-1 u siebie oraz remis z Altą 1-1 poza domem.
Rok temu Start przegrał z zdobywcą pucharu Aalesund w 1/2,
gospodarze przegrali z Odd Grenland po dogrywce w 3 rundzie.

Ullensaker jest pierwszy w Adecco, z Lillestrom w sparingu przed sezonem zremisowało 0-0,
gra u siebie, goście rok temu odpadli po karnych z Rosengobrg w 4 rundzie,
dla mnie Kisa tego mecz nie przegra.
 
bartlomiej87 14

bartlomiej87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Norwegia Tippeligaen
Spotkanie: Vålerenga - Aalesund 0:0 ⛔
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:


Dziś o godz 19:00 zostanie rozegrane spotkanie w Lidze Norwerskiej pomiędzy Vålerenga - Aalesund.Gospodarze u siebie grają przeciętnie zanotowali 3 wygrane 1 remis 2 porażki strzelając 7 tracąc 7 zdobywając 10 punktów. W ostatnim spotkaniu podejmowali u siebie Stabaek i przegrali to spotkanie 1:2.Vålerenga zajmuję obecnie 10 miejsce zanotowali 4 wygrane 2 remisy i 5 porażek strzelając 13 straconych 16 zdobywając 14 punktów.Goście w meczach wyjazdowych grają bardzo żle zanotowali 0 wygranych 3 remisy i 3 porażki strzelając 5 straconych 10 zdobywając 3 punkty.W ostatnim spotkaniu podejmowali u siebie Sogndal i pał wynik remisowy.Aalesund zajmuję obecnie 9 miejsce zanotowali 3 wygrane 6 remisów i 3 porażki strzelając 16 straconych 16 zdobywając 15 punktów.Obie drużyny spotkały się,że sobą 10 raży i góra byli gospodarze.Na 10 spotkań 9 raży wygrali gospodarze i raż padł wynik remisowy.Obie drużyny są obok siebie w tabeli i myślę,że w tym spotkaniu górą będa gospodarze.Stawiam na pewne żwycięstwo Vålerenga.Pozdrawiam i życzę wszystkim wysokich wygranych ????
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Norwegia Tippeligaen
Spotkanie: Vålerenga - Aalesund 0:0 ✅
Typ: X
Kurs: 3.72
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Spotkają się sąsiedzi z Tippeligaen piętro wyżej ugościli sie gracze z Aalesund, ale od dzisiejszego rywala mają jeden mecz wiecej na rozpisie i w sumie jeden zaległy do reszty ekip. Podobnie ma sie rzecz z gospodarzami, oni bowiem ogólnie mają dwa spotkania mniej od reszty ligowców. Obie ekipy z tego co sie rozeznałem, nie przystąpią do spotkania w najmocniejszych zestawieniach startowych, ze względu na kontuzje co niektórych graczy. Druzyna przyjezdna jest na pewno w lepszej dyspozycji w ostatnim czasie, co widac po wynikach od czterech spotkan nie przegrali, notując dwa remisy i dwie wygrane. Gospodarze wręcz na odwrót, nie potrafia ostatnio znalesc recepty na wygrywanie z przeciwnikami, cztery przegrane na piec rozegranych spotkan mówią za siebie. Lecz ja dzisiaj spodziewam sie jednak podziału pkt. pomiędzy ekipami. Dlaczego? Gospodarze pod dużą presja na odniesienie zwycięstwa, lecz im kompletnie nie idzie. Natomiast goście sa w dobrej dyspozycji, ale w następnym spotkaniu graja w pucharze ligi, wiec dzis trochę mogą nie grac na sto, tylko oszczędzać siły na kolejne spotkanie. Na dodatek nigdy nie wygrali goszcząc w Valerendze, siedmiokrotnie schodzili z boiska przegrani, raz kończąc spotkanie remisem. Owszem gospodarze wydaja sie moga sie dzis przełamać, ale podejrzewam remis bedzie max co moga ugrać dzis.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Viking-Brann
Brann 3.71 4/10 pinnacle ponad 2,5 1,84 5/10 sbobet

W tym wyścigu, wolałem grać ponad 2,5, Viking w najnowszych wydaniach w lidze który opuścił trzy mecze z wynikami bardzo ciężkich prawda, że ​​grał z Tromso i Rosenborg, ale te komplikacje nie są dobrą wróżbą na sezon również z powodu ciągłego pomimo ostatniego sezonu gdzie Sparta Sarpsborg i start już degradacją do drugiej ligi w pierwszej rundzie tego sezonu dwie nowo promowane są kwestionowania mistrzostwo jeszcze większe oczekiwania przed więc myślę, że Viking grosso.Impossibile ryzyko wiedzieć, co duch teraz zająć Viking widział ostatni mecz, ale dla mnie tutti.Brann pobity w zeszłym sezonie zajął za pierwszym kwalifikacji giocandosi do ostatniego dnia, gdzie finał sezonu, ponieważ finał stracił kilka punktów w tym sezonie, ale nie powtarzane są poza drużyny gospodarzy, który doświadczył pięciu porażek w sześciu, jednak tylko sukces w Lillestrom.Secondo mnie, czy mam grać, aby wygrać dzisiaj Brann wygrywa, nie wiem co jedenaście zajmie pole ale widziałem wykres, który usytuowany jest w spokojnej Myślę, że mistrzostwa odbędą dziedzinie najlepiej i jeśli tak, to dla mnie jego akcje zwycięstwa jest wysoka biorąc pod uwagę obecną formę Viking, wyścig, gdzie przybyli wiele sieci i wyświetlić wynik jednostek rozłożone 2,5 nie I pomyśleć dwa razy o biorąc go.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
BODO Glint 1.80 -0.5 6/10 ibc

Bodo to mistrzostwa poszła do wygrania ligi lub przynajmniej być promowane w zespole domu jest bardzo silna i daje prawie nic do przeciwników, chociaż ostatni ma 0-0 remis przed Strømmen którzy wyjechali na celu barykad, nie sądzę, Ranheim teraz przejść do tego, ale myślę, że jeśli gra jawnie widać, że mają też ambicje wysokiej rangi, ale myślę, że dzisiaj ma bardzo mało szans na wynos punktów przeciwko Bodo w świetnej formie.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Stabaek - Stromsgodset 2 1,72
wynik: 1:2 ✅

Pojedynek lidera z ostatnim zespołem ligi i głównym kandydatem do spadku. Sytuacje w tabeli każdy widzi, gospodarze 10 porażek w 13 spotkaniach, ledwo 7 pkt na koncie. Ostatnio u siebie pokonali Lillestrom 4:1 i to zwycięstwo daje im cień nadziei na nawiązanie wali o utrzymanie. Świetne zawody zagrał Brustad. Stromsgodset ostatni wyjazd to remis 3:3 po fantastycznym meczu z Rosenborgiem, a wszystkie gole strzelił dla Stromsgodset Kamara. Goście świetna forma, 7 kolejnych spotkań bez porażki w tym 6 zwycięstw, dla porównania w analogicznym okresie Stabaek przegrał 5 spotkań a ostatnio również przegrał w Lidze Europejskiej z fińskim Jyväskylä 0:2. Stromsgodset to ciekawy zespół, doświadczony środek pomocy, który umiejętnie potrafi rozegrać piłkę do szybkich i przebojowych skrzydłowych i napastników. Są Diomandé, Kamara, czy Konradsen. Belsvik ma nie ciekawą sytuację praktycznie w każdej formacji, w bramce zawodzi tak mlody Sayouba jak i doświadczony Larsen, młoda obrona popełnia masę prostych błędów, no ale jak na środku obrony grywa 18sto letni Cunningham to czego się spodziewać. Dają ogrywać się 16sto (!) letniemu Stengelowi nie tylko w lidze ale ostatnio zagrał tez z JJK. A ataku też słabo, sytuacje za sytuacją marnują młodzi Brustad i Boli. Z taka ekpią utrzymanie może być piekielnie trudne.

Hodd - Start 2 1,70
wynik: 0:0 ⛔

Hodd ostatnio jakby podłapali formę, 5 spotkań bez porażki, ba nawet przytrafiło się zwycięstwo aż 5:0 Ham-Kam co jest trochę niespodzianką. Start lider, 7 zwycięstw w 11 spotkań i ta niesamowicie kreatywna ofensywa. Między oboma zespołami jest klasa różnicy, więc inny wynik niż zwycięstwo gości z pewnością będzie niespodzianką. Ostatnio Start zagrał dobre zawody z Tromso w pucharze, a to że Tromso awansowało dopiero po karnych pokazuje, że potencjał chłopaki z Kristiansand mają. Goście na Hodd jadą w praktycznie najsilniejszym zestawieniu, większych osłabień nie ma. Świetnie rozumie się islandzka para Vilhjálmsson - Kristjánsson i to głownie od nich zalezy kreowanie gry w ataku. W Hodd ostatnio poprawiły się nastroje, bo zwycięstwo nad slabiutkim Asker 7:0 dało najwyższą od 17 lat rundę w pucharze. Puchar to jedno a liga zaś drugie.
Tromsdalen - Sarpsborg 08 2 1,75
wynik: 0:0 ⛔

Tutaj krótko. Roar Johansen z tego co widze ma do dyspozycji wszystkich kluczowych zawodników, nie zagrają dziś Tobias Henanger, Glenn Roberts, Claes Jørgensen i Mehmed Divanovic ale nie są to podstawowi zawodnicy, do tego forma na wyjazdach wyśmienita - 4 zwycięstwa w 5 spotkaniach, ale ostatnio przytrafiła się mała wpadka z Ull/Kisa i porażka 1:2. S08 na pewno faworyt do wygrania ligi. U gospodarzy czytałem gdzieś że są spore problemy kadrowe, na urazy mają narzekać Bertheussen, Hjorth, Waage, Johansen czy Lysvoll, a wszyscy to podstawowi zawodnicy, zresztą bodaj żaden z nich już nie zagrał w ostatnim meczu, dlatego z konieczności grają nieopierzeni Kjæve, Vangen, czy Arnoy. Jest problem z skompletowaniem składu na mecz, a wieźmy pod uwagę że przed sezonem gospodarze skazywani byli na walkę o utrzymanie.
 
B 7

bad-boy-87169

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Norwegia Tippeligaen
Spotkanie: Stabaek-Stromsgodset 1:2 ✅
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

O godz. 18:00 zostanie rozegrane spotkanie w lidze Norwerskiej pomiędzy Stabaek i Stromsgodset.Gospodarze zajmują ostanie miejsce w lidze zanotowali 2 wygrane 1 remis i 1o porazek zdobywajac strzelając 10 straconych 29 zdobywajac 7 punktów. Stabaek również u siebie bardzo zle sie spisuje w czwartek grali w Lidze Europejskiej co moze mieć wpływ na dzisiejsze spotkanie bo będą zmeczni.Goscie zajmuja 1 miejsce zanotowali 9 wygranych 2 remisy i 2 porazki strzelajac 28 straconych 16 zdobywajac 29 punktów.Uwazam ze w tym spotkaniu wygraja goscie bo na 2 miejscu jest Molde które ma do nich 1 punkt straty wiec to spotkaniu musza wygrac. Pozdrawiam ????
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Tippeligean
Spotkanie:
Odd Grenland - Valerenga 2:3
Typ: BTS ✅
Kurs:
1,55

Typ:
over 2,5 ✅
Kurs:
1,72

Bukmacher:
Bwin

Analiza:
Mecz pomiędzy 11 a 7 drużyną norweskiej ekstraklasy. W oczy rzuca się statystyka H2H na boisku Odd Grenland. Otóż w ostatnich 9 ligowych spotkaniach obie drużyny strzelały bramki. Dodatkowo w obecnym sezonie w 83% meczów domowych Odd Grenland traciło bramkę, a w 83% meczów wyjazdowych Valarenga strzelała bramkę. Te statystyki przemawiają za tym, że to Valarenga strzeli. Teraz coś na potwierdzenie formy strzeleckiej gospodarzy dzisiejszego meczu. Mają oni serię 5 domowych meczów ze strzeloną bramką i serię 4 meczów ze straconą bramką. Statystyki obecnego sezonu oraz historia bezpośrednich spotkań sprawia, że istnieje bardzo duża szansa na BTS. Dodatkowo w tym meczu typowałbym over 2,5 po kursie 1,72. Na ostatnie 9 meczów na boisku Odd Grenland over 2,5 padał ośmiokrotnie. 2/3 meczów Grenland u siebie to o2,5. Z kolei Valarenga nie jest drużyną typowo overową. W tym sezonie statystyka over/under wynosi 50%/50%, więc typ na over 2,5 w tym meczu jest mniej pewny niż BTS. Osobiście typuję wynik 2:2.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Wydaje mi się że kurs na Aalesund jest przeszacowany. Pomarańczowi nie wygrali w lidze od końca maja. Ostatnio trzy remisy i to dwa razy ratowane w ostatniej minucie: w meczach z druzynami Viking i Sogndal. Fredrikstad prezentuje się trochę lepiej, przede wszystkim w ataku gdzie są bardzo skuteczni. Gorzej z defensywą. Straszne błędy przy straconych bramkach z Sogndal i z Lillestrom (przy dwóch pierwszych bo przy strzałach Palmasona i Vaagan Moena cieżko było coś zrobić. Za kartki pauzuje Jorgen Horn (6) ale ostatnio miał słabsze momenty i może to wyjść drużynie na dobre. Szczególnie że Stromsborg nie powinien zagrać drugiego tak słabego spotkania jak z Lillestrom. Drugim pauzującym za kartki jest Tarik Elyounoussi (13/6). Etzaz Hussain (10/3) i Vidar Martinsen (13) narzekają na urazy ale jest szansa że zagrają. Mimo absencji najlepszego strzelca Fredrikstad nie będzie pozbawione atutów w ataku. Halvorsen, Jabbie, Valencia i wspomniany Hussain dobrze sie prezentują i będą groźni. Jesli chodzi o gospodarzy to kontuzjowani są obrońca Enar Jaager (11), napastnik Magnus Sylling Olsen (11) i pomocnik Peter Orry Larsen (8). Defensywa Fredrikstad będzie musiała uważać na Posta (11/3) Barrantesa (13/2) i skutecznego ostatnio obrońcę Arnefjorda.
H2h przemawia na korzyść gości. Aalesund u siebie pokonało Fredrikstad w 1 na 5 spotkań. I mimo że w tym sezonie u siebie są niepokonani to Fredrikstad wcale nie stoi na straconej pozycji jak widać to po kursach. Przewagą może być sztuczna trawa na Color Line Stadion ale jak pokazują mecze Fredrikstad ta nawierzchnia nie sprawia im większych problemów.
Fredrikstad +1 @ 2,25 ⛔
Fredrikstad +2 @ 1,40 ⛔
Również nie wiem skąd ten kurs na over w meczu Haugesund - Rosenborg. Wśród gospodarzy brylują napastnicy Djurdjic (14/9) i Soderlund (14/8) i to oni głównie odpowiadają za zdobywanie bramek. Dzisiaj jednak zabraknie Serba który pauzuje za kartki. Oprócz niego kontuzjowani są pomocnicy Nygaard (10) i Andreassen (10/1). Myślę że te braki w ekipie gospodarzy są znacznie poważniejsze niż absencje przeciwnika. W zespole Rosenborga zabraknie obrońców: sprzedanego do Bruggi Larsena (11) i zawieszonego za kartki Strandberga (12). Mimo to jest kim ich zastąpić. Trener Rosenborga ma również zrobić zmiany w ataku: http://fotball.adressa.no/eliteserien/article243134.ece Prica i Iversen usiądą na ławce, od początku mają grać Fredheim i Chibulke. Rosenborg bardzo dobrze broni u siebie. Na wyjazdach jest już trochę gorzej ale nie sądzę żeby osłabione Haugesund zdołało pokonać zespół z Trondheim. Oba kluby grają na własnych obiektach na naturalnej trawie wiec nawierzchnia nie powinna odegrać żadnej roli. Gości z podpórką uważam za pewniaka. Na under jest value.
x2 @ 1,57 ✅
under 2.5 @ 2,15 ✅
/wszystkie kursy WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
youngmoney 40

youngmoney

Użytkownik
Molde – Viking 1-2 ⛔
Dosyć pewnie wygląda dla mnie to spotkanie i jest nawet całkiem przyzwoity kurs, więc dlaczego nie spróbować... Gospodarze są wiceliderami tabeli ze stratą 4 punktów do Stromsgodset. U siebie grają bez strat punktowych, jak dotychczas 7 rozegranych spotkań i same zwycięstwa. Bilans bramkowy 17-8. Ostatnio Molde prezentuje całkiem przyzwoitą formę także w meczach wyjazdowych. Przytrafiła im się porażka 1-0, ale z nie byle kim bo Rosenborgiem, we wcześniejszych meczach odnieśli remis i 3 zwycięstwa, w ostatniej kolejce pokonali Valerengę 2-1. W lipcu będzie to ich pierwszy ligowy mecz w roli gospodarza i spora szansa na dopisanie kolejnych 3 punktów. Viking to ligowy przeciętniak. Ich dorobek to 18 punktów, bilans 5-3-7. Na wyjazdach spisują się słabo, tylko 6 punktów (1 zwycięstwo i 3 remisy), jak na 8 rozegranych spotkań to raczej niezbyt imponujące osiągnięcie. Tydzień temu odnieśli zwycięstwo 2-1 nad Honefoss, co pozwoliło im oddalić się od strefy spadkowej na 6 punktów (ale tylko na 2 od baraży). Dzisiaj jednak czeka ich dużo trudniejsze zadanie i ciężko im będzie o jakiekolwiek punkty. Stawiam na Molde, które ma coś do udowodnienia piłkarzom Viking, którzy pokonali ich w kwietniu tego roku 1-0.

Typ:
Molde (1,50) Pinnaclesports
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom