>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

11 meczy na remis

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A ja sobie wymyśliłem takie coś: Stawiam 5 meczy na remis, wszystko na jednym kuponie, bez systemu. Wystarczy, że wejdzie raz na 243 (przy kursie powyżej 3.00) i już jest zysk ???? Jak narazie pierwszy kupon wtopiony, bo Brest przegrał 0:1 z Nancy.
Jeżeli masz u siebie Fortunę, to tym sposobem możesz grać tam w formule kupon BEZPIECZNY, bo 5 meczów granych na remis spełnia wymóg minimalnego ako 200 i co jakiś czas ( w ramach dłuuugiego oczekiwania na 5z5 ) wejdzie zapewne 4z5, a to da wygraną stawka x10 - podatek obrotowy.
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
@Gajin - jakie ligi zagrałeś że tak Ci ładnie siadło, to jedna cała kolejka czy jakieś spotkania analizowałeś?
W sumie to jestem ciekaw jakby wyszło granie spotkań gdzie kurs na remis jest ok 5, granie tak 2z5 przy dwóch trafieniach daje zwrot a przy kolejnych dowbrze wytypowanych remisam daje kolejne premie
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@pixtr090, przy kursach około 5 i trafieniu 2z5 meczów masz zysk a nie zwrot, bo przecież system 2z5=10 kombinacji, a przy tych kursach zwrot uzyskasz bez systemu - mając 20% skuteczności w singlach, czyli trafiając 1z5...

.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Trafność 2z5 to 40% a nie 33% ????
Taki edi wiem ???? . Z tym 2z5 odniosłem się do poprzednich 2 postów. Te 33% dodałem już od siebie, w ramach uściślenia(zakładając, że minimalny kurs na remis bedzie wynosic powyzej 3.01).
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Dzisiejszy plan wykonany 1/3 i 1/2 jednostki zysku. Było blisko 2/3 ale niestety. Wciąż jednak większość nietrafionych meczy kończy się różnicą jednej bramki. Od początku tematu około ✅8,5 jednostki.
Trafione: 6/12
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Skoro &quot;wciąż jednak większość nietrafionych meczy kończy się różnicą jednej bramki&quot;, to
może zrób symulację gry europejskim handicapem +1/ -1 na remis?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gajin 150

gajin

Użytkownik
Jednak pozostanę przy typowaniu remisów bezpośrednio.
Po tygodniu 9 trafień na 17. Zysk procentowo niemały.
 
Do góry Bottom