>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kanada (Canadian Soccer League) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Capital City - Italia Shooters Dla gospodarzy będzie to 8 mecz w lidze (CSL) natomiast dla gości będzie to już 11 mecz a dodam że te zespoły dzieli różnica 2 punktów. Zacznijmy od gości którzy są na 2 miejscu (5-3-2) z 18 punktami a ostatnie spotkanie to porażka 3-1 z Montreal (3 miejsce). Italia Shooters na wyjeździe ma bilans 2-2-1 a ostatni mecz to tak już pisałem porażka 3-1. Co do drużyny gospodarzy to są obecni na 4 miejscu (5-1-1) z 16 punktami. Początek sezonu mieli kiepski i rozpoczęło od porażki na własnym boisku 2-0, ale obecnie od 6 spotkań nie mogą znaleźć pogromcy a u siebie notują serie 3 wygranych z rzędu. Ostatnio wygrali 4-1 z TFC Academy (10 miejsce). Co tu dodawać mam nadzieje że podtrzymają dobrą passę i wygrają to spotkanie, dla bezpieczeństwa podpieram się zwrotem w przypadku remisu.

Typ: DNB1
Kurs:1.72
bet365
Więcej na blogu http://pro-typ.blogspot.com/
 
maui 83

maui

Użytkownik
Montreal Impact - North York Astros
Montreal Impact - North York Astros​


O 19 naszego czasu dojdzie do spotkania w dość egzotycznej lidze jaką jest Can. Soccer League. Goście to kompletny outsider ligi z 3 punktami. Ostatnie spotkanie na wyjeździe przegrali 5-0. Natomiast gospodarze to dość solidna ekipa jak na warunki Kanadyjskie.

Druga drużyna w tabeli (Impact) zmierzy się z ostatnią (Astors).
2. Montreal Impact Academy
10 6 2 2 22:10 20 pkt



14. North York Astros
8 0 3 5 6:23 3 pkt


Tabela mówi wszystko o tym kto jest faworytem w tym spotkaniu. Expket wystawił na gospodarzy kurs 1.20, ale popełnił błąd w ustalaniu kursów na wynik do przerwy (1.50) i na zakłady połowa/koniec dla 1/1 (1.45).

Osobiście mam zamiar z tego skorzystać i zagrać na Montreal do przerwy po kursie 1.50


Montreal Impact - North York Astros @ 1 (do przerwy) 1.50 Expekt
✅✅✅
Do przerwy 4-1 :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maui 83

maui

Użytkownik
Montreal Impact Ac. - London City
Montreal Impact Ac. - London City​


Znowu typ z ligi Kanadyjskiej i znowu podobna sytuacja. W roli gospodarza lider, drużyna Impact a po przeciwnej stronie outsider ( przedostatnie miejsce w tabeli) ekipa London City. Podobnie jak tydzień temu zdecydowanym faworytem meczu są gospodarze, którzy zajmują 1 miejsce w lidze:

1. Montreal Impact Academy
11 7 2 2 29:12 23 pkt

Na własnych śmieciach mają bilans 5-2-0, ale z drużynami z dołu wygrywają wszystko i to wysoko. W zeszłym tygodniu wygrali z ostatnią drużyną 7-2 (4-1) a więc piękne strzelanie zaczerpnięte z hokeja na lodzie. :cool:

Ekipa London City plasuję się na przeciwległym biegunie z bilansem:

13. London City
6 1 1 4 8 :13 4 pkt

Co tu dużo mówić, tabela nie kłamie! O dziwo bilans wyjazdowy London City to 1-1-2 a więc wszystkie punkty zdobyte na obcych boiskach. Wątpię jednak aby w Montrealu udało im się choć zremisować. Spodziewam się wysokiego zwycięstwa gospodarzy 3-4 bramkami. I prowadzenia już po 45 minutach meczu. Expekt wystawia znowu buble na 1/1 i samo 1 do przerwy jak tydzień temu. Zatem polecam typ na 1 do przerwy po 1.50 na 1/1 wystawili 1.45... bez komentarza. ????


Montreal Impact Ac. - London City 1 (do przerwy) @1.50 Expekt
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Brampton United vs. Capital City 1.80
Wynik: 4:3 ✅
Bet365
5/10

Brampton -1.5 3.00 ⛔
Bet365
2/10

Capital dziś rano mecz grało na wyjeździe z Toronto SC. Zremisowali 0:0. 22 godziny między jednym meczem, a drugim to trochę mało.
Brampton też grało mecz, ale wczoraj rano, więc doba więcej odpoczynku. Wygrali 4:1, wyjazd na drugą stronę miasta. Brampton u siebie generalnie dobrze gra. Mają bilans 5-1-0, bramki 21-6.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Kanada 1
Wynik: 1:1 ⛔
London City - Toronto FC Academy
Over 3.5 gola
2.60

Bwin


Dzisiaj o godzinie 1:30 zostanie rozegrany za oceanem mecz w lidze kanadyjskiej pomiędzy London City, a Toronto FC Academy. Jest to mecz numer 18 dla gości natomiast dla gospodarzy mecz numer 19. Gospodarze są na 13 pozycji w lidze, goście na 10 miejscu.

Stawiam na over 3.5 gola ponieważ liga kanadyjska należy do bardzo &quot;overowych&quot;. Na 14 drużyn w lidze, 13 drużyn ma średnią 2.50 gola na mecz i wyższą. Pierwsza ekipa w tej klasyfikacji ma 4.06 gola na mecz. Jeśli chodzi o dzisiejsze drużyny to: London ma 3.11 gola na mecz, a Toronto 3.47 gola na mecz. Gospodarze na 18 meczy zaliczyli 6 razy +3.5 gola; goście na 17 meczy zaliczyli aż 8 takich spotkań. Historia meczy pomiędzy tymi ekipami (head to head) napawa optymizmem ponieważ na 6 meczy aż 5 razy został pokryty stawiany przez mnie dzisiejszy over (były takie wyniki jak: 4-0, 2-2, 6-3, 7-1).

Zagrają ekipy z dołu tabeli. Nie powinno jednak zabraknąć emocji. Obecny sezon i historia spotkań między London, a Toronto wskazuje, że over 3. gola jest bardzo prawdopodobny. Stawiam 2:2, a zatem over 3.5 gola.
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
⚽North York Astros - Toronto Croatia H(1.5-0)
Typ : Toronto Croatia
Kurs : 1.60
Bukmacher :

Stawka 7/10
4,2

Typ opieram na statystyce.Goście w tym sezonie prezentują się znakomicie i zajmują 2 miejsce w lidze.Toronto odniosło 5 kolejnych zwycięstw zdobywając 20 bramek,a tracąc tylko 4.Gospodarze grają dużo gorzej w tym sezonie i nie prezentują się za dobrze.Wysoka wygrana gości wiele prawdopodobna.

Stadion gospodarzy mamy poniżej
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Na dzisiaj z kanadyjskiej lig rzucił mi się w oczy jeden mecz a mianowicie Mississauga Eagles - Kingston. Typ oparty wyłącznie na statystykach. Obie drużyny póki co w dole tabeli zajmując odpowiednio 14 miejsce i 11. U siebie Mississauga Eagles 1 zwycięstwo, 1 remis i 2 porażki za to Kingston na wyjeździe 2 zwycięstwa - co ważniejsze odnosili zwycięstwa z lepszymi drużynami a kurs na nich był bardzo wysoki - 6,5 i 8. Niby kurs rośnie ale w wymienionych przeze mnie meczach było tak samo.

Wobec powyższego ja widzę wygraną gości i dlatego tez gram czyste 2 (ewentualnie X2), a nóż widelec może wejdzie;). W unibecie kurs można złapać w okolicy 6,10. /gładkie 3:0 dla gospodarzy...
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
KANADA: CSL - Piłka nożna
TFC Academy - York Region
14.07.2012 02:00
Typ: York Region +0,5
Kurs 1.66
Bukmacher: Pinnacle

Rzucił mi się w oczy ten typ, kursy wyraźnie już spadają na gości w dół, ale wcale mnie to nie dziwi gdyż ze swoich 10ciu meczy przegrali zaledwie jedno spotkanie. York Regon ma bilans 3 zwycięstw, aż 6ciu remisów i jedną porażkę. TFC ma jeszcze lepszy bilans i mimo to ,że znajdują się wyżej w tabeli nie są wyraźnymi faworytami tego meczu, mają bilans aż 6 zwycięstw , zaledwie 1 remis i 2 porażki. Nie przegrali od 5ciu spotkań podobnie jak drużyna gości i myślę ,że ta seria zostanie podtrzymana przez obie ekipy , upatruję w tym spotkaniu wynik remisowy ,ale nie jestem skłonny do takiego ryzyka i gram z podpórką na York. Co ciekawe mecze , które Academy przegrywało czyli z Montreal i Brantford dwie porażki po 1:0 , drużyna York regon z tymi drużynami radziła sobie znacznie lepiej i oto z Montreal zremisowała 0-0 ,a z Brantford wygrali 1-0. TFC ostatnie 4 mecze wygrali nie tracąc żadnej bramki! ogólnie w ostatnich 5 meczach nie stracili gola.Uważam ,że mecz zakończy się rezultatem bezbramkowym i taki też rezultat mnie zadowoli.
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kanada, CSL
Spotkanie: Border Stars - SC Toronto
Typ: SC Toronto
Kurs: 1.88
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Kanadyjska CSL może nie tak oblegana jak MLS po sąsiedzku, ale też ciekawa i pełna niespodzianek. Tutaj jednak takowej być nie powinno, gdyż moim zdaniem spory poziom dzieli te dwie drużyny. Goście wygrali sezon zasadniczy w ubiegłym roku i w tym nadal prezentują się bardzo dobrze, będąc w czole tabeli. Gospodarze grali ogony by w ostatnich kolejkach dzięki dobremu terminarzowi wygrać kilka spotkań z równie słabymi rywalami, i zdobyć kilka punktów. Dość powiedzieć, że różnica w H2H w bramkach wyniosła rok temu 12:2 na korzyść SC Toronto, ogólnie wygrali zaś 8 z 11 spotkań ligowych, tylko raz przegrywając z Border Stars na ich terenie. Gospodarze powinni zostać sprowadzeni na ziemię i zdrowo oberwać. Kurs zachęca. Start 1:30 czasu polskiego.

0:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom