>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. Kolejka Speedway Ekstraligi - 15 lipca

Status
Zamknięty.
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Zielona Góra (-14) - Gdańsk 1 @ 1,95 b365 ✅ 54-36
Dla mnie Wybrzeże to dalej tylko Nicki i czasami dołączy do niego Jonasson. Teraz doszedł Świderski, jednak po ostatnim meczu z Tarnowem ciężko coś powiedziec o jego dyspozycji. Dlatego trochę dziwi mnie tak nisko ustawiona linia handicapu, bo Falubaz mimo że nie jest tą samą drużyną co w ubiegłym roku to na swoim torze jest mocny. Wiadomo - nie ma Dudka, ale jest Strzelec którego widziałem kilka dni temu na Lidze Juniorów i w tych zawodach był niepokonany. Skład seniorów w Gdańsku to niewiadoma. Przede wszystkim nie wiadomo co pokaże Chrzanowski, bo on może przywieźć 8 punktów albo 3 defekty. Podobnie Bogdanovs, z tym że on zaskoczył w ostatnim meczu z liderem i zdobył 12 punktów. Jednak dziś będzie to inny mecz a na dodatek wyjazd, więc myślę że zdobycie przez Falubaz 53 punktów z Gdańskiem nie będzie bardzo trudnym zadaniem.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Unia Tarnów -8 - Unibax Toruń 1 @ 1,90 Sportingbet ✅ 50-40 ufff :cool:
Unia Tarnów podejmuje Unibax Toruń, według mnie mecz będzie jednostronny i wygra drużyna gospodarzy. Handicap 8 punktów to nie jest tak dużo i ja sobie go pobieram. Juniorzy z Torunia w Tarnowie nie czują się najlepiej i na ich zdobycz punktową nie można liczyć, Miedzieński jak to Miedziński człowiek zagadka może zrobić wszystko zdobyć ponad 10 albo ledwo 5 uciułać, jednak przy takiej obsadzie druga opcja jest o wiele bardziej prawdopodobna. Sullivan na wyjazdach na pewno nie jest tak skuteczny jak na MA, Ward po kontuzji, wczoraj było widać że bliźniakowi brakuje jazdy, wydawało mi się że jechał trochę bojaźliwie. Holder no on jest w genialnej formie ale jeden zawodnik nie pociągnie wyniku. Tarnów ma kapitalna pakę. Sporą różnicę zrobią juniorzy, szczególnie Janowski który pewnie zdobędzie sporo punktów. Hancock jest w dobrej formie i u siebie nie zawodzi. Vaculik też rewelacja sezonu, Madsen podrażniony brakiem występu w finale SWC będzie miał coś do udowodnienia. Kołodziej po kontuzji, ale co to była za kontuzja, praktycznie nie powinna wpłynąć negatywnie na jego postawę na torze. Dla mnie sporym faworytem są Tarnowskie Jaskółki i uważam że Toruń będzie miał problemy z wyjściem z 40 punktów.
Unia Leszno +6 - Stal Gorzów 1 @ 1,925 Sportingbet ✅ 51-39 Gollob ????
Drugi typ to drugi szlagier. Unia Leszno podejmuje Stal Gorzów. Jeśli będzie przyczepa to goście nie istnieją. Siłą gospodarzy będzie, musi być wyrównany skład, każdy musi zapunktować, juniorkę mają lepszą i spokojnie mogą Zmarzlika przywieźć na 5-1. Do tego Gollob na przyczepie nie radzi sobie za dobrze. Kasprzak niby jeździł w Lesznie, ale co to za argument, jak formą w tym roku nie grzeszy. MJJ jest w gazie i on może namieszać. Iversen na torze w Lesznie nie jeździ rewelacji ale on za to jest w wybornej formie więc nie powinien mieć problemów. Zagar w Lesznie jeździ słabo, może nie słabo ale na pewno poniżej oczekiwań. Gospodarze mówią że jest mega mobilizacja, przecież to oni po dwóch latach pokonali Stal w Gorzowie. Teraz nie wolno tego zmarnować i trzeba wygrać za 3 punkty. Trzy punkty dadzą sporo bo szansę na awans do Tap 4. Mocno liczę na Balińskiego i myślę że te 10 punktów zrobi. Pawlicki Przemek jest w dobrej formie i też dwucyfrówkę wykręci. Adamczewski u siebie 3 biegi jedzie dobrze. Pavilic i Batchelor od nich wszystko zależy jak nie spieprzą to Unia to wygra. Bo juniorka tak jak pisałem Tobi i Piotruś powinni ładnie zapunktować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom