>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jakie piwo

kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
tylko nie pijcie Warki cytrynowej
bez kitu, jak oranżada za 50groszy w sklepie
Potwierdzam! Dzisiaj postanowiłem spróbować i był to pierwszy i ostatni raz kiedy piję tę Warkę, marna oranżada.
Ostatnio uczepiłem się Perły Export i na pewno szybko mi się nie znudzi. Według mnie lepsza niż Chmielowa, polecam ???? Dość delikatny smak, fajnie wchodzi, gorycz utrzymuje się jakby &quot;w tyle&quot;.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Bock - jak ktoś lubi smak takiego mocnego piwa, mi sie kojarzy z Kaperem (pomorskie piwo), mi zupełnie nie podchodzi, nie że mocne, ale smak powoduje, że pół piwa i nie chcę dalej.
przy okazji meczu PZPN-Czechy w knajpie wypiłem 5 takich, wcześniej w zimie też to czasami piliśmy, mocne, z dobrym posmakiem, mi tam podchodziło, cena taka sobie. Na początku kosztowało 3,50, później dorwałem kilka razy po 2-2,25, bo to limited edition, a ważność pewno się kończyła, w barze chyba 5,50, to tak słabo.

Jednak najlepsza opcja to zdecydowanie Perła, której nic pewnie nie dorówna, przynajmniej dla regionalnego patrioty. W jakich u Was, w Polsce całej jest cenach? U nas Export 2,50, w Carrrefourze 2,98 :|
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
U mnie w Oławie Perła Export to koszt 2,99 zł w Intermarche (puszka). Butelkę trudno spotkać... W małych spożywczych trochę tańsza, ale niestety nie zawsze dostępna.
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Jednak najlepsza opcja to zdecydowanie Perła, której nic pewnie nie dorówna, przynajmniej dla regionalnego patrioty. W jakich u Was, w Polsce całej jest cenach? U nas Export 2,50, w Carrrefourze 2,98 :|
Tarnów sklep z alkoholami AlCapone Perła Chmielowa 2,35 a Export 2,25 oczywiscie w butelkach ;) a wczesniej były Perły po 1,99zł dosyć dlugo była ta promocja.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kupowałem wczoraj dwie Perły (Export i Chmielową) i za obie dałem 5,60 w Piotrze i Pawle. Obok Ciechana to chyba moje ulubione piwo.
 
ludzio13 2

ludzio13

Użytkownik
A spotykacie jeszcze Chmielową w brazowych butelkach ? Bo to moze zludzenie, ale jakos lepiej mi smakowala jak byla w brazowej butelce niz teraz w zielonej. A wydaje mi sie ze chyba z brazowych nie zrezygnowali, tylko po prostu w sklepie gdzie ja kupuje maja tylko w zielonych. Ciekawe od czego to zalezy.
Pochodze z lubelszczyzny i kiedys Zwierzyniec mi srednio podchodzil, ale teraz jak sobie przypomne i porownam do obecnych popluczyn to chetnie bym sie znowu napil, ale kompletnie spotkac tego nie moge
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ludzio ja często pijam chmielową w brązowym szkle ale też jest u mnie w sklepie w zielonej więc to chyba kwestia jak się trafi.
Widzę, że ceny strasznie zróżnicowane, a u mnie w Lublinie za chmielową 2,75 a za export 2,65 no chyba że kupuje się na Kunickiego czyli ulicy gdzie alkohol ma mnóstwo smakoszy(najwięcej tych od dlugich szyj) to tam 2,50 za oba.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Pilnuj swoich okolic:razz: Perełka w Carfurze po 1.99 w promocji jest, przynajmniej cały ub.tydzień była.
Co do smakowych -
Perełka - gdyby nie mięta byłoby ok, na &quot;zmęczenie&quot; jak znalazł...
Somersby - płacić over 4 za 0.4 soku to za dużo...
Warka - 15 lat temu się pijało taki napój za 40groszy po graniu w piłkę z kolegami (oranżada)
Lech - lubię to. Db smak, najlepsze wg mnie z tegorocznych wynalazków.
Swoją drogą czekam na odpowiedź żywca, bo jakiś czas temu mieli już prototyp
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
To ja się wypowiem na temat soczków limitowanych w te wakacje.
Somersby - tak jak sobie to wyobrażałem, tak smakuje. Żadnej rewelacji nie ma.
Redd&#39;s żurawinowy - zdecydowanie lepszy niż jabłkowy i malinowy
Warka cytrynowa - beznadzieja totalna
Lech cytrynowy - to jest piffko na orzeźwienie, na pewno wrócę.
Ja osobiście piję od dawien dawna Żubra i ostatnio Kasztelan niepasteryzowane.
 
ludzio13 2

ludzio13

Użytkownik
Ja jeszcze wroce do Perelki. Nie lubie mocnych piw, ale Perl Mocna to jedyne ktore naprawde mi smakowalo zawsze. Preferowalem Chmielowa, ale Mocnej tez nigdy nie odmowilem :razz:
Ja w te wakacje to co kilka dni zmieniam piwo. Naprawde tragedia. Pilem juz Tyskie klasyczne (na poczatku uznalem ze rewelacja), Tyskie, Warke, Kasztelan, Harnas, Lech..... I w sumie przy zadnym na dluzej nie zostalem. Kiedys piwo zmienialem co rok - dwa lata.
No ale znajomy ma sklep i dzisiaj mu powiedzialem zeby wzial mi przed weekendem skrzynke Perly Chmielowej z hurtowni
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Pszeniczniak - powiem, że tutaj bardzo miłe zaskoczenie, lokalny browar Amber z Bielkówka naprawdę fajne piwko wypuścił, ciekawy smak, mogłoby być troszkę mniej gazowane, ale to przez te drożdże zapewne i sposób fermentacji, ale polecam gorąco, bo naprawdę warto spróbować, zwłaszcza jak ktoś lubi pszeniczne piwko.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jednak najlepsza opcja to zdecydowanie Perła, której nic pewnie nie dorówna, przynajmniej dla regionalnego patrioty. W jakich u Was, w Polsce całej jest cenach? U nas Export 2,50, w Carrrefourze 2,98
I tyle w temacie.
2.40 w butelce i git.
Może smakoszem piwa nie jestem bo wole sprawdzone marki , ale trochę firm się próbowało , było Tyskie , była Tatra ale szybko przeszło. Dobre kilka lat jest Perła a tu nic się nie nudzi. Tylko teraz te nowe butelki mają jakieś nowe kapslowanie bo butelka o butelkę ciężko otworzy :|
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Pszeniczniak - powiem, że tutaj bardzo miłe zaskoczenie, lokalny browar Amber z Bielkówka naprawdę fajne piwko wypuścił, ciekawy smak, mogłoby być troszkę mniej gazowane, ale to przez te drożdże zapewne i sposób fermentacji, ale polecam gorąco, bo naprawdę warto spróbować, zwłaszcza jak ktoś lubi pszeniczne piwko.

o to? Piłem wczoraj, rzeczywiście znośne, cena w żabce to ledwie 2,19, zatem dopóki jest promocja, można pić, kiedy indziej ciężko to znaleźć nawet, nigdy się wcześniej nie spotkałem.
 
czilout 38

czilout

Użytkownik
a Ja wczoraj kupowalem 4pak Perły i zaplacilem chyba 10,90w Leclercu na Zana... to wychodzi ze po 2,72... Jezu u nas w Lublinie powinno byc najtaniej jesli chodzi o perle a tu czytam ze w Polsce maja taniej niz w Lublinie...
A jesli chodzi i najlepsze to:
TOP3
1. Chmielowa,
2. Niepaseryzowana
3. Mocna
 
Do góry Bottom