>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Progresja na u/o 2,5 w piłce nożnej

K 26

krom

Użytkownik
Szukamy serii 4 meczów pod rząd drużyny piłki nożnej, gdzie był u2,5 lub o2,5 i od następnego meczu zaczynamy grać progresją na przełamanie serii. Gramy 6-8 poziomów progresji. Przy ostatnim poziomie stawka nie powinna być wyższa niż 5% naszego kapitału na grę. Stawkowanie uzależniamy od kursów. Przy kursie niższym niż 2,0 na kolejnym poziomie będzie trzeba podwoić stawkę. Przy wyższym nie będzie takiej konieczności.

Jeżeli nie trafimy ostatniego poziomu progresji mamy 2 wyjścia. Możemy zakończyć i zapisać stratę max 10% kapitału. Lub możemy grać dalej i w kolejnym spotkaniu zagrać za stawkę ostatniego poziomu, czyli 5% kapitału na grę.

System gry można stosować także w turniejach piłkarskich, lub w ligach, gdzie żadne spotkanie nie nakłada się na siebie. Na przykład 2 pierwsze kolejki Euro 2012, gdzie mieliśmy 16 kolejnych spotkań o innych godzinach. Innym przykładem może być Ekstraklasa, gdzie w kolejce granych jest 8 spotkań.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Rozpisz proszę to na przykładzie. Łatwiej będzie to pojąć.
Powiedz mi jeszcze jak stosujesz progresję po przegranym meczu np Lech - Legia ?
Stawiasz całkiem inne spotkanie czy mecz Legii , która miała 5 ostatnio undery ?
 
K 26

krom

Użytkownik
Rozpisz proszę to na przykładzie. Łatwiej będzie to pojąć.
Przykład gry ryzykownej zakładającej 6 etapów progresji:

Załóżmy, że Montpellier w Ligue 1 miał serię 4 meczów pod rząd z under 2,5. Nasz cały kapitał na bukmacherkę wynosi 10000 zł. Dla łatwiejszego liczenia zakładam, że kurs na o2,5 zawsze będzie wynosił 2,0.

1 poziom progresji - 15,63 zł
2 - 31,25 zł
3 - 62,5 zł
4 - 125 zł
5 - 250 zł
6 - 500 zł


Powiedz mi jeszcze jak stosujesz progresję po przegranym meczu np Lech - Legia ?
Stawiasz całkiem inne spotkanie czy mecz Legii , która miała 5 ostatnio undery ?
Można grać i progresję na konkretną drużynę w tym wypadku Legię, a można też grać progresję na ligę. Jeśli w polskiej lidze były 4 mecze pod rząd z under 2,5 to kolejny mecz zaczyna progresję na over 2,5. Polska liga do tego się nadaje, bo każdy mecz grany jest o innej godzinie.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
coś podobengo już było, ktoś nawet taką progresją zarżnął się na jakimś 15 poziomie...
Pamiętaj, że czesto kurs bedzie podyktowany tym jakie drużyny grają, może się okazać, że zamiast chcianego over2,5 po kursie 2,30 dostaniesz 1,60
 
K 26

krom

Użytkownik
coś podobengo już było, ktoś nawet taką progresją zarżnął się na jakimś 15 poziomie...

Pamiętaj, że czesto kurs bedzie podyktowany tym jakie drużyny grają, może się okazać, że zamiast chcianego over2,5 po kursie 2,30 dostaniesz 1,60
Przy ryzykownej 6 stopniowej progresji po 15 meczach z ciągłym under lub over straciłbym max 35% kapitału na grę. Abym stracił cały kapitał musiałaby się zdarzyć seria 28 meczów pod rząd.

Żeby nie grać kursów poniżej 2,0 możemy założyć dodatkowy warunek, że w ligach z częstym over 2,5 jak np. holenderska czy niemiecka gramy tylko under 2,5. A w ligach z częstym under 2,5 jak np. polska czy francuska gramy tylko over 2,5.
 
K 26

krom

Użytkownik
skoro cały Twój budżet to 10 koła, to jakim cudem inwestujesz 35% całości na 15 poziomie?
To jaki mam budżet to moja sprawa. Na potrzeby przykładu podałem budżet 10k.

Na 15 poziomie inwestuję 5% kapitału, ale całość progresji licząc z 15 poziomem kosztowałaby 35% budżetu.

4 poziomy nie grane. Poziomy 5-9 w sumie 5%. A od 10 do 15 po 5% kapitału. Razem dają 35% kapitału.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Jeszcze nie wiem czy progresją ale nie zdążyłem na blogu obstawić lecimy tutaj:

spotkanie: KPV - Warkaus
typ: under 2,5
kurs: 3,0
stawka: 1j
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
To jaki mam budżet to moja sprawa. Na potrzeby przykładu podałem budżet 10k.
Na 15 poziomie inwestuję 5% kapitału, ale całość progresji licząc z 15 poziomem kosztowałaby 35% budżetu.
4 poziomy nie grane. Poziomy 5-9 w sumie 5%. A od 10 do 15 po 5% kapitału. Razem dają 35% kapitału.
Ciekaweu jakiego buka dostaniesz mozliwosc zagrania progresji 10k lub więcej...
 
cock 756

cock

Użytkownik
Szukamy serii 4 meczów pod rząd drużyny piłki nożnej, gdzie był u2,5 lub o2,5 i od następnego meczu zaczynamy grać progresją na przełamanie serii. Gramy 6-8 poziomów progresji.
Albo u2,5 albo o2,5... A nie lepiej zaprzeczyć przemiennym wynikom? Po serii ouou nie będzie ciągu dalszego takiej przeplatanki? Udało by się z pewnością urwać coś na tendencji do wyników danej drużyny...
 
K 26

krom

Użytkownik
Ciekaweu jakiego buka dostaniesz mozliwosc zagrania progresji 10k lub więcej...
Kompletnie nie rozumiesz tego systemu. Jeżeli masz budżet na grę 10k to na 1 mecz nie postawisz więcej niż 5% budżetu, czyli 500 zł.

A co do postawienia 10k na 1 mecz to problem może być tylko z drużynami z mało popularnych lig. Ale wtedy można podzielić stawki na kilku bukmacherów.

Albo u2,5 albo o2,5... A nie lepiej zaprzeczyć przemiennym wynikom? Po serii ouou nie będzie ciągu dalszego takiej przeplatanki? Udało by się z pewnością urwać coś na tendencji do wyników danej drużyny...
Można i tak. Ale i tu raczej trzeba by grać progresją, bo raczej płaska stawka nie dała by zysków.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Jeszcze nie wiem czy progresją ale nie zdążyłem na blogu obstawić lecimy tutaj:

spotkanie: KPV - Warkaus
typ: under 2,5
kurs: 3,0
stawka: 1j
wynik: 4:0 ⛔

Gdyby nie ???? to może jakoś by poszło ????
 
K 26

krom

Użytkownik
wynik: 4:0 ⛔

Gdyby nie ???? to może jakoś by poszło ????
Tylko, że tego meczu nie powinieneś grać, bo KPV miał serię 2, a Warkaus 3 meczów z over 2,5. A założenie jest takie, że zaczynamy grać dopiero po serii 4 meczów.
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
Szukamy serii 4 meczów pod rząd drużyny piłki nożnej, gdzie był u2,5 lub o2,5 i od następnego meczu zaczynamy grać progresją na przełamanie serii. Gramy 6-8 poziomów progresji. Przy ostatnim poziomie stawka nie powinna być wyższa niż 5% naszego kapitału na grę. Stawkowanie uzależniamy od kursów. Przy kursie niższym niż 2,0 na kolejnym poziomie będzie trzeba podwoić stawkę. Przy wyższym nie będzie takiej konieczności.
Jeżeli nie trafimy ostatniego poziomu progresji mamy 2 wyjścia. Możemy zakończyć i zapisać stratę max 10% kapitału. Lub możemy grać dalej i w kolejnym spotkaniu zagrać za stawkę ostatniego poziomu, czyli 5% kapitału na grę.
System gry można stosować także w turniejach piłkarskich, lub w ligach, gdzie żadne spotkanie nie nakłada się na siebie. Na przykład 2 pierwsze kolejki Euro 2012, gdzie mieliśmy 16 kolejnych spotkań o innych godzinach. Innym przykładem może być Ekstraklasa, gdzie w kolejce granych jest 8 spotkań.
nie ma co iść na łatwizne, widać że nie chce Ci się analizować i zamierzasz wybierać wszystko po jakimś błędnym założeniu, jak już pisali w tym temacie byli tu już z podobnym sposobem gry i dochodzili wysoko w progresji, ale pamiętam tu też typka który grał w ten sposób że nie grał na kursy poniżej 1.8 i analizował spotkania, chyba nawet szybciej mu się odechciało pisać na forum, bo z tego co pamietam to nie przegrał
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Albo u2,5 albo o2,5... A nie lepiej zaprzeczyć przemiennym wynikom? Po serii ouou nie będzie ciągu dalszego takiej przeplatanki? Udało by się z pewnością urwać coś na tendencji do wyników danej drużyny...
też całkiem sensowne...
 
V 31

vector77

Użytkownik
dziwi mnie to ze ktos doszedl do tak wysokiego stopnia progresji. srednia jak wszyscy wiedza wynosi 50% na 50% dla wiekszosci a ilosc strzelonych goli na mecz tez oscyluje na granicy 2,5 gola. sa ligi underowe i overowe o tym tez kazdy wie. wybor druzyny jest bardzo wazny wiec ciezko zonka walnac.progresje koncza sie na niskich progach 4-5 na przyklad. nawet w lidze slowackiej gdzie czesto padaja remisy 0-0 nawet kilka pod rzad najdluzsz seria bez overa wynosila 7 spotkan. ja progresji bym nie gral dla tej ligi. juz wole islandie bo tam czesto fauluja i jest duzo szans na stale fragmenty wiec i goli calkiem calkiem. jesli over under to rzut moneta to prosze sobie zrobic test z moneta. jak ktos wybiera lige underowa i gra overy to moze pojechac. ale w druga strone jest ciezej moim zdaniem bo ja zawsze zakladam ze bramki beda.
pozatym grajac na zywo mozna ten kurs over 2.5 po kursie 2 wyhaczyc po 15 minutach meczu.
sposob cocka jest taki jak wszystkie inne na over under. rowniez zdarza sie ze mamy 4-5 spotkan z overem. jesli druzyna jest w gazie to strzela. wtedy wygrywamy latwo i przyjemnie.
 
cock 756

cock

Użytkownik
sposob cocka jest taki jak wszystkie inne na over under. rowniez zdarza sie ze mamy 4-5 spotkan z overem. jesli druzyna jest w gazie to strzela. wtedy wygrywamy latwo i przyjemnie.
Sposób Cocka, albo Metoda Cocka... Jak jakiś temat z fizyki. ????
Oczywiście, że jest. Każda maniakalna progresja ma jakieś założenia, których trzeba się trzymać. Może być i uuoouuoo, uouuoouuuooo. Możesz założyć, że &quot;wreszcie wygram kurs 5,00&quot; i grać coś takiego. A ja z przyjemnością poproszę o typy, im niższy kurs tym chętniej. ;)
 
Do góry Bottom