>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

World Grand Prix 2012 - Final Six ! (27.06-01.07, Ningbo)

Status
Zamknięty.
C 9

czaron1991

Użytkownik
Ta, bardzo easy po 5 setach... Zresztą twoje argumenty przed meczem były śmieszne, a raczej ich nie było. Wiadomo, że to tylko bukmacherka i można coś trafić praktycznie &quot;na pałę&quot;.

Brazylia zawaliła sprawę, fatalne przyjęcie w pierwszych dwóch setach, potem się przebudziły, ale w tie-breaku znów fatalnie. W 5 secie gra była bardzo bardzo przejrzysta, aż dziw, że Amerykanki postawiły tam chyba tylko 1 punktowy blok. Fabiola ani razu nawet nie spróbowała zagrać przez środek, a nie było przecież tak, że nie było do tego okazji.

Pierwszy set w meczu Tajlandia - Turcja też dziwny. Turcja arcy-bierna przy przyjęciu i obronie, ale Tajki oddają 11 punktów za darmo i na własne życzenie wygranego seta (prowadził 21-17, stanęło na 22-25). Teraz Tajki powinny dostać lanie, ale kto wie...


Edit: Turcja wygrywa 3-1, tak na prawdę na mega farcie. Fatalny mecz i zespół z Europy powinien tutaj zająć 5-6 miejsce, ale jeszcze warto zobaczyć 3 spotkanie dziś, bo takie kwiatki na początku turnieju, że hoho. Przyjęcie na poziomie kadetek, w ataku tylko skrzydła, Toksoy i Eda skończyły chyba razem 5 ataków, piłki Naz niedociągane, niechlujne, Darnel uratowała typ. 13 asów Tajek, 10 BLOKÓW! Z takimi zespołami Tajki zwykle 2 bloki jak miały to max, a tutaj zawodniczki o średnio 20 cm niższe w blokach przegrywają tylko 10-12.
Mecz nie na poziom finałowego turnieju WGP, jakby Tajwan grał z Algierią...
Rzeczywiście mecz na bardzo niskim poziomie, Tajwan mógłby o seta powalczyć. Chinki nie wydaje mi się żeby dziś miały problem z Kubankami. Trudno podawać jakiekolwiek argumenty, wiemy jak grają obie reprezentacje, w poprzednim meczu w którym Kubanki jeszcze walczyły o awans Chinki wygrały 3-2. No ale Chinki mimo pewnego miejsca w final six, grały na 100%, może nie odkryły jakiejś swojej tajnej broni przygotowanej zapewne na igrzyska, no i ciągle stawiam znak zapytania przy nazwisku Wang. ???? . ( może jest na diecie xd). Tak, tak oficjalna wersja wiemy jaka jest, ale ale.. ???? .

PS Mariok szczerze mówiąc byłem zdziwiony Twoją analizą i typem na Brazylijki. Twoje typy śledze od poprzednich sezonów WGP, no i wydaje mi się że mamy niezłe pojęcie o tym pięknym sporcie ???? . Nie udzielam się specjalnie na tym forum, bo gdy czytam śmieszne argumenty innych forumowiczów to się nóż w kieszeni otwiera.
 
T 0

tobijass

Użytkownik
Chiny vs Brazylia 2.50
Dlaczego stawiam na Chiny? Na pewno dlatego, że dzisiaj bez problemu wygrały z Kubą, od początku do końca meczu kontrolowały ten mecz, popełniały naprawdę mało błędów i do tego grały efektownie. Może to że graja u siebie nie jest tak istotne, ale z pewnością dzisiejsza gra Brazylii, umówmy się z nie najsilniejszym składem USA, może oprócz 3 i 4 seta nie była najlepsza. Również nie może zmylić wynik 3:0 w ostatniej kolejce dla Brazylii, ponieważ Chinki nie grały najlepszym swoim składem, ponieważ miały ju zapewniony awans. Nie mogę przepuścić takiego kursu i stawiam zdecydowanie na Chinki!
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
USA - Tajlandia
Tutaj w miarę krótko. Amerykanki zdecydowany faworyt i 3 punkty raczej murowane. Tajki dostały dziś szansę od losu i nie skorzystały z fatalnej dyspozycji Turcji, bo set to za mało. USA tak bawić się nie będzie.
Tajlandia gra szybko, ale błędy ma także wkalkulowane w swoją grę. Są problemy z przyjęciem i odsuwając je od siatki wysokie zespoły potrafią to wykorzystać blokiem/ ustawieniem obrony.
Amerykanki po tej wygranej 3-2 z Brazylią na pewno zaczęły teraz bardzo poważnie myśleć o wygraniu WGP po raz 3 z rzędu. Środek mają chyba najlepszy w stawce i tutaj będą karać Tajki tym elementem.
Z Tajlandią trzeba grać zdecydowanie, wykorzystywać ich niski blok, a USA ma bezkompromisowe zawodniczki i nie wydaje mi się, żeby Azjatki tutaj były wstanie ugrać choć seta.
W weekend, gdzie gospodarzem była Tajlandia w takich samych składach Amerykanki przeżuły, połknęły i zwróciły Tajki. W tym meczu trudno spodziewać się innego scenariusza. Kursy +1.50 na 3-0 są do gry.
Moje propozycje:
USA -2.5 --- 1.50 @ Tobet ⛔
USA -18.5 --- 1.85 @ Betsafe, Betsson ⛔

Kuba - Turcja
Drugi mecz, który warto wykorzystać do zarobku. Kursy są takie jak przewidywałem, czyli bardzo korzystne.
To zacznę od Kuby. Zagrały dziś przyzwoity mecz, Chinki jednak rozstrzelały je kombinacjami. Cały czas duży mankament to przyjęcie zagrywki. Jak mają dzień, to są nie do zatrzymania w ataku. Świetna środkowa Giel, Santos ma fajną zagrywkę z wyskoku. Drużyna młoda i ciągle nieokrzesana, bo jakieś błędy banalne jednak są tu wkalkulowane.
Turcja dziś, tak jak napisałem grała tragicznie. Miał być spacerek z niskimi Tajkami, a o mało nie straciły punktów. Sam trener powiedział na konferencji, że tylko dwie zawodniczki grały na poziomie (zapewne miał na myśli Darnel i hmm? No właśnie...). Niesamowita bierność w przyjęciu, piłki od Naz niedociągane, nie w tempo, komplety brak skuteczności z środka siatki. Jedynie Darnel zagrała przez większość meczu na należytym poziomie, Ozsoy miała przebłyski i ona zdobyła decydujące 2 punkty w ostatniej partii.
Wszystko wygląda na to, że taka gra Turcji to wcale nie wypadek przy pracy. Można zagrać słabszego seta, nawet dwa, ale cały mecz był słabiutki. Do tego warto dodać, że przed weekendem w kadrze zmieniono kilka zawodniczek i brakuje teraz wartościowych zmienniczek. Zwykle gra Kubanek faluje. Z Chinkami nie udało się ugrać seta, więc w tym meczu spodziewam się naprawdę dobrego spotkania. Myślę, że są w stanie wygrać z Turcją nawet za komplet punktów.
Zespoły dwa razy mierzyły się w fazie zasadniczej i jest remis 1-1, oba mecze kończyły się wynikiem 3-1. Obecnie pewniej wygląda drużyna z Kuby i warto w tą kadrę zainwestować.
Moje propozycje:
Kuba +1.5 --- 1.85 @ Tobet ⛔
Kuba wygra --- 2.55 @ Tobet (2.50 Bet365, Bwin) ⛔

proforma....
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Chiny vs Brazylia 2.50

Dlaczego stawiam na Chiny? Na pewno dlatego, że dzisiaj bez problemu wygrały z Kubą, od początku do końca meczu kontrolowały ten mecz, popełniały naprawdę mało błędów i do tego grały efektownie. Może to że graja u siebie nie jest tak istotne, ale z pewnością dzisiejsza gra Brazylii, umówmy się z nie najsilniejszym składem USA, może oprócz 3 i 4 seta nie była najlepsza. Również nie może zmylić wynik 3:0 w ostatniej kolejce dla Brazylii, ponieważ Chinki nie grały najlepszym swoim składem, ponieważ miały ju zapewniony awans. Nie mogę przepuścić takiego kursu i stawiam zdecydowanie na Chinki!
Możesz szerzej to opisać?
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
są gospodyniami ;) troszkę jak Liga Światowa, ale Chinki grały tam chyba w optymalnym składzie ;)
do usunięcia
Myśle tak samo, że grały najmocniejszym składem a awans miały zapewniony jak wybrali je na gospodynie.

Myślałem że kolega wyżej sugeruje że awans wywalczyły i resztę spotkań olały. Mogły grać całe eliminacje rezerwami.
 
M 0

miqq

Użytkownik
Wy naprawdę nie potraficie sprawdzić sobie składów i ich porównywać? To naprawdę kilka tylko kliknięć i wszystko macie pięknie na tacy ;)
 
filip_r2 583

filip_r2

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +5
cashis 10

cashis

Użytkownik
Kuba się posypała w pierwszych dwoch meczach, a Brazylijki z Chinakami grały bardzo przyzwoicie, Kubanki mają bardzo młody skład w którym wystarczy lekkie nie powodzenie i odrazu siada cała gra, przykładem tego jest np 2 set w meczu z Turczynkami gdzie objęły one prowadzenie 1:4 aby następnie je stracić i przegrać seta 25:9 co było dość dziwne, po tym secie już się nie pozbierały i szybkie 3:0 stało się faktem. Jeśli Brazylijki nie zaśpią pierwszego seta to mój typ powinien wejść na spokojnie.
Brazylia -2,5 @ 1,85 bet365 ✅
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Chiny - Turcja
Najprawdopodobniej można określić to spotkanie meczem o 3 miejsce. Dziś obie drużyny przegrały swoje spotkania, o ile w przypadku Turcji można było spodziewać się porażki z USA, o tyle Chinki zagrały słabo z Tajlandią.
Chinki to młody zespół i widać, że falują. Potencjał na pewno ogromny. Zaczęły świetnie z Kubą, choć z Kubanek po fazie zasadniczej zeszło powietrze i grają teraz dużo słabiej. Mają swoje problemy z kontuzjami, ale ciągle to silna ekipa. Trener też nie szczędzi sobie na zmianach. Szybka gra kombinacyjna, jeśli sobie przyjmą na odpowiednim poziomie to albo Wei, albo Mi zrobią z tego co trzeba. Dobrze wygląda współpraca z środkowymi. Niezłe warunki, silne ataki, jak to Azjatki, potrafią dobrze bronić. Brakuje trochę doświadczenia jeszcze.
Turcji do pełni formy też jeszcze brakuje. Szczególnie słabo gra Toksoy, praktycznie Turcja gra z jedną środkową, choć ciągle te jej zagrywki potrafią szkody narobić. Naz też fenomenalnego turnieju nie gra. Dwa pewniaki na Igrzyska to Darnel i Ozsoy. Widać, że Motta szuka tej drugiej przyjmującej, bo i Sonsirma i Gumus grają zależnie od dnia. Moc w zagrywce i bloku jest, ale potrafią więcej.
Ogólnie mecz w którym obie drużyny mają coś do udowodnienia. Chinki, jako gospodarz powinny tutaj się spiąć, te kilka tysięcy zawsze zasiada na trybunach i wypadałoby im to wynagrodzić. Dwa słabe mecze z rzędu to jednak za dużo i po tym meczu wydaje mi się, że w walce o WGP przed ostatnią kolejką zostaną tylko Amerykanki i Brazylijki. Turcja może mieć problemy z azjatycką siatkówką. Liczę na dobre widowisko dla oka, a stawka niewielka.
Moje propozycje:
Chiny +1.5 --- 1.75 @ Pinnaclesports ⛔
Chiny wygrają --- 2.50 @ Bet365 ⛔

Edit: Kursy tak się pozmieniały, ze dokładam handi +1.5
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Co sie stalo wczoraj ze Chinki przegraly z Tajlandkami jakies zawirowania w skladzie brak zaangazowania czy jesszcze cos innego moze , ktos ogladal ?
 
V 8

vengo

Użytkownik
Tajki tak broniły i walczyły o każdą piłkę,że Chinki czasami atakowały po 5 razy i bez punktu. Serwis Tajkom lepiej wychodził, Chinki więcej zepsutych. Atak Tajek z większą siłą.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Co sie stalo wczoraj ze Chinki przegraly z Tajlandkami jakies zawirowania w skladzie brak zaangazowania czy jesszcze cos innego moze , ktos ogladal ?
Oglądałem chyba tylko jakieś dwa sety tego meczu i szczególnie pod koniec trzeciego seta, gdzie była gra na przewagi, poziom był na prawdę wysoki. Tajki grały bardzo dobrą siatkówkę, a w drużynie chińskiej było za dużo przestojów. Do tego doszło chyba zmęczenie Chinek, którego nie było widać po stronie Tajek. Oglądam teraz mecz BRA-TAJ i chyba to wyczerpanie fizyczne przyszło dzisiaj, choć i tak Brazylijki nie mają z nimi łatwej przeprawy. Swoją drogą wtopa organizatorów z terminami meczów Tajlandii. Wczoraj grały o 13:30 pięciosetówkę, dzisiaj muszą wychodzić o 7.
Wracając do sedna mojej wypowiedzi, Chinki przegrały przez swoje przestoje w grze, ale przede wszystkim przez dobrą postawę Tajek, które są często niesłusznie lekceważone. Dzisiaj obstawałbym bardziej przy Chinkach, chociaż w wykonaniu Turczynek widziałem tylko jeden mecz (z Tajlandią), który stał na bardzo słabym poziomie. Chinki powinny się zmobilizować po porażce z Tajlandią i pokonać reprezentantki Europy na tym turnieju. W Turcji wysoki poziom trzyma jedynie Neslihan Darnel, w drużynie Chin atak jest rozłożony bardziej równomiernie. Spodziewałbym się raczej podobnych kursów, ale w drugą stronę, ale skoro Chiny są underdogiem, można pograć +1,5 seta na Azjatki.
Drugie dzisiejsze spotkanie, które zaczyna się o 9:30 naszego czasu to spotkanie Kuba - USA. Tutaj widzę zwycięstwo Amerykanek bez straty seta. Kubanki zupełnie wypompowane, dostają baty od wszystkich drużyn na tym turnieju, jest to młoda drużyna, ale w ich przypadku ta młodość nie jest żadnym atutem, bo nie widać żadnego entuzjazmu w ich grze, nie cieszą się specjalnie po wygrywanych punktach. Dzisiaj Amerykanki muszą zdobyć 3pkt, żeby utrzymać prowadzenie nad Brazylią w tabeli. Uważam, że Kubanki zostaną zjedzone przez USA, nawet jeśli te wyjdą nieco odmienionym składem.
Chiny - Turcja (hc setowy) [Chiny +1,5] 1,55
Kuba - USA [DW 0:3] 1,5
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Chiny - Turcja
Coraz bliżej ostatecznych rozstrzygnięć w World Grand Prix. Gospodynie podejmują Turczynki, które wyraźnie zgłaszają ambicję do strefy medalowej.

Nadarza się niepowtarzalna szansa na historyczny wynik dla Turczynek. Po trzech meczach zajmują trzecie miejsce z dorobkiem sześciu punktów. Moim osobistym zdaniem jest to właśnie mecz o trzecie miejsce, bo nie ma co ukrywać - zwycięstwo może rozstrzygnąć się między Brazylią i USA. I trzeba powiedzieć, że mają ku temu wszelkie argumenty - ich siła gry na siatce jest duża, a Neslihan Darnel to zawodniczka najwyższego kalibru.
Chinki skomplikowały sobie swoją sytuację, przegrywając z Tajlandią w tie-breaku. Kosztowały je to bardzo cenne dwa punkty i teraz trzeba gonić czołówkę, jeśli chcą myśleć o sukcesie przed własną publiką. Chinki fazę grupową przeszły śpiewająco, ale też miały bardzo łatwe przeciwniczki. Jednak ten nieco odmłodzony skład pokazał, że ma duży potencjał. W oczy rzuciła się młoda rozgrywająca Mi Yang, która zgłasza wyraźny akces do przejęcia pałeczki po Wei. Momentami jednak widać, że jeszcze nie ma ogrania międzynarodowego i trener musi sięgać po bardziej doświadczoną rozgrywającą.
Moim zdaniem Turczynki są faworytem tego spotkania. Przemawia za nimi doświadczenie i zgranie.Chinki w starciach z solidnymi rywalkami pokazywały dotychczas, że jeszcze nie dorosły do poważnego grania. A Turczynki mają znacznie większe możliwości, aniżeli tylko &quot;solidność&quot;. Jeszcze wczoraj płacili 1,91 na ich win.
Typy
Turcja
@1,67 Williamhill ✅ 1:3
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, World Grand Prix Women - Grupa finałowa
Mecz: Chiny - Turcja
Data: 30.06.2012 13:30
Typ: Chiny
Kurs: 2.50
Bukmacher: Biwn
Analiza: Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że większość z moich dzisiejszych typów, które uważam za dosyć &quot;pewne&quot; rozpoczynają się o godzinie 12:30 na Wimbledonie, więc z racji tego nie mam szans na skuteczne napisanie analizy. Zdecydowałem się więc podjąc wyzwanie i po raz pierwszy napisać analizę do siatkówki kobiet, co dla mnie łatwe nie będzie. W meczu Chinek z Turcją bukmacherzy w roli faworytek widzą Turczynki, jednak jak to w kobiecej siatkówce warto postawić na przekór kursom. I tak też robię, grając na Chinki, których mecz wczoraj oglądałem. Przegrały sensacyjnie dosyć w 5 setach z reprezentacją Tajlandii. Dzisiaj więc jestem pewien, że będą chciały za wszelką cenę się zrehabilitować. Po 3 spotkaniach, mają 1 zwycięstwo na swoim koncie dzięki wygranej na samym początku turnieju z reprezentacją Kuby 3:0, która na tym turnieju nie ugrała jeszcze seta. Kolejne dwa mecze to porażki. Najpierw 3:1 z Brazylijczykami, które są drugie w tabeli ze stratą 1 punktu do liderek z USA. Turczynki dla porównania na początku turnieju ograły Tajlandki 3:1 oraz pewnie zwyciężyły 3:0 z Kubańczykami. Na koniec przegrana 3:1 z USA. Jak dla mnie, czyli nie dla eksperta siatkówki, mogę powiedzieć, że mecz powinnien być bardzo zacięty, co widoczne jest nie tylko po tabeli, lecz i po kursach. W takiej sytuacji wole nieco zaryzykować i postawić na Chinki, które wydają mi się być lepszym zespołem.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Tajlandia - Kuba
Kubanki pogubione na tym turnieju o czym pisałem już wcześniej, wszystkie mecze przegrały do 0 i to nie był przypadek. Tajki grają nieźle, na miarę swoich możliwości. Potrafią się postawić bardziej renomowanym rywalom, a gdy ograniczą błędy własne potrafią nawet pokonać Chinki. Dzisiaj czas na drugie zwycięstwo. Jest to ostatni mecz w sezonie Tajek, bo nie jadą one niestety na IO, więc odpuszczania nie będzie. Zresztą po Tajkach i tak nie spodziewałbym się gry na pół gwizdka, bo one cieszą się grą i każdym zdobytym punktem. Inaczej jest wśród Kubanek, które czasem wydają się być nieobecne na parkiecie. Tajki grają szybko i kombinacyjnie, dobrze bronią, pokazały już nie raz, że mimo skromnych warunków fizycznych, blok przeciwniczek często nie nadąża. Najjaśniejszym punktem reprezentacji Tajlandii jest atakująca Onuma Sittirak, z którą na pewno Kubanki będą miały wiele kłopotów. Widzę tu przekonujące zwycięstwo Tajlandii, która dzięki temu może wskoczyć na 4. miejsce w WGP...
A stanie się tak jeśli USA wygra z Chinami, co również jest bardzo prawdopodobne. Amerykanki i Brazylijki to dwie najlepsze drużyny w WGP, które muszą wygrać, aby walczyć do końca o tytuł. Wygrana Amerykanek za 3 pkt daje im 1. miejsce. Co do Brazylijek, to jest to drużyna silniejsza od Turcji, cały czas trwa tam rywalizacja o miejsce w składzie na IO, więc myślę, że mobilizacji im również nie zabraknie.
Brazylia - Turcja [1] 1,22
Tajlandia - Kuba [1] 1,35
Chiny - USA [2] 1,2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom