>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Hiszpania - Portugalia 27.06.2012

Status
Zamknięty.
P 907

pawel-1

Użytkownik
Nie była zespołem lepszym? W 90 minucie Portugalczycy ciągle atakowali detronizując środek Hiszpanów. Hiszpanie mieli problemy z rozegraniem piłki w środku i dopiero wejścia Pedro i Navasa, czyli defakto skrzydłowych poprawiło grę Hiszpanów.
Nie była. Ciągle atakowali? No już nie przeginaj.

Portugalczycy nie mieli 100% sytuacji, ale ich rywale tak samo. Przecież pierwszy strzał Hiszpanie oddali około 70 minuty. Jedyna 100% sytuacja miała miejsce już w dogrywce gdy Iniesta trafił w bramkarza.
:spokodfhgfh:

Szkoda Portugalczyków, bo to oni w 90 minut mieli więcej z gry i gdyby lepiej rozegrali kontrę w 88 minucie byłoby pozamiatane. W drugiej polowie dogrywki widać było zmęczenie Portugalczyków i wkońcu można było obejrzeć namiastki tego słynnego hiszpańskiego futbolu.
Hiszpanom bez przerwy zarzuca się grę miliona podań, granie w dziadka i szukanie tej jedynej okazji. Niech będzie. Z tym, że oni są w stanie takim klepaniem tę sytuację sobie stworzyć. Portugalia miała więcej z gry? Co więcej? Na pewno nie sytuacje bramkowe. Nie twierdzę, że Hiszpania była stroną dominującą ale gadanie, że Portugalia była lepsza jest mijaniem się z prawdą. Powtórzę raz jeszcze - to, że ktoś postawi ekipie del Bosque trudne warunki nie oznacza, że zasługuje na zwycięstwo. Hiszpania to ekipa z półki wyżej i żeby ich pokonać trzeba pokazać więcej niż Portugalia wczoraj. Co do sytuacji z końcówki - faktycznie, gdyby Meireles podał w tempo to być może Ronaldo znalazłby się w sytuacji bramkowej.

Paweł 1 piszesz tak dlatego że jesteś zapewne fanem Barcelony i dawnej Hiszpanii (zdobywców ME) więc akurat twoja wypowiedź mnie nie dziwi. ????
Nie wiem na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski ale pudło. Strzelaj dalej.
 
J 1

jakubzza

Użytkownik
Obie ekipy nie zachwyciły - Portugalczykom nie ma się co dziwić, grając z takim rywalem musieli liczyć głównie na kontry, które nie były jednak zabójcze (przykład sytuacji CR7, gdzie dostał piłkę za plecy i nie mógł celnie uderzyć). Hiszpania nie jest już tak skuteczna jak na ostatnim mundialu i myślę, że może być im ciężko z Niemcami czy nawet Włochami w finale.
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Hehe te wypowiedzi mnie rozbrajają że niby Portugalia zagrała słabo a Hiszpania już się wypaliła,że obie reprezentacje nie zachwyciły.
Faktem jest jedno to Ronaldo i spółka dyktowali tempo gry(taka prawda).Narzekała La roja na zmęczenie,Del Bosque jako doświadczony trener przeczuwał że może dojść do dogrywki dlatego nie narzucił intensywnych ataków(w tej fazie rozgrywek było by to szaleństwem wiedząc jaką siłą dysponują przeciwnicy)
Popatrzcie na to że Portugalia po 70 minucie zaczęła opadać a wtedy tak na prawde Hiszpania zaczynała być sobą rozbijając skrzydła za sprawą np: Pedro(jak nie środkiem to bokiem).
Miliony podań?A co mają robić pomocnicy jak ich rywale nie atakują tylko czekają na błąd?Mają oddać piłke?To podają sobie licząć na jakiś &quot;wolny korytarz&quot; na boisku i prostopadłe podanie.
Mecz dobry wart poświęcenia wieczoru na obejrzenie,Portugalczycy mnie zaskoczyli że zagrali tak odważnie ale uważam że wygrało doświadczenie Del Bosque(nie dał grać Torres&#39;owi wiedząc że i tak nie byłby przydatny a jeżeli by był na murawie to pewnie tak samo mało widoczny co Negredo)
Dlatego wpuścił 2 skrzydłowych co rozszeżyło gre i sprawiło że La Roja zaczeła powracać do swego normalnego stanu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom