>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limited Martingale

bate330 35

bate330

Użytkownik
Witam serdecznie, otóż chcialbym się pochwalić pewną zmodyfikowaną formą progresji. Progresja ta obejmuje zakłady dwudrogowe, o tym samym kursie, co powoduje że system ten dobrze sprzawdza się w tenisie, siatkówce można go także wykorzystać w ruletce. Progresją gramy do 4 prób, po czym rozpoczynamy serię od nowa. Każda seria musi być obstawiana wg schematu 0110. Gdzie 0 - jeden przypadek i 1- drugi. Dlaczego tak? Otóż obrazek po niżej powinien rozjaśnić wątpliwości. Poziomo na górze widzimy kolejno wszystkie możliwe zdarzenia serii, pionowo zestawienie szans różnych konfiguracji serii. nam chodzi o taką serię, aby jak najmniej było strat (czerwony kolor) i tym samym skuteczność serii była największa. A więc przejdzmy do naszej konfiguracji jaką jest 0110 sytuacja podobno jak wyżej opisałem, 0 w tabelce jest to punkt wyjścia, na zielono wszystkie możliwości, które przynoszą nam zysk, na czerwono stratę. Na boku pokazałem skuteczność metody, czyli stosunek zielonych pól do całości. nasza szansa wynosi 76,4 % że wypadnie zielone pole. Czy jest to dużo? W przeliczeniu na kurs jakim rządą się wszystkie zakłady bukmacherskie wynosi on 1,17, czyli jedno z pewniejszych zdarzeń. Liczba 2 poniżej tabeli to kurs na równą serię, czy współczynnik jak kto woli(oczywiście taka wartość jest tylko w ruletce, w zakladach sportowych wynosi ona np. 1,85 co powoduje że musimy rzucać taką wartość aby była 2 razy większa od poprzedniej) Na samym dole są to nasze kolejne podbicia. Najgorsza seria oznaczona została przeze mnie nazwą deadline, co powoduje, że jesteśmy sporo na minusie jednak szansa wypadnięcia tej serii wynosi zaledwie 1/18 rzutów. Jak sytuacja by wyglądała w rzeczywistości? Poniżej widzimy wykres dla 1000 rzutów: Niestety jak widać wychodzimy ostatecznie na minusie, problemem jest deadline, który powoduje tak ogromne spadki. Możliwe że w mojej sytuacji trochę szczęscia zawiodło, jednak metoda jest stosunkowo dobra. Uważam, że ta metoda ma jednorazową skuteczność. Otóż wykres naszje metody przypomina nieco przebieg sinusoidy którą średnia wartość obejmuje nieco poniżej zera. Dlatego też należy łapać wyż i wiedzieć kiedy skończyć, gdyż matematycznie rzecz biorąc prędzej czy później na tym plusie powinniśmy być ;) Na koniec chciałbym jeszcze napisać o nieco zmodyfikowanej metodzie &quot;clean deadline&quot; gdzie faktycznie nasza śmiertelna linia jest usunięta, jednak skuteczność wtedy maleje do ok. 58 %.. :-| Zapraszam do dyskusji ????
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
kolega się tu napracował... czy specjaliści od progresji nie mogliby tego jakos ocenić? dla mnie progresja nawet zmodyfikowana to wtopa, ale wierzę, że znajdziesz uznanie...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
&quot;system ten dobrze sprzawdza się w tenisie&quot;
Otóż w tenisie są także krecze - a przecież nie wszystkie firmy bukmacherskie rozliczają go jako zwrot ???? choć oczywiście zauważyłem, że piszesz tu o zastosowaniu równych kursów...
.
 
Do góry Bottom