>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wimbledon '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
harvey 967

harvey

Użytkownik
Bogomolov A. Jr - Dolgopolov A. ✅
Typ: Dolgopolov A. # 1.33 Unibet

Dolgopolov to mega talent i chyba już każdy kto chociaż trochę się interesuje tenisem to wie. Praktycznie wszystko na przeciw Ukraińcowi. Słaba forma, ostatnio porażki oraz trawa to nie jest jego najlepsza nawierzchnia, ale kiedy się przełamać jak nie teraz. Potencjał jest co nie raz pokazywał. Przeciwnik, który chyba ma jeszcze gorszy rok niż Dolgi. Bogomolov, który cały sezon gra słabo i nie przekonuje mnie do siebie. Ostatnio same porażki, jedynie Klizana pokonał na trawie, ale to żaden sukces. W mojej ocenie Dolgi powinien ścisnąć poślady i przypomnieć sobie jak potrafi wymiatać, pierwszy mecz najtrudniejszy potem będzie tylko lepiej.


Ward J. - Andujar-Alba P. ✅
Typ: Ward J. # 1.38 Unibet

Wardzik ,który nie należy do moich ulubieńców gra na swojej kochanej trawce. W końcu ma szansę na pierwsze zwycięstwo na kortach Wimbledonu. Jest to jego czwarty występ i ma chyba jak dotąd największe szanse by dostać się do drugiej rundy. Ostatnio widziałem go w meczu z Andersonem, z którym przegrał w trzech setach. Mimo porażki zaprezentował się przyzwoicie, dobry serwis oraz świetne poruszanie się po korcie. W mojej ocenie Ward to zawodnik, który pasuje tylko na trawę, a inne nawierzchnie nie są dla niego. Andujar to zdolna bestia, ale na mączce. Sezon słabiutki myślałem, że RG będzie przełomowy, ale Stasiek szybko go odprawił. Ward, któremu będzie kibicować cały stadion musi to wygrać, bo taki rywal w tej formie to super szansa.


Ito T. - Kubot L. ✅
Typ: Kubot L. # 1.37 Unibet

Ostatnio pisałem o Łukaszu. Latka lecą więc kto wie czy nie jest to ostatni sezon na takim poziomie. Kubot broni sporo punktów za zeszłoroczny sukces jakim była gra w czwartej rundzie. Ostatnie występy średnie, ale z pewnością nasz zawodnik nastawił się właśnie na ten turniej, bo gdzie jak gdzie ale na Wimbledonie powinien pokazać się z dobrej strony. Serwis powinien siedzieć, co jest jego najlepszą bronią. Z pewnością będziemy mogli zobaczyć jutro trochę akcji S&amp;V. Ito, który radzi sobie co raz lepiej w tourze, za bardzo nie lubi grać na trawie. To debiut młodego Japończyka w turnieju głównym na Wimbledonie i niestety szybko powinien wrócić do domu.


Zopp J. - Jaziri M. ⛔
Typ: Zopp J. # 1.22 Unibet

Kurs słaby, ale dla mnie to super typek na podbicie ako. Zopp, który w końcu wdarł się do pierwszej setki szybko jej nie powinien opuścić. Kwalifikacje szybko przeszedł i wszystkie wygrane bardzo pewne. Fakt, Olaso, Eaton czy van der Merwe to nie tuzy gry na trawie, ale zwycięstwa były pewne i szybkie. Zopp, który potrafi serwować w korcie, też nieźle sobie radzi. Jaziri, który ostatnio kreczował nie powinien czegoś wielkiego zaprezentować w tym meczu. Zopp, to młody i utalentowany zawodnik, który ma szansę awansować do drugiej rundy, a punkty za ten sukces bardzo mu się przydadzą. Kurs nie wielki, ale w ja osobiście nie widzę innej opcji niż wygraną zawodnika z Estonii.
 
T 0

tazos

Użytkownik
witam ????

średnio znam się na tenisie, toteż chciałem się poradzić odnośnie faworytów kilku par, która z nich, a w zasadzie jej zwycięzca jest Waszym zdaniem najpewniejszy do odniesienia winnera? ????

Odesnik W. - Phau B.
Wickmayer Y. - Kuznetsova S.
Cornet A. - Bratchikova N.
Vandeweghe C. - Errani S.
 
bartezz 33

bartezz

Użytkownik
Jeszcze w oczy rzucił mi się typ na Fyrstenberga i Matkowskiego. Kurs około 1.50. Grają z totalnie anonimową jak dla mnie parą. Nie sądzę, by Polacy odpadli już w pierwszej rundzie Wielkiego Szlema...
No wlasnie gdyby to wszystko bylo takie proste. Otoż Brunstrom/Marx to debel ktory radzi sobie calkiem niezle w tym sezonie, glównie mieszaja w challangerach ale nie mozna przejsc obojetnie obok ich tegorocznych wynikow na trawie, w Halle i Hertogenbosch pokonali takie deble jak Dodig/Melo,Waske/Haas czy Cermak/Polasek ulegając finalistom zeszlorocznego Wimbledonu Lindstedt/Tecau po zacietym meczu (6-7 6-7). Fryty niby uznana marka ale w turniejach na trawie przeszli samych siebie, lekkie porazki z deblami Delgado/Skupski czy Malisse/Norman spowodowaly ze nie moga czuc sie pewnie na tej nawierzchni. Ja rozumiem ze to moze byc dziwne dla wiekszosci jak nasi odpadna w 1 rundzie ale przypomne chociazby zeszly rok Wimbledon 1 runda porazka z gospodarzami 2-6 1-6, nikt tragedii nie robil. Podsumowując para &quot;anonimowa&quot; dla wiekszości ale moze tu namieszac. Zdecydowanie odradzam granie naszych a nawet polecam granie na rywali po fajnym kursie 2.50 !

Brunstrom J./Marx P. - Fyrstenberg M./Matkowski M. 1 @ 2.50 WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
E 6

elp

Użytkownik
Wczoraj wszystko weszło. Mam nadzieję, ze dzisiaj też bedzie dobrze

Roger Vasselin-Garcia Lopez
-1,5setów Roger @ 1.76
2/10
Unibet
Vasselin to jeden z moich ulubionych graczy. W rankingu ATP jest wyżej od rywala o 25 pozycji. Rok temu Roger nie przeszedł 1 rundy Wimbledonu przegrywając z wyżej notowanym Simonem. Teram na znakomitą szansą by pokazać się z lepszej strony. W tym roku Vasselin rozegrał na trawie już 6 spotkań podczas gdy jego rywal Lopez zaledwie 2. Roger wygrał na trawie w tym roku m.in z Roddickiem czy Cipollą. Nie są to może wielcy światowego tenisa, ale też do słabeuszy nie należą. Myślę, że w tym meczu Lopez nie będzie miał za wiele do powiedzenia.
 
buktyper 3

buktyper

Użytkownik
Ja muszę przyznać, że po ćwierćfinałowym sukcesie z Euro, przewidzialem awans całej czwórki i dokładny wynik ostatniego meczu, 1 dzień Wimbledonu nie był udany. Przyzwoity kupon zawalił mi Andrea Seppi w meczu z Istominem i jest to dla mnie jakaś mała niespodzianka. No, ale zbyt zaufałem Włochowi - mój błąd. Mogłem zamiast niego zagrać Hampton, która tak bardzo chodziła mi po głowie, no cóż. Prosiłbym was o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami nt. tych wtorkowych propozycji. Kursy na podstawie bet365
1. Łukasz Kubot @1,36. Japończyk Ito mnie zadziwia, ale jak wiadomo trawa to nawierzchnia, dająca wyjątkowy handicap świetnym deblistom - skróty przy siatce są kluczowe, dlatego myślę, że Polak powinien sobie z Azjatą poradzić. Poza tym serwis też ma dość OK. Myślę jednak, że żadnych handicapów nie warto tu stawiać. Ogólnie to jakoś 7,5/10.
2. Ebden - Paire 2 @1,50. Kompletnie nie rozumiem czemu na Paire wystawiły buki tak duży kurs. Najwyraźniej jest coś, o czym nie wiemy. Wiadomo - Francuz gra coraz lepiej, zauważyłem go już rok temu podczas Garrosa. Paire rozegral na trawie swietny turniej - ogral bez straty seta świetnie serwujacego Goffina, pokonał też Kubota i Ito, a także był graczem, który najwięcej problemów stworzył Ferrerowi. Ebden - bez fajerwerków, gładko 2:6, 4:6 dostal od Darcisa, ktory odpadl juz bodajze z Wimbledonu. Także nie wiem o co chodzi. Jak dla mnie wygrana Francuza to teoretycznie lokata i 10/10, zobaczymy jak bedzie w praktyce. Może warto zaryzykować DW 3:0 - w naziemnym totomixie kurs 3,25, w internecie pewnie też powyżej 3,20. Ale jeśli w grę wchodzą grubsze sumy, to wiadomo, bezpieczniejsze jest samo zwycięstwo.
3. Melzer-Wawrinka 2@1,40 w bet at home.
Melzer mnie w ogóle nie przekonuje, przegrywa wszędzie, czy to na clayu, czy w Hertogenbosch, czy w Davis Cupie. Wawrinka wiadomo, solidne dzielo serwisowe, skoro na ziemi gra 5setówkę z Tsongą, to znaczy że jest w gazie. Poza tym H2H na korzysc Szwajcara, ktory ostatnie dwa mecze z Melzerem wygral bez straty seta.
4. Ula Radwańska-Erakovic 1 @1,55 w bet at home.
Osobiscie zdziwie sie jak Ula tego meczu nie wygra. Przeciwniczka jak najbardziej na trawie do ogrania przez nia. Nie chce mi sie rozpisywac odnosnie tego typu.
5. Ivanovic - Martinez Sanchez 1@1,16
Dobry typ na podbitkę. Ana ma charakter, a ze słabsze od siebie potrafi szybko rozbić. Martinez Sanchez to dobra deblistka, ale to przede wszystkim przedstawicielka clayu i nie wróże jej wielu gemów z Aną, której tenis zachwyca. Serbka podrażniona jest na pewno porażką z Errani i chce jak najszybciej znów coś zwojować. Hiszpanka w Eastbourne nie ograła nawet Robson, więc w jej przypadku nie ma chyba o czym mówić. Niespodziankę sprawić może, ale nie na grassie.
Co o tym sądzicie? I co myślicie na temat Lepchenko, Bałtaczy, Szwedowej i Panowej? Szczególnie na tę ostatnią bardzo wysoki kurs.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Kenny de Schepper v Matthias Bachinger ???? Kenny de Schepper @ 1,61 ✅ 3:0
Już czas - ten Pan już sobie zasłużył na swoje pierwsze zwycięstwo w turnieju głównym na trawie..Wychodzi z siebie w kwalifikacjach..Wygrywa po trzy mecze z niekoniecznie słabszymi rywalami i ...i BUUM w pierwszej rundzie odpada..Regularność jest zadziwiająca..Zobaczcie sami..Po drodze do pierwszej rundy miał nie tylko Ogórków i Kelnerów..

203 cm wzrostu i bombowy serwis..Czego chcieć więcej na trawie?..
Ręki..Lewej ręki.. - Ale w tym konkretnym przypadku jest i mańkut..
Co ciekawe na przestrzeni roku, bo taki okres czasowy Funta interesuje ..nie przegrał ani jednego pojedynku w którym był wystawiony jako faworyt ( a dziś taka sytuacja ma miejsce)..
------------------------------------
???? Jurgen Zopp v Malek Jaziri ???? Jurgen Zopp @ 1,20 ⛔ ⛔ ⛔ 2:3
O meczu Estończyka zostało już tu sporo napisane więc nie ma sensu się powtarzać..Nawet kurs 1,20 wygląda atrakcyjnie..
------------------------------------
???? Edouard Roger-Vasselin v Guillermo Garcia-Lopez ???? Edouard Roger-Vasselin @ 1,36 ⛔ 2:3
Trzeci typ z kategorii tych &quot;wysoce prawdopodobnych&quot;..
Zacznę od GG-L..Tego Pana najnormalniej w świecie nie lubię..Zamierzchłe dzieje..jakiś TB w którym musiał wygrać..I prawie wygrał..gdyby nie wiatr..siatka na srodku kortu, przecwinik po drugiej stronie wcześniej wspomnianej siatki..do tego nieprzychylny sędzia...itd.. itd..
Psychika 12 latka..Kiedyś..Teraz kariera tego Pana, Funta już niespecjalnie interesuje..Grywa tylko iwyłącznie przeciw..Z bardzo dobrym skutkiem..
Guillermo na trawie w tym sezonie zagrał tylko raz..Raz i to szybko..Nicolas Mahut w Londynie sprał chłopaka 6:4,6:2..
Dziś Francuz Roger - Vasselin tez nie powinien miec większych problemów..Sezon na trawie bardzo mocny w jego wykonaniu..W tym samym londyńskim turnieju dotarł do ćwierfinału gdzie Nalbandian (finalista) pokonał go w trzech zaciętych setach..
Później w Hertogenbosch znowu ćwierćfinał gdzie musiał uznać wyższość Petschnera (finalista)(4:6,6:7)..
Czy GG-L jestw stanie urwać mu seta?...Szanse oceniam na 50/50..Czy jest w stanie wygrać mecz?... NIE
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
thomas-koffer 3

thomas-koffer

Użytkownik
Bogomolov A. Jr (Rus) - Dolgopolov A. (Ukr) 3.75 bet365 stawka 2/10
Rosjanin może i nie ma formy ale jest lepszy od Ukraińca na trawie i to o wiele . W tamtym roku też nie miał formy , był sklasyfikowany na 72 miejscu (teraz 46) a pokonał Younga )3-1) i Chele (3-0) dopiero odpadł z Berdychem .A Słowak Klizan którego w tym roku pokonał już jest w drugiej rundzie Wimbledonu .
Nie można też rzec ze Dolgopolov ma swietna forme i wygrywa z każdym bo tak nie jest . Na trawie w tym roku nie wygrał grając z Youzhnym i Gillesem . Fakt doszedł do 1/8 finału w Madrycie ale przecież to inna nawierzchnia .
Wg mnie kursy powinny być wyrównane , ewentualnie z lekka przewagą na Ukraińca ale nie aż taką ????
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
był sklasyfikowany na 72 miejscu (teraz 46) a pokonał Younga )3-1) i Chele (3-0)
Akurat Ci dwaj to strasznie wymagający przeciwnicy ????
A na poważnie dla mnie typowy no bet. Forma Bogomolova faluje, a forma Dolgopolova raczej nie wiadoma.
 
W 0

wszechwiedzacy

Użytkownik
Bogomolov A. Jr (Rus) - Dolgopolov A. (Ukr) 3.75 bet365 stawka 2/10

Rosjanin może i nie ma formy ale jest lepszy od Ukraińca na trawie i to o wiele . W tamtym roku też nie miał formy , był sklasyfikowany na 72 miejscu (teraz 46) a pokonał Younga )3-1) i Chele (3-0) dopiero odpadł z Berdychem .A Słowak Klizan którego w tym roku pokonał już jest w drugiej rundzie Wimbledonu .

Nie można też rzec ze Dolgopolov ma swietna forme i wygrywa z każdym bo tak nie jest . Na trawie w tym roku nie wygrał grając z Youzhnym i Gillesem . Fakt doszedł do 1/8 finału w Madrycie ale przecież to inna nawierzchnia .

Wg mnie kursy powinny być wyrównane , ewentualnie z lekka przewagą na Ukraińca ale nie aż taką ????
Kursy na Dolgopolova spadaja czyli wychodzi na to ze idzie na niego massowka. A ja sadze ze Bogomolov ma takie same szanse jak on a kurs 4.33( Bwin ) jest naprawde kuszacy. Warto zaryzkowac
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Będzie to czwarty miting obu graczy na kortach trawiastych. Haas prowadzi 2-1 po zwycięstwach w Halle, w tym ostatnio po półfinale, gdzie ograł Kohliego 2:0. Trzeba przyznać że Tommy ostatnio w wygórowanej formie wygrywając mecz za meczem, jednak Kohlschreiber na jego tle nigdy się najgorzej nie prezentował, poza tym grać na trawie również potrafi i te osiągnięcia przeważnie były całkiem dobre w przeszłości. Czego można się w tym meczu spodziewać? Dobrej dyspozycji serwisowej po obu stronach, karkołomnej walki o każdą piłkę, jakiegoś tiebreaka - a co za tym idzie - prawdopodobnie dłuższego meczu, bo nie sądze by w jakąkolwiek stronę skończyło się to w 3 setach. Kohl ma tutaj rachunki do wyrównania za ostatni mecz i uważam ,że dziś przy odpowiedniej koncentracji oraz utrzymaniu optymalnego levelu , mecz będzie w jego zasięgu, a im dłużej będzie trwał tym jego szansę będą wzrastać.
Philipp Kohlschreiber - Tommy Haas @ 2,62 Pinnacle ✅
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Na dzisiaj zagrałem trebla na który złożyły się takie mecze jak:
Melzer vs Wawrinka. Tutaj faworyt wydaje się tylko jeden i zdecydowany, a jest nim Szwajcar. Jak popatrzymy na ostatnie wyniki spotkań rozgrywanych przez Melzera to można złapać się za głowę, porażka goni porażkę. Kolega wyżej @buktyper wspomniał również o tym meczu. Zgadzam się z nim w 100% Trawka to nie jest nawierzchnia dla Austriaka, mimo, że dysponuje dobrym serwisem i teoretycznie pasowałbym do wimbledonowskich zagrań serve&amp;volley. Wawrinka jest regularniejszy i właśnie na niego dzisiaj stawiam.
Wawrinka @ 1,38 bet365
następnie pora na mecz Ito - Kubot. Kubot niezły serwis, również pasowałby mi do serve&amp;volley. Wiadomo jednak jak to z naszymi Polakami, różnie to bywa, kurs powinien być nieco wyższy. Obaj z trawą się już zapoznali na turniejach w Halle i w Hertogenbosch. Posłużę się grafiką poniżej:

Na papierze wydają się zatem sobie równi, kurs powinien być wyższy jak wspomniałem. Stawiam na Kubota.
Kubot @ 1,36 bet365

jako trzecie spotkanie wybrałem mecz Uli Radwańskiej, ale to dział ATP zatem nie będę się rozpisywał o tym tutaj.
 
thomas-koffer 3

thomas-koffer

Użytkownik
Akurat Ci dwaj to strasznie wymagający przeciwnicy ????
A na poważnie dla mnie typowy no bet. Forma Bogomolova faluje, a forma Dolgopolova raczej nie wiadoma.
Wiem o tym , ale za dwie jednostki aż żal nie zaryzykować ???? sądze ze to bedzie ciekawy pojedynek i aż szkoda ze na tym korcie nie ma kamery.

A w pojedynku miedzy Melzerem a Wawrinką wg mnie najpewniejszy jest over 3.5 bo wątpie aby którykolwiek z tych zawodnikow wygrał do zera ????
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Na wstępnie chciałbym zaznaczyć, że tenis traktuję jako hobby i nie jestem wielkim ekspertem w tej dziedzinie, a moje typy będą się w pewnej części opieraly na intuicji.


Nadal - Belluci +9,5 gema
Typ: 2 @1,9 Paddypower
✅

Uważam, że jak na pierwszą rundę przystało, Nadal który rozegrał tylko 2 mecze na trawie w tym sezonie nie odpali na maxa, a jedynie zagra spotkanie, po którym z meczu na mecz będzie się rozkręcał. Sprawdziłem jego historię meczów 1 rudny Wimbledonów i nigdy pogromów nie było, mimo że zawodnicy bywali różni. Bellucci dysponuje dobrym serwisem i myślę, że jeśli dodamy do tego fakt gry na trawie to nie będziemy świadkami wielu przełamań. Ugranie 7 gemów na tej nawierzni nie powinno sprawić Brazylijczykowi większych problemów.

Edycja: W Pinnacle mamy na to 1,74, wiec biorąc pod uwagę jakim bukiem jest Pinn i kto tam grywa, a przede wszystkim za ile to taka różnica w stosunku do tej firmy to value na 95% i zagrałbym taki zakłąd nawet na wyścigi ślimaków xD.

Ward J. - Andujar-Alba P.
Set handicap +2,5
Typ: 2 @1,45 Expekt
✅

Ok, Andujar to nie jest gracz na trawę, zgadzam się, ale Ward mimo, że to jesgo ulubiona nawierzchia wirtuozem nie jest. W tym sezonie Bryrtyjczyk zagrał na tym podłozu 4 mecze, wygrywając tylko jeden. Andujar jednak pomimo tego, iż preferuje clay jest zawodnikiem prezentującym pewien solidny poziom, o czym swiadczy jego ranking i naprawdę nie sądzę, żeby dał się odprawić na sucho z tego turnieju.

Tsonga - Hewitt
Set Handicap +2,5
typ: 2 @2,11 Pinnacle Sports
⛔

Stary, wielki mistrz Hewitt kontra zawodnik z czołówki dobrze czujący się na trawie. Przeprowadziłem podobne rozumowanie jak w przypadku Nadala - pierwsza rudna, mało meczy na trawie obu panów, więc zawsze jest to pewna niewiadoma, a jeśli niewiadoma to działa na korzyść underdoga. Po stonie Hewitta można dopisać maksymalną motywację i wolę walki, co jak co ale jak przychodzi do Szlemów to się umie spiąc - patrz AO. Tsonge zdarzają się wpadki - patrz Dodig, Queens i uważam, że sznase na seta dla Rusty&#39;ego wynoszą około 50-55%, więc mamy tutaj znaczne value.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Ebden - Paire 2.7 Pinnacle

Ja z kolei nie widzę tutaj Francuza jako zdecydowanego faworyta, a kurs wystawiony na Australijczyka w mojej skromnej opinii jak najbardziej do grania. Benoit nie jest aż tak solidnym grajkiem na jakiego się tutaj go kieruje. W rankingu jest nieco wyżej od kangura, umiejętności może faktycznie posiada większe, ale Ebden to typ zawodnika, który może w tym spotkaniu namieszać i wbrew pozorom wcale nie stoi na straconej pozycji, a kurs wystawiony przez Pinnacle zachęcił mnie do postawienia na niego. W tym sezonie na hardzie Matthew spisywał się naprawdę przyzwoicie, okres gry na clayu wypadł natomiast fatalnie, 5 turniejów, 5 porażek, ale mączka to nie jego bajka. Paire ostatnie tygodnie udane, ale jest jednak różnica między ziemią, a grassem. Na clayu Ebden nie miałby nic do powiedzenia, a na trawce szanse się wyrównują, tym bardziej, że to Matthew ma większe doświadczenie z gry na tej specyficznej nawierzchni. Paire ostatnio pokazał się z dobrej strony w Hertogenbosch, pokonał Ito, Kubota i Goffina, nie ujmuję mu sukcesy, ale z drugiej strony nie gloryfikowałbym go za bardzo. Wiadomo, turniej przed GS. Ebden nie pokonywał wielkich grajków na grassie, ale mimo wszystko jest do niej o wiele bardziej przyzwyczajony niż jego rywal. To jego debiut na Wimbledonie i jestem dobrej myśli.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Wimbledon
Mecz: Lopez F. - Nieminen J.
Data: 26.06.2012 12:30
Typ: Nieminen
Kurs: 4.34
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Bardzo duży kurs jak na Fina i przyznam się, że nie wiem dlaczego. Jest to bardzo dobry zawodnik, w szczególności na nawierzchnii szybkiej. Nie oglądałem go w ostatnim czasie, więc trochę idę &quot;w ciemno&quot;, lecz dla takiego kursu zaryzykuję. Podczas tegorocznego Roland Garros, Jarkko Nieminen dotarł do drugiej rundy, gdzie wyeliminował go Andy Murray, wygrywając w 4 setach. W pierwszej rundzie Jarkko Nieminen Andreeva, który skreczował. Następnie Fin zaliczył dwa turnieje na trawie. Najpierw w Halle na dobrze obsadzonym turnieju, Jarkko Nieminen trafił na Łukasza Kubota, któremu uległ 6:4, 6:4. W kolejnym turnieju na trawie w s-Hertogenbosch Jarkko Nieminen trafił na reprezentanta gospodarzy Igora Sijslinga, z którym przegrał 6:2, 6:4. Myślę, że podczas Wimbledonu Jarkko będzie grał na 100%, ponieważ tutaj nikt nie odpuszcza. Feliciano Lopez jest znacznied wyżej notowanym zawodnikiem i zajmuje bardzo wysoką 17 pozycję w rankingu ATP. Dla porównania Fin jest 44. Inna statystyka przemawia jednak już za Finem, który w obustronnej konfrontacji wygrał aż 5 pojedynków, podczas gdy Feliciano tylko 2. Co ciekawe Feliciano Lopez przegrał pierwsze 5 pojedynków, aby później wygrać 2 i zobaczymy czy do &quot;trzech razy sztuka&quot;. Nigdy jeszcze nie grali na trawie. Obydwaj tutaj będą mocni. Feliciano Lopez na trawie podczas turnieju w Londynie wymęczył zwycięstwo z Darcisem w 3 setach oraz przegrał z Andersonem w dwóch tie-breakach. Ja stawiam na Fina!
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Tomic-Goffin typ under 36,5 kurs 1,9 Bet365 7/10
Nic nie ujmując Goffinowi jest to zawodnik typowy pod claya czy harda, grający defensywny tenis. W Hertogenbosch gładko przegrał z Paire 1-6 4-6. W swojej karierze nie wygrał jeszcze w turnieju głównym meczu na tej nawierzchnii. Natomiast Tomic na trawie czuje się bardzo dobrze, do obrony ma Ćwierćfinał, więc na pewno będzie mu zależało. Fakt w ostatnim czasie nie jest w naj wyższej dyspozycji, lecz powinien sobie bez problemu poradzić z Goffinem
 
M 11

mody18

Użytkownik
Ogląda ktoś mecz Roger-Vasselin vs. Garcia-Lopez? Siedzę w pracy, i śledzę tylko punkty, i widzę, że dwa przełamania poszły w drugim secie. Chciałbym wiedzieć jak się kształtuje obraz gry Rogera-Vasselina, gdyż postawiłem na Niego trochę. Dzięki Panowie.
 
K 0

kaziu23

Użytkownik
Witam serdecznie

Od dłuższego czasu śledzę wasze poczynania i musze przyznać , że niektorzy naprawde przewiduja niesamowite sprawy , przykład wczorajsza porażka berdycha .
Zaczne może bez większej argumentacji moich typów , z czasem postaram się co raz bardziej rozpisywac i analizować.
ebden - paire typ 2 1.5 pierwszy z panow ostatnimi czasy osiaga dobre wyniki ale tylkow deblu z harrissonem , dla mnie paire , który gładko odprawił goffina , ito i kubota nie powinien mieć większych problemów z wygraniem tego meczu
zopp - jazziri typ 1 1.23 podoba mi się gra estonczyka , ladnie przeszedl przez eliminacje i wydaje mi sie ze nie zakonczy gry na 1 rundzie , a tunezyjczyk mimo ladnej gry w garrosie na trawie nic nie zdziala
de schepper - bachlinger typ 1 1.63
ogolnei lubie grać postacie z kwalifikacji , gdzie rancuz nie miał żadnych problemów , poza tym za nim przemawia fakt bardzo dobrej gry w londynie i porażki tylko z istominem , który jak wczoraj pokazał sprawił przynajmniej jak dla mnie sporą niespodziankę
Kohlschreiber P. (Ger)-Haas T. (Ger) typ 2 1.57
panowie grali zaledwie 10 dni temu razem gdzie haas wygrał 2:0 , wydaje mi się ze bedziemy mieli powtorke z rozrywki , jedyne co mnie martwi to czy haas zachowa taka konsekwencje w 3 setach i wytrzyma fizycznie trudy meczu , bo im dalej bedzie trwal tym moze byc dla niego trudniej , ale mimo wszystko sadze ze koshli nie da rady

wiem ze jest troche chaotyzmu w moich wypowiedziach , ale z czasem dojde do lepszych analiz pozdrowki


wszystko pięknie, tylko wrzucanie analiz do meczów, które już dawno trwają (2:0 w setach dla Paire&#39;a i 2:1 dla Zoppa) jest chyba trochę nie na miejscu żeby nie był to tylko ganiący wpis to zgadzam się z typem na de Scheppera.
te 4 typy dzisiaj gralem wiec wrzucilem ich analize , raczej nie sadzlem zeby ktos tutaj byl palcem robiony i nie zorientowal sie ze mecze sa w toku ...;) ale przyznaje racje ze byc moze nie powininem tego wrzucac bo ktos tutaj moze odebrac to jako zdobywanie reput , typowanie trwajacych meczow a tak nie jest pozdrowki...


christopher48 // Witam na forum. Pamiętaj na przyszłość, żeby unikać takich sytuacji. Typy, wraz z analizą, podajemy przed meczem. Ewentualnie można coś zasugerować w graniu LIVE, ale to po kursie jaki jest aktualnie. Pozdrawiam.
 
black-mamba 7

black-mamba

Użytkownik
wszystko pięknie, tylko wrzucanie analiz do meczów, które już dawno trwają (2:0 w setach dla Paire&#39;a i 2:1 dla Zoppa) jest chyba trochę nie na miejscu ???? żeby nie był to tylko ganiący wpis to zgadzam się z typem na de Scheppera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Ogląda ktoś mecz Roger-Vasselin vs. Garcia-Lopez? Siedzę w pracy, i śledzę tylko punkty, i widzę, że dwa przełamania poszły w drugim secie. Chciałbym wiedzieć jak się kształtuje obraz gry Rogera-Vasselina, gdyż postawiłem na Niego trochę. Dzięki Panowie.
Patrząc na statystyki nie jest dobrze. Na razie jest 2:1 dla Garcia-Lopeza i są małe szanse na 3:2 dla Francuza. Na szczęście deszcz przerwał mecz i może tak samo jak wczoraj w przypadku Almagro to go uratuje i po deszczu zacznie grać lepiej.
Poniżej statystyka - zwróć uwagę na małą ilość asów, nie wykorzystane breakpointy oraz dużo niewymuszonych błędów.

Na livie teraz na Hiszpana 1,25, więc za bardzo nie ma jak kontrować. Może ogarnie się po przerwie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom