>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/4 finału Anglia - Włochy [24.06]

Status
Zamknięty.
swoorek 85

swoorek

Użytkownik
Z tego co widzę to zdania są bardzo bardzo podzielone . Mówi się tu o under 0.5 , remisie do połowy , a nawet remisie na koniec . Moim zdaniem tego nie warto grać - tylko czyste 1X2 . Oglądam całe Euro , w moich obserwacjach wygląda to tak : Anglia przebrnęła jakimś cudem do ćwierćfinałów ze świadomością , że mieli sporo szczęścia . Jak nie przejdą dalej to i tak będą usatysfakcjonowani z tego co osiągnęli . Under 2.5 nie jest żadnym pewniakiem , raczej warto pograć over 2.5 za mniejszą kasę niż tylko oglądać i mówić sobie tylko nie traf , tylko nie traf . Moje typy na te spotkanie :

Włochy win @ 2.80
Over 3.5 @ 4.85

Ewentualnie dnb na Włochów . pozdro
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A ja bym postawił na under celnych strzałów. W Fortunie linia ustawiona na poziomie 14,5. Kurs na under to 1,45. Biorąc pod uwagę, że można łączyć w Fortunie AKO z jednego meczu na Euro, to kurs na podbitkę dobry. W fazie pucharowej okazało się, że ni stąd ni zowąd UEFA przestała liczyć strzały lecące w swiatło bramki, ale zablokowane przez obrońców jako celne, więc linia jest wysoka, a nie powinno być w tym meczu dużo strzałów, bo raczej będzie ostrożna gra i walka w środku pola.
Typ: Celne strzały - under 14,5 @ 1.45 (1,36 odliczając podatek)
Bukmacher:Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 11

brq

Użytkownik
Typersko bardzo ciężki mecz. Nie radzę typować zwycięzce meczu jeżeli akurat ktoś uparł się to proponuję na kwalifikacje ITA lub ENG. Mecz myślę bardzo równych drużyn. Na Anglię mało kto liczył a wyszli z 1 miejsca grupy. Grali całkiem fajny futbol (Welbeck, Wallcot, do tego W.Rooney) Włosi słabo przed Euro (3-0 przegrana z Rosją) i mimo że do tej pory w grupie grali moim zdaniem poniżej oczekiwań są nieobliczalni. Każda drużyna jest w stanie to wygrać. Typowe 50/50. Osobiście nie gram tutaj zwycięstw bo myślę, że to zbyt duże ryzyko. Proponuję grać statystyki meczowe - faule, kartki, rożne, spalone, celne strzały, ew. posiadanie piłki. To jest matematyka i statystyka która zazwyczaj się sprawdza.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Anglia - Włochy
Być może się mylę ale trochę intuicyjnie widzę Włochów nie tylko w półfinale... ale nawet w finale. Cassano i Balotelli mam nadzieję że dziś coś ustrzelą. Jedno tylko mnie niepokoji - słaba skuteczność graczy z Włoch. Jeżeli dziś jednak częściej będą trafiać w światło bramki to o ich zwycięstwo jestem spokojny. Jak ktoś już wcześniej zauważył jest to jeden z bardziej wyrównanych ćwierćfinałów...

Włochy awans - kurs 1,88 3/10 STS wynik Włochy - Anglia 0:0 ( 4:2 w karnych )
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
buzero 59

buzero

Użytkownik
po podanych skladach 1 polowa wyglada mi ewidentnie ostroznie ale z przewaga w srodku ITA ktora zagra z mocno ofensywnymi pilkarzami w srodku pola w przeciwienstwie do ANG dlatego najlepszym typem na dzis to wiecej przy pilce ITA w 1 polowie po kursie 1,33✅✅✅ o dziwo po moim mocnym zagraniu kurs nie spadl...
w samych statystykach na posiadanie mialem w tym turnieju tylko 3 bledy no i pare meczy nie typowalem ale jestem dzieki tym zakladom na mocnym plusie !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
deloo 7

deloo

Użytkownik
Mi wpadł w oko taki typ : Balotelli - zółta kartka - NIE @ 1,65 ✅
na innych graczy kursy w granicach 1,2-1,3 na Mario az 1,65 ????
wiadomo ze nie jest on zdrowy psychicznie i moze w kazdej chwili dostac kartke ale mysle ze w tym meczu bedzie zmobilizowany zeby pomoc druzynie a nie ja oslabiac.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Anglia - Powyżej 4.5 rzutów rożnych @ 1.80 Bet365 ⛔

Wyspiarze do tej pory 4 rzuty rożne z Francją, 3 ze Szwecją i 6 z Ukrainą. Dzisiejszą linię przekroczyli tylko raz ale ja uważam, że jest ona zaniżona. Słabych punktów Włochów trzeba szukać przede wszystkim w osobach Abate i Balzarettiego. Nie wierzę też, że na grze defensywy nie odbije się brak Cheilliniego bo to obecnie najlepszy obrońca ekipy Prandelliego, a i pewnie jeden z lepszych na świecie. Anglicy muszą szukać więc gry skrzydłami bo w środku zostaną zjedzeni. Linia pomocy Włochów to Pirlo, Marchisio, Montolivo i De Rossi. Żaden z nich nie ma nic wspólnego z grą na skrzydle co dla mnie jest jednoznaczne z tym, że Prandelli odpuszcza lekko boczne sektory na rzecz przewagi w środku pola. Anglia dzisiaj z Youngiem i Milnerem i liczę, że coś poszarpią. W drugiej połowie mam nadzieję zobaczyć Chamberlaina. Generalnie mam we łbie jeszcze jakieś argumenty ale już nie ma na to czasu. Spodziewam się dużo ciekawszego spotkania niż większość tutaj.;)
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Coz.... Zagralem, ze Wlosi popelnia wiecej fauli od Anglikow i wyglada to blisko przegranej... Sedzia nie odgwizdal 2-3 fauli Wlochow a gwizdze wszystko co Anglicy zrobia.... -3.5 fauli do przerwy to polazne hc dla Anglii... Oby w 2 polowie sedzie sie obudzil i obroncy tez.... Obiektywnie po obejrzeniu ostatnich 15 minut1 polowy wg mnie 50/50... Wlosi z.kontry nie zagraja a Anglicy pozycyjnie zrobia tyle co nic....
W ogole Anglicy nie potrafia sie spokojnie przy pilce utrzymac....
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Brak mi słów, przez problemy z zalogowaniem się bet365 straciłem tak fajną możliwość puszczenia kuponu, dopiero przy 2 połowie się udało zalogować i puścić &quot;brak 1-szego gola&quot; przy kursie 3 zł. - stawka 40. Nie ma źle, ale jednak - bet365 naprawdę zepsuło zabawę i zarobek ???? . Obstawiam, że będą rzuty karne, bo cięzko cokolwiek tutaj wywnioskować, ale grają pięknie! A przy karnych mam nadzieję, że wygra Anglia. Chociaż to co Włochy teraz pokazali, szacunek.
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
Panowie mam pytanie. Czy stawiał ktoś może na ilość strzałów w światło bramki? Jestem bardzo zdegustowany tym co się dzieje. Ustawiono linię 13,5. Jest 94 minuta i statystyki UEFA pokazują, że ilość takich strzałów jest 4-16 czyli 20. Oglądam mecz i powiem szczerze, że nie wiem skąd wzięli taką ilość.. Zaliczali chyba wszystko co można było uznać za strzał. Przecież tu w życiu nie było tylu strzałów a tym bardziej w światło bramki!!! Patrzę na staty w livesports i tu ilość oddanych strzałów w światło bramki wynosi 1-8 czyli 9. I taką też liczbę naliczyłem. Może ktoś mi doradzić o co tu kur.. chodzi..??!!
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Panowie mam pytanie. Czy stawiał ktoś może na ilość strzałów w światło bramki? Jestem bardzo zdegustowany tym co się dzieje. Ustawiono linię 13,5. Jest 94 minuta i statystyki UEFA pokazują, że ilość takich strzałów jest 4-16 czyli 20. Oglądam mecz i powiem szczerze, że nie wiem skąd wzięli taką ilość.. Zaliczali chyba wszystko co można było uznać za strzał. Przecież tu w życiu nie było tylu strzałów a tym bardziej w światło bramki!!! Patrzę na staty w livesports i tu ilość oddanych strzałów w światło bramki wynosi 1-8 czyli 9. I taką też liczbę naliczyłem. Może ktoś mi doradzić o co tu kur.. chodzi..??!!
to jest zle tlumaczenie na polski. jako strzaly celne liczy sie wszystkie sytuacje bramkowe co jest kompletna bzdura. juz na poczatku mistrzostw sie wkopalem w to i przestalem grac.
no i w koncu remis i do tego 0-0 ;). bet365 dostaje czerwona kartke jednak dalo rade jednak zagrac w przerwie po nizszym kursie ten wynik. do tego kto chcial i kogo namowilem to mogl grac w czasie pierwszej polowy jak juz bet szwankowal.
faule narazie nie wchodza ale mamy dogrywke wiec sprawa nadal otwarta, spalone 1-0 dla Wlochow swietnie i oby tak zostalo.
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
to jest zle tlumaczenie na polski. jako strzaly celne liczy sie wszystkie sytuacje bramkowe co jest kompletna bzdura. juz na poczatku mistrzostw sie wkopalem w to i przestalem grac.
Ok. Ale Sytuacją bramkową jest strzał niecelny, jak również dośrodkowanie czy zablokowany strzał. Jak się to rozstrzyga? Przecież zablokowany strzał mógł nie lecieć w światło bramki.. A dośrodkowanie wcale nie musiało być jakimkolwiek zagrożeniem. Czyli rozumiem, że nie ma szans na uznanie wersji livesports?
Sytuacja, która miała miejsce przed chwilą jest dla mnie całkiem niezrozumiała. Czy jeden strzał w światło bramki może się liczyć za 2?? No teraz to już przeginają..
I jeszcze jedno: do tej pory staty z livesports i UEFA były takie same.. A dziś różnica kolosalna..
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
I bardzo dobrze się stało że Włochy wygrali. Grają świetną piłkę bijąc anglików na głowę. Gdyby Anglia po serii rzutów karnych wygrała byłbym rozczarowany ponieważ ta drużyna dzisiaj nic nie pokazała poza Hartem między słupkami. Pirlo klasa sama w sobie, jego idealne górne podania do zawodników rozgrywanie piłek czy fantastycznie wykonany rzut karny w chwili gdy Włochy przegrywały w rzutach karnych pozwala mi snuć myśli że to jeden z najlepszych zawodników tego turnieju. Warto dodać też jego bramkę z rzutu wolnego w fazie grupowej. Niemcy na pewno rozczarowani że nie zagrają z Anglią. I bardzo dobrze ponieważ zobaczylibyśmy podobny mecz go Niemcy - Grecja a tak zapowiada się interesujące spotkanie. Brawo Włosi.
by scotratez
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Piękny mecz, bardzo dobra gra taktyczna obu ekip. Anglicy trochę zaskoczyli na początku, kiedy mocniej zaatakowali ale później już było tak jak przewidywałem. Wyspiarze próbowali kilka razy zagrozić bramce Buffona po szybkich akcjach ale ogólnie Włosi kontrolowali grę, chociaż nie mogli przedrzeć się pod pole karne Harta. Kolejny świetny występ Pirlo, bardzo dobrze zagrał również Balotelli. Szkoda że nie zdołali strzelić w regulaminowym czasie bo dogrywka sporo sił ich kosztowała, a na odpoczynek maja 2 dni mniej niż Niemcy. Nadal jednak podtrzymuje to co napisałem przed spotkaniem, że Squadra Azzura to dla mnie jedyna drużyna, która może tu zatrzymać zespół Loewa i mam nadzieję, że tak się stanie. Co do Anglików to znów odpadli w ćwierćfinale, znów po karnych ale patrząc na te wszystke ich problemy przed turniejem to gra jak i wynik moim zdaniem dobre i ogólnie mogą być zadowoleni ze swojego występu jeśli porównać to do ostatnich turniejów. Mimo, że dziś byli o wiele słabszym zespołem to potrafili powstrzymać rywala i doprowadzić do konkursu rzutów karnych. Pierwszy mecz bezbramkowy na tych mistrzostwach za nami ale za to emocji było, jakby padło conajmniej kilka goli.
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Co do Balotelliego to sie nie zgoda ze dobrze zagrał. Dla mnie Mario jakby był w dobrej dyspozycji nie potrzeba było by dogrywki, rzutów karnych, bowiem spotkanie zakonczyło by sie w regulaminowym czasie. Mario strasznie sie gubi przy wykańczaniu akcji i strzela nie celnie, zawodzi w tym etapie totalnie. Owszem powalczy o pilke, dobrze przyjmie piłke i to wszystko, na miejscu trenera posadził bym go na ławce i wpuszczał ewentualnie na koncówki.

Spotkanie było popisem dwóch swietnych bramkarzy Buffon i Hart. Ten pierwszy jednak okazał sie nie na tyle moze sprytniejszy przy rzutach karnych. Bowiem wyspiarze jedenastki przestrzelali. Ogólnie z mała przewaga z całego spotkania jednak dla mnie Hart. Rosnie przyszły nr.1 juz w niedalekiej przyszłości. Gdyby nie jego dzisiejsze pewne interwencje, Włosi gładko by wygrali dzisiejsze zawody.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Anglicy się skompromitowali, jeżeli chcą się zaliczać do czołówki światowej to nie mogą grać ze światowymi drużynami broniąc przez 120 minut bramki. O ile w 1 połowie coś tam atakowali to w 2 i dogrywce bronili jedynie bramki, czekając na karne, w których i tak nie mieli za dużo do powiedzenia.
Rooney był cieniem zawodnika, wpuszczony Caroll i Walcott nie istnieli na boisku - a grali obaj równo po godzinie.
We włoskiej drużynie najgorszy moim zdaniem był Cassano, ponieważ dużo marnował i często nie dobiegał do piłki.
Rewelacyjny był oczywiście Pirlo i generalnie cała myśl taktyczna. Zawodnicy włoscy grali niesamowicie zespołowo - każdy podawał, gdy rozpoczynali akcję to prawie zawsze piłka szła do Pirlo, który konstruował grę. Gdyby przegrali karne to by znaczyło, że kunktatorstwo się opłaca. Nie da się grać w piłkę pilnując tylko swojej bramki.
 
S 2

someone2012

Użytkownik
Wynik taki jaki powinien być Włosi wpełni zasłużyli na to zwycięstwo szkoda tylko że dopiero w karnych bo mogli już dużo wcześniej to zakończyć. Zgadzam się że cassano odstawał od reszty,super mario też nie błyszczał chociaż próbował uwieńczyć pracę swoich kolegów często uciekał obrońcom szukał okazji. Widać było jak cała linia pomocy patrzy gdzie pirlo większość jak nie wszystkie długie piły szły przez pirlo.
Rudy jak i gerrard bardzo słaby mecz nie mogli się jakby odnalezc w meczu zresztą widać to w statystykach tylko 1 celnych strzał. Generalnie gdyby nie to że komentator mówił włosi przy piłce to bym pomyślał że oglądam powtórkę z meczu Anglia vs Ukraina ???? .
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Brak mi słów, przez problemy z zalogowaniem się bet365 straciłem tak fajną możliwość puszczenia kuponu, dopiero przy 2 połowie się udało zalogować i puścić &quot;brak 1-szego gola&quot; przy kursie 3 zł. - stawka 40. Nie ma źle, ale jednak - bet365 naprawdę zepsuło zabawę i zarobek ???? . Obstawiam, że będą rzuty karne, bo cięzko cokolwiek tutaj wywnioskować, ale grają pięknie! A przy karnych mam nadzieję, że wygra Anglia. Chociaż to co Włochy teraz pokazali, szacunek.
Ale trzeba przyznać, że Bet365 zachował się w miarę honorowo. Mi osobiście udało się wczoraj trafić oba zakłady( under 2.5 goli przed meczem i wynik 0-0 ok. 55&#39; za 2.75). Patrze dzisiaj na konto i widzę dodatkowe 40 zeta, czytam wiadomość i rekompensata za problemy techniczne ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom