>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sekta smoleńska? Kto następny?

izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
http://demotywatory.pl/3837938/Polsko-otworz-oczy ✅ !!!!!!!!! Koniecznie przeczytać!!!!!!!

Odnośnie rzekomego samobójstwa byłego dowódcy GROMu:
http://wywiadowcy.pl/gen-slawomir-petelicki/
Drugiego tak otwarcie mówiącego w mediach o pewnych sprawach długo nie będzie.
Długie ale warto przeczytać.
http://www.wykop.pl/ramka/1174923/prof-staniszkis-nie-wierze-w-samobojstwo-gen-petelickiego/
A tutaj chyba kolejny z czarnej listy ale to już inny temat:
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/jerzy-pronobis-nie-zyje,1,5166094,artykul.html
Ja tylko mam nadzieję, że PO nie dostanie się do władzy ponownie i społeczeństwo w końcu trochę zmądrzeje i wygra PIS.
A wtedy Jarek zrobi porządek z tym wszystkim. A na pewno się o to postara, bo jak komu to jemu na pewno zależy na prawdzie w końcu stracił brata i bliskich.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
http://wiadomosci.onet.pl/gen-slawomir-petelicki-nie-zyje,5164401,temat.html
Tu odnośnie śmierci generała, miejsce sobie ciekawe wybrał na śmierć i to jeszcze przed najważniejszych meczem Polaków w ostatniej dekadzie. A jeszcze że nawet żadnego listu pożegnalnego nie zostawił. Nie wiem jak wy ale ja w takie bajki nie wierze, żeby taki gość sobie strzelił w głowę. Chociaż to mogło być na zasadzie jak sobie sam nie strzelisz to się twoimi bliskimi zajmiemy. Ale co my tam możemy wiedzieć...
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Ostatnio tomek założył podobny temat i od razu zaatakował go blaise. Już potwierdzałem posta na odpowiedź blaisowi a tu nagle: &quot;Temat nie istnieje&quot; pozdro dla modów. Bądź co bądź są to tematy bardzo ważne i na pewno nadające się do tego działu FB, a Wy pod przykrywką trzymania porządku zwyczajnie je kasujecie bo macie taki kaprys.
W ogóle ostatnio ciekawy trend się pojawił. Mianowicie co raz więcej osób, więdzących więcej niż przeciętny zjadacz chleba, nagrywa i upublicznia swoje oświadczenia, że nie zamierzają popełniać samobójstwa, pozostają w dobrym zdrowiu psychicznym i nie posiadają broni w domu. Ciekawie się dzieje w naszej przyjaznej, zielonej, krainie miłości.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Blaise, Twoje posty są nieskładne i przelewa się przez nie ostatnio fala frustracji. Miało być bez wycieczek osobistych, dlatego jeśli nie umiesz normalnie dyskutować, po prostu zamilcz i daj podyskutować innym, zanim przez Twoje docinki i prowokacje zamkną kolejny temat. Za wąski jesteś, żeby niektóre rzeczy połapać. Osoby publiczne w Polsce boją się o własne życie, a Ty wszystko nazywasz pisowską psychozą. Często popisujesz się niezłą wyobraźnią tworząc te bajki jak wyżej, ale o tym, że teraz można wszystko sfabrykować nie pomyślisz? Piszesz o tym co gen. Petelicki mówił w telewizji i że &quot;teraz nic nie mówił&quot;. Człowieku, ile Ty masz lat 15?

Nikt nikogo nawiet nie śmie oskarżać, ale oczywiście Ty już nam doklejasz wiedzę o winie Tuska i PO w dodatku całkiem śmiechowo Ci to wychodzi &quot;Tusk wysłał assasyna&quot; &quot;cesarz Donald&quot; (już wiem kto pisze te śmieszne komenty o samobójstwach na wp) ????

http://www.youtube.com/watch?v=JtZJWx7do_Q&amp;amp;feature=player_embedded#!
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
blaise, a co powiesz o tym,że żaden z &quot;ekspertów&quot; komisji Millera nie chciał przyjść do programu Pospieszalskiego i pogadać z prof. Biniendą?? A jeden z tych &quot;ekspertów&quot; wytłumaczył się dokładnie tak: &quot;nie mam czasu na duperele&quot;. To jest normalne???
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
to nie jest normalne, powinni się skonfrontować, ale dlaczego ode mnie oczekujecie, że wyjaśnię ich postępowanie? Z drugiej strony są komisją powołaną przez polski rząd czy sejm i nie mają takiego obowiązku, żeby teraz wyniki konfrontować z każdym kto ma inne i &quot;wyzwie ich na pojedynek&quot;. Ale fakt, że jeżeli są ich pewni, to powinni kogoś kompetentnego wysłać, żeby udowodnić, że Binienda nie ma racji.
Trzeba też zauważyć, że na pewno program Pośpieszalskiego to nie jest neutralny grunt i publiczność i prowadzący będą przeciwko im, więc może to jest odpowiedź na to pytanie.

Paranoja co adirave? WSZYSCY giną, ale ja jako orędownik rządu mogę czuć się bezpieczny, uff.
Czy ten kibic irlandzki był także związany ze Smoleńskiem?!
Czekam jak jakaś stara babcia spod prezydenckiego umrze ze starości i też będzie &quot;Kolejna tajemnicza śmierć! Obrończyni krzyża nie żyje!&quot;


Tak w ogole to dopiero teraz sobie zdałem sprawę z tego jaką mądrość (bez żadnej ironii!) wygłosił Fabik:
Już w innym temacie o Smoleńsku udowodniłeś swoją niekompetencje, więc odmaszeruj grzecznie, proszę.
Masz rację Fabiku, jestem w tym temacie niekompetentny. Nie jestem naukowcem, nie mam dostępu do tajnych akt wywiadu, dowodów zebranych przez prokuraturę, do sekcji zwłok, do wraku TU-154. Jestem w tej kwestii niekompetentny, ale ale.. czy tak samo w tej kwestii niekompetentni nie jesteście WY? Dyskutujemy tylko i wyłączenie na podstawie tego co wmawiają nam media - mainstreamowe i pisowskie ukrywające się pod niezależnymi nazwami (dosłownie &quot;niezależnymi&quot;) i jakieś autorytety w danych dziedzinach. Tyle mam do przekazania, mam nadzieję, że trafi to do niektórych, a Fabikowi śpieszę z reputką!
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
czy tak samo w tej kwestii niekompetentni nie jesteście WY?
Jak słucham osób odpowiedzialnych po &quot;naszej&quot; stronie za zbadanie tej sprawy to wydaje mi się, że Kowalski z ulicy jest nawet bardziej kompetentny o czym może świadczyć ten film powyżej.
2 kwestia bardzo ciekawa to jak media potrafią sprać mózg takim jak Ty, piszesz coś o ustaleniach śledczych w sprawie &quot;samobójstwa&quot;
Nie wierzenie w sekcję zwłok prokuratury?
a przecież ta sprawa została już dawno rozwiązana na pasku informacyjnym tvnu 24 i polsatu i było to oczywiście zagranie celowe, bo teraz tak samo jak w przypadku Smoleńska można powiedzieć, że ci co chcą rzetelnego sledztwa to spiskowcy i oszołomy.
Tylko nie wiem jak można tego nie rozumieć i wierzyć &quot;niezależnej&quot; prokuraturze, która leci z werdyktem najpierw do mediów a później dopiero zabiera się za badanie zwłok i całej sprawy z resztą tak jak z Lepperem, to jest niepoważne.
Działanie o którym mówił generał także jest bardzo podobne, pierwsze dni po katastrofie i trąbienie o winie pilotów, rozsyłanie sms-ow przez polityków PO miało na celu zamknięcie ust wszystkim, którzy chcą tylko jednego-rzetelnego wyjaśnienia śmierci całego polskiego dowództwa sił zbrojnych z Prezydentem na czele( nawet w Kambodży jest to oczywiste dla wszystkich, ale nie w Tuskokraju) a przynajmniej jak nie zamknięcie to zrobienie z nich oszołomów i mimo, kolejnych wychodzących na jaw przekłamań linia &quot;partii&quot; została taka sama, bo kto ma media ten ma władze.
Czekam jak jakaś stara babcia spod prezydenckiego umrze ze starości i też będzie &quot;Kolejna tajemnicza śmierć! Obrończyni krzyża nie żyje!&quot;
Szanuj się człowieku.
 
Do góry Bottom