>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.06.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
M 0

mejdys

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Irlandia Premier League
Spotkanie: St&#39;Patricks - Bohemians Dublin
Typ: St Patricks czyste konto - TAK
Kurs: 1,90
BUK: Bet365
Analiza:
W najbliższej kolejce Pierwszej Ligi Irlandzkiej drużyna St Patrick podejmie Bohemians Dublin. Swój typ opieram głównie na statystykach. Gospodarze mają prawie najsilniejszą obronę w lidze (w 12 meczach stracili zaledwie 8 bramek, w tym tylko 3 bramki na własnym boisku), z kolei drużyna gości strzeliła zaledwie 10 bramek w 13 spotkaniach. Warto też dodać że drużyna Bohemians ogólnie jest drużyną strzelając mało bramek. W zeszłym sezonie strzeliła 39 bramek w 36 meczach. W ostatnich 6 meczach pomiędzy tymi drużynami Bohemians tylko dwukrotnie pokonało bramkarza rywali. Dodam jeszcze że gospodarze bez osłabień. Stawiam na 1:0, 0-0
⛔ 100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Irlandia,Dywizja 1
Finn Harps - Longford Town
Typ: 2
Kurs: 1,80
Buk: Expekt
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie drugiej ligi irlandzkiej pomiędzy Finn Harps a Longford Town.Faworytem jest drużyna gości,która jest liderem rozgrywek.
Drużyna gospodarzy w ostatnim meczu przerwała niechlubną serię 6 kolejnych porażek.Finn Harps zdemolowali na wyjeździe zespół Galway aż 1:5,lecz galway jest zdecydowanie &quot;czerwoną latarnią&quot; ligi z zaledwie 3 punktami na koncie.The Harps zgromadzili ich na koncie 15,co plasuje ich na 6 miejscu w ośmioosobowej stawce.Jednak większość punktów zdobytych przez The Harps to okres marca i kwietnia,gdzie udało się wygrać na wyjeździe,m.in. z dzisiejszym rywalem,Longford Town.Co ciekawe zespół Finn Harps lepiej spisuje się na wyjazdach,gdzie wygrał trzy mecze w sezonie przy 4 porażkach.Na własnym obiekcie zdołali odnieść dwa zwycięstwa i ponieśli cztery porażki.Gospodarze dziś nieco w osłabionym składzie,szczególnie w formacji ataku.Z poważnych absencji nie zagrają:K.McHugh(11/4),A.Clarke(10/4),B.Curtis(11/2) i H.Carlin(7/0).
Z kolei Longford jak wspomniałem jest liderem rozgrywek.W dzisiejszym meczu piłkarze The Town będą chcieli zrehabilitować się za ostatnią porażkę na własnym obiekcie,z obecnie drugą drużyną w tabeli Limerick.W efekcie Longford ma tylko jeden punkt przewagi nad drugą drużyną w tabeli.Co ciekawe,przy przytaczaniu statystyk gospodarzy wspomniałem,że lepiej spisują się w grach wyjazdowych.Tutaj sytuacja wygląda podobnie.Longford nie przegrało jeszcze spotkania na wyjeździe odnosząc 5 zwycięstw i notując jeden remis.tymczasem na własnym obiekcie przgerali 2 spotkania przy 5 zwycięstwach.Niestety nie znalazłem nic o ewentualnych absencjach zespołu gości.
Patrząc na formę obu zespołów ewidentnym faworytem wydają się goście.Co prawda Finn Harps ostatnio zdołali zwyciężyć,lecz nie przywiązywałbym do tego zwycięstwa zbyt dużej uwagi.Galway nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu co potwierdza ich dorobek punktowy.Dodatkowo duże osłabienia w ofensywie skłaniają do gry na gości,którzy w obecnym sezonie rzadko zawodzą.Ostatnie spotkania h2h także przemawiają za zespołem The Town.Oprócz tego w drugiej lidze irlandzkiej pada naprawdę mało remisów,dlatego stawiam na zwycięstwo gości w tym meczu po dość dobrym kursie.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 1

tentypo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012
Spotkanie: Niemcy - Grecja
Typ: Niemcy wygrają obie połowy
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bet-at-home
Chciałbym zaproponować dosyć interesujący typ z dobrym kursem. Uważam, że podany skład prze Loewa na mecz z Grecją gwarantuje determinację przez cały mecz, wchodzą:
-Klose - może zawodzić w klubie (choć ten sezon w miarę udany - 27 meczy, 13 goli), ale w reprezentacji to istna maszyna do strzelania goli. Zawodzi niezwykle rzadko, a z taką drużyną jak Grecja powinien coś upolować.
-Schuerrle i Reus to również świetni młodzi zawodnicy o ofensywnym usposobieniu, na pewno będą grać do przodu.
Pojawienie się nowych twarzy, jednego starego wyjadacza i dwóch młodzików powinno sprawić, że Niemcy będą nieustannie atakować obronę Greków. Moim zdaniem dosyć pewny typ, z dobrym kursem
Pozdrawiam
✅ 155
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kojot81

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012
Spotkanie: Niemcy - Grecja
Typ: 1 Polowa Niemcy bez bramki
Kurs: 6,50
Bukmacher: williamhill
Mimo braku filarow w druzynie Greckiej,wciaz utrzymuje ze nawet takiej druzynie jak Niemcy bedzie ciezko sie przebic,dobrze wiemy jaka taktyke obieraja Grecy,autobus przez caly mecz i szukanie bramy ze stalego fragmentu,lub szybka kontra.
Sadze ze mecz bedzie podobny do wczorajszego nie przewiduje wiecej niz 2 bramek,po takim kursie jaki daje Hill z pewnoscia warto sprobowac,ze Nemcy nie zapunktuja w 1 polowie.Polecam typ warty sprobowania.Pozdro
⛔ 100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012
Spotkanie: Niemcy - Grecja
Typ: X (hc 0:1)
Kurs: 3,75
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Trwają Mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie. Za nami faza grupowa oraz pierwszy mecz ćwierćfinałowy, w którym to mój scenariusz się sprawdził czyli wygrana Portugalii jedną bramką. Dzisiaj pójdę w tym samym kierunku i moim zdaniem Niemcy mogą się męczyć tak jak wczoraj Portugalia. Wiadomo Niemcy wydają się mocniejsze od nich, ale mecz m.in z Danią pokazał, że nie mają wszystkich występów nadzwyczajnych. Z resztą, wszystkie mecze grupowe wygrane dokładnie jedną bramką. Grecja sprawiła już niespodzianki na tych ME, wygrana z Rosją 1:0 czy remis z Polską 1:1, a przegrana tylko z Czechami 1:2. Wiadomo, że nasi sąsiedzi mieli trudniejszą grupę, ale Grecja wiadomo z czego słynie, ze świetnej defensywy i za pewne oni zdają sobie sprawę, że samym będzie piekielnie trudno strzelić bramkę, a sami aby awansować, według mnie muszą doprowadzić do rzutów karnych. Ale taki scenariusz odrzucam, myślę, że Niemcy wymęczą to zwycięstwo strzelając bramkę pod koniec I połowy lub na początku drugiej, a później po prostu trzymając i kontrolując wynik awansują do półfinału. Także mój typ na ten mecz 1:0, ale jak będzie 2:1 czy 3:2 wiadomo typ również trafiony.
⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Niemcy - Grecja
ile goli strzeli zespół Niemiec
Typ: więcej niż 1,5
Kurs: 1,48
bwin
Dla mnie jedynym faworytem tego spotkania jest ekipa Niemiecka. Jako jedyni wygrali oni wszystkie trzy pojedynki w swojej grupie nazywanej przed Mistrzostwami grupą śmierci. Pokonali oni kolejno Portugalię jeden do zera, Holandię dwa do jednego i w tym samym stosunku ekipę Danii. Ich dzisiejszy rywal można powiedzieć awansował tylko dzięki nieudolności rosyjskich napastników którzy to w pojedynku z podopiecznymi Fernando Santosa oddali dwadzieścia pięć strzałów w tym piętnaście w światło bramki. Joachim Loew stawia sobie przed sobą zadanie wywalczenia Mistrzostwa Europy w tym turnieju i Grecy napewno w tym im nieprzeszkodzą. Niemcy ostatni raz w wielkiej imprezie zwyciężyli dosyć dawno bo w 1996 roku i są głodni sukcesu. Moim zdaniem awans do półfinału jest w zasięgu naszych wschodnich sąsiadów. Ułatwieniem może byc fakt że Grecy zagrają bez Giorgosa Karagounisa. W meczu z Rosją kapitan Hellady otrzymał drugą żółtą kartkę w turnieju i dzisiaj nie wystąpi.
✅ 48
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012
Spotkanie: Niemcy - Grecja
Typ: dokładny wynik (wiele opcji) - 1:0, 2:0 lub 3:0
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Jednek z głównych faworytów do zdobycia złotego medalu zagra z drużyną, której jedynym argumentem jest to, że 8 lat temu zdobyli mistrzostwo również będąc kopciuszkiem. ja jednak nie widzę nic w ich grze co by mogło wskazywać na wyelimonowanie przez nich Niemców. 3 bramki zdobyli na tym turnieju i co ciekawe wszystkie przez katastrofalne błędy rywali. Raz pomylił się Szczęsny, raz Cech raz Zhirkov. Czy NIemcy będa popełniac takie błędy? Osobiście wątpię. Grecy nie mają odpowiednich argumentów ani na bramce ani na obronie ani w ataku. Mecze z Polską i Czechami pokazały, ze ich obrona jest słaba i można im zaaplikowac kilka bramek. NIemcy mają dobra obronę i atak. Nie pozwolą Grekom na zbyt wiele. Myślę, ze wygrają bez straty bramki, ale jakiegoś wielkiego pogromu bym nie przewidywał, poniewaz nie wierzę, ze przy ewentualnym prowadzeniu będa gonili, aby zdobyć kilka bramek tylko mądrze będą grać aby zaoszczędzić jak najwiecej sił.
⛔ 100
 
genfranco 25

genfranco

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012, 1/4F
Spotkanie: Niemcy - Grecja
Typ: DW 0:0
Kurs: 9,5
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Koleżanki i koledzy - to chyba dziś nadszedł ten dzień remisowy. Po 9 spotkaniach z rzędu na EURO 2012, które zakończyły się zwycięstwami jednej z drużyn dziś upatruję remis, i to bezbramkowy. Dlaczego? Grecy i ich granitowy mur postawiony w bramce będą odbijać każdy strzał Niemców. Nie grają Podolski i Gomez, który zostaną prawdopodobnie wprowadzeni ok. 60 minuty a nie widzę w tym meczu Klosego, który raczej jest zaskoczony niż zadowolony tym, że jest dziś w podstawowym składzie. Grecy za to ustępują Niemcom w ataku ale w obronie są wg mnie lepsi.
Niemcy pierwszy raz grają w Polsce w trakcie tego EURO ale już drugi raz w Gdańsku (pamiętamy remis z Polską).
Pierwsze Euro na tym 0:0 już dziś i czeka nas dogrywka!
⛔ 100
 
T 15

tomek055555

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Turcja-Czechy
Typ: 1
Kurs: 2,71
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Długo już nie oglądałem meczy obu drużyn, jednak patrząc czysto statystycznie, kurs na Turków wydaję mi się trochę zawyżony. Ostatni mecz między tymi zespołami był 9 czerwca i wtedy Czesi musieli uznać wyższość rywali. Mam nadzieję, że również dziś tak będzie. Gra Turków na pewno pozostawia wiele do życzenia, co potwierdzają ich ostatnie mecze z równie przeciętną ekipą Austriaków. Jednak i Czesi nie zachwycają, którzy przegrali swoje trzy ostatnie mecze. Myślę, że mecz będzie wyrównany z lekką przewagą naszych sąsiadów z południa ???? 3 minuty do meczu więc już więcej nic nie pisze

✅ 171
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012
Spotkanie: Niemcy - Grecja
Typ: Half With Most Corners - II Half
Kurs: 1,87
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Ciężko w sumie głębiej wytłumaczyć dlaczego uważam, że ten typ ma prawo powodzenia. Postaram się więc opisać jaki przebieg meczu przewiduję.
Oczekuję, że od początku meczu Grecja będzie ustawiona bardzo defensywnie - normalka. Niemcy za to będą powoli rozgrywać piłkę i czekać na błąd rywala. Większość piłek będzie się zapewne zatrzymywała na nogach, głowach Greków. Spokojna gra Niemców sprawi, że niewiele będzie rożnych.
Natomiast w II połowie, przy wyniku remisowym (Niemcy bez Gomeza i Podolskiego od początku meczu) Niemcy bijąc głową w mur, będą oddawać więcej strzałów z dystansu. Bramkarze greccy geniuszami nie są - co już widzieliśmy, i raczej będą parować piłki, a nie je łapać. Niemcom zależy na zakończeniu meczu w regulaminowym czasie, więc z biegiem czasu będą coraz częściej uderzać. Mam nadzieję, że moje przypuszczenia się sprawdzą. Powodzenia!
✅ 87
 
K 71

kogut

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Europy 2012
Spotkanie: Niemcy - Grecja
Typ: 1. połowa, under 1.0 goli AH
Kurs: 1.975
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dzisiejszy mecz gram na typ poniżej bramki w pierwszej połowie. Oba zespoły wyjdą asekuracyjnie na ten mecz, zwłaszcza Grecy. Dla nich strata bramki w pierwszych fragmentach spotkania bramki może oznaczać duże kłopoty. Będą musieli przejść do ataku pozycyjnego i nieco się odkryć, a to tylko woda na młyn dla ofensywnie grający Niemców. Im dłużej będzie utrzymywać się remis tym lepiej dla Hellady. Będą grać to w czym czują się najlepiej czyli jakaś konterka, jakiś stały fragment. Podsumowując - padnie mało bramek w pierwszej części, Grecy głęboka obrona, mało szans z ich strony na strzelenie gola. W przypadku strzelenia gola nastąpi zwrot stawki.
zwrot
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Europy 2012
Spotkanie: Niemcy - Grecja
Typ: Liczba goli w pierwszej połowie - 2
Kurs: 4.15
Bukmacher: Unibet
Analiza: Przede wszystkim to Niemcy wreszcie dostali zespół walczący. Zespół, będący w optymalnej formie. Zespół nie mający prawa narzekać na zmeczenie, bo miał sporo czasu, jak na ramy turnieju, na odpoczynek. Mówię oczywiście o Grecji.
Grecja znakomicie wytrzymywała kondycyjnie każdy mecz na tej imprezie. Od meczu z Polską, po mecz z Czechami a na Rosji kończąc. Mogą zaskoczyć już w pierwszej połowie. Nie zdziwiłbym się gdyby ugryźli i wyszli na prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie. Mają Samarasa, który jest świetny w powietrzu.
W składzie Niemiec nie widzę Podolskiego, co moim zdaniem jest błędem. Bo był on świetnie zgrany z resztą drużyny. Niemcy mimo wszystko są mocni w ataku i dwie bramki do przerwy mogą strzelić, zakładając że Grecja nie zdobędzie żadnej.
Moim zdaniem 2 gole do przerwy w tym meczu są jak najbardziej możliwe, w różnych konfiguracjach.
⛔ 100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012
Spotkanie: Niemcy - Grecja
Typ: Rzuty rożne od 1-15 minuta : Brak rzutu rożnego !
Kurs: 5.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Witam. Dziś o godzinie 20:45 ma się planowo rozpocząć drugi z czterech ćwierć-finałów. W nim zmierzą się ze sobą reprezentacje narodowe Niemiec i Grecji. Faworytem wg. mnie są Niemcy. Nie ma co ukrywać że personalnie Greków biją na łeb - na szyję. Ja jednak poszukałem bardziej wybornego kursu. Typ z serii - po takim kursie warto spróbować. W średnio 1 na 4 mecze w pierwszym kwadransie nie ma rzutu rożnego - mając na uwadze faktr że jest to ćwierć-finał i na początku pewnie nikt nie będzie chciał szybko stracić bramki - jest duża szansa na powodzenie tego typu. Niemcy to drużyna która w tym meczu będzie na pewno przeważać. W końcy jest to zwycięzca grupy śmierci. Wygrali 3 na 3 spotkania : odpowiednio z Portugalia, Holandią i Danią. Czy dziś czas na Grecje ? Myślę że tak. Jednak podkreślam, myślę że od razu się na nich nie rzucą, nie będą chcieli narażać się na kontry. Dopiero z biegiem czasu... taj jak to mieliśmy okazję zobaczyć w pierwszym meczu ćwierć-finałowym, w którym to Portugalia pokonała Czechów zaledwie 1-0 po trafienie Cr &#39;&#39;74&#39;&#39;. Dziś myślę że Niemcy będą drugim półfinalistą.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Primera B Nacional
Spotkanie: Gimnasia L.P. - Aldosivi
Typ:Over 2,5
Kurs:2,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Za moment mecz !
Oba zespoły są raczej underowe Gimnasia od 2 spotkań Undery a Aldosivi od 4 Oba zespoły spotkały się i wynik był 1:1
Jest to spotkanie środka tabeli 9 lokata Gimnasia L.P. i 11 Aldosivi
czemu stawiam na Over
Sędzią spotkania bedzie S. Trucco a on lubi dawac czerwone kartki
w wyśmienitej formie są N. Cabrera &#39;Gimnasia L.P&#39; i M. Gigli &#39;Aldosivi&#39;
analiza krotka temu ze mecz za moment :-(


✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom