>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 21.06.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - GRECJA: Football League - Play Offy
Spotkanie: Platanias - Kallithea
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,2
Bukmacher: Expekt
Analiza:
NA dzisiaj wybrałem spotkanie z Greckiej ligi z fazy Play Off
Spotkanie między Platanias a Kallithea ostatnio kończyły się przeważnie overami tj 3 z 4 ostatnich spotkań , średni ilość strzelonych bramek wynosi 3,25 + doskonała forma G. Katsikis &quot;Kallithea&quot; 15 strzelonych bramek oraz M. Maroukakis 9 strzelonych bramek. W Platanias również piłkarze nie próżnują i tez potrafią strzelać np M. Maragoudakis 11 bramek strzelonych T. Nazlidis 9 strzelonych ...
zastanawia mnie również czemu bukmacherzy stawiają Platanias jako faworyta tego spotkania dając kursy 1.83 3.30 4.00 dla mnie większym faworytem jest Kallithea
⛔ 100
 
arcadiusk 4

arcadiusk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO - 1/4
Spotkanie:
Portugalia - Czechy
Typ: Portugalia różnicą 2 goli
Kurs:
4.75
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Niestety już koniec fazy pucharowej i teraz tylko 1 mecz dziennie. Na początek rozgrywek 1/4 finału zobaczymy pierwszy zespół grupy A czyli Czechów oraz drugi zespół grupy B - Portugalię. Miejsce w grupie nie oddaje jednak poziomu obu zespołów gdyż Portugalia wyszła z bardzo ciężkiej grupy, a Czesi zawdzięczają awans wg mnie tylko nieskuteczności Polaków w pierwszej połowie meczu pomiędzy nimi.
Oglądałem wszystkie mecze Portugalii oraz jeden Czechów z Polską na żywo i wg mnie Portugalia będzie tutaj miała spacerek. Są oni dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania i naprawdę nie widzę opcji aby mieli tutaj nie wygrać. Najlepszy piłkarz świata obok Messiego pokazał że jest w dobrej formie zarówno odgrywając do partnerów jak i sam strzelając bramki. Myślę że i tutaj coś ukłuje, a Petr Cech którego zreszta bardzo lubię będzie musiał kilka razy wyciągać piłkę z siatki. Po stronie Czechów nie widzę absolutnie żadnych atutów poza bramkarzem który będzie dziś miał masę pracy, a z formą na Euro chyba nie trafił.

⛔ 100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Szwecja,Superettan
Halmstad BK - Assyriska
Typ: 1
Kurs: 1,70
Buk:bet365
Analiza:
Pora przerwać te pasmo nietrafionych typów.Dlatego dziś wybrałem,w moim mniemaniu,dosyć pewny typ.Chodzi o spotkanie w szwedzkiej drugiej lidze pomiędzy Halmstad i Assyriska.
Korzystniej wygląda sytuacja gospodarzy,którzy zajmują 3 miejsce w tabeli.Do lidera tracą 14 oczek,lecz mają dwa spotkania zaległe w porównaniu do innych drużyn z czołówki.Halmstad w poprzednim sezonie grało w najwyższej klasie rozgrywkowej w Szwecji.Teraz jednak chce powrócić do elity.Zespół HBK w ostatnich spotkaniach notuje imponującą serię,a mianowicie 4 zwycięstwa pod rząd.Na własnym stadionie spisuje się też bardzo dobrze.Na 6 spotkań rozgrywanych na Örjans Vall, 5 zakończyło się zwycięstwem gospodarzy,zaś tylko raz padł remis.Trochę gorzej wiedzie się ekipie Halmstad na wyjazdach,gdzie notują bilans 2-1-2.Porażki ponieśli jednak tylko z drużynami znajdującym się w czołówce tabeli.
Z kolei zespół Assyriska plasuje się w środku stawki z 6 punktami straty do dzisiejszego rywala.Ekipa gości również rozegrała do tej pory 11 spotkań,także ma szansę poprawić ten rezultat.Assyriska znacznie lepiej spisuje się na własnym stadionie,gdzie uzyskała większość swojego dorobku punktowego.Na wyjazdach jak dotąd piłkarze Assyriski odnieśli dwa zwycięstwa przy 4 porażkach.
Podsumowując,spodziewam się dzisiaj zwycięstwa gospodarzy.Halmstad dziś bez znaczących osłabień,wszyscy podstawowi zawodnicy znaleźli się w kadrze na dzisiejsze spotkanie.Drużyna gości prezentuje dość nierówną formę,przeplatając zwycięstwa porażkami.Natomiast gospodarze mają szansę na awans,tracąc do drugiego miejsca zaledwie cztery oczka i mając dwa spotkania rozegrane mniej. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy,którzy w obecnym sezonie na własnym terenie nie przywykli oddawać punktów.
✅ 70
 
nas 78

nas

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Boodles Challange
Spotkanie: Andy Murray - Novak Djokovic
Typ: 1
Kurs: 2,62
Bukmacher: bet365
Analiza:

Typ czysto taktyczny. Uważam, że obaj Panowie są mocno zmęczeni trudami turniejowymi. Dodatkowo jestem przekonany, że oboje taktują ten mecz z przymrużeniem oka. To ostatnia szansa przed wimbledonem dla Murraya aby wygrac z novakiem przed wimbledonem co napewno zwiekszy jego morale. . Kurs 2.62 warty ryzyka
Kiepska analiza.
 
M 0

mejdys

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Szwecja
Spotkanie: Halmstad - Assyriska
Typ: Halmstad over 2,5 bramki
Kurs: 3,25
BUK: Bet365
Analiza:

Witam. Gospodarze w formie - 4 ostatnie mecze wszystkie wygrane 14 strzelonych bramek i tylko 3 stracone. Halmstad w 6 meczach na własnym boisku strzelił 13 bramek, Assyriska w 6 meczach wyjazdowych straciła 11 bramek, więc wszystko oscyluje wokół mojego typu.
Jeśli chodzi i o składy to gospodarze bez osłabień.
Meczy bezpośrednich podawać nie będę gdyż ostatni mecz stoczyli ze sobą w 2005 r więc nie ma to najmniejszego sensu.
✅ 225
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna-Euro 2012
Spotkanie : Czechy - Portugalia
Typ : Wynik pierwszej połowy? Portugalia (-1 AH)
Kurs : 5.00
Bukmacher : Bet365
Analiza :
W moim odczuciu wyraźnym faworytem tegogo meczu jest drużyna Portugalii i udowodni to już w pierwszej połowie. Czesi i tak doszli daleko jak na nich. Wygrali grupę śmiechu raz ogrywając słabych Czechów, a potem kompletnie nieprzygotowanych kondycyjnie Polaków. Z Polakami w pierwszej połowie nic nie pokazali. Moglismy im strzelic spokojnie gola i wtedy byc może my byśmy dzisiaj grali. Portugalia myślę, ze wykorzysta okazje, które w pierwszej połowie bedą mieli i ustawią mecz. Już w meczu z Danią pokazali w pierwszej połowie świetny futbol, i do 40 minuty Duńczycy nie stworzyli nawet pół sytuacji bramkowej. Ronaldo i spółka ruszą do ataku i Czesi nie dadzą sobie rady z ich atakami, gdyż mają fatalną obronę. W 3 meczacg tego turniejustracili aż 5 bramek co o czymś świadczy. Czeci już 2 bramkami do przerwy przegrali z Rosją i stawiam na to, że dzisiaj ten mecz rozstrzygnie się już przed przerwą.
⛔ 100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
EURO 2012
mecz: Czechy- portugalia
typ: portugalia w dogrywce
kurs 10
bwin
analiza:
noj doczekalismy sie spotkan cwiercfinalowych mistrzostw europy w pilce noznej. na poczatek, chyba najmniej ciekawy pojedynek czechy portugalia. czesi dosc niespodziewanie wyszli z grupy niczym szczegolnym nie imponujac. na dzien dobry lanie od rosjan a nastepnie wygrana z grecja oraz z nasza reprezentacja. skromne zwyciestwo nad polska ujmy im napewno nie przynosi. co do portugalii do meczu z holendrami nie mialem do nich przekonania. jednak po obejrzeniu ostatniego ich pojedynku grupowego wiele zyskali w moich oczach. zagrali bardzo dobra konsekwentna pilke co przynioslo efekty bramkowe.ronaldo z meczu na mecz sie rozkreca i dzis takze da o sobie znac. mysle ze obejrzymy dzis dogrywke a tam portugalczycy wezma juz sprawy w swoje rece
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Europy 2012
Spotkanie: Czechy - Portulagalia
Typ: X [1 poł.]
Kurs: 2.1
Bukmacher: expekt
Analiza: Jak widać nikt nie daje specjalnych szans zespołowi Czech. Nikogo nie przekonuje 1 miejsce w grupie A. Przeciwnicy typu Rosja, Polska i Grecja nie robią na nikim wrażenia. Ja jednak nie przekreślałbym szans zespołu Czech. Co prawda Rosicky ciągle kontuzjowany, Baros gra obok drużyny, ale są mocne skrzydła, a zespół wygrał z Polakami i Czechami. Z Rosją 1:4, ale Czesi nie byli gorszym zespołem w tym meczu, poszli na wymianę ciosów i źle na tym wyszli. Kolejne 2 mecze już nie grali tak jak z Rosjanami i wygrali oba. Z Portugalczykami też pewnie będzie asekuracyjnie, szczególnie w pierwszych minutach. Najważniejsze to nie stracić gola. Portugalia też jakoś mnie nie przekonuje, Wygrana z Danią 3:2 bardzo szczęśliwa, z Holandią dobry mecz, ale Holendrzy zagrali katastrofalnie cały turniej. Ten mecz decyduje o medalu. Nikt tutaj nie otworzy gry. Spodziewam się 0:0 do przerwy.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Mistrzostwa Europy 2012
Spotkanie: Czechy - Portulagalia
Typ: Portugalia i Over 3,5
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bwin
Analiza: Przed nami pierwsze spotkanie 1/4 finalu Euro 2012 w ktorym zagraja reprezentacje Czechy i Portugalia. Pilkarze z Czechy w fazej grupowej zajeli w swojej grupie pierwsza pozycja zdobywajac 6 punktow, kiedy ich rywale z Portugalii zdobyli takze 6 punktow ale zajeli tylko druga pozycja. Obie druzyny zagrali w 1996 w 1/4 finalu wtedy to Czesi byli gora dzieki bramke Poborskiego. Dzis wydaje sie jednak z to Portuglaczycy beda faworytami tego spotkanie. Moim zdaniem Portugali pokazala wiecej atutow ofensywnych w 3 spotkanie i nawet przeciwko silnych Niemcow to pilkarze z Portugalii byli kilka razy blizej zdobycie gola. W swoim pierwszym spotkanie ze przeciwko wymagajacego rywala i przeciwko swietnie wyszkoloni pilkarze technicznie, Czesi pokazali ze sobie nie radza. Dzis przeciwko Nani, Ronaldo i innych, Czesi beda mieli duzo klopotow zeby ich zatrzymac. Moim zdaniem dzis podopieczni Bento beda chcieli zemscic sie za porazka w 1996 i zagrac w najlepszej 4 tej edycji Euro. Licze ze dzis ponownie Ronaldo i reszta Portugalczykow zagraja tak samo skutecznie jak w dwoch ostanich spotkan i wysoko wygraja to spotkanie. Z drugiej stronie licze ze takze pilkarze reprezentacji Czech zdobeda w to spotkanie conajmniej jednego gola. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Portugalia i Czechy, to pilkarze z portugalii beda gora i wynik spotkanie bedzie powyzej 3,5 gola.
⛔ 100
 
T 15

tomek055555

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- Ameryka Północna i Centralna, Mistrzostwa Centrobasket
Spotkanie: Meksyk-Jamajka
Typ: Meksyk (+4,5)
Kurs: 1.91
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Nie będę wkręcał, typ ten związany tylko i wyłącznie z tym, iż kompletnie dziś wyleciał mi z głowy ten konkurs i niewiele spotkań zostanie do północy rozegranych. Dlatego na pewno nie będę zachęcał do grania na niego ???? Teraz pora na analizę, coby nie dostać ujemnych punkcików. Zarówno Meksyk jak i Jamajka przegrali swój ostatni mecz z Dominikaną. Jamajka różnicą 16, a Meksyk 18 punktów. Zatem śmiem twierdzić, że dzisiejszy mecz będzie dość wyrównany. A skoro będzie wyrównany to typ musi wejść :cool: Ostatnie spotkanie tych drużyn niewiele wniesie do mojej analizy, gdyż było rozgrywane prawie dwa lata temu. Skończył się wynikiem 79:77 na korzyść Meksyku. Dziś brałbym w ciemno ten wynik. Wiem, wiem kiepska analiza, ale w tym temacie zdarzają się gorsze, pisane zupełnie pod typ. :grin: Zatem gorąco nie polecam grania.

✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom