>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - ‘s-Hertogenbosch & Eastbourne, 17-23.06.2012

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Nicolas Pastor - Michal Przysiezny (ponizej 19.5g) @ 1.90 Bet365 ✅

Przysiezny probowal w kwalifikacjach do Quuens ale w 1 rundzie nie sprostal Kudle. Slaba psychika polaka poraz kolejny dala o sobie znac bo o ile pamietam to serwowal po mecz ale przegral w TB. Polak sie nie zraza i teraz uderze w kwalifikacje do Eastbourne. Skoro Przysiezny jest tak faworyzowany przez bukmacherow (1.14 - 5.50) to naprawde musi miec ogromna przewage nad swoim przeciwnikiem. Niewidzialem nigdy Pastora w akcjii ale caly zycie siedzi na cegle a tutaj taka decyzja zeby zagrac sobie na trawniku. Michal ma zdecydowana przewage w serwisie i w ograniu na szybkich kortach i ktore bardzo lubi wiec watpie aby drugi raz z rzedu przegral juz na poczatku kwalifikacji. Biore under bo na 2-0 jest maly kurs a sadze ze Polak narzuci rywalowi od poczatku swoja gre co powinno skutowac przelamaniami.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Michal Przysiezny - Vasek Pospisil @ 3.00~ Bet365

Tym razem rywal pokroju Denisa Kudly. Przysiezny ma tutaj szanse poniewaz Vasek Pospisil ma poki co slaby sezon. Na szczeblu ATP odpada w 1 rundach lub sie nie kwalifikuje do turniejow , w challengerach radzi sobie bardzo przecietnie. Licze na to ze Michal nie spartoli kolejny raz gdy bedzie blisko wygrania meczu. Typ bardziej przeciwko Vaskowi ktory jest dla mnie zwyklym drewienkiem.

Kurs mniejwiecej taki jak podalem tylko nigdzie juz tego nie mozna obstawiac. Prawpdodobnie bedzie na live w bet365.
 
thomas-koffer 3

thomas-koffer

Użytkownik
Mallisse Xavier-Viktor Troicki 1.8 Pinnacle✅

Sądzę , że to najciekawsze spotkanie I rundy turnieju w Hertogenbosch ( Holandia) na trawiastych kortach na których nie od dziś wiadomo , że Serb nie czuje się najlepiej o czym doskonale świadczą jego wyniki osiągane na tej nawierzchni .

Wiem , że wielu z was kieruje się przy obstawianiu tenisa rankingiem ATP ale on nie jest najważniejszy co najlepiej pokazał Haas wygrywając turniej w Haale. Belg jest na 84 miejscu zaś Troicki na 33 .

Oboje co roku przyjeżdżają na ten turniej , widocznie go polubili , jednak wieksze sukcesy odnosi Mallise w 2010 jaki i 2011 roku był to polfinal zaś Troicki 2008 i 2011 cwiercinal zaś w 2010 1/8 finału .

W tym sezonie podczas turnieju ATp w Londynie Belg przegrał po zaciętym boju z Nalbiandanem 2-1 (4-6, 7-6, 6-4) pokazał w tym meczu zaciekłość i chęć wygrywania .
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Pytanko: czy Lu z Ciliciem w Londynie kreczował z powodu kontuzji jakiejś czy zwykłego przemęczenia/skurczów, bo kończył tego samego dnia ciężki mecz z Tipsą?
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Pytanko: czy Lu z Ciliciem w Londynie kreczował z powodu kontuzji jakiejś czy zwykłego przemęczenia/skurczów, bo kończył tego samego dnia ciężki mecz z Tipsą?
Oglądałem ten mecz. Lu skreczował, bo miał jakieś problemy z udem, najprawdopodobniej coś z pachwiną, naciągnął lub naderwał.
 
A 0

ania1991

Użytkownik
Co myślicie o Young Donald-Baker Jamie 0:2 ? 4.1 Young seria 9 porażek bilans w tym roku to 2 wygrane i 13 porażek. A, jego przeciwnik wychował się na tych kortach
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
tak się wychował, że prezentuje się na nich bardzo słabo. Young gra w tym roku kiepsko, ale jeżeli zagra to co potrafi to rozwali Bakera.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP
Mecz: Fognini F. - Ramos-Vinolas A.
Data: 18.06.2012 15:00
Typ: Fognini 2:0
Kurs: 2.63
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj o godzinie 15:30 planowane jest rozpoczęcie meczu tenisowego ATP w Eastbourne. Turniej, który dla wielu zawodników jest po prostu sprawdzianem umiejętności przed wielkoszlemowym Wimbledonem. Tak też zapewne jest dla obydwu panów, jacy stoczą dzisiaj tam bój, jednak nie tylko według mnie to Fabio Fognini jest zawodnikiem na którego liczy się bardziej, iż zajdzie gdzieś dalej w Wimbledonie. Grał on ostatnio bardzo przyzwoicie. Pierwszego dnia czerwca zakończył turniej Rolanda Garosa na trzeciej rundzie, gdzie odpadł z turnieju przegrywając w trzech setach z przedstawicielem gospodarzy Tsongą. Były to jednak sety bardzo wyrównane, Włoch przegrywał dwukrotnie do 4 oraz raz do 5, a mecz trwał 2 i pół godziny. Wcześniej Fognini pokonał Troickiego w 5 setach. Co ważne, oglądałem ostatnio Trocikiego na trawie i gra rzeczywiście bardzo dobrze, jest w formie. W pierwszej rundzie RG Fognini wyeliminował Adriana Mannarino, wygrywając 6:0, 7:5, 6:1. Ramos Vinolas swoją przygodę na Roland Garros zakończył już na pierwszej rundzie, gdzie przegrał 3:1 z Benoitem Paire. Nie jest w jakiejś życiowej formie, ta zapewne już za nim, więc dzisiaj stawiam na zdecydowane 2:0 dla Fabio Fogniniego. W tym roku znacznie więcej grał Ramos, jednak to jest zdecydowanie turniej przygotowujący formę zawdonika pod Wimbledon, i jestem pewien, że to Fognini zaprezentuje się ze znacznie lepszej strony.
 
thomas-koffer 3

thomas-koffer

Użytkownik
Lorenzi P. (Ita) - Dodig I. (Cro) +4.5 gema 1.80 Bet365 ✅

- Zdecydowanym faworytem jest Chorwat i ja temu nie zaprzeczam jednak Włoch nie jest taki słaby aby był to jednostronny pojedynek , sądze ze ma nawet szanse urwać seta .

-Spotkali sie dwa lata temu w Ramini i wtedy wygrał Włoch 2-0(6-2 , 6-2).


a widzisz różnicę miedzy mączką, która jest ulubioną nawierzchnią Włocha, a trawą, na której grać nie potrafi, na której wygrał 2 na 12 pojedynków, a z kolei na której Dodig prezentuje się bardzo fajnie, co pokazał na kortach Queens Clubu.

Sorry ale twoja analiza, to dupa a nie analiza. Włoch nie jest słaby, więc ma szansę ugrać seta. Na mączce pokonał Chorwata. WTF? Szanujmy się panowie.
Analiza może i słaba ale typ wszedł a to najważniejsze.


christopher48 // To, że typ wszedł to jest oczywiście kluczowa sprawa, ale pamiętaj, że analiza także jest bardzo ważna. Pozdrawiam.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
a widzisz różnicę miedzy mączką, która jest ulubioną nawierzchnią Włocha, a trawą, na której grać nie potrafi, na której wygrał 2 na 12 pojedynków, a z kolei na której Dodig prezentuje się bardzo fajnie, co pokazał na kortach Queens Clubu.
Sorry ale twoja analiza, to dupa a nie analiza. Włoch nie jest słaby, więc ma szansę ugrać seta. Na mączce pokonał Chorwata. WTF? Szanujmy się panowie.

e: typ wszedł, Dodig nieźle dał, ale ja nie odnosiłem się do typu, tylko krytykowałem analizę. Tak przeanalizowane typy raz wejdą, raz nie, ale suma sumarum raczej będzie gorzej niż lepiej. Naprawdę trzymajmy poziom tego działu i nie tylko, bo ta analiza naprawdę nie powiedziała za wiele.
 
G 92

granger

Użytkownik
Witam
Robin Haase - Mate Pavic 1 set 2 @ 8.0 Bet365 ✅
Szybko bo mecz trwa, ale może ktoś zwrócił na niego uwagę na live. Mate Pavic rozpoczął mecz z Robinem Haase i wydaje mi się, że w 1 meczu warto postawic na zwycięstwo chocby jednego seta przez Pavica. Młodzian z Chorwacji debiutuje właściwie w turnieju tej rangi, świetnie czuje się na trawie, posiada bardzo dobry volley jak na tak młodego gracza. Rok temu wygrał juniorski turniej debla na Wimbledonie. Wydaje mi się, że ma szanse powalczyc z Haase, trawa to nieprzewidywalna nawierzchnia, chwila nieuwagi może kosztowac szybko straconego seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Witam
Robin Haase - Mate Pavic 1 set 2 @ 8.0 Bet365 ✅
Szybko bo mecz trwa, ale może ktoś zwrócił na niego uwagę na live. Mate Pavic rozpoczął mecz z Robinem Haase i wydaje mi się, że w 1 meczu warto postawic na zwycięstwo chocby jednego seta przez Pavica. Młodzian z Chorwacji debiutuje właściwie w turnieju tej rangi, świetnie czuje się na trawie, posiada bardzo dobry volley jak na tak młodego gracza. Rok temu wygrał juniorski turniej debla na Wimbledonie. Wydaje mi się, że ma szanse powalczyc z Haase, trawa to nieprzewidywalna nawierzchnia, chwila nieuwagi może kosztowac szybko straconego seta.
hGrałes ten typ?? czy tylko for fun tu napisałes?? ja pierwszy raz widze tego goscia i bylem pod wrazeniem.
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Co Panowie sądzicie o jutrzejszym pojedynku Kubota z Selą? Upora się Polak szybko w dwóch setach z Dudim?;)

Sela jest niezly na trawie,ale chyba z zawodnikiem pokroju Kubota nie ma szans, nie ma bombowego serwisu,wiec Nasz bedzie atakowal i bedzie duzo przelaman,jak dla Mnie pewne zwyciestwo,ale czy 2:0? wiemy ze Łukasz potrafi Sobie drzemke zrobic
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
hGrałes ten typ?? czy tylko for fun tu napisałes?? ja pierwszy raz widze tego goscia i bylem pod wrazeniem.
Podzielam Twoje zdziwienie :razz: Gra finezyjna w moich oczach, cały czas z uśmiechem na twarzy, coś pięknego. Ja złapałem po pierwszym wygranym secie przez Pavica kurs @5.00 na zwycięstwo drugiego seta i za drobne weszło. Nie udzielam się tutaj ale dział obserwuję cały czas i moim skromnym zdaniem można grać w stronę Pavica spokojnie w kolejnym jego meczu z Pecznerem. ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
oczywiście nie zapominacie, że Haase na trawie grać nie lubi i w zasadzie nie potrafi, a dla Petzschnera to ulubiona nawierzchnia?
 
G 92

granger

Użytkownik
oczywiście nie zapominacie, że Haase na trawie grać nie lubi i w zasadzie nie potrafi, a dla Petzschnera to ulubiona nawierzchnia?
Dokładnie, przed tygodniem Philipp toczył wyrównany bój z Raonicem, rok temu był w finale w Halle, więc można spokojnie tak powiedziec. Wiadomo, że to znakomity volleyista, posiada też świetny serwis. Młodzian miał dziś ułatwione zadanie, bo Haase był średnio dysponowany, nie pamiętam żadnych jego akcji pod siatką a to ogromne ułatwienie na tym korcie. Liczę jutro na Chorwata, choc patrząc obiektywnie, drugi raz o tak dobry mecz będzie mu bardzo, ale to bardzo trudno.
 
thomas-koffer 3

thomas-koffer

Użytkownik
Kubot - Sela 1.50 Expect ✅

-Kubot 48 zaś Sela 108 , to najwyzsze miejsce Polaka w rankingu ATP.
-Kubot jest w dobrej formie , z dobrej strony zaprezentowal sie w Niemczech gdzie uległ Kohlschreiberowi w 3 setach.
-Sela nie lubi nawierzchni trawiastej woli zdecydowanie gline.
-Kubot dobrze serwuje i to moze byc istotny na tej nawierzchni.

W jednym z wywiadów przeczytalem jak o tym mówił ze mimo ze ma wieksze sukcesy gry na trawie to najbardziej woli grać na glinie.
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Podzielam Twoje zdziwienie :razz: Gra finezyjna w moich oczach, cały czas z uśmiechem na twarzy, coś pięknego. Ja złapałem po pierwszym wygranym secie przez Pavica kurs @5.00 na zwycięstwo drugiego seta i za drobne weszło. Nie udzielam się tutaj ale dział obserwuję cały czas i moim skromnym zdaniem można grać w stronę Pavica spokojnie w kolejnym jego meczu z Pecznerem. ;)
tutaj bym sie wstrzymal, niemiec lubi grac na trawie i to potrafi.doswiadczenie z gry deblowej pomaga. Hasse to typowy clay-owiec wiec nie dziwi mnie ze na trawie nie mogl sie odnalezc,a potem doszly nerwy . Jesli mlodzian bedzie solidnie serwowal(wyglada na wysokiego) to jest szansa na tie-breaki a tam moze sie wszystko zdarzyc,natomiast ja w to watpie by tym razem wygral.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom