>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wimbledon '12 - typy z kwalifikacji mężczyzn

Status
Zamknięty.
thomas-koffer 3

thomas-koffer

Użytkownik
Udomchoke D. (Tha)-Ilhan M. (Tur) 1.46 Pinnacle ✅

-Oboje zajmują w rankingu ATP porównywalne miejsca odpowiednio 168 i 140 , jednak na tej nawierzchni wyższy aż o 18 cm Turek ma przewagę .

-Wiekszosc turniejów na trawie Tajlandczyk konczy na pierwszych bądż drugich rundach ale kwalifikacyjnych , wyjątkiem jest rok 2007 w ktorym awansował do drugiej rundy Turnieju głównego .

-Turek jest bardzo ambitny i w każdym meczu daje z siebie wszystko . Jest także młodszy o 6 lat od dzisiejszego rywala.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Mnie kusi kudryavtsev po 1,55. Viola pasuje na trawę, ale Alex na mączkę...
Do tego Baker powinien zniszczyć drugi serwis Albota kończąc co drugą piłkę. To daje całkiem fajne ako 1,9.

edit/ tfu, jakieś bzdury napisałem. Viola pasuje na trawę jak Alex na mączkę. Niezła wtopa, widzę, że Alex dał popalić.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Warto przeciw Ciricowi który nie potrafi grać na trawie i prócz serwisu nic nie będzie miał do zaoferowania, jego rywal pograł trochę w tym miesiącu ✅
Fischer dobry bilans z agresywnymi zawodnikami , a Seifert jest dość nieregularny w dodatku, Martin pograł w singlu jak i dublu na trawie w tamtym tygodniu ✅
Grigelis✅, Duckworth✅ , Alves✅ i Cervenak⛔ powinni sobie zrobić trening strzelecki przeciw baloniarzom
 
beb 95

beb

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Tennis Wimbledon - Kwalifikacje
Spotkanie: Ciric - Trungelliti
Typ: 1
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ostatnio obu zawodnikom się nie powodzi, grają po małych challangerach i to z marnym skutkiem. Ciric na ostatnie 6 meczy wygrał tylko jeden z Rondonim, natomiast przegrał z Gowojczykiem, Zhangiem i jeszcze paroma mniej znanymi zawodnikami challangerowymi. Trungelliti natomiast ostatni dobry występ zaliczył w kwietniu w Satnosie (Brazylia) gdzie doszedł do półfinału i od tamtego czasu przegrywa wszystko jak leci. Przegrał z Gonzalezem, Farah i Pastorem. Statystycznie więc Trungelliti wygląda zdecydowanie lepiej ponieważ jak już przegrywał to z dobrymi zawodnikami. Jednak znam grę obu panów, może nie najlepiej i na własne oczy widziałem ich może z 2 razy, ale znam grę Cirica i jest to zawodnik któremu jakby to powiedzieć całe życie nie wychodzi. Według mnie powinien być w drugiej setce i kiedyś regularnie tam bywał ale te czasy już się skończyły. Jednak na trawie wbrew pozorom jest mocny, i myślę że w dzisiejszych kwalifikacjach przejdzie Argentyńczyka który jest w rankingu niżej od niego (265 - 209).
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Brian Baker - Radu Albiot 2-0 @ 1.60 Bet-at-home

Amerykanin ostatnio bardzo dobra forma , wrocil po dlugoletniej przerwie z barzdo dobrym skutiem robiac furore na francuskich kortach. Sadze ze pojdzie za ciosem i pokona on bez problemu anonimowego dla mnie Albiota. Jamie Baker to zbyt dobry gracz ktory prawie sie zmarnowal ale powrocil i bedzie chcial nadrobic stracony czas i cieszyc sie tenisem na nowo.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Izak Van Der Merwe - Augustin Gensse 1,45✅

Kurs mnie trochę szokuje ale Ok. Francuz całe życie na cegle, oczywiście na poziomie challi. Afrykanin ogarniety na trawie, pokazał to w zeszłym tygodniu gdzie zaliczył półfinał. Jak dla mnie bet dnia.
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Licze w koncu na Janowicza, ze przebrnie kwale i zagra na Wimbledonie razem z Kubotem. Jerzy ostatnio w dobrej dyspozycji sie znajduje, jest szansa na chyba pierwszy raz zagrania na Wimbledonie. Dzis z Gojowczykykiem powinien w dwóch setach sie uporać. Kursy na mecz ok 1,75.
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
???? Simon Greul - Gastao Elias
Tak się składa, że los skojarzył tenisistów dwóch pokoleń. Doświadczonego 31 letniego Niemca Greula, oraz 21-letniego Portugalczyka. Gastao Elias jeszcze nie zaliczył meczu na trawie rangi ATP. Simon Greul ma bilans 3-6. Rzec można lepszy rydz niż nic, dla obu panów to pierwszy pojedynek na trawie w tym roku i pierwszy pomiędzy nimi w historii. Wydaje mi się, że Simon posiada lepszy serwis, a wiadomo jaka to zaleta na trawie. Co do formy wypowiadać się nie będę bo po co - czym się ma trawa w Londynie do mączki z ostatniego turnieju w Koszycach, gdzie obaj panowie występowali?
Przez to iż obaj nie grali w żadnym turnieju na trawie w ostatnim czasie to spotkanie powinno być no-bet. Ale wierzę w doświadczenie Greula.
Typ: Simon Greul @ 1.44 Bet365 ✅ Greul - Elias 2:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom