>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gr A: Czechy - Polska [16.06.2012 godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
Y 23

yapa

Użytkownik
2ga - Kolejny raz na tego typu imprezie najlepszym zawodnikiem Polski jest bramkarz - Tytoń.
Gdyby Tytoń nie obronił tego karnego, to czy dalej byłby najlepszym zawodnikiem reprezentacji Smudy? Wydaje mi się, że nie- poza karnym nic specjalnego nie pokazał.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
@Soltysiao

Jeszcze nie zostały rozliczone te zakłady i pewnie trochę będzie trzeba poczekać. Swoją droga jestem bardzo ciekaw jak to sprawdzą. Zadzwonią do komendy w warszawie i się spytają? A oni im powiedzą? Sądzę, że to może zakończyć się zwrotem ,ale z drugiej strony jeśli Tobet wystawił taki zakład to powinni chyba mieć solidne podstawy to jego rozliczenia, Czas pokaże.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Jeszcze nie zostały rozliczone te zakłady i pewnie trochę będzie trzeba poczekać. Swoją droga jestem bardzo ciekaw jak to sprawdzą.
Rozliczą to tak, by było korzystniej dla nich ???? Nie bądźcie naiwni, tutaj niczego nie możecie im udowodnić, rozstrzygną ten zakład tak, jak będą chcieli. Zażądacie od policji oficjalnych statystyk? Nie. Bukmacher, nie dość, że robi sobie reklamę, to jeszcze zarobi na naiwnych graczach.
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Gdyby Tytoń nie obronił tego karnego, to czy dalej byłby najlepszym zawodnikiem reprezentacji Smudy? Wydaje mi się, że nie- poza karnym nic specjalnego nie pokazał.

Zagrał bardzo solidnie. Mozna powiedzieć on z nie licznych sie zaprezentował z naszej kadry na plus. Obok Polanskiego ktory moim zdaniem jeden z wyróżniających sie zawodników na swojej pozycji. W defensywie bardzo dobrze, trochę gorzej z rozgrywaniem szczególnie w spotkaniu z Czechami. W obronie najlepszym naszym zawodnikiem był Beinlisz, trzy solidne spotkania i w kazdym grał na plus praktycznie z jego strony rywale nie wchodzili w nasze pole karne.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
A co ten Boenisch takiego zrobił , że piszesz , że fatalnie ? Pilnował swojej lewej strony , ja sobie nie przypominam , żeby coś zepsuł , fakt mało podłączał się pod akcje ofensywne ale w defensywie solidnie.
Ogólnie z całym Twoim postem się zgadzam, ale tu mam kompletnie inne zdanie. Benisz to najgorszy zawodnik kadry PZPN na Mistrzostwach. Myślę że na równi z nim można jeszcze ustawić Murawskiego. Benisza na lewej flance jechali jak przysłowiową &quot;burą su..&quot;. W obronie fatalny, ten murzynek z Czech prawy obrońca Gerbreselasie czy jakoś tak, pogonił go kilkukrotnie. Z Grecją Salpingidis jeździł go jak pieska. Z Ruskimi zamurowali i dużo akcji nie było jego stroną ale jak już była to zagrożenie pod bramką Tytonia. W ofensywie to chyba nic nie pokazał, gdzieś tam wyliczyli że w meczu chyba z Grecją miał 45% celnych podań, dla porównania dzisiaj Lahm po pierwszej połowie miał 100% celnych podań a ile on idzie do przodu gdzie jest zagrożenie straty piłki a ile chodził Benisz. Zaryzykuję stwierdzenia że Benisz to najgorszy zawodnik ME. Takie mam zdanie o nim ;)
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Rozliczą to tak, by było korzystniej dla nich ???? Nie bądźcie naiwni, tutaj niczego nie możecie im udowodnić, rozstrzygną ten zakład tak, jak będą chcieli. Zażądacie od policji oficjalnych statystyk? Nie. Bukmacher, nie dość, że robi sobie reklamę, to jeszcze zarobi na naiwnych graczach.
Oczywiście, kto myśli inaczej jest naiwny ;)
Świetna reklama, nie grałem tego, gdyż ten zakład wydawał mi się totalnie śmieszny. Trzeba czekać aż wystawią zakład typu - w której minucie Smuda postawił kloca. Tobet, litości⛔
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/603101_400901879956232_774737872_n.jpg
Jarosław, informacja też była ze w Sosnowcu poleciał.
Tobet powinien więc rozliczyć na plus owy zakład.
Tylko, że ta fotka nie mówi nam, że tv wyleciał przez okno. Przy niej możemy różne hipotezy postawić ;)
Ogólnie z całym Twoim postem się zgadzam, ale tu mam kompletnie inne zdanie. Benisz to najgorszy zawodnik kadry PZPN na Mistrzostwach. Myślę że na równi z nim można jeszcze ustawić Murawskiego. Benisza na lewej flance jechali jak przysłowiową &quot;burą su..&quot;. W obronie fatalny, ten murzynek z Czech prawy obrońca Gerbreselasie czy jakoś tak, pogonił go kilkukrotnie. Z Grecją Salpingidis jeździł go jak pieska. Z Ruskimi zamurowali i dużo akcji nie było jego stroną ale jak już była to zagrożenie pod bramką Tytonia. W ofensywie to chyba nic nie pokazał, gdzieś tam wyliczyli że w meczu chyba z Grecją miał 45% celnych podań, dla porównania dzisiaj Lahm po pierwszej połowie miał 100% celnych podań a ile on idzie do przodu gdzie jest zagrożenie straty piłki a ile chodził Benisz. Zaryzykuję stwierdzenia że Benisz to najgorszy zawodnik ME. Takie mam zdanie o nim ;)
Jak dla mnie nie było gorszego niż Murawski. Totalne dno, które powinno oglądać Euro przed tv a nie wybiegać w &#39;11&#39;.
I nie chodzi mi tutaj o zawaloną bramkę tylko o wszystkie jego występy na Euro. Nie widziałem ani pół dobrego spotkania. Plątał się, nie wiedział co jest grane. A ta strata też mistrzowska.
Benisz słaby, fakt. Jednak szkoda jego strzału z pierwszej połowy, gdzie Cech wybronił. Wówczas moglibyśmy w inny sposób pisać :razz:
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/603101_400901879956232_774737872_n.jpg
Jarosław, informacja też była ze w Sosnowcu poleciał.
Tobet powinien więc rozliczyć na plus owy zakład.
W Sosnowcu poleciał po golu dla Rosji w meczu Polska - Rosja
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11922791,Po_golu_dla_Rosjan_wyrzucil_telewizor_przez_okno.html
Media pisały o dwóch przypadkach (bardzo lokalne):
w Słupsku
http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120616/SLUPSK/120619766
oraz Gorzowie:
http://www.grudziadz.twoje-miasto.pl/wiadomosci,k4y,efekt-wczorajszego-wyniku-polska-czechy
W pierwszym jest to mistyfikacja o czym piszą nawet na forum portalu. Potwierdził to rzecznik policji w Słupsku.
W Gorzowie nie odnotowała zgłoszenia o takim wydarzeniu. Źródłem także rzecznik policji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom