>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sure Bet Poker com 5$ no deposit

piece_of_shit 337

piece_of_shit

Użytkownik
Dziś się zarejestrowałem i $5 jest na koncie.
Potwierdzam room wypłacalny tak jak pisał wcześniej Lowalnder. Co prawda wypłacają na razie kase na PayPal. Warto więc skorzystać z promocji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
to jest wlasnie problem ze zawsze jest tylko 5 lub 6 osob , a na dodatek przy stolach nikt nie siedzi, jak bedziesz chcial pograc to daj znac, bo mam 5$ i nie mialem z kim grac:razz:
 
K 0

kkalabb

Użytkownik
mi do tej pory nic nie wypłacili a wypłacałem 125$ zaraz na początku tej promocji, odpisali tylko żeby wysłać skan dowodu, a teraz to już nawet nie odpowiadają na maile

kkalabb - PW
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
mi do tej pory nic nie wypłacili a wypłacałem 125$ zaraz na początku tej promocji, odpisali tylko żeby wysłać skan dowodu, a teraz to już nawet nie odpowiadają na maile

kkalabb - PW
gdzie tyle kasy nazbierales w tym pokerroomie? przeciez co wejde to jest 6 , 7 osob
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Dokładnie w tym pokerroomie rzadko ktoś gra. Jeżeli będzie kilka osób chętnych to możemy się ustawić i coś pograć.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
lipnie wygląda ten pokerroom.. nigdzie nie ma opisanej tej promocji, ściągnąłem, zarejestrowałem się i co dalej?
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Chyba już nieaktualne bo zarejestrowałem się przedwczoraj bodajże i do tej pory kasy nie ma.. A room faktycznie padaka pod względem ilości graczy..
 
Do góry Bottom