>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gr A: Grecja - Rosja [16.06.2012 godz.20:45]

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
vs.


GRECJA-ROSJA

Stadion Narodowy w Warszawie

Data:16.06.2012 20:45
Kursy: 5.55 3.65 1.65
Tobet​

Chris otworzył temat na mecz Polaków to ja wyrównam. W teorii i w praktyce w grupie A może się jeszcze wszytko zdarzyć. Na dzisiaj w najgorszej sytuacji są prekursorzy kultury europejskiej, przynajmniej tak mówią o sobie Grecy ale nieoczekiwane zwycięstwo plus korzystny wynik w drugim meczu może im dać awans. Rosjanie w odmiennych nastrojach, mając cztery punkty liderują w naszej grupie i wszyscy spodziewają się awansu piłkarze Sbornej. Bardzo możliwie, że właśnie tak będzie ale nie odbierajmy Grekom szans, 8 lat temu w Portugalii pokazali że niespodzianki po nikim innym nie można się spodziewać tak jak po chłopakach Hellady.
Zapraszam do dyskusji ;)
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Grecy nie potrzebują korzystnego wyniku w drugim meczu. Wystarczy im tylko wygrać i mają awans, co zapewne łatwe nie będzie ale mają los w swoich nogach.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Grecy nie potrzebują korzystnego wyniku w drugim meczu. Wystarczy im tylko wygrać i mają awans, co zapewne łatwe nie będzie ale mają los w swoich nogach.
A nie jest ważny bilans bramkowy w przypadku takiej samej ilości punktów? Na jakiej podstawie twierdzisz ze przy wygranej przechodzą?
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Liczy się bezpośredni mecz. Przy wygranej Greków i rostrzygnięciu w drugim mecz awans uzyska Grecja(tyle samo pkt co Rosja ale wygrana bezpośrednia ich premiuje) i zwycięzca drugiego. W przypadku remisu w drugim meczu, mamy 3drużyny po 4pkt i w małej tabelce najgorzej wypadają Czesi, awans Grecja i Rosja.
 
P 0

pablo1886

Użytkownik
Liczy się bezpośredni mecz. Przy wygranej Greków i rostrzygnięciu w drugim mecz awans uzyska Grecja(tyle samo pkt co Rosja ale wygrana bezpośrednia ich premiuje) i zwycięzca drugiego. W przypadku remisu w drugim meczu, mamy 3drużyny po 4pkt i w małej tabelce najgorzej wypadają Czesi, awans Grecja i Rosja.
Pierwsze są podliczane bramki, następnie bezpośredni pojedynek przy tej samej ilosci punktów.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Nie siej zamętu kolego, bo teorii o tym co decyduje o awansie powstało więcej niż o romansie Leppera z Prostytutką...
Gdy dokładnie dwie drużyny mają tyle samo punktów, rozpatruje się:
1. Liczba punktów zdobytych przez drużyny w bezpośrednim meczu rozegranym między nimi (tzn. w przypadku, gdy w takim meczu padł remis, przechodzi się do punktu nr 2.)
2. Bilans bramek obu drużyn, z uwzględnieniem wszystkich meczów w grupie
3. Liczba strzelonych bramek przez obie drużyny we wszystkich meczach w grupie
4. Współczynnik UEFA z eliminacji do mistrzostw Europy w piłce nożnej 2008, eliminacji do mistrzostw świata w piłce nożnej 2010, eliminacji do mistrzostw Europy w piłce nożnej 2012 oraz z mistrzostw Europy w piłce nożnej 2008, mistrzostw świata w piłce nożnej 2010;
5. Zachowanie drużyn pod względem fair play (w finałach mistrzostw);
6. Losowanie.
Z wikipedii, chyba, że kłamie...
Ja mocno liczę na Greków. Jakież to byłoby piękne, gdyby napalona po meczu z Czechami Rsja pożegnałaby się z turniejem po 3 meczach. I co najważniejsze, Greków stać na zwycięstwo. Ich defensywna gra (która na tych mistrzostwach jeszcze nie zaskoczyła na trybach) jest panaceum na grę Rosjan. Do boju Hellada!
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Grecja - Rosja powyżej 2,5 1,92 ⛔

Grecja zaskoczyli mnie trochę w tych mistrzostwach. Myslałem, że będą grali słynnym greckim stylem. Czyli szczelna obrona i liczenie na groźne kontry. Jednak sie troszkę myliłem. Grecka defensywa nie jest wogóle szczelna. Stracenie w pierwszych 10 minutach meczu z Czechami 2 bramek samo mówi przez siebie. Do obrony wróci Sokrátis Papastathópoulos, ale grać nie będą obrońca, który doznał kontuzji w meczu z Polską oraz podstawowy bramkarz Greków. Akurat to ostatnie jest złe dla mojego typu. Pamiętamy jakie bramki puszczał Chalkias.
Rosjanie grają bardzo ofensywny futbol. Groźny z przodu jest Dzagojew, który jest liderem klasyfikacji strzelców oraz Arszawin. Wątpię, żeby Grecy narzucili styl gry taki jak Polacy. Dlatego Rosjanie powinni spokojnie strzelić min. 3 bramki jak nie więcej. Zagrają w swoim najmocniejszym składzie. Ja osobiście widzę wynik 1:3
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Tu macie co decyduje o awansach http://gwizdek24.se.pl/euro-2012/inne/euro-2012-co-decyduje-o-awansie-z-grupy-zasady-euro-2012_263738.html
Teraz o meczu krótko bo nie ma sensu pisać wypracowania tu ma byc dobry bet a nie śliczny esej ????
Ruskie grają o 1 miejsce nie ma się tu co oszukiwać i szukać sensacji Grecja w swoich meczach w pierwszej połowie nie istniej to raz . Dwa wypadło kilku obrońców ,skuteczność napastników zerowa , molare .... jak w całej Grecji .
Ruskie za wszelką cenę bedą chcieli uniknąć Niemców w 1/4 a to zapewnia im tylko 1 miejsce ( bo nie sądze ze Niemcy zajmą 2 lokatę w swej grupie ???? .
Rosja po meczu z nami ma spory niedosyt zarówno opinia publiczna jak i sami piłkarze .Potencjał piłkarski zdecydowanie po stronie ruskich myśle ze rozklepią Greków prostymi na wolne pole .
Jeśli padnie w tym meczu wynik inny niż wygrana Rosji bedze to mega sensacja .
Rosja o1,5 @1.80
Rosja HT @2.10
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kolejny mecz druzyn ktore graly ze soba pol roku temu a statystyki z tamtego meczu moga wydawac sie szokujace. Sklady porownywalne a wiec daje mi on miarodajne wskazowki.
Grecja więcej celnych strzałów
4,40

betsson
Zaczne bez przytaczania statow z meczu listopadowego. Grecja gra o byc albo nie byc. Musza wygrac i nie ma kalkulowania. O dziwo to oni powinni kreowac gre chociaz ciezko w to uwierzyc. Rosjanie potrafia grac z kontry co pokazali z Czechami. Z Polska juz inaczej, wygladali na zmeczonych i malo kreatywnych.
Polacy oddali 7 celnych strzalow na bramke Malafieeva a Rosjanie tylko 3 na Tytonia.
Z Czechami 6-6 w celnych.
Co prawda Grecy malo strzelaja na tych mistrzostwach, z Polakami tylko 3 celne i niewykorzystany karny. Z Czechami 3 celne ale Czesi tez tylko 3.
Dorzucajac w koncu do tego statystyke z meczu Rosja-Grecja 1-1 z listopada 2011
Grecja 7 celnych, Rosja 4 celne smiem twierdzic ze to chyba najlepsze value z tego meczu.

Rosja więcej fauli
2,08

betsson
Kolejny ciekawy typ i fajny kurs. Grecy to druzyna najczesciej faulowana w tych mistrzostwach !! 22 razy faulowali ich Polacy, 26 razy Czesi. Rosjanie graja twardo, 14 fauli z Czechami(Czesi faulowali 13 razy) i 16 z Polakami (Polacy faulowali 13 razy).
W meczu z 2011 roku 19 fauli Radzieckich a tylko 13 Grekow wiec biore w ciemno taki kurs.
 
K 28

karol10104

Użytkownik
Hmmm... szykuje się ciekawy mecz, osobiście typuje wygraną (zresztą jak w meczu Polski z Czechami) Rosji w 1 połowie, dlaczego??? Ponieważ Grecja ma zawsze słabą 1 połowę (mecz Polski mogli stracic 3 bramki, nie istnieli na boisku... mecz z Czechami 2 bramki w 10 minut zero gry Grecji w 1 połowie) Rosja wpakuje im 1-2 bramki a Grecja w 2 połowie się obudzi i bedzię walczyła o wynik. Kurs 2.25 w STS polecam połączyć ten typ z moim typem w meczu Polski z Czechami i w sumie wyjdzie całkiem ciekawy kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
VS


GRECJA - ROSJA

Co mozna powiedziec o ekipie greckiej :

- potrafia grac do konca jak malo kto i udowadniali to juz w tych 2 meczach kiedy mimo to ze pod gorke wracali do gry; o maly wlos a z czechami tez doprowadziliby do remisu nie mowiac o duzym szczesciu jakie Polska miala z karnym i spalona bramkowa akcja

- jak dotad nie zagrali dwoch rownych polowek (albo jest to celowa taktyka zeby zmylic rywala albo nie sa gotowi na 2 rownorzedne i trudne fizycznie polowki)

- napewno ekipa niedoceniana za swoj malo widowiskowy styl gry oraz brak nazwisk i gwiazd ale zwrocmy uwage, ze sa jednak na euro i gra sie przeciwko nim naprawde ciężko

- druzyna grajaca pilke zespolowa bez zbednego gwiazdorzenia i indywidualnych popisow z Karagounisem na czele

Ekipa rosji :

- silny kolektyw z kilkoma mocnymi nazwiskami (Arshavin, Pavluchenko, Zhirkov itd) ale jednak rowniez pilka zespolowa ponad wszystko

- jest wyodrebniony glowny lider zespolu - Arshavin - ktory rozegral swietne zawody przeciwko Czechom; to w glownej mierze od jego postawy zalezy w co i jak gra Rosja - jesli bedzie mial slabszy dzien albo zostanie umiejetnie odciety od gry to wtedy moga pojawic sie problemy z budowaniem akcji

- widac w tej ekipie momenty dekoncentracji gdyz w rozegranych spotkaniach dwukrotnie prowadzili a potem pozwalali rywalowi wrocic do gry - z Czechami tez bylo momentami groznie przy stanie na 2-1


Stana na przeciwko siebie dwa skrajne zespoly w doslownym tego slowa znaczeniu : rosjanie potrafia rozpoczac zawody bardzo dobrze ale w meczu przychodza widoczne golym okiem spadki co powoduje, ze rywal wraca do gry. Grecy graja wrecz na odwrot, sami daja sie bic na poczatku po to by podkrecac tempo na podmeczonego rywala - czym pozniej w mecz tym grecy graja szybciej i lepiej.

Zastanawia mnie sprawa przygotowania fizycznego. Powtorze link :

http://www.sport.pl/euro2012/1,109077,11941364,Euro_2012__Specjalista_od_wytrzymalosci__Pary_wystarczy.html

Jesli rosjanie sa rzeczywiscie slabo przygotowani fizycznie na ta impreze (a jest to mozliwe bo nie raz sie takie wpadki zdarzaly w przeszlosci innym mocnym teamom) to grecy wcale nie stoja na przegranej pozycji. Zastanawia mnie fakt bardzo szybkiego meczu z Czechami (4-1) i sil ktore rosjanie rzucili w ten mecz. Mistrzostwa Europy to jest turniej w ktorym mecze rozgrywa sie co 3 dni. Zwrocmy uwage np. na ekipe niemiec ktora pomimo slabego meczu przeciwko Portugalii na inauguracje gr.B zrobila swoje i wygrala 1-0. Swoja sile musieli udowodnic w kolejnym meczu i tak tez zrobili (Holandia 2-1). Niemcy jak wiadomo to turniejowa ekipa, to jest maszyna ktora dopiero sie rozkreca i wchodzi w ten klimat. Ale wrocmy do rosjan. Tak sobie mysle, czy rosjanie po prostu nie rozegrali juz &quot;najlepszego&quot; spotkania na euro wlasnie z czechami ? Z nami ich gra momentami wygladala bardzo slabo, wrecz tragicznie.

Grecy jesli dostana pierwszego gola - nie bedzie to dla nich nowosc bo sa nauczeni gonic wyniku. Mozna tu mowic o dodatkowej presji bo graja o zycie, ale na otwarcie przegrywali 1-0 i schodzili do szatni w 10 a co sie dzialo potem, kazdy pamieta. To jest zespol psychicznie nie do zdarcia.
Rosjanie jeszcze na tym turnieju nie przegrywali i nie czuli na sobie zadnej presji - ani przez sekunde. Wlasciwie do przerwy w meczu z Polska byli juz w cwiercfinale. A w tym meczu tak naprawde moga wyjsc z 1 miejsca jak i stracic wszystko na co pracowali...

Kursy na Rosje pospadaly i nie nadaja sie do niczego. Zatem bedziemy kibicowac slabszym technicznie ale silniejszym psychicznie - do boju Grecja !


Grecja - Rosja 1 dnb @ 3.75 Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dani88 30

dani88

Użytkownik
Wynik 1. połowy-2
kurs 2,35 betclick
Typuje że Rosjanie zwyciężą pierwszą połowe tak to wyglądało jak dotąd i tak myśle że teraz podobnie będzie.Zespół sbornej rzuci się do ataku chcąc wyjść na prowadzenie i spokojnie kontrolować drugą część gry.Powód jest prosty w ewentualnym ćwierćfinale wychodząc z pierwszego miejsca trafią na Danie bądź Portugalie dlatego zwycięstwo w grupie będzie dla nich priorytetem(przypomne że Ci z drugiego grają z Niemcami którzy sądze że ugrają choćby jeden pkt aby zachować pozycje lidera)
W bezpśrednich starciach 4 razy górą byli Ruscy a raz padł remis.
Wynik może być różny bo Grecy też teoretycznie mają szanse.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

RosjaGrecja

Remis z Rosją dał nam korzystną sytuację, jeśli chodzi o ostatni mecz Sbornej. By być pewnym awansu muszą oni przynamniej zremisować, by wyjść z pierwszego miejsca muszą wygrać. Kalkulacji wiec dziś nie będzie i wszystkie drużyny będą walczyć o zwycięstwo.
Polacy pokazali Grekom jak należy grać z Rosjanami w obronie. Blisko siebie, by ciężko było zagrać prostopadła piłkę – taka taktyka psuje ich koncepcję gry. Mimo to jednak potrafili kilka razy zagrozić naszej bramce, co pokazuje jakie indywidualności mają w zespole. Grecy bardzo słabo zaczynają mecze, dopiero w drugiej połowie, kiedy rywale opadają z sił szukają szczęścia pod polem karnym rywala. Z nami udało się im zremisować, z Czechami nie zdołali odrobić strat choć szanse były. Rosjanie jednak nie powinni oddać inicjatywy w drugiej części spotkania, tak jak to robiły ww. ekipy.
Faworytem oczywiście Rosja i nie wyobrażam sobie, żeby Grecy mogliby sprawić większe problemy w drodze do ćwierćfinału. Ciekawym typem też jest dla mnie typ na zmiany. Trener Santos dość szybko robi swoje wszystkie zmiany, trener Advocaat natomiast w obu meczach robił po dwie zmiany. Po takim kursie można spróbować.

Moje typy:
Rosja wygra 1,75 ⛔ Betsson
Więcej zmian: Grecja 4,10 ⛔ Betsson
 
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik


⚽ Grecja - Rosja
Pick: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365

Co tu dużo mówić spotkanie kopciuszka z gigantem jeśli chodzi o grę na tym turnieju. Grecja zagrała dwa beznadziejne spotkania i tylko dzięki błędach Polski miała szanse nawet na zwycięstwo w pierwszym spotkaniu. Rosja wygrała pierwsze spotkanie w którym grała super futbol niestety w drugim meczu trochę zabrakło zimnej krwi bo na początku drugiej połowy mogli wykończyć Polaków nie zrobili tego i się zemściło dziś z pewnością tego błędu nie popełnią i oczekuję wysokiej porażki drużyny Gracji.​
 
S 1

sinet.

Użytkownik
Czy Grecja strzeli bramkę?
Typ: Nie
Kurs; 2.35
Wszyscy piszecie o graniu na kacapów,greków a nikt z was nie zwrócił uwagi na dobry zakład,że Grecja nie strzeli bramki . Zakład warty pogrania zwłaszcza,że jak zwykle postawi autobus i będą sie bronić. Skończy się to zapewne strzeleniem dość szybko juz w I połowie 2 bramek i wtedy może być już po meczu i tu kwestia tego czy grecy złożą broń i zakład siądzie czy powalczą do końca. A jest też druga opcja całkiem prawdopodobna,że I połowa zakończy się remisem i wtedy już jestem pewien o powodzenie mojego typu,gdyż Ruski przycisną strzelą bramkę i będzie po meczu .
Powodzenia
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Rosja -0,5 v Grecja @ 1,82 Pinnacle
Rosjanie mają niepowtarzalną okazję wygrania grupy A, ale do tego potrzebują dzisiejszego zwycięstwa nad reprezentacją Grecji. Powiem szczerze, że Polacy pozytywnie zaskoczyli mnie w spotkaniu z Rosją, jednak nie wydaję mi się, żeby podobny mecz zdarzył się naszym wschodnim sąsiadom. Zespół Advocaata na pewno nie będzie chciał zagrać z Niemcami, którzy najprawdopodobniej okażą się zwycięzcami grupy B. Dlatego też kluczowa jest wygrana z Grekami, bo w innym przypadku mogą znaleźć się w nieciekawej sytuacji. Rosja posiada wielu wartościowych graczy i niemal na każdej pozycji są lepsi od swoich rywali. W pojedynku z Polską może i nie poradzili sobie najlepiej, ale to ekipa która potrafi wykorzystać każdą szansę na boisku. Grają świetnie z kontry i przede wszystkim są drużyną, a nie grupą indywidualności. Z całym szacunkiem do Greków, ale nie uważam, żeby byli w stanie sprawić niespodziankę. Oczywiście cuda się zdarzają w futbolu, lecz od momentu Euro reprezentacja Grecji nie robi na mnie wrażenia, słabo rozpoczynają spotkania, a Rosjanie to zupełnie odwrotna drużyna. Advocaat jest inteligentnym szkoleniowcem i jestem pewien, że odpowiednio ustawi zespół do dzisiejszego pojedynku.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie wiem czy Rosja ten mecz wygra czy nie, bo tak naprawdę nie muszą, ale bez wątpienia Rosja tego meczu nie przegra i polecam grać na Rosję (zakład bez remisu). Jak pokazały dwie pierwsze kolejki, Grecja to jedna z najsłabszych ekip na tym turnieju, w 6 minut potrafili wbić sobie dwie bramki, z Polską zremisowali, ale tylko dlatego że Polska zamiast ich cisnąć, bo tak naprawdę nie istnieli, to się cofneła, a potem popis dał Wojtuś i skończyło się tak jak się skończyło czyli Grecja zdobyła jeden punkt. Rosja zagrała świetny mecz z Czechami i wygrała go aż 4:1, gdyby nie dobry mecz Polaków, Rosja miałaby już pewny awans, a tak wiadomo że zagrają na 100%. Grecja to o wiele słabsza ekipa, bez żadnych indywidualności, nikt nic ciekawego z ich drużyny nie pokazał w tym turnieju, grają tu tylko dlatego że ich najgroźniejszym rywalem w eliminacjach był Izrael. Rosja ma o wiele mocniejszą ekipę i ten mecz spokojnie powinni wygrać, i czysta jedynka wydaję się dobrą opcją, choć ja zagrałem po niższym kursie ale w wypadku remisu będzie najwyżej zwrot, jako że Grecja nie ma żadnych argumentów tak naprawdę moim zdaniem nic nie ryzykuję. Poza tym Rosja będzie chciała na pewno zając pierwsze miejsce w grupie żeby nie trafić na bardzo dobych Niemców którzy najpewniej zajmą w swojej grupie pierwsze miejsce.
Typy: Rosja @ 1,81 Pinnacle
Rosja DNB @ 1,33 Bet365
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Pierwsze rozstrzygnięcia i od razu taka wielka niespodzianka. W cieniu porażki Polski jest fakt, że obok nas kończy rozgrywki Rosja, która przez niektórych po pierwszym meczu była wskazywana jako faworyt do medali. Nie wiem jak to wyglądało z gry bo oczywiście nie oglądałem tego spotkania ale mało kto chyba się spodziewał takiego wyniku. Grecja grająca najsłabszy futbol w pierwszych dwóch spotkaniach przechodzi dalej i będzie grać w ćwierćfinale. I niech ktoś powie, że piłka jest przewidywalna...
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Pisałem wcześniej w poście przed meczowym GrecjaCzechy stawiając tam na Greków którzy jednak wtedy przegrali i chodź bramkę na remis zdobyli prawidłowo bo moim zdaniem nie było tam spalonego to jednak przegrali tamten mecz. Pisałem wtedy również o tym, że Grecy swoim zaangażowaniem oraz cwaniactwem zajdą dalej na tych mistrzostwach niż Polska i niestety sprawdziło się.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom