>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Co do tabeli, tak dużo użytkowników zamieszczonych, ale nie ja ???? , mam -63 punkty po 2 etapach... znaleźliście mnie?
G// Przy najbliższej aktualizacji dodamy Cię ????
a// niestety się nie zapisałeś
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Typy z 10 czerwca
10.06 18:00
Hiszpania - Włochy wynik 1:1 a więc +245j
Typ :X
Kurs: 3.45
Tobet
10.06 20:45
Irlandia - Chorwacja wynik 1:3 a więc +125 j
Typ: Chorwacja
Kurs: 2.25
Tobet
+25 ==&gt;&gt; powinno być 125 + 245=+370 j
Proszę kto podlicza ten konkurs o poprawienie wyniku!!!
Dziękuję
 
waski1911 8

waski1911

Użytkownik
za wczorajszy dzień dostałem minus za nie podanie bukmachera chyba logiczne ze jak konkurs jest z tobetu to i kursy brane z tobetu śmieszne macie myślenie widzę...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
za wczorajszy dzień dostałem minus za nie podanie bukmachera chyba logiczne ze jak konkurs jest z tobetu to i kursy brane z tobetu śmieszne macie myślenie widzę...
Tak jest w regulaminie i takie są zasady od zawsze w każdym konkursie...Jakby nie było co chwile pojawiająca się nazwa bukmachera to reklama dla sponsora nagród.
 
waski1911 8

waski1911

Użytkownik
W którym punkcie jest zapis że za nie podanie buka ( w tym przypadku nie dopisanie) to minusowe punkty? bo szczerze nie widzę takiego zapisu...?
 
keyst 149

keyst

Użytkownik
Dlaczego mam ⛔200 ? Przecież nie trzeba typować wszystkich meczy...

http://forum.bukmacherskie.com/f380/11-czerwca-2012-poniedzialek-77898-5.html#post2912589
8. Oprócz typów długoterminowych każdy uczestnik podaje typy na konkretne spotkania w ME, aby być branym pod uwagę w klasyfikacji generalnej należy podać minimum 15 typów trakcie trwania konkursu w fazie grupowej i 5 typów na faze pucharową (nie trzeba typować w każdego meczu).
dawid// Przecież to zwyczajna literówka nie widzę powodu do płaczu, wystarczy takie coś spokojnie zgłosić do opiekunów konkursu na PW ;)
 
Do góry Bottom