>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gr A: Czechy - Polska [16.06.2012 godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
vs.




Wrocław, 16.06.2012, godz. 20:45​



Kursy (Bet365):​


W sobotę rozpoczynamy ostatnią kolejkę fazy grupowej EURO 2012. Jak wiemy, nasza reprezentacja zremisowała dwa pierwsze mecze, jednak w sobotnim meczu tylko wygrana daje Polakom przepustkę do ćwierćfinału, zatem to spotkanie urasta do rangi być może najważniejszego meczu w polskiej piłce w ostatnich kilkunastu latach.

Rywalem biało-czerwonych będą Czesi, którzy to mają jak na razie trzy punkty (porażka z Rosją oraz wygrana, po kapitalnym początku meczu, z Grecją). Spotkanie odbędzie się we Wrocławiu, co na pewno gwarantuje duży doping dla obu reprezentacji.

Z kibicowskiego punktu widzenia każdy chciałby wygranej Polski, jednak my jesteśmy na forum bukmacherskim i trzeba o tym pamiętać ;-)


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
być może fakt, że Rosicky i Cech nie trenowali, lecz byli na badaniach, po za tym ludzie mocno wierzący w Polskę przy wyrównanych kursach zaczęli inwestować masowo
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 0

armani91

Użytkownik
Moim zdaniem Polska w meczu z Rosją pokazała charakter i serce do walki. Na pewno na wielkie słowa uznania zasługuje nasza obrona - chyba pierwszy raz mówię coś pozytywnego o naszej defensywie ???? Co do Czechów to mimo wygranej nie zachwyciła mnie ich gra. Przy drugim golu mieli naprawdę wielkie szczęście i farta co pozwoliło im wywieźć 3 pkt.
Ja obstawiam zdecydowanie na Polskę - mamy o co walczyć i myślę, że nasi będą na tyle zmobilizowani, że pokażą klasę.
 
M 135

mhm

Użytkownik
mecz we Wroclawiu, ciekawe co da zmiana stadionu, kto zyska na lepszej wentylacji?
Kursy na Czechow robia sie value. Jak Polacy przywala masowke na PL to chyba postawie na Czechow, zwlaszcza ze oni moga grac z kontry i umieja to robic.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
kto zyska na lepszej wentylacji? Kursy na Czechow robia sie value. Jak Polacy przywala masowke na PL to chyba postawie na Czechow, zwlaszcza ze oni moga grac z kontry i umieja to robic.
Nie sprowadzajmy wszystkiego do wentylacji i zamkniętego dachu bo to niepoważne. Wszędzie w mediach się ten aspekt pojawia, ale co on ma na celu pokazać? Słabość zespołu,ogromna presja ciążąca na zawodnikach i pzrede wszystkim nieporadność &quot;trenera&quot; który po prostu nie zareagował i nie pomógł gasnącemu z minuty na minutę zespołowi.
A skąd wiesz, że Czesi umieją grać z kontry? Bo chyba nie mówisz tego na podstawie meczów z Rosja i Grecją ?
Czesi grają w ataku pozycyjnym. Bazują na wymianie piłki w środku pola i gdy jest Rosicky to on zagrywa wiele prostopadłych piłek. To jest gra Czechów. Niby to Czechów satysfakcjonuje remis w tym meczu i to oni wydawało by się, że ustawią defensywnie ale czy aby na pewno ?
Nie wierzę by Smuda ryzykował od początku. Mówi się nawet, że znowu wyjdziemy w 4-3-2-1 czyli defensywnie w meczu, który musimy wygrać... Jedyna zmiana to Mierzejewski za gwiazdke Obraniaka.
Dużo w tym meczu zależeć będzie od tego czy wystąpi Rosicky czy też nie, zabrakło go w 2połowie meczu z Grekami i Czesi zagubieni, nie wiedzieli co mają grać. Ponadto prócz dobrze funkcjonującej linii pomocy bo Plasil, Jiracek, Pilar i Rosicky grają świetnie reszta zespołu znacznie odbiega od nich. Baros w ogóle nie istnieje, a rezerwowi napastnicy też nic nie dają. W defensywie śmiem, że mają na ten moment większy chaos niż Polacy bo u nas Perquis i Wasyl walczą i dają radę.
Więc kierowanie się, że tu pójdzie masówka to gram tamtych do niczego nie prowadzi. Lepiej na chłodno spojrzeć kto jakie ma atuty i jak zamierzał będzie je wykorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Póki co mecz z Rosją rozwiał (mam nadzieję) obawy o kondycję piłkarzy Smudy. Natomiast Czechom juz po raz drugi zabrakło paliwa. Co prawda udało się dowieźć zwycięstwo z Grekami ale oglądając końcówkę wydawało się że Grecy lepiej znieśli trudy spotkania. Ciekawe jak będzie w sobotę. Będąc niepoprawnym optymistą powiedziałbym że nasi zabiegają Czechów ale niby kim mamy to zrobić? Szybcy Rybus, Grosicki, Wolski najprawdopodobniej rozpoczną mecz na ławie. A Smuda wcale nie zaprzecza że wyjdzie w takim samym ustawieniu jak z Rosją co jest samo w sobie śmieszne bo przecież musimy wygrać. Niestety ale tutaj mam takie samo zdanie jak Robson, że zaczniemy ostrożnie i będziemy szukali swojej okazji. Po tym co widziałem z Rosją uważam też że możemy zagrać na zero z tyłu. Perquis i Wasilewski spisali się bardzo dobrze. Gorzej wypadli Piszczek i Boenisch ale z Pilarem czy Jirackiem powinno być łatwiej niż z Arszawinem i Dżagojewem. Choć trzeba oddać im że mają ciekawą pomoc która nawet w przegranym meczu z Rosjanami zagrała dobre spotkanie. Jeśli wyjdziemy znów choinką to pewnie zero z tyłu będzie pytanie tylko czy uda się strzelić upragnioną bramkę. Oby nie sprawdził się mój scenariusz sprzed mistrzostw z trzema remisami i brakiem awansu …
Co do gry z kontry Czechów to tak jak mój poprzednik nie zgodzę się że niby Czesi wyjdą defensywnie i będą czekali na kontry. Trener Bilek wie że w jego zespole obrona nie jest mocna i tutaj losu kusić nie będzie. Trzeba przesunąć piłkę najdalej od tej formacji ;) Z drugiej strony po tej nauczce z Rosją nie wierzę żeby Czesi bardzo się otworzyli ze swoją grą. Raczej będzie to utrzymywanie się przy piłce i jakieś tam klepanie ale bez zbędnego ryzyka bo przecież remis im wystarcza do awansu (o ile Grecja nie wygra ze Sborną). Spojrzałem na kursy i nawet ciekawie wygląda under 2.5 Sporo bramek pada na tych mistrzostwach ale przecież wcześniej czy później zdarzy się mecz w którym bramek będzie jak na lekarstwo. Kurs nie jest zły a nie wierzę żebyśmy pogonili Czechów 3-0. Będzie to raczej wymęczone zwycięstwo, być może remis (oby nie). Natomiast po naszej stronie boiska zanosi się na pilnowanie tyłów więc typ do rozważenia. Druga opcja to Polska draw no bet, choć niski kurs to dość pewny typ bo tego meczu nie przegramy ????
 
H 32

hardrigar

Użytkownik
Zacznę od tego, że dziwią mnie stwierdzenia, że zagraliśmy dobry mecz w obronie. To przede wszystkim Rosjanie zagrali o wiele gorzej niż w poprzednim meczu z Czechami, śmiem twierdzić, że Arszawin był najgorszym zawodnikiem na boisku, każdy kontakt z piłką kończył się albo nieudaną indywidualną akcją, albo niedokładnym podaniem bądź też głupią stratą piłki. Kolejna sprawa ktoś wspomniał o dwójce stoperów, że wykonali swoją robotę - przecież braka Rosjan kompletnie zawalona, jeden z najniższych graczy na boisku doszedł do główki, kiedy to bodajże Wasilewski zamiast wyjść przed piłkarza stał i się modlił. Boenisch na lewej stronie to dramat, od początku mistrzostw uważam, że Wawrzyniak zaśłużył na miejsce w &#39;11&#39;, grał cały sezon, zdarzały mu się wpadki ale często był solidnym filarem defensywy Legii. Nie wspomnę też o braku Żewłakowa bo to temat na inną historię i Smuda zostanie z tego rozliczony (oby nie szybko, oby nie w sobotę). To nie jest narzekanie, to trzeźwe spojrzenie na sytuację, naszej defensywie na prawdę dużo brakuje aby zagrać &#39;dobry mecz&#39;, dobry mecz z tył pokazali dzisiaj Niemcy tak dla wyobrażenia.

Ale piszę i piszę i pewnie 90% czytających już sobie myśli, że kolejny &#39;Polaczek&#39; i przejedzie się na graniu Czechów. Otóż nie, pomimo, że w defensywie wyglądamy na prawdę słabo to... Czesi wyglądają o wiele gorzej w ofensywie. Gwizda Baros nie gra dosłownie nic, w każdym meczu co by nie robił to pomaga drużynie przeciwnej - a z pewnością wybiegnie w podstawowej &#39;11&#39;, ogromny + po naszej stronie.
Gdyby się ziścił (dość wątpliwy) scenariusz, ze zabraknie chociaż jednego z wielkiej Czeskiej 2jki Cech &amp; Rosicki byłoby wspaniale. Sądzę, jednak, że Rosickiemu coś dolega, skoro zszedł tak ważny zawodnik w meczu z Grecją. Cech w meczu z Rosjanami przy 3ciej brace mógł o wiele lepiej zareagować, w meczu z Grecją babol - na pewno nie jest tak pewnym punktem Czechów jak na to liczyli.

A nasze gwiazdy? Nie ma lepszego, od Kuby Błaszczykowskiego... I w sumie trochę tak, gość ma na prawdę jaja, prawdziwy kapitan tego zespołu. Ogromna odpowiedzialność i tak fantastyczny strzał z tej &#39;gorszej&#39; nogi. Lewandowski bardzo z przodu osamotniony, ale sądzę, że Franek po tych dwóch dotychczasowych meczach wreszcie to zauważy i nawet jeśli wyjdziemy z 4-3-2-1 to tym razem szybciej będzie reagował... tylko oby nie Brożka.

I przechodzimy do ostatniej, bardzo ważnej kwestii - czy Smudzie wystarczy jaj. Czesi z pewnością w trudniejszej sytuacji (mimo, że urządza ich remis), polacy na fali, ale potrzeba właściwych decyzji. Mierzejewski dał świetną zmianę w meczy z Rosją, mam nadzieję, że zagra od 1 minuty. Po cichu cały czas liczę, że Rafał Wolski dostanie szansę, chłopak ma niesamowity talent, bardzo by się przydał w tej drużynie, oczywiście w miejsce Murawskiego. Stawiałem, że będzie &#39;czarnym koniem&#39; naszej reprezentacji, ale nie zanosi się na to, jeżeli nie dostanie w ogóle szansy. Ostatnia sprawa to Grosicki, który w meczach sparingowych pokazał świetną formę, skoro nie wypaliło z Rybusem, skoro nie wypaliło z Dudką i Obraniakiem to naturalnym wydaje się, że pora na nasze &#39;wiatraki&#39;.

Podsumowywując, mamy potencjał, mamy szansę wygrać ten mecz, niestety wiele zależy nie tylko od samych zawodników, ale przede wszystkim od właściwych decyzji trenera. Czesi zagrają z pewnością defensywnie, może nie w głębokiej defensywie bo nie potrafią tego robić, ale z pewnością nie będą atakować na hura a bardziej przetrzymywać piłkę w środku pola i szukać dziury w naszej obronie. Musimy zaryzykować, ale nie z Murawskim, PROSZĘ!

Typów w tej chwili nie podam, ale jestem dobrej myśli, a w tej chwili nasżło mnie na napisanie paru słów ???? POLSKA!
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Zacznę od tego, że dziwią mnie stwierdzenia, że zagraliśmy dobry mecz w obronie. To przede wszystkim Rosjanie zagrali o wiele gorzej niż w poprzednim meczu z Czechami
Zależy od spojrzenia, bo gra się jak przeciwnik pozwala. Perquis zagrał we wtorek chyba swój najlepszy mecz w kadrze bezbłędne interwencje, często na dużej skali ryzyka.
Boenisch na lewej stronie to dramat,
Czysto piłkarsko - nie zgadzam się. W meczu z Grekami był chyba jednym z najgorszych jeśli nie najgorszym zawodnikiem kadry.
Ale już z Rosjanami jakby zamienił się nogami z Piszczkiem , który zawalił bramkę. Boenisch szarpał, starał się co najważniejsze nie gubił tak bardzo krycia przy prostopadłych piłkach jak to było z Grekami, niestety przy wyprowadzaniu piłki zdarzały się poważne błędy.
Wawrzyniak zaśłużył na miejsce w &#39;11
Do meczu z Grekami ( i po) też miałem takie zdanie. Smuda to specyficzny człowiek , który nie błyszczy konsekwencją ale tylko można wyobrażać sobie jak sie czuł Wawrzyniak , grający przez cały sezon , który grzeje ławe kosztem zawodnika - nie grającego rok.
Gwizda Baros nie gra dosłownie nic, w każdym meczu co by nie robił to pomaga drużynie przeciwnej - a z pewnością wybiegnie w podstawowej &#39;11&#39;, ogromny + po naszej stronie.
Zgadzam się , tylko tak jak u nas trwała nagonka medialna co do zmian tak u Czechów jest to samo apropo Barosa. Kibice i dziennikarze domagają się posadzenia go na ławce co zupełnie nie dziwi.
skoro nie wypaliło z Dudką i Obraniakiem
Obraniak można rzecz asysta przy golu. Dudka jeden z najbardziej pracujących w sensie ilości przebiegniętych km oraz największy % celnych podań , krótkich i średnich.

Na zmianę taktyki bym nie liczył. Jeśli zawodnicy , ktorzy nie brali wczoraj udziału w treningu czyli Polanski, Dudka i Perquis zagrają to dojdzie praktycznie do 1-2 zmian. Mianowicie Szczesny zagra za Tytonia i być może zagra Mierzejewski , co jednocześnie nie zmieni stylu gry. Polanski takze zagral chyba swoj najlepszy mecz wiec lepiej dla losow potyczki z Czechami aby zagral to samo Perquis, Dudke jakos sie da zastapic.
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
No i sonda narodowa trafiła też do unibetu:
Kto zagra w bramce w meczu z Czechami:
Szczęsny 1,35
Tytoń 2,95
Myślę, że to duże value na Tytonia, ponieważ dzisiaj w reportarzu w Orange Sport reporter delikatnie wskazywał że większe szanse na jednak Tytoń. Warto pograć, oczywiście nie za dużą stawkę ????
Dziwić może jedynie to że na początku kursy były odwrotne... Czyżby grali Ci którzy mieli przecieki z kadry?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jakie są wasze przemyślenia co do składów i ustawienia?
Jak powinni zagrać z Czechami? Z kilkoma osobami co do ocen taktyki, ustawienia i oceny zawodników się zgadzam.
Według mnie Polska zagra w podobnym składzie jak w meczu z Rosją. Nie wiadomy jest los kontuzjowanych zawodników.
W bramce mimo wszystko zagra Szczęsny. Tomaszewski na swoim blogu napisał słuszną teorię, że trener powinien stawiać na tego zawodnika, który w trakcie przygotowań był numerem 1. Tytoń jest wg mnie za spokojny, nie dyryguje zawodników z obrony. Szczęsny częściej pokrzykuje i chyba lepiej dla graczy z defensywy.
Obrona.
Boenisch - po meczu z Grecją bardzo go krytykowałem. Słabo kondycyjnie, mało widoczny, dawał się ogrywać rywalom. Ktoś pisał o Wawrzyniaku. Byłem przekonany, że to właśnie on zagra z Rosją. W Legii pokazał, że jest mocnym punktem. Smuda konsekwentnie postawił na Sebastiana i dobrze zrobił. Zagrał solidnie, bez większych błędów, brał udział w akcji ofensywnych.
Wasilewski, Perqus - Co do pierwszego nie mam zastrzeżeń w obu meczach. Równy poziom. Perus w pierwszym meczu miał sytuacje bramkowe, szkoda że nie wykorzystał. Dwa pewniaki w obronie, o ile ten drugi się wykuruje.
Piszczek - z obrońców największe rozczarowanie. Zawodników takiego formatu oczekuje się zdecydowanie większej aktywności w akcjach ofensywnych. W obronie przyzwoicie. Skrzydłami musimy robić dużo różnicę i grać bardziej ofensywnie.
Pomoc: 5
Generalnie trzeba zdominować środek pola i potrzebujemy silnych i przestronnych zawodników. Jeśli zagra Murawski to się po prostu załamie...
Nie zdziwię się jak nie zagra Obraniak, tylko dlatego że zdenerwował się na zmianę w 90 minucie.
Za Murawskiego powinien zagrać Mierzejewski na środku boiska. Lewa dla Obraniaka. Prawa Błaszczykowski. Środek Polanski oraz Dudka, który harował jak mało kto. (wg onetu najsłabszy gracz... :/)
Mierzejewski powinien zagrać na 100% w 1 połowie. W 2 wpuścić Grosickiego.
Innych zmian bym nie robił.
Atak oczywiście Lewandowski.
To takie moje przemyślenia.
 
H 32

hardrigar

Użytkownik
Czysto piłkarsko - nie zgadzam się. W meczu z Grekami był chyba jednym z najgorszych jeśli nie najgorszym zawodnikiem kadry.
Ale już z Rosjanami jakby zamienił się nogami z Piszczkiem , który zawalił bramkę. Boenisch szarpał, starał się co najważniejsze nie gubił tak bardzo krycia przy prostopadłych piłkach jak to było z Grekami, niestety przy wyprowadzaniu piłki zdarzały się poważne błędy.
Czysto piłkarsko - nie zgadzam się.
- Każde przejęcie piłki, każdy kontakt z piłką Boenischa kończył się dla nas źle, stratą piłki w srodku pola, wybiciem na out albo na oślep przed siebie. Przypominam sobie tylko jedną akcję pod sam koniec spotkania gdzie pokusił się o zwód i oddanie strzału. Wszystkie piłki zagrane przez tego zawodnika stracone.

Co do krycia to wynikało to ze stylu gry Rosjan, nie miał na prawdę wiele roboty z lewej strony, a jak już przychodziło co do czego to i tak stał zbyt daleko zawodnika. Ale to dobrze, że mamy odmienne zdania, obyś miał rację, oby w meczu z Czechami zagrał dobry mecz, bo z pewnością wyjdzie w pierwsyzm składzie.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Boenisch gra tragicznie. Jest sztywny i wyłażą co chwila jego braki techniczne. Jak lewy obrońca może w meczu takiej rangi zaliczyć 53% celnych podań? 18 zagrań średniej długości trafiło do partnera z wykonanych 32. Jak tak dalej będzie rozdawał prezenty, to Czesi je lepiej wykorzystają niż Ruscy. Najlepiej z całej drużyny zaczyna wyglądać Polanski (niestety zawalił bramę Dżagoewa) i to on będzie kluczem do wygrania środka pola z Pepikami. Murawski jest za słaby na ten poziom i trzeba będzie liczyć na Dortmund3.
Obraniak poleci na ławę. Szkoda, że Smuda nie był w stanie zrobić takiej zmiany przed drugim meczem. Jeśli Cech utrzyma &#39;dyspozycję&#39; to może uda się wymęczyć 1:0.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Który bramkarz wyjdzie w pierwszej jedenastce w meczu Polska - Czechy?
Wojciech Szczęsny
1.35 Tobet

Przemysław Tytoń
3.00 Tobet

Grzegorz Sandomierski
50.00 Tobet
Oczywiście kursy z Tobet-u ;)
Edit admin
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dla porównania wkleję ofertę Unibet:
Szczęsny 2,30 Unibet
Tytoń 1,55 Unibet
Często się z Janem Tomaszewskim nie zgadzam, jednak wg mnie ma trochę racji:
Czytam właśnie, że Smuda w decydującym meczu z Czechami odstawi Tytonia i znowu postawi na Szczęsnego. Cóż, chyba pierwszy raz muszę się z tym naszym trenerem bez matury zgodzić. W profesjonalnym futbolu panuje taka zasada, że jeśli pierwszy bramkarz zostaje wyrzucony i powraca po karze, to wciąż jest pierwszym bramkarzem. Na taką pozycję pracuję się kilka lat. Smuda dwa i pół roku szukał między słupkami lidera i w końcu postawił na Szczęsnego. Nie wiem, czy to dobrze, że on zagra z Czechami, naprawdę nie wiem. Nie chciałbym być na miejscu Smudy, bo może się na tym przejechać. Może być różnie. No, ale jak już powiedziałem – to profesjonalne podejście do sprawy, więc tym razem krytyki nie będzie.
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
3 lata temu Czesi ograli nas 2-0,ale to my wcześniej wygraliśmy 2-1 i 2-0.
Co do wyniku meczu sam nie wiem na co nas stać ale przeczuwam że bedzie kolejny trzeci remis z rzędu.
My się otworzyć na gre musimy bo nie mamy wyjścia a sąsiedzi za granicy mogą tylko czekać z &quot;czeskim messim&quot; i Jirackiem na jakąś kontre.Baros kompletnie bez formy i oby zagrał w napadzie.
Moje typy to:
BTS oraz suma goli 2-3
 
B 11

brq

Użytkownik
Myślę, że z Czechami mamy duże szanse. Mecz otwarcia nie poszedł być może całkowicie po naszej myśli bo remis z Grekami nie jest do końca satysfakcjonujący, natomiast drugi mecz z Rosją wyglądał już na prawdę bardzo dobrze. Zwróćcie uwagę mimo remisu kiedy Polacy tak dobrze grali (w dodatku z dobrą drużyną)? Wszystko wyglądało już na prawdę przyzwoicie. Czesi natomiast to też solidna marka jednakże w tym turnieju wyraźnie problemy ma ich bramkarz - Petr Czech. Moim zdaniem mecz zakończy się zwycięstwem Polaków lub remisem więc myślę że warto postawić na X2 lub 2.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Można spróbować grać na Tytonia. O ile zaraz po meczu z Rosją Smuda dość jednoznacznie sugerował Szczęsnego powrót do bramki to teraz już mówi, że po dobrym meczu składu się nie zmienia. Podobno ma wybrać Jacek Kazimierski, który zawsze miał swoje zdanie jak np przy sprawie z Borucem zawsze mówił, że powinien wrócić do kadry. Trzeba grać szybko bo jutro sami zainteresowani maja się dowiedzieć, co oznacza że pewnie i my sie zaraz po nich dowiemy z przecieków ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom