>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
W 9.06 nie jest podliczone parę ostatnich stron, ale nie oznacza to, że nie są one uwzględnione w tabeli gdyby ktoś pytał.
Jeżeli są jakieś błedy w tabeli, to proszę o info
 
go2grzes 7

go2grzes

Użytkownik
Kurs podany w konkursie musi być dokładnie taki jaki w danej chwili oferuje podany bukmacher, zawyżenie kursu -100pkt.
Ludzie nagminnie zawyżają kursy (np. kulu teraz zrobił po mnie wpis niedziela post #131), spisują od pozostałych a np aktualnie kursy na Hiszpanię, Chorwację spadły. Może szczegół ale jednak powinno brać się kursy aktualne
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
w moim typie :
Hiszpania - Włochy (0-1)
Typ: 2
Kurs 5.50
Tobet
proszę o usuniecie dopisku handicapu. typuje w tym przypadku zwyciestwo wloch bez handicapu.

//done
Na przyszłośc link do postu bym prosił
Nazwy krajów z dużej litery
 
S 37

spec19883

Użytkownik
witam
Musiałem dostać ostrzeżenie za to że dałem połowa/koniec meczu? Te ⛔200 przyjmę z pokorą.Poprostu w tylu konkursach startuję że jest mi ciężko zapamiętać wszystkie wytyczne co do każdego regulaminu
G// Akceptowałeś regulamin , nie ??
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Hiszpania - Włochy
Typ: 1
Stawka: 1,78
Tobet

Irlandia - Chorwacja
Typ: 2
Kurs: 2,15
Tobet

⛔ 200
Zawyzanie
Jeden z moderatorów uznał, że celowo zawyżyłem kursy. Mój post został wysłany o 13:24, na kursy patrzyłem kilka minut wcześniej. Na potwierdzenie tego jeden z użytkowników podał takie same kursy jak ja o godzinie 13:18. Wiem, że mogłem tuż przed wysłaniem jeszcze sobie odświeżyć kursy, jakiś mój błąd był na pewno. Jednak nie zrobiłem tego celowo, to mój pierwszy taki błąd i prosiłbym o anulowanie ujemnych punktów.
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Bo sobie przypominasz o forum raz na 4 lata.
Wszystkie posty są ze Znawcy Euro 2008 , gdzie teoretycznie nie powinno byc naliczania postów
 
S 0

sledzior

Użytkownik
Cytuję Regulamin:
Konkurs jest bezpłatny, w którym mogą brać udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy forum, pod warunkiem, że mają konto w Tobet.com
Jestem zarejestrowanym użytkownikiem forum od 2006 roku a więc dłużej od 99% pozostałych użytkowników biorących udział w konkursie, ponadto posiadam konto w Tobet a więc jak widać spełniam wszystkie wymogi regulaminowe dotyczące uczestnictwa w konkursie.
Proszę pokazać mi punkt regulaminu, który mówi, że uczestniczyć mogą jedynie użytkownicy, którzy napisali określoną liczbę postów na forum? Od 6 lat jestem stałym czytelnikiem tego forum więc proszę nie mówić mi, że przypomniałem sobie teraz o jego istnieniu.
Tworzycie regulamin, którego następnie nie przestrzegacie. Zmieniacie w zależności od waszych upodobań. Trzeba było dopisać punkt regulaminu mówiący o minimalnej ilości postów uprawniających do wzięcia udziału w konkursie. Skoro takiego zapisu nie ma to należałoby mieć honor i trzymać się tego co jest.
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Śledzisz forum od 5,5 roku a jedynie napisałeś posty w dwóch działach - obydwu związanymi z konkursami Euro.
 
S 0

sledzior

Użytkownik
Cóż, nie oczekuje odpowiedzi bo nic więcej w tej kwestii pewnie nie masz do dodania.
Nie wiem czy wy (moderatorzy) macie po 16 lat czy też wasz zmysł organizatorski stoi na miernym poziomie ale jak wszyscy wiemy nie jest to konkurs o &quot;złote gacie&quot; ale konkurs, w którym nagrody mają wartość pieniężną, ponadto organizowany jest przez Tobet a więc jedną z czołowych firm bukmacherskich. Wypadałoby więc w takim konkursie stworzyć jakieś kryteria, zasady, które obowiązują wszystkich uczestników i ORGANIZATORÓW. Przyjąłem za oczywistość, że wszystkie te zasady zostały umieszczone w regulaminie. Po przeczytaniu ów regulaminu stwierdziłem, że kwalifikuje się do wzięcia udziału w konkursie bowiem spełniam wszystkie jego wymogi. Teraz okazuje się, że regulamin nie znaczy NIC bowiem moderatorzy mają prawo do swojego &quot;widzi mi się&quot; i mogą - łamiąc tym samym regulamin - eliminować uczestników wedle własnego uznania a nie wedle wymogów regulaminu. Idąc waszym rozumowaniem równie dobrze moglibyście przyznawać punkty uczestnikom według waszego gustu - to takie samo łamanie regulaminu jak w powyższym przypadku.
 
Do góry Bottom