>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jakas promocja w betgun

T 11,4K

tadzin

Użytkownik
Witam.
Dostałem od betguna takiego o to maila:
Graj przez trzy tygodnie w BetGun.com na dowolne zdarzenia A otrzymasz w tym czasie możliwość postawienia kuponów całkowicie ZA DARMO do kwoty 300 PLN!

Graj już teraz i wygrywaj z BetGun.com

pozdrawia,
zespół BetGun.com
dostał moze ktos rowniez cos takiego i moze orientuje sie dokladniej o co &quot;w tej promocji&quot; chodzi? ja jestem w 90% przekonany ze to promo to jakis syf, tak jak ich doladowania startowe czy cos, ale wole sie upewnic.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Poniżej możesz sprawdzić regulaminy wszystkich obecnych promocji
https://www.betgun.com/index.php?tem=19
Najważniejsze zasady promocji Euro Freebets

  1. promocja trwa 3 tygodnie.
  2. w czasie trwania promocji użytkownik może skorzystac dowolną ilość razy z kuponu z darmową stawką. Maksymalnie otrzymasz 300 pln w czasie trwania promocji na zawarcie kuponów z darmową stawką.
  3. wielkość kwoty przyznanego kuponu/ów z darmową stawką każdorazowo uzależniona jest od wartości najniższego kuponu granego w celu uzyskania kuponu z darmową stawką,
  4. w celu uzyskania możliwości obstawienia kuponu z darmową stawką użytkownik musi każdorazowo zagrać 2 kupony proste wielozdarzeniowe z nie mniej niż trzema zdarzeniami i z minimalnym AKO na kupon: 3,0,
  5. możliwośc gry kuponem z darmową stawką przyznawana jest automatycznie po spełnieniu warunku z pkt. 4.
  6. kupon z darmową stawką musi zawierać min. trzy zdarzenia i minimalne AKO na kupon: 3,0,
  7. niewykorzystane kupony z darmową stawką w czasie trwania promocji przepadają,
  8. w przypadku wygranej kuponu z darmową stawką użytkownik otrzymuje wygraną pomniejszoną o stawkę kuponu.
  9. w czasie korzystania z promocji zakłady zawierane przez gracza nie łączą się z innymi promocjami, bonusami trwającymi w tym czasie na www.betgun.com
 
Do góry Bottom