>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska - Andora 2.06.2012, Warszawa

Status
Zamknięty.
other 60

other

Użytkownik
Ten mecz to nic innego jak sparing z IV ligową niemiecką czy hiszpańską drużyną. Tylko zespół posiada niepodległość państwową. Kurs, że obie nie strzelą 1,45. Bramkarz Kanonierów puszcza gola z amatorami. Nie wyobrażam sobie tego w żaden sposób. Gole jakie udało się strzelić Andorze w swojej historii wynikały albo z przypadku, albo z całkowitego zlekceważenia przez rywala, tudzież z innych bliżej nieokreślonych praktycznie nieprawdopodobnych przyczyn.
Patrzę sobie w ofertę Tobet i znajduję ciekawy bet.
Polska vs Andora HT H(0 - 1) 1 1,97✅ 3-0
Ostatni mecz przed Euro. Polacy na trybunach, trochę więcej niż w austriackiej wsi. Pierwsza 11stka. Język urzędowy - angielski.
Nic tylko od pierwszej minuty SPOKOJNIE, bez nerwów, na luzie zacząć grać swoje i do przerwy jeśli nie zdarzy się katastrofa to te 2-0 (skromne) powinniśmy widzieć na tablicy wyników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Gwiazdą Malty jest Andre Schembri. Napastnik Panioniosu. Strzelec 4 goli w 21 meczach w zakończonym sezonie.
Kojarzę, że gość miał zagrać w Legii.
Ale w sumie do rzeczy, bo widzę, że nic o spotkaniu PZPNu nie ma jeszcze. 1.10 na handi, 1.11 na HT/FT dawane nam przez Tobet jest bardzo śmieszne, bo naprawdę nie ma chyba sensu w tych kopaczy wierzyć aż tak mocno.
Ale znalazłem zakład po w miarę sympatycznym kursie, w sumie w miaaaaaarę podobne opcje, a kurs o prawie połowę wyższy.
Wydaje mi się, że &quot;nasi&quot; wejdą na ten mecz dość mocno zmobilizowani, w składzie: Cheesney- Piszczek, Wasilewski, Perki, Benisz - Ojgen, Dudka - Rybus, Obraniak, Kuba - Lewandowski. Skład dość mocno wygląda na papierze, choć osobiście za Lewego postawiłbym zdecydowanie na Kamila Grosickiego a nie Obraniaka czy plejmejkera Mierzejewskiego. No ale nawet z nimi powinni jakąś bramkę wpierdzielić, wydaje mi się, że pogrom wcale nie jest jakimś stuprocentowym scenariuszem, ale wydaje mi się, że te 3:0 powinni wymęczyć. Polacy, mowa o Rybie, Kubie czy Lewym powinni sami tę defensywę rozmontować, znając ich zmysł do gry kombinacyjnej oraz szybkość skrzydłowych + wejścia ofensywne Piszczka. Także spokojne 2:0 do przerwy po golach Ryby i Lewandowskiego i na 3:0 podwyższa wchodzący po przerwie Grosik.
PZPN team to win both halves @ 1.63 Tobet ✅ 3:0 1:0
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Polska clean sheet @ 1.25 9/10 Tobet
W bet365 mamy na to 1,57.................
grac za 1,25 taki typ to bez urazy bzdura ale za 1,57 to ja chetnie to pobieram ;).
Polska czyste konto 1,57 bet365 ✅ lokata
Polska ma zrobic sobie trening strzelecki ale o defensywie zapominac tez nie moga i zapewne zostana pouczeni przez Franca ze po tak udanych meczach jesli chodzi o obrone ( az 2 mecze bez straty bramki to dla Polakow cud !!! ) nie mozna dzisiaj pozwolic sobie strzelic. Doda to napewno wiary i o tym zapominac nie mozna.
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/boenisch-ostrzega-z-andora-moze-byc-00,1,5149531,artykul.html
Boenisch mowi ze bedzie 0-0 to trzeba liczyc ze bedzie mial racje.. hehehe
under 3,5 za 2,20 ???? 2 karne.biore z przyjemnoscia... strach przed kontuzja, nie bedzie walki na 100%, byle nie stracic bramki i byle wygrac mecz, nawet 2-0 bedzie w pelni zadowalajace.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Towarzyski
Polska - Andora
Over 2.5 gola (1 połowa)
3.00
Bet365

✅✅✅

Dzisiaj o godzinie 17:00 reprezentacja Polski zagra swój ostatni mecz towarzyski przed rozpoczynającymi się za niespełna tydzień Mistrzostwami Europy. Polacy zagrają z reprezentacją Andory. Stawiam w tym meczu na powyżej 2.5 gola w 1 połowie.
Moim zdaniem reprezentacja zagra w 1 połowie z takim nastawieniem jak planuje zagrać z Grecją. Moim zdaniem od pierwszej minuty będziemy atakować rywali, żeby wbić kilka bramek ku uciesze kibiców, a reszta meczu będzie wymianą podań między zawodnikami aby stracić jak najmniej sił. Stawiam więc, że reprezentacja strzeli w pierwszej połowie kilka bramek. W 2 połowie może już nie wpaść żadna lub jedna bramka. Moim zdaniem naszych zawodników na wbicie co najmniej 3 bramek w pierwszej połowie jednej z najsłabszych drużyn na świecie. Przypomnę, że od 2006 roku Andora rozegrała 39 spotkań międzynarodowych. W tym czasie zdołała wywalczyć 2 remisy i 37 razy przegrała. W 39 meczach Andora straciła co najmniej 3 bramki w 21 meczach. Mój typ na dzisiaj to 4:0 dla Polski i over 2.5 gola w 1 połowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Andora strzeli, kurs 3.0 w totomixie biorę w ciemno. Typ swój kieruję tym, iż na początku eliminacji do pucharów właśnie grają drużyny z krajów mało znanych piłkarsko, może są amatorami ale potrafić strzelać potrafią, rywal silniejszy niż San Marino. Jeżeli polscy zawodnicy będą ciągnąć na bramkę i ustawią się na połowie rywala to wystarczy jedna akcja i gol w plecy, a to w jakim klubie gra bramkarz nie ma znaczenia co pokazał mecz Francja vs Islandia.
 
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
Tylko że Andora nie strzliła gola w 9 z ostatnich 10 meczu.
Co prawda nie mamy zbyt dobrej defensywy, ale takiemu przeciwnikowi nie możemy pozwalać dochodzić do sytuacji bramkowych jeśli myślimy poważnie o wyjściu z grupy na Euro.
Polska z czystym kontem po kursie ok. 1.5 jak najbardziej do grania.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Masz rację od 9 spotkań nie strzelili gola i czas to zmienić. Skoro byli wstanie strzelić Portugalii, Izraelowi, Białorusi, Irlandii, Rosji, Cyprowi, Macedonii, Rumunii, Czechom to dla czego nie mogą Polsce strzelić? Wolę zagrać typ, że strzelą niż grać na czyste konto ze strony Polski ponieważ mecze Andory pokazują, że przegrywają 1-5, 1-8 ale strzelili tą właśnie jedną bramkę a granie po kursie 1,5 to ryzyko nieopłacalne.
 
4don 1

4don

Użytkownik
Uwaga znalazłem surebeta na dzisiejsze spotkanie Polska - Andora !
W Tobet - Andora strzeli - kurs 3.2
W Bet365 - Andora nie strzeli - 1.57
Pozdrawiam, mam nadzieję, że skorzystacie ????
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
A ja wręcz przeciwnie... Widzę tutaj wysoką wygarną Polaków... Andorra takie same no name&#39;y jak San Marino czy inni kucharze... 206 pozycja w rankingu fifa... Spodziewam się wyniku podobnego gry rozgromiliśmy (o ile można to tan w ogóle nazwać...) San Marino (10:0). Nie wiem póki co jaki skład, ale osobiście pogram ten over 4,5 po kursie 2,50 i za grosze uderzę w over 7,5 @ 13,00 ;) Przeciwnik marny, ale wysoka wygrana może być sporą mobilizacją przed Euro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
4don 1

4don

Użytkownik
&quot;Prawdopodobnie pierwsza &quot;11&quot;, która wyjdzie w dzisiejszym meczu, zagra przeciwko Grekom 8 czerwca na stadionie Narodowym. Franciszek Smuda zapowiedział wczoraj na konferencji prasowej, że w drugiej połowie da szansę rezerwowym zawodnikom. Niespodzianką jest fakt, że w pierwszym składzie może zabraknąć Jakuba Wawrzyniaka, który miał być pewniakiem na zbliżający się turniej. Jego miejsce ostatecznie ma zająć Sebastian Boenisch. &quot;
Polska do przerwy- pewniak
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
zgadzam się z miki, aż oczy przecieram widząc co niektóre komentarze mówiące o skromnym zwycięstwie 1/2-0 nie wiem czy Panowie wiecie, ale mamy doczynienie ze stuprocentowymi amatorami, z kucharzami, kelnerami, kierowcami, monterami kablówek, reprezentacja Andory to w tej chwili poziom 2 POLSKIEJ i jak by Polscy piłkarze dziś się starali to nie ma bata żeby nie strzelić Andorze kilku bramek. Jak wyjdzie pierwszy skład na pierwszą połowę to spodziewam się 4-0, w II połowie pewnie będą zmiany ale myślę że 2-3 bramki uda się strzelić, więc będę grał w kierunku overu 5,5/6,5 i jakieś overy na pierwszą połowę.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ramzesa twierdzisz że Polska kadra ma problem ze zdobywaniem bramek i mozemy się z tym zgodzić.Powiem tylko tyle że ten mecz jest po to żeby ten problem rozwiazać i z dobrymi moralami przystąpić do pierwszego meczu na EURO.
Kukla jak ty uważasz że Andorra dobrze broni to jak wytłumaczysz fakt że w ostatnich dwóch meczach stracili 8 bramek a w eliminacjach do tych mistrzostw aż 25 ??
Według mnie gładkie co najmniej 3 bramkowe zwycięstwo naszych.
To zagraj sobie handicapa 0-2 (bo nawet 0-1 juz nie ma na unibecie) za 1.4 na naszych jak jestes taki pewny.
Ja patrze w staty i widze, ze polacy nie wygrali meczu roznica 2 goli od meczu z Bialorusia 10/11! a roznica 3 (ktore ci sa potrzebne do najnizszego handicapa za 1.4) nie wygrali od ...kto to pamieta od bardzo dawna.
Z drugiej strony pomimo tego co mowisz Andora przegrala roznica 3 goli zaledwie 3 razy na 10 spotkan wiec sam widzisz...
Moim zdaniem Polacy nie beda grali na full, strzela szybko bramke i beda do siebie podawac by kontuzji nie zlapac bo to lamagi :p
Wygramy mecz 2:0 i bedzie dobrze. ????
zgadzam się z miki, aż oczy przecieram widząc co niektóre komentarze mówiące o skromnym zwycięstwie 1/2-0 nie wiem czy Panowie wiecie, ale mamy doczynienie ze stuprocentowymi amatorami, z kucharzami, kelnerami, kierowcami, monterami kablówek, reprezentacja Andory to w tej chwili poziom 2 POLSKIEJ i jak by Polscy piłkarze dziś się starali to nie ma bata żeby nie strzelić Andorze kilku bramek. Jak wyjdzie pierwszy skład na pierwszą połowę to spodziewam się 4-0, w II połowie pewnie będą zmiany ale myślę że 2-3 bramki uda się strzelić, więc będę grał w kierunku overu 5,5/6,5 i jakieś overy na pierwszą połowę.
Zawsze sie dziwie takim &#39;overom 5,5/6,5&#39;.
Ludzie to jest mecz towarzyski i jest pewna niepisana umowa, ze gdy prowadzisz 4 zero do przestajesz strzelac...tyle. zobaczycie, ze te wasze handicapy 5,5 nie wejda...i bedziecie siedziec przed monitorami i krzyczec na Polakow, ze podaja do siebie zamiast atakowac przy stanie 3:0 dla naszych...a po co maja atakowac?! Jaki maja w tym cel? Maja mecz wygrac i 2:0, 3:0 to jest wygrana a wy bedziecie sie tylko wnerwiac, ze wam kupon marnuja.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Calanau @ wiesz co to opcja edytuj? Polecam Ci jej używać ;)
gdy prowadzisz 4 zero do przestajesz
Co za bzdura... wiadomym jest, że jeśli będzie sytuacja by ktoś z naszych &quot;Orłów&quot; będzie mógł oddać strzał, to też tak zrobi.. A nie będzie podawał do tyłu (Bo przecież już mamy cztery bramki...)
Nie bez powodu gramy z takim rywalem... Chcą nastrzelać bramek, podbudować się i to zrobią... Taka jest moja opinia i myślę, że tak się stanie.
Andora nie będzie istnieć, z resztą to nic nowego...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dziś gramy podstawową jedenastką od początku, potem pewnie pojawią się zmiany, zeby ograniczyć do minimum ryzyko kontuzji tych najlepszych a dać pograć zawodnikom, którzy na EURO zagrać moze okazji mieć nie będą. Spodziewam się podobnego kontrastu gry jak w spotkaniu ze Słowacją, tyle tylko, że przeciwnik duzo słabszy, a co za tym idzie, łatwiej będzie o gole. Ciekawym typem wydaje się być Połowa z większa ilością bramek: I połowa ✅ 3,00 w Tobet (3,05 Betsson). Pierwsze 45 minut będą grać piłkarze przewidywani do gry od początku z Grecją. W drugiej po zmianach tak optymistycznie z przodu nie będzie. Brożek czy Sobiech raczej nie powinni nastrzelać tyle bramek co Lewandowski z Błaszczykowskim i Obraniakiem. Po drugie jeśli będziemy wygrywać 4-0, 5-0 możliwe że zacznie się zabawa z graczami Andory i ogólne rozluźnienie. Kurs zacheca do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Calanau @ wiesz co to opcja edytuj? Polecam Ci jej używać ;)

Co za bzdura... wiadomym jest, że jeśli będzie sytuacja by ktoś z naszych &quot;Orłów&quot; będzie mógł oddać strzał, to też tak zrobi.. A nie będzie podawał do tyłu (Bo przecież już mamy cztery bramki...)
Nie bez powodu gramy z takim rywalem... Chcą nastrzelać bramek, podbudować się i to zrobią... Taka jest moja opinia i myślę, że tak się stanie.
Andora nie będzie istnieć, z resztą to nic nowego...
Nie twierdze, ze w korzystnej podbramkowej sytuacji nie beda strzelac bo beda, ale nie bedzie w nich wielkiej ochoty by takie sytuacje stwarzac. To jest moje zdanie.
Wy oczekujecie, ze nasi rzuca sie na Armenie jak wilk na owce i rozszarpia ja zostawiajac 110% umiejetnosci i zaangazowania w tym meczu...powiedzmy sobie szczerze, tak nie bedzie. Oni zagraja na 100% w pierwszych 30 minutach, strzela 2/3 bramki i zaczna odpuszczac z zaangazowaniem. Mecz juz jest wygrany a w pilce nie chodzi by upokorzyc na dodatek bardzo slabego przeciwnika strzelajac mu 10 bramek, lecz by mecz wygrac. Zobaczycie, ze overy 5,5/6,5 nie wejda.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Piszecie o tych rezerwowych jakby to byli jacyś nowicjusze na testach i grali dla jaj, a jest to wyselekcjonowana grupa ludzi która musi coś jednak pokazać by Smuda mógł na nich postawić w czasie gdy jakiś pewniak po prostu zacznie grać kupę, przyjdzie turniej i komuś z nich może się zrobić blado.
Mecz z takim przeciwnikiem to okazja do przećwiczenia formacji ofensywnych, będziemy stwarzali mnóstwo sytuacji, jak nie będą marnować kretyńsko setek albo nie będą prezentować podwórkowego futbolu gdzie jeden się kiwa a 4 patrzy to 5 min tu wbiją.3 mecze od pół roku po under 1,5 i popadacie w paranoje.Mecz gramy u siebie prawda.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Wygramy mecz 2:0 i bedzie dobrze. ????
Już nie wygramy 2-0 bo jest już 3-0 i brakuje mi tylko bramki do pokrycia over 3,5.Powtórzę jak w moim poście który zacytowałeś - ten mecz był po to żebyśmy sobie postrzelali i poprawili humory przed EURO.
Jak czytałem o odstawianiu nogi to mnie smiech ogarniał bo to brzmiało co najmniej tak jakby Andora miała się przy piłce utrzymywać i grac jak równy z rownym....
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Już nie wygramy 2-0 bo jest już 3-0 i brakuje mi tylko bramki do pokrycia over 3,5.Powtórzę jak w moim poście który zacytowałeś - ten mecz był po to żebyśmy sobie postrzelali i poprawili humory przed EURO.
Jak czytałem o odstawianiu nogi to mnie smiech ogarniał bo to brzmiało co najmniej tak jakby Andora miała się przy piłce utrzymywać i grac jak równy z rownym....
Jesli ogladasz ten mecz to widzisz, ze pierwszy karny podyktowany za Bog wie co. Pograli pierwsza polowe 3 bramki (Lewy klasa swiatowa trzeba przyznac) i tyle. 4:0 jest i pewnie sie utrzyma do konca. Ludzie tutaj pisali, ze to bedzie 5,5/6,5 over ???? hehehe
A tak pozatym, jesli mieli pocwiczyc to strzelanie to rzeczywiscie pocwiczyli strzelanie karnych...bo z akcji oprocz Lewego i tej bramki Obraniaka to niewiele im wychodzi :p
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
A co ten Lewy takiego światowego w tym meczu pokazał? Widziałem go raz jak przyjął na klatę i z woleja trafił do bramki z 5 metrów, strzeli takiego gola na euro to można docenić gdy oszuka w ten sposób jakąś normalną obronę.Szpakowskiego to by dali do komentowania tenisa bo tam faktycznie jest smutno i można pieprzyć głupoty.
Goli mogło paść w tym meczu tylko w drugiej połowie zaczęło się delikatne sępienie Błaszczykowski i Wolski chcieli za wszelką cenę trafić do siatki mając lepsze rozwiązanie walili na bramkę.Sam na sam Lewy-Kuba też bez komenta.Karne jak karne, poszły faule to karny, proste.Błaszczykowski popchnięty na biegu, Sobiech ścięty bez piłki o czym tu dyskutować?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Co to miało być?! Smuda zapowiadał że Polska na EURO będzie grała szybko i z pierwszej piłki, w tym meczu nie musieli grać szybko ale jeśli nie potrafili grać z pierwszej piłki z Andorą, to jak będą grali zespołami 100x lepszymi?! Zero pomysłu na grę, ani jednej dobrej akcji...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom