>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

edyp 186

edyp

Użytkownik
mam pytanie, czy mogę postawić 5 identycznych kuponów ?
Nie. 1 zdarzenie na 1 mecz i 1 mecz tylko na jednym kuponie, pozwoli to uniknąć sytuacji, że np.ktoś poda 5 identycznych kuponów.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Uwaga :
Administracja postanowiła, że :
-ako 3 zagrany za np.1000, czyli 100+500 stawka wchodzi, więc mamy zysk 1700 (liczymy tylko podstawową stawkę konkursową), czy zysk 1200 (bo jako stawke przyjmujemy 100 i dodatkowe 500 ????
-Zysk 1200zł, odejmujemy łączną stawkę, czyli 100j +500j.
Czyli gdy kupon wchodzi, to odejmujemy łączną stawkę (tzn.100j +ew.zagrany kupon).
Proszę tego przestrzegać, a tych którzy podliczali inaczej, proszę o poprawę.
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
Jeżeli w tym tygodniu już nie zamierzam walczyć to mogę po prostu nie podliczać tego etapu i zacząć od 2 bez żadnych konsekwencji.
Bo różnie to bywało.....
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Bardzo przepraszam ale nie wpisałem w odpowiedni temat mego wyniki gdyż miałem awarie internetu i nie zdążyłem wpisać. Awaria była z winy operatora. Wiem że jest już po czasie ale to była siła wyższa. Dziękuję.
link z tematem: http://forum.bukmacherskie.com/f385/typy-pawelek78-76530.html
suma: ✅213j
O(M) ; siła wyższa, ale regulamin jest jasny:] z resztą niczego to nie zmienia, więc chyba rozumiesz;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Proszę opiekunów konkursu o wyjaśnienie dlaczego mój kupon nr 5 został rozliczony na minus.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Proszę opiekunów konkursu o wyjaśnienie dlaczego mój kupon nr 5 został rozliczony na minus.
Typy, których czas zakończenia nie jest jasny podajesz na własną odpowiedzialność :!: Jeśli spotkanie nie zakończy się przed 24:00 kupon zostaje rozliczony na minus.
l

Aczkolwiek - &quot;
W przypadku przełożenia spotkania bądź przerwania typ liczony jest jako 0 lub jeśli kupon postawiony jest jako singiel zwrot.&quot;
Tyle, że ten mecz został rozegrany dziś i żadnych zwrotów za niego nie było.
Zaraz skontaktuję się z &quot;górą&quot;;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Typy, których czas zakończenia nie jest jasny podajesz na własną odpowiedzialność :!: Jeśli spotkanie nie zakończy się przed 24:00 kupon zostaje rozliczony na minus.
Ale o którym spotkaniu jest mowa?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nadal-Novak... Chyba, że Betsson zrobił zwroty...?? Zaraz Ci dam odpoweidź
12. W przypadku przełożenia spotkania bądź przerwania typ liczony jest jako 0 lub jeśli kupon postawiony jest jako singiel zwrot.

Tak mówi regulamin więc nie bardzo rozumiem czemu mam kupon na minus a nie zero(zwrot)za Nadala a resztę na plus..
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
12. W przypadku przełożenia spotkania bądź przerwania typ liczony jest jako 0 lub jeśli kupon postawiony jest jako singiel zwrot.
właśnie dlatego konsultuję to z Marcinem... Można dwojako na to patrzeć, Admin zdecyduje, który punkt widzenia jest prawidłowy, więc poczekaj na jego ekspertyzę sytuacji;)
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Do
Obserwator (M)
Moderator
piszesz o uczciwości regulaminie a podajesz taki typ:
#2 Peterborough - Birmingham @ 8.95 Betsson
W rzeczywistości kursy wygladają tak:
Peterborough 1.5 - Birmingham 2.4
Ładnie tak kłamać?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Do
Obserwator (M)
Moderator
piszesz o uczciwości regulaminie a podajesz taki typ:
#2 Peterborough - Birmingham @ 8.95 Betsson
W rzeczywistości kursy wygladają tak:
Peterborough 1.5 - Birmingham 2.4
Ładnie tak kłamać?
skończysz z kartką za spamowanie tu lub obrazę innych (czyt.mnie i innych). Najpierw przyczepiałeś się do stawek ksgórnikzabrze, teraz próbujesz przywalić się do mnie... W chwili podawania typu kurs był taki, jaki podałem i znajdę Ci na to 147 świadków, więc zamiast próbować gryźć wyluzuj, bo za wysokie progi.
Kolejne Twoje wypociny będę kasował, tak jak kilka poprzednich postów. Chcesz składać skargę, pisz do Adminów, tym konkursem opiekuję się ja, więc będę kasować z uśmiechem politowania na ustach:]
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
wlodek02 nie rób scen i się nie ośmieszaj. Kursy które podał Obserwator są takie jakie wystawił Betsson. Nie widzę z jego strony żadnego oszustwa tym bardziej, że mogę poświadczyć że takie kursy były bo przeglądałem ofertę tego bukmachera.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
właśnie dlatego konsultuję to z Marcinem... Można dwojako na to patrzeć, Admin zdecyduje, który punkt widzenia jest prawidłowy, więc poczekaj na jego ekspertyzę sytuacji
Kupon został podany prawidłowo, rozliczony został przed godziną 24:00. Ostatnie zdarzenie miało zgodnie z planem zakończyć się przed godz. 24:00.
Dlatego należy podliczyć to zdarzenie jako zwrot.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
w 2 rundzie nie miałem dostępu do internetu przez całą niedzielę i w związku z tym podałem tylko 4 typy.. mam nadzieję, że nie będzie mieć to wpływu przy rozliczaniu 3 rundy?
 
Do góry Bottom