>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
1.Jeżeli na cztery lata ilość postów jest wystarczająca to na 3 miesiace 25 postów reputacja 1 to dużo większa aktywność dlatego wziąłem udział w konkursie zabawie.
2.Druga sprawa granie za prawdziwe kupony co w przypadku Usera ksgornikzabrze pozbawiło szans na wygraną innych uczestników konkurs. Rozumiem że tego usera można wykluczyć z zabawy za niedostateczną aktywność jeżeli znajdzie się inny gracz z grubszym portfelem to jakie szanse maja inni uczestnicy z takim regulaminem inni maja zerowe szanse.
3.Regulamin moim zdaniem do poprawki! W sprawie usera ksgornikzabrze zastanawia mnie jedna rzecz gość gra kupony po uwaga 7487,50zł, 10000zł, 2500zł,2500zł 2500zł ,500zł Wszystko aby zdobyc bilet dostępny za około 1000 zł czy to nie jest dziwne? 4.Kolejna sprawa gdzie limity gram u buków od kilkunastu lat i są limity gdy ktoś stawia kupony za parę stówek tutaj w grę wchodzą tysiące i bukmacher przyjmuje zakłady dziwne?
5.Następna sprawa to jakiś bezsens prowadzący konkurs dzwoni sobie do Betssona potwierdzić kupon za 10 000
6.Może inni użytkownicy forum jak również organizatorzy konkursu odniosą się do moich wątpliwości i wyjaśnią człowiekowi
1.Nie trzeba pisać 3 postów dziennie, jeśli regularnie ktoś pisze powiedzmy te parę postów miesięcznie i są one merytoryczne, to nagrodę dostanie.
2.Omawiany user zapewne po prostu gra takimi stawkami, a nie zagrał te parę kuponów tylko, żeby zdobyć bilet.
3.Od 2.tygodnia maksymalna stawka na kupon to 200pln, czyli 100 dodatkowych jednostek w konkursie
4.Ja grałem po kilka stów w Betsson raptem ze 3 miesiące i mam limity po kilkadziesiąt złotych, więc reguły jak widać nie ma...
5.Jednak Administrator forum to administrator i jako organizator zapewne może poprzez kontakt z odpowiednim działem sprawdzić, czy kupon o danym numerze rzeczywiście był zagrany. Przecież to żadne dane osobowe nie są, co najwyżej &quot;dane osobowe kuponu&quot;
6.Mam nadzieję, że moja odpowiedź Cię satysfakcjonuje i nie ma co prowadzić dyskusji na temat tego, kto za ile gra, bo np.ja też grałbym te moje kupony po kilka razy ostrzej, gdybym miał taką możliwość... On najwidoczniej może grać za 10k (ma takie środki i Betsson mu na to pozwala) Regulamin miał lukę, która od 2.tygodnia znika... Pozdrawiam
Aktualizacja od 2.tygodnia rywalizacji : Maksymalna stawka na realny kupon to 200pln, czyli dodatkowe 100j w konkursie. Wszystkie kupony powyżej tej granicy prosimy zaniżać do tej stawki.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
proszę sprawdzić czy moja aktywność jest wystarczająca, aby brać pełnoprawny udział w konkursie ???? czy raczej dać sobie spokój z zamkniętymi konkursami ??
1. Wystarczająca, ale bez rewelacji.
Pisząc analizy do Typów Dnia, może również je skopiować do odpowiedniego działu sportowego.
Ewentualną nagrodę otrzymasz.
2. Piszesz o &quot;grubym portfelu&quot;. Już pisałem wcześniej, że od 2 etapu (czyli od poniedziałku) będzie limit, prawdopodobnie do 200zł na kupon (stawki powyżej będą liczyły się jak 200zł)
3.
W sprawie usera ksgornikzabrze zastanawia mnie jedna rzecz gość gra kupony po uwaga 7487,50zł, 10000zł, 2500zł,2500zł 2500zł ,500zł Wszystko aby zdobyc bilet dostępny za około 1000 zł czy to nie jest dziwne?
Dziwne nie dziwne. Skąd wiesz, że tylko teraz gra takimi stawkami, aby wygrać bilet, który może kupić za około 1000zł? Pytanie raczej do samego usera, czy gra tak zawsze tzn za takie stawki czy tylko na potrzeby konkursu.
Następna sprawa to jakiś bezsens prowadzący konkurs dzwoni sobie do Betssona potwierdzić kupon za 10 000 i firma która jak każda nie udziela takich informacji chroniąc klientów szczególnie teraz gdy granie u takich buków jest nielegalne. potwierdza zagranie kuponu za 10000 przez telefon organizatorowi konkursu o wartości 1000 zł (bilet) dziwne i nie do uwierzenia?
Ha, specjalnie leciałem na Maltę, aby osobiście dowiedzieć się, czy kupon został zawarty za taką stawkę... No bez przesady ludzie, nie dzwoniłem, ani nie leciałem. Nie wiem skąd Ci takie głupoty przyszły do głowy.
Nie znam danych personalnych tego gracza. Dalej jest anonimowy, tak jak większość z Was. Napisałem, tylko potwierdzenie, że kupon jest autentyczny. Nie ma różnicy czy gracz za 100zł czy za 1000zł.
W razie dalszych pytań służę pomocą.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gdzie w takim razie limity przy takich sumach to nie jest 100 zł tylko 10000 limity przy kilku setkach !!!
O limitach głownie decyduje system. Powyżej określonego progu stawki decyzje podejmuje dział zakładów, czy user może zagrać za powiedzmy 10 tys. zl czy też nie (zależy od kilku czynników m.in ryzyka i prawdopodobieństwa) Widocznie gracz nie miał indywidualnego limitu, a dział zakładu zezwolił mu na stawkę 10000zł.
W takim razie jak weryfikowałes kupon ?
Takich rzeczy nie mogę publicznie ujawniać.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
O limitach głownie decyduje system. Powyżej określonego progu stawki decyzje podejmuje dział zakładów, czy user może zagrać za powiedzmy 10 tys. zl czy też nie (zależy od kilku czynników m.in ryzyka i prawdopodobieństwa) Widocznie gracz nie miał indywidualnego limitu, a dział zakładu zezwolił mu na stawkę 10000zł.

Takich rzeczy nie mogę publicznie ujawniać.

Moim zdaniem żaden bukmacher z tak blahego powodu jak konkurs o bilet nie bedzie udzielał informacji o graczu , ktory gra nielegalnie za grube pieniądze.

Jeśli chodzi o limity gość gra za 7 tysięcy następnie za 10 tysięcy później po 2500 wszystko wygrywa i bukmacher dalej przyjmuje kupony bez limitów Można to włożyc miedzy bajki!
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
wlodek02 ... to tylko zabawa, jesli cos wygrasz - super, jesli nie - nic sie nie dzieje przeciez. Nikt Ci nie kaze brać w tym udzialu. Marcin-Odra na pewno podejmie jak najlepsze co do prowadzenia konkursu, nie musisz sie o to martwic.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Przecież biletu nie dostanie ktoś kto sobie o forum po dwóch latach przypomniała bo bilet na euro atrakcyjniejszy niż parę złotych podając systematycznie typy w konkursie przez miesiąc.Ja dziwie się w ogóle że jakieś czynności sprawdzające są prowadzone w jego sprawie.
A co do limitów to jak najbardziej masz racje, ale tacy gracze to mają tyle kont na różne ,legalne&#39; dane że byś z krzesła zleciał.No chyba że to jakiś pacjent z Betssona :]
 
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
Mam pytanie co do punktu 17 regulaminu...
Czy na dwóch osobnych kuponach mogę podać zakład na ten sam mecz? Np. na kuponie nr 1 wygrana Chelsea w LM + xxxxxx i na kuponie nr 2 wygrana Chelsea w LM + yyyyyyy ?
 
K 9

ksgornikzabrze

Użytkownik
Może i ja zabiorę głos, bo widzę, że jestem ostatnimi dniami gorącym tematem wśród userów tego forum przy okazji tego konkursu.
Jako pierwszą kwestię poruszę moje kupony na Betsson, podane przeze mnie stawki kuponów są autentyczne i nie gram tak tylko na potrzeby konkursu. Co do limitów to sam się dziwię, że aż takie kwoty na początku Betsson przyjął, ale jak sami widzicie po 2 pierwszych wygranych kuponach, kolejne były już akceptowane za dużo mniejszą stawkę, a o ilości odrzuconym kuponów poddanych do rozpatrzenia przez tradera nie będę nawet pisał. Gram za większe stawki (sporo większe), ale to już w Pinnacle, gdzie wiem za ile mogę maksymalnie postawić.
Po drugie, moja aktywność na forum jest bardzo niska i zdaje sobie sprawę z tego, że to już przesądzone, że biletu nie otrzymam. Wziąłem udział w tym konkursie, bo postanowiłem, że nie zamierzam kupować biletu na Euro2012 jeśli nie zostanę wylosowany przez UEFA i obejrzę jakiś mecz jedynie jeśli uda mi się wygrać bilet, a wiedziałem, że będą do tego okazje w konkursach. Moja aktywność na forum jest niska z powodu braku czasu, jednak przeglądam to forum na bieżąco (praktycznie codziennie w wolnym czasie) i jest tu ciekawy temat &quot;Czy da się żyć z bukmacherki?&quot;. Da się, uwierzcie mi, ale to wymaga czasu i pracy w to włożonej, a przede wszystkim trzeba mieć głowę na karku i jej używać.
Po trzecie chcę coś poradzić innym. Jeśli nie chcecie to nie wierzcie, ale zaczynałem od zera, pierwsze pieniądze jakie zarobiłem to był Jetbull, zresztą możecie to zobaczyc w pierwszych moich postach na forum. Wypłacili mi wtedy 2000zł i od tego się wszystko zaczęło, pózniej się to rozkręcało i doszedłem do tego co mam teraz. Nie traktujcie nigdy bukmacherki jako priorytet, to tylko pewna część życia. Żyjcie tak jak inni, studiujcie, pracujcie, bawcie się, nie poświęcajcie każdej wolnej chwili tylko jej, bo nie na tym polega życie. Ważne żeby się w tym nie zatracić i nie odmawiać sobie codziennych znajomości. Lepiej wyjść na piwo niż siedzieć przed komputerem, bo akurat jest ciekawy mecz do postawienia. Pamiętajcie żeby mieć we wszystkim umiar i to jest klucz do sukcesu.
Rozpisałem się aż nadto, jeśli macie jakieś pytania to piszcie, ale nie tu, bo ten temat nie jest poświęcony mi. Jeśli ktoś chce to niech założy jakiś temat o mnie (myślę, że znajdą się osoby, które będą chciały mnie o coś spytać) i tam mnie pyta o co tylko chce, jak będę miał czas to postaram się odpowiadać. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w konkursie i nie tylko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Może i ja zabiorę głos, bo widzę, że jestem ostatnimi dniami gorącym tematem wśród userów tego forum przy okazji tego konkursu.

Wzruszyła mnie Twoja historia od pucybuta do milionera!!!

Tylko wytłumacz łaskawie dlaczego gracz , który gra stawkami według Ciebie grubo ponad 10 000 zł gra o bilet w konkursie warty 1000zł
Zresztą większość buków ma ograniczenia do 10-15 tys na jeden zakład.
Następna złota myśl nie każesz traktować bukmacherki wolisz wyjśc na piwo a wcześniej piszesz , że codziennie przeglądasz to forum w jakim celu przecież nie znajdziesz tu graczy grajacych za stawki ponad 10000.
Trochę orientuje się w bukmacherce i poważni gracze raczej nie wchodzą na takie fora bo obstawiają zazwyczaj około30 zdarzeń maksimum rocznie kiedy maja dobry cynk lub kiedy bukmacher zdecydowanie źle oceni kursy.
Natomiast Ty trzaskasz kupony jeden za drugim dzień po dniu w dodatku w czterech przypadkach są to kupony under/over lub handicap gdzie przy takich kuponach szansa trafienia jest 50 %. Tak grając jest to prosta droga do bankructwa.
Podsumowując kolego jakoś Ci nie wierzę.
Chętnie spotkałbym się z Tobą może wtedy przekonałbyś mnie do swoich racji.
 
K 9

ksgornikzabrze

Użytkownik

Wzruszyła mnie Twoja historia od pucybuta do milionera!!!
Nie jestem milionerem, bardzo daleko mi do niego.
Tylko wytłumacz łaskawie dlaczego gracz , który gra stawkami według Ciebie grubo ponad 10 000 zł gra o bilet w konkursie warty 1000zł
Napisałem wcześniej, że postanowiłem sobie, że po niepowodzeniu w losowaniu biletów przez UEFA jeśli nie wygram biletu to nie pójdę na mecz. Mecz chętnie bym obejrzał, ale nie za 1000zł (wolałbym już to dać na cele charytatywne niż za obejrzenie naszych &quot;kopaczy&quot;).

Zresztą większość buków ma ograniczenia do 10-15 tys na jeden zakład.
Większość tak i są to o wiele niższe kwoty, dlatego gram głównie w Pinnacle.
Następna złota myśl nie każesz traktować bukmacherki wolisz wyjśc na piwo a wcześniej piszesz , że codziennie przeglądasz to forum w jakim celu przecież nie znajdziesz tu graczy grajacych za stawki ponad 10000.
Trochę orientuje się w bukmacherce i poważni gracze raczej nie wchodzą na takie fora bo obstawiają zazwyczaj około30 zdarzeń maksimum rocznie kiedy maja dobry cynk lub kiedy bukmacher zdecydowanie źle oceni kursy.
Natomiast Ty trzaskasz kupony jeden za drugim dzień po dniu w dodatku w czterech przypadkach są to kupony under/over lub handicap gdzie przy takich kuponach szansa trafienia jest 50 %. Tak grając jest to prosta droga do bankructwa.
Przeglądam to znaczy spędzam na nim kilkanaście-kilkadziesiąt minut. Można tu znaleźć wiele ciekawych typów i historii.
Nie uważam się za poważnego gracza, mam swój pomysł na bukmacherkę i się go trzymam. Nie bój się o moje bankructwo ;)
Podsumowując kolego jakoś Ci nie wierzę.
Chętnie spotkałbym się z Tobą może wtedy przekonałbyś mnie do swoich racji.
Możesz nie wierzyć, świat mi się przez to nie zawali. Ważne, że nie mam na co narzekać jeśli chodzi o bukmacherkę.
A na spotkanie nie licz, wolę pozostać anonimowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
Nie. 1 zdarzenie na 1 mecz i 1 mecz tylko na jednym kuponie, pozwoli to uniknąć sytuacji, że np.ktoś poda 5 identycznych kuponów.
Ok, dzięki za odpowiedź.
A jeśli dziś postawię np. zdarzenie xxx + powiedzmy tą wygraną Chelsea, ale typ xxx mi nie wejdzie to potem przy następnym kuponie również nie mogę wykorzystać żadnego typu na mecz finału LM?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Przejrzałem na szybko te wszystkie wątpliwości i faktycznie trochę to dziwne...Po 1wsze po co ktoś ma brać udział w konkursie skoro i tak nie może wygrać biletu ??
Po 2gie odnośnie ksgornikzabrze - za bardzo bym się nie czepiał akurat tego, że gra za takie stawki i bierze udział w konkursie. Gdybym sam grał takimi stawkami i był konkurs akurat w buku którym gram to pewnie bym skorzystał - czemu nie ? Czy to wszystko jest autentyczne czy nie to już nie wiem.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
A jeśli dziś postawię np. zdarzenie xxx + powiedzmy tą wygraną Chelsea, ale typ xxx mi nie wejdzie to potem przy następnym kuponie również nie mogę wykorzystać żadnego typu na mecz finału LM?
jeśli kupon jest przegrany, to możesz...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Co w przypadku gdy podało się kupony, w których spotkania się nie zaczęły, ale są nieregulaminowe? Są one anulowane czy ⛔ 100 ??
 
Do góry Bottom