>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jak najlepiej wpłacać i wypłacać?

7 2

7tomas7

Użytkownik
Witam. Mam znów trochę kasy, nie jestem już w długach i chciałbym znów zacząć coś pograć. Mam konto w Bank Spółdzielczy w Limanowej i pewnie z niego przelewy do buka będą szły tygodniami. A jeśli odnośnie buka, to też nie wiem gdzie by tu teraz najlepiej wpłacić, będzie trzeba założyć nowe konto, więc bwin, bah, unibet i bet365 odpadają bo tam miałem kiedyś inne konta.
Wracając do Banku i kasy, to może poradzicie jakiś portfel internetowy (raczej nie skril) aby szybciej szły pieniążki pomiędzy bukiem. Aby też nie brali dużo kasy dla siebie za przelewy z portfela do konta bankowego.
Bardzo byłbym wdzięczny za radę. Może jest ktoś kto ma też konto w takim banku?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Załóż sobie konto , w normalny banku z obsługą przez internet mBank itp itd jest tego multum. Nie będziesz miał żadnych problemów z transferem pieniędzy między bukami.
(raczej nie skril)
dlaczego nie Moneybookers ? Masz już tam konto czy boisz się prowizji ? w MB masz szybkie wpłaty , jedyny minus to że dużo promocji jest wyłączone dla Moneybookers.

Co do wyboru buka , poczytaj
http://forum.bukmacherskie.com/f57/najlepszy-bukmacher-internetowy-41313.html
http://forum.bukmacherskie.com/f57/bukmacher-na-poczatek-dla-poczatkujacego-jaki-wybrac-74490.html
pozdro
 
7 2

7tomas7

Użytkownik
Czyli zrobić konto w mbanku, przelać z spółdzielczego tam i z mbanku się natychmiastowo wpłaca i wypłaca za free, tak? Tak by było najlepiej.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Natychmiastowo to się wpłaca z Moneybookers. Konto w mBank zakładasz choćby przez internet potem przyjeżdza kurier z umową , potem z kartą do bankomatu. Wszystko trwa kilka dni ale masz normalne konto z obsługą przez internet a nie jakieś banki spółdzielcze. Konto w mBanku możesz zasilić nawet w jakimś wpłatomacie.
PS: mBank to tylko propozycja. Śmiało możesz rozejrzeć się za lepszym bankiem dla siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
7 2

7tomas7

Użytkownik
Już mam konto ???? Teraz tylko ze spółdzielczego tam przelać kasę i jest gitara ???? Choć z tego spółdzielczego na to nowe to pewnie z miesiąc będzie szło ???? ???? ????
A bardzo proszę, może ktoś powie, jak dostanę w końcu na mbank to czas od wpłaty do buka będzie liczony w sekundach (jak moneybookers) , minutach czy dniach, tygodniach? Aby przed weekendem zdążyć. Z góry dzięki za odp.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Co prawda ze swojego konnta mBank nigdy do buka nie wpłacałem bo używam do tego moneybookers ale raczej od ręki ten przelew nie dojdzie bo jest to zwykły przelew bankowy , a do tego pewne formalności są potrzebne. 1-3 dni przelew bankowy na ogół idzie. Pozdro
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
możesz też skorzystać z przelewy24. praktycznie w każdym buku tak możesz zrobić (via MB).
kasa w kilka minut leci z banku do MB, a stamtąd od razu do buka. szybko, prosto i bezpłatnie ????
 
7 2

7tomas7

Użytkownik
Ogarnę te przelewy 24 ;D Pewnie trzeba do nich konto moneybookers bo edy pisał via MB
Myślę, że nic się nie stanie, jak tam miałem dziwne konta zalozone i teraz zaloze poprawne konto na MB. A wiecie jak usunąc calkiem konto, a nie zamknąć? To bym się nie bał. Sam też poszukam w google coś o tym. Przelałem dziś troszkę do mbanku i myślę, że jutro południem może będzie, no to liczę ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
chodziło mi, że u buków masz wpłaty via MB ????
wygląda to tak:
mbank (przelewy24) -&gt; MB - kasa leci kilka minut,
MB -&gt; buk - kasa leci jeszcze szybciej ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Kasa z Przelewów 24 leci max do 10 minut, nie miałem z tym nigdy problemów, także korzystam z mBanku, więc to chyba najprostszy sposób wpłaty pieniędzy na konto. Szybko, bezpłatnie tak jak piszą użytkownicy wyżej. Jeżeli miałbym polecać bukmachera na początek to bet365, chyba najlepszy.
 
alexis93pl 5

alexis93pl

Użytkownik
Ja rozpoczynam przygodę z Netellerem i mimo że wszyscy korzystają z Moneybookers to jednak druga opcja w postaci Netellera nie jest taka zła, można naprawdę sprawnie obracać kasą między bukmacherami.
 
Do góry Bottom