>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie królem strzelców T-Mobile Ekstraklasy w sezonie 2011/2012?

Status
Zamknięty.
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Rudnew to niesamowity napastnik,człowiekowi,który wyszukał go na Węgrzech,należy się Willa z Basenem i niezły % od kolejnego transferu,który prędzej czy później nastąpi,za mniej niż 7,8 mln Ojro bym go nie puścił,a chętny się znajdzie,jego cena trochę spadła,ale jeszcze podskoczy,jeśli Lech wejdzie do pucharów,już podczas spotkania z Juve dało się zauważyć,że ten chłopak robi różnicę,nie potrzebuje wiele sytuacji,żeby strzelić bramkę,zdecydowany król strzelców naszej ligi w tym roku,jeśli nie przytrafi mu się kontuzja i rozegra cały sezon,to obstawiam,że zakończy na 25 bramkach,przydałby się Wiśle w LM,fajny chłopak i piłkarz;)

Z postami nade mną się nie zgodzę,prezes Lecha nie jest aż tak głupi,żeby sprzedać złoto w cenie srebra.....2,3 mln Ojro to kwota śmieszna,uwierzcie,że kiedy Rudnew strzelał w LE,to do klubu przychodziły dużo większe oferty,które były odrzucane,teraz zrobią to tym bardziej,a jemu w Poznaniu dobrze,chłopak jest cierpliwy i się nie podpala,Lech na kryzys finansowy na pewno nie narzeka,dodatkowo kilka dni temu wpłynęły na konto kolejne 3mln ojro za poprzedni sezon w Europie,więc nie będzie im się palić,żeby na siłę go opchnąć,chcą odzyskać mistrza,co im się nie uda,ale jeszcze tego nie wiedzą,więc niech walczą i zatrzymają go na puchary;)
Zgadzam się z tobą. Wg mnie też Rudnevs zostanie, jeśli miałby odejść to włodacze Lecha chcieliby przynajmiej takiej kwoty jak za Lewandowskiego. Narazie samemu Rudnevsowi się nie spieszy do transferu co sam niedawno mówił. Wątpie, żeby chcieli go sprzedać przed zakończeniem sezonu, gdyż za pewne nie będą chcieli się osłabiać i chcieliby odzyskać mistrzostwo polski. Pozwolenie dostał jedynie Stilic, który już od kilku sezonów częśto mówił o chęci gry w niemczech ale narazie jakoś mi się wydaje, że zostanie przynajmiej do zimowego okienka. Włodacze Lecha mają kase, więc nie muszą nikogo wyprzedawać a z tego co ostatnio czytałem chcą teraz głównie wprowadzać zawodników ze szkółki co jest pomysłemm chyba dyrektora sportowego oraz Bakero. Jeżeli tak chcą robić to muszą być liderzy tej drużyny i jej podstawa, żeby utrzymać stabilizacje w drużynie.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
No ja raczej powstrzymam się od zbyt wielkiego chwalenie Rudneva, bo z tego co widziałem w tym sezonie strzelał jedynie &quot;sety&quot; z czego większosc &quot;obsłuzył&quot; go switnym podaniem Stilic, a jedyną godną oka akcją i bramką popisał się w bełchatowie strzelając na 3:0. Jak dla mnie dobry napastnik, który potrafi być we własciwym miejscu na boisku i piłka sama go szuka, jednak na pewno nie jest to taki zawodnik jak Tomasz Frankowski czy choćby Ljuboja.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Danijel Ljuboja (Legia Warszawa) jak do tej pory zdobywca 4 goli. Bardzo objecująco wkomponował się w drużynę wojskowych i myślę, że z meczu na mecz będzie nabierał rozpędu. serbski napastnik związał się z warszawskim klubem roczną umową z możliwością przedłużenia kontraktu. Największą nadzieją Legii Warszawa przed meczami Ligi Europejskiej jest właśnie on. W lidze idzie mu wspaniale, oby tylko przełożyło się to na grę w pucharach. W ostatniej kolejce Danijel Ljuboja otrzymał najwyższe noty za poniedziałkowy mecz z ŁKS-em Łódź. Trener Legionistów uważa iż bardzo pozytywne wrażenie wywarł na nim Danijel Ljuboja, od samego początku sezonu, który wiele wniósł do drużyny. Mamy jak do tej pory 5 kolejek i 4 gole napastnika Legii, co nam daje średnią prawie 1 gola w każdym meczu. Według mnie to on zostanie królem strzelców T-Mobile Ekstraklasy w sezonie 2011/2012.
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
Z postami nade mną się nie zgodzę,prezes Lecha nie jest aż tak głupi,żeby sprzedać złoto w cenie srebra.....2,3
A za ile sprzedali (oddali) Peszko przycisnie (brak kasy) Kolejorza i Rudnewa za grosze oddadza i zapewne wartość jego spada bo kto już pamięta jego grę przeciwko Juve .Mój typ Luboja tylko żeby jeszcze trochę chciało mu się biegać
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
A za ile sprzedali (oddali) Peszko przycisnie (brak kasy) Kolejorza i Rudnewa za grosze oddadza i zapewne wartość jego spada bo kto już pamięta jego grę przeciwko Juve .Mój typ Luboja tylko żeby jeszcze trochę chciało mu się biegać
Widze, że nie zbyt dużo wiesz o tamtym transferze. Peszko odszedł za taką niską kwotę, bo taką miał klauzulę w kontrakcie. Lech nic nie mógł zrobić, żeby go zatrzymać lub sprzedać za wyższą cenę. Wystarczyło wykupić jego kontrakt. W lechu nie trzeba ciąć budzetu, więc na siłe sprzedawać zawodników nie będą.

Podpisał konkrakt w 2008 roku i zdaje mi się (nie jestem pewny), że tam zawarli tą klauzulę. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że aż tak się rozwinie i zostanie jednym z najlepszych zawodników ligi polskiej. Pewnie nie chciał podpisywać nowego konktraktu, więc lech nic nie mógł zrobić.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Niestety, ale taka prawda, że Ekstraklasa dla wielu piłkarzy jest furtką na zachód i jeśli tylko nadarzy się okazja to za przeproszeniem spierniczają w pogoni za pieniędzmi, no ale co tu się dziwić - w końcu to Polska! Co do króla strzelców, oczywiście Rudnevs jest idealnym człowiekiem na to miejsce, ale jeżeli stanie się tak jak spekulują i w okienku zimowym odejdzie no to strasznie się zawiodę. Jak tak będzie to Frankowski, nie ma innej opcji ;) No, chyba, że po odejściu Rudniewa Stilić by się uaktywnił, póki co spisuje się na medal tylko szkoda, że jako asystent bramek, a nie strzelec.
 
R 0

recordbaby

Użytkownik
Każdemu, kto da 3,5 miliona za Rudniewa (czy jakkolwiek się teraz nazywa ???? ) Lech będzie ręce całował. Żaden klub nie da za transfer z polskiej ligi więcerj, niż 5-6 milionów euro, a tyle nawet Melikson nie jest warty. A chętni na pewno się znajdą, bo Rudniew 3,5 miliona jest wart. Dlatego nie stawiam na niego jako pewniaka na króla strzelców - jak dla mnie jest więcej szans że odejdzie, niż zostanie w przerwie zimowej.

Genkow i Biton bez szans na koronę króla strzelców, Genkow to nie ten typ zawodnika a przy obecnym ustawieniu Wisły Biton też raczej sobie nie postrzela (plus dostaje za mało szans). Genkow to genialny zawodnik jako drugi napastnik, dużo pracuje w środku pola i czasem nawet wraca do obrony, ale nie strzela bramek bo po prostu nie ma jak. Małecki - też bez szans, swój całkowity brak techniki nadrabia bieganiem ale to za mało na kilkanaście bramek w sezonie (mówię to jako kibic Wisły ;-) ).

W takiej sytuacji moim głównym faworytem jest Ljuboja, który w coraz lepiej grającej Legii świetnie się wkomponował, po jego grze widać że ma fantastyczne umiejętności i pomimo tego, że marnuje czasem stuprocentowe sytuacje, to i tak oceniam go co najmniej o klasę wyżej od większości polskich napastników.

Frankowski - świetny zawodnik, ale sam mówi że w tym sezonie już nie celuje w koronę króla strzelców. Przy szczęśliwym zbiegu okoliczności może być blisko, ale 37 lat to już wiek, który przeszkadza w graniu w piłkę.

Jednym słowem - stawiam Rudniew+Ljuboja =)
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
No wczorajszy wyczyn Rudniewa jest imponujący To jest jego drugi hat-trick w sezonie? Czy trzeci? Biorąc pod uwagę że to dopiero 7 kolejka to może paść nie jeden rekord Ekstraklasy :] Coś czuje że po sezonie pójdzie za grube miliony :]
 
R 0

radek123

Użytkownik
No wczorajszy wyczyn Rudniewa jest imponujący To jest jego drugi hat-trick w sezonie? Czy trzeci? Biorąc pod uwagę że to dopiero 7 kolejka to może paść nie jeden rekord Ekstraklasy :] Coś czuje że po sezonie pójdzie za grube miliony :]
Jest to trzeci hat-trick (Bełchatów, ŁKS, Jagiellonia) oraz 2 gole (Ruch) co daje razem 11 bramek. Uważam, że jeśli miałby odejść to za więcej niż Lewandowski a na taką ofertę będzie trzeba troszkę poczekać, chyba że ustrzeli 20+ bramek, czego mu szczerze życzę(szybkiego transferu niekoniecznie).
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

FC Porto może stracić Hulka, który przymierzany jest do Chelsea. Do transferu ma dojść w zimowym oknie transferowym. Kto go zastąpi? Media spekulują, że kandydatem jest Artjoms Rudnevs, napastnik Lecha Poznań. Czy transfer jest realny? Ostatnie posunięcia działaczy Lecha wskazują, że tak. Poznaniacy obserwują 18-letniego Jakuba Świerczoka, objawienie I Ligi. Rudnevs byłby kolejnym napastnikiem po Robercie Lewandowskim, który trafił do słynnego europejskiego klubu. Wtedy Lech otrzymał za snajpera 4,5 mln euro, teraz polski klub zarobi na pewno dużo więcej. Nie ulega wątpliwości, że Rudņevs jest teraz w życiowej formie. - Zawsze jednak może być lepiej. Nie myślę o pobijaniu rekordów, nie zastanawiam się nad tym - podkreśla. - Na Łotwie wymagają ode mnie bramek, w Poznaniu jest inaczej. Tutaj liczy się zwycięstwo i trzy punkty. Jeśli trafi ktoś inny, nie ma to znaczenia, ważne, że wygrywamy - dodaje.

Gdy przymierzano Bitona do Wisły, nie był on wcale całkowitym anonimem. W poprzednim sezonie, grając w barwach Hapoelu Petach Tikwa, a potem belgijskiego Charleroi, zdobył 17 bramek. Już wtedy można było przypuszczać, że będzie dużym wzmocnieniem ekipy mistrzów Polski.
W Krakowie nie zdecydowali się jednak na transfer definitywny. Za roczne wypożyczenie Bitona Wisła zapłaciła około 150 tysięcy euro. Jeśli teraz będzie chciała go pozyskać na stałe, może skorzystać z odpowiedniej klauzuli. Musi jednak zapłacić sporo pieniędzy
– Z tego co wiem, wykupienie mnie na stałe kosztowałoby Wisłę 1,6 miliona euro. Taka kwota jest wpisana w kontrakcie między klubami – przyznał jakiś czas temu izraelski napastnik.
Gdyby krakowianie już przed sezonem zdecydowali się na transfer definitywny, z pewnością nie musieliby zapłacić aż takiej kwoty. Teraz stawka poszła w górę. Cupiał jeszcze nigdy nie wydał na żadnego piłkarza 1,6 miliona euro. Trudno oczekiwać, by stało się to właśnie teraz. Właściciel Wisły nie lubi zmieniać swoich przyzwyczajeń.
Ile teraz wart jest Biton? Pewnie jeszcze więcej. W barwach Wisły strzela gola za golem. I to nie tylko w lidze. Pokonał bramkarzy Twente Enschede i Fulham Londyn. Nic dziwnego, że doczekał się także pierwszego powołania do reprezentacji Izraela.
Jeśli w ciągu najbliższych miesięcy wiślacy nie wyłożą odpowiedniej kwoty, stracą Bitona. Ten z pewnością szybko znajdzie nowego pracodawcę, który zapłaci tyle, ile wart jest ten piłkarz. Izraelski napastnik już jest obserwowany przez wysłanników z kilku europejskich klubów.
Gdyby latem Wisła wykupiła Bitona, dziś to ona dyktowałaby warunki gry. Teraz jednak, chcąc zatrzymać napastnika w Krakowie, musiałaby głęboko sięgnąć do kieszeni.

Tomasz Frankowski: Bardzo bym chciał znowu zostać królem strzelców, ale do spełnienia tego marzenia konieczne są dwa warunki: zimą Lech sprzeda Rudniewa, a Genkow wygra z Bitonem rywalizację o miejsce w składzie Wisły - śmieje się najskuteczniejszy polski piłkarz ekstraklasy Tomasz Frankowski.
 
K 1

kopytek

Użytkownik
Nie ma już chyba żadnych wątpliwości co do króla strzelców w tym sezonie. Rudnevs musiałby przestać strzelać ( co przy stylu Lecha jest praktycznie nieożliwe) albo doznać poważnej kontuzji, czego mu nie życzę.
 
krzysiek74 83,1K

krzysiek74

Użytkownik
Nie ma już chyba żadnych wątpliwości co do króla strzelców w tym sezonie. Rudnevs musiałby przestać strzelać ( co przy stylu Lecha jest praktycznie nieożliwe) albo doznać poważnej kontuzji, czego mu nie życzę.
Jest wątpliwość i to duża czy Artiom wytrzyma w tonącym Lechu to końca sezonu ???? bo jak dla mnie powinien już odejść i dalej rozwijać w lepszej lidze np Bundeslidze lub Ligue 1
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Jest wątpliwość i to duża czy Artiom wytrzyma w tonącym Lechu to końca sezonu ???? bo jak dla mnie powinien już odejść i dalej rozwijać w lepszej lidze np Bundeslidze lub Ligue 1
Zgadzam się z tobą. Lech ostatnio ostro zawodzi, fakt że ostatnio zaliczyli wysokie zwycięstwo z Łksem ale zobaczymy jak pokażą się w tej kolejce. Mimo wszystko po początku sezonu spodziewałem się czegoś lepszego...
Rudiev na początku sezonu zaczął bardzo ostro, bramki zdobywał seryjnie ale później coś się zacięło i było długo nic... Co do jego odejścia, myślę, że ten sezon powinien dograć do końca i później pomyśleć o ewentualnym odejściu. Myślę, że w Bundeslidze spokojnie poradziłby sobie w jakimś średniaku na początek a później jakiś transfer do lepszej ekipy. Ale jeżeli chodzi o króla strzelców to w tym sezonie korona będzie należeć do niego.
 
M 0

mario315

Użytkownik
Również mi się wydaje, że Rudnevs będzie królem strzelców, Ewentualne szanse ma jeszcze Biton i Frankowski, ale biorąc pod uwagę to, że Moskal stawia raczej na Genkowa, a Franek będzie też grał już coraz mniej i to, że Jaga raczej dużo bramek nie będzie strzelać to nie mają szans.
 
mati777 6

mati777

Użytkownik
Wszystko wskazuje na Rudneva , który w rundzie jesiennej juz chyba zapewnił sobie korone. Lech teraz gra słabo i Rudnev nie ma tylu okazji co w tamtej rundzie. Mam nadzieje ze drugie miejsce zajmie Dudu Biton. Ewidentnie odrodzil sie u trenera Probierza i dostaje wiecej szans. Umie grac tyłem do bramki i nie gra pod siebie tylko dla druzyny.
 
seba1987 5

seba1987

Użytkownik
Wszystko wskazuje na Rudneva , który w rundzie jesiennej juz chyba zapewnił sobie korone. Lech teraz gra słabo i Rudnev nie ma tylu okazji co w tamtej rundzie. Mam nadzieje ze drugie miejsce zajmie Dudu Biton. Ewidentnie odrodzil sie u trenera Probierza i dostaje wiecej szans. Umie grac tyłem do bramki i nie gra pod siebie tylko dla druzyny.
Ostatni mecz Bitona pokazał jego &quot; odrodzenia u Pana Michała Probierza ???? jak dla mnie totalne dno jedynym zawodnikiem który widać, że wkłada i powięca cale swoje serce w gre to jest zdecydowanie Cezary Wilk który jezdzi przez całe spotkanie na wślizgach gdzie reszte jego kolegów chyba nie chce pobrudzić spodenek i koszulki..... co do wisły to byłem jej kibicem i wierzyłem w dalszy awans do europejskich pucharach do czasów kiedy zarząd chciał być madrzejszy od kury ???? zdecydowanie dla nich należy sie ???? a dla małeckiego jedynie :zoltakartka: . Takie jest tylko moje zdanie ????
 
mati777 6

mati777

Użytkownik
Ostatni mecz Bitona pokazał jego &quot; odrodzenia u Pana Michała Probierza ???? jak dla mnie totalne dno jedynym zawodnikiem który widać, że wkłada i powięca cale swoje serce w gre to jest zdecydowanie Cezary Wilk który jezdzi przez całe spotkanie na wślizgach gdzie reszte jego kolegów chyba nie chce pobrudzić spodenek i koszulki..... co do wisły to byłem jej kibicem i wierzyłem w dalszy awans do europejskich pucharach do czasów kiedy zarząd chciał być madrzejszy od kury ???? zdecydowanie dla nich należy sie ???? a dla małeckiego jedynie :zoltakartka: . Takie jest tylko moje zdanie ????
to fakt Biton zagrał katastrofalnie ale we wcześniejszych meczach widać , że mu sie chciało i w przodzie był aktywny. co do Małeckiego to też racja bo Zarząd jest od innych rzeczy i to trener powinien decydować czy zawodnik jest przydatny czy też nie. Wisła ilo to już lat chce sie dostać do Ligi Mistrzów ale nie tędy droga. Piłkarze maja za wysokie kontrakty i myślą , że są gwiazdami i nikt ich ze składu nie wygryzie i niestety taka jest prawda bo Wisła zamiast stawiać na młodych polskich zawodników to ciągle sprowadza takich po przejściach, myśląc , że sie odrodza. Panie Cupiał czemu odstąpiono od pomyslu tworzenia potegi opartej na polskich mlodych zdolnych zawodnikach .Tak jak to jest w ligach Ukrainskiej czy Rosyjskiej. i do tego paru zawodnikow z klasa zza granicy. chociazby taki Zenit gdzie wiekszosc gra Rosjan i jest taki Danny. ja bym to widzial w ten sposob.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Chyba już pozycja Rudneva jest niezagrożona. Szkoda tylko, że nie potrafi strzelać bramki w każdym meczu, tylko w jednym strzeli 3, by później przez kilka spotkań nie zdobyć kolejnej. Ale jak sam pokazuje potrafi grać na wysokim poziomie i wykonuje to, czego oczekuje się od napastnika - znajdzie się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze. Swoją drogą ciekawe, gdzie trafi po sezonie, bo serial z cyklu &quot; Rudnev zagra w ... &quot; trwa już dłuższą chwilę.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Zgodnie z przewidywaniami większości forumowiczów, królem strzelców Ekstraklasy w sezonie 2011/2012 został Artiom Rudnev.
Łotysz strzelił 22 gole i znacząco przyczynił się do końcowej lokaty Lecha. Bramek byłoby pewnie znacznie więcej gdyby nie chimeryczność tego zawodnika i kłopoty z utrzymaniem formy przez cały sezon.
22 gole to jednak niezły wynik - 3 najlepsi zawodnicy Legii zgromadzili łącznie tylko jednego gola więcej.



Warto podkreślić postawę Franka, który pnie się w klubie 100 (jak dobrze, że podpisał kolejny kontrakt i - z całą pewnością - wejdzie do top 3)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Klub_100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom