>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

K 9

ksgornikzabrze

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie zasad dodawania dodatkowych punktów. Czy jest jakiś limit kwoty zakładu przy którym liczba dodatkowych jednostek się nie podwaja? Czy jeśli postawie kupon za 500zł to mam stawkę 100j + 250j? Czy jest jednak jakiś limit tych dodatkowych jednostek?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W 1 etapie nie ma ograniczeń, możesz stawiać nawet za 1000zł (to masz 500j w konkursie). Oczywiście kupon musi wejść.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Jeśli postawię wszystkie 5 kuponów w np. ostatnie 3 dni tygodnia, bądź w jeden dzień, nie będzie żadnych problemów?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jeśli postawię wszystkie 5 kuponów w np. ostatnie 3 dni tygodnia, bądź w jeden dzień, nie będzie żadnych problemów?
Nie będzie. Możesz stawiać w dowolnym momencie, pamiętając przy tym, że musisz zagrać do niedzieli 5 kuponów z odpowiednim kursem itd
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Regulamin czytałem 2x ale wolę się upewnić mogę zagrać np 2 kupony w jednym dniu?
Czy od razu 5 kuponów w jednym dniu by na koniec tygodnia było 5 Typów .
Czyli np zagrałęm już kupon na jutro teraz jeszcze mogę zagrać drugi kupon np na dziś na Noc na NBA?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Przeczytaj mój powyższy post. Można grać w dowolnym momencie tygodnia od 00:01 w poniedziałek do niedzieli włącznie pamiętając o 5 kuponach, minimalnym kursie i rozliczeniu w odpowiednim czasie.
1.Możesz
2.Możesz
3.Możesz
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Czy mozna pozniej dopisac numer rzeczewistego kuponu ? gdyz obecnie nie mam dostepu do kompa a w wersji mobilnej na koncie betsson nie moge znalezc numeru kuponu.
 
M 0

mattheo

Użytkownik
Obserwator, dopiero dzisiaj się zarejestrowałem. Chciałbym brać udział w konkursie, ale też być aktywnym forum.
Przecież jeśli nie będę aktywny na forum, to mogę nie dostać biletu w razie ewentualnej wygranej.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Chciałbym brać udział w konkursie, ale też być aktywnym forum. Przecież jeśli nie będę aktywny na forum, to mogę nie dostać biletu w razie ewentualnej wygranej.
Ja Ci nie bronię być aktywnym na forum na jednym ze swoich kont...
Będziesz aktywny, to będziesz mógł brać udział w konkursach i wygrywać nagrody, póki co nie masz szans na potencjalne nagrody...
Z resztą duża część tematów jest zbędna, bo widać, że nie czytacie regulaminu...
Nikt kto nie jest aktywny na forum w działach tematycznych nie dostanie nagrody, więc rozumiem, że część z Was chce się po prostu sprawdzić, czy wygraliby bilet, gdyby uczestniczyli w życiu forum.
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Stwierdzam wszem i wobec ze ten konkurs jest bez sesnu
stawiajac kupony w betsson za 2,5 koła(pojedyńcze mecze -nie wiem jakim cudem betsson to przyjmuje ,gdzie są limity) czy innymi takimi stawkami konkurs zabija uzytkownik ksgornikzabrze (nic do niego nie mam ),ale jaki obywatel ktory zarabia marną pensje Ci postawi takie stawki?? zgarnie 3 bilety i do domu .Tyle w temacie
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Stwierdzam wszem i wobec ze ten konkurs jest bez sesnu stawiajac kupony w Betsson za 2,5 koła(pojedyńcze mecze -nie wiem jakim cudem Betsson to przyjmuje ,gdzie są limity) czy innymi takimi stawkami konkurs zabija uzytkownik ksgornikzabrze (nic do niego nie mam ),ale jaki obywatel ktory zarabia marną pensje Ci postawi takie stawki?? zgarnie 3 bilety i do domu .Tyle w temacie
Spokojnie...
Po 1.opiekunowie konkursu sprawdzają tego typu kupony, bo mają wątpliwości co do tego, że betsson je przyjmuje (takie ostrzeżenie dla wszystkich, którzy mają jakieś niecne plany;))
Po 2.
W 1 etapie nie ma ograniczeń, możesz stawiać nawet za 1000zł (to masz 500j w konkursie)
,więc od 2.etapu mogą się pojawić ograniczenia, żeby wyrównać szanse uczestników
Po 3.
15. Nagrodę można wygrać tylko raz.
i po 4.najważniejsze :
e) osoba może nie otrzymać nagrody jeśli jej wkład na forum jest niedostateczny.
O ostatnim pisałem post nad Twoim, więc wystarczy pomyśleć;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Po 1.opiekunowie konkursu sprawdzają tego typu kupony, bo mają wątpliwości co do tego, że Betsson je przyjmuje (takie ostrzeżenie dla wszystkich, którzy mają jakieś niecne plany)
Otrzymałem odpowiedź, że oba kupony usera ksgornikzabrze są autentycznie. Jak widać, niektórzy grają bardzo grubo... 10 000 nie zapałek, a PLN.
W 2 etapie będą ograniczenia w dodatkowych punktach bonusowych.
 
P 195

porugalia

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f385/typy-porugalia-76793.html
Cytat:
Napisał porugalia -&gt;
Kupon 2
(Tenis - ATP Masters - Rome)
Florian Mayer - Rafael Nadal
Typowyżej 17,5 gema
kurs 1,90
(Tenis - ATP Masters - Rome)
Stanislas Wawrinka - Janko Tipsarevic
Typ: 1
Kurs 1,69
Ako:3,21
Betsson
bilans ogólny :321
Prosił bym o poprawinie bilansu gdyż sie pomyliłem i zamiast 221 wpisałem 321.
O(M) ; poprawione, tyle tylko, że masz ✅121, bo za 2.kupon ✅221.
liczymy tylko zysk z kuponu, więc w przypadku ako 3.21 jest to 221 pkt
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Otrzymałem odpowiedź, że oba kupony usera ksgornikzabrze są autentycznie. Jak widać, niektórzy grają bardzo grubo... 10 000 nie zapałek, a PLN.
W 2 etapie będą ograniczenia w dodatkowych punktach bonusowych.
Nie rozumiem tylko po co inwestować 10000 zł aby zdobyć bilet jeżeli taki bilet można kupić za 10 razy mniejsze pieniądze.
Gdzie tu sens?
Pierwszy bilet już widzę wygrany więc jeżeli zasady się nie zmienią nie ma racji bytu ten konkurs dla reszty graczy.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nie rozumiem tylko po co inwestować 10000 zł aby zdobyć bilet jeżeli taki bilet można kupić za 10 razy mniejsze pieniądze.
Gdzie tu sens?
Pierwszy bilet już widzę wygrany więc jeżeli zasady się nie zmienią nie ma racji bytu ten konkurs dla reszty graczy.
Najwidoczniej on po prostu gra takimi stawkami;) Na forum część gra na zapałki, a w rzeczywistości są osoby grające po 10k na kupon...
1.bilet wygrany ?? A kto wygrał ?? Bo na pewno nie osoba, o której jest kilka ostatnich postów. Powtórzę po raz kolejny : Nikt, kto nie ma wystarczającego wkładu na forum, nie dostanie biletu !
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
nie do końca Panowie czytajcie z uwagą regulamin ????
O(M) ; dokładnie;) widzę, że zikos po wpadce kursowej go przeczytał wreszcie:razz:
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Najwidoczniej on po prostu gra takimi stawkami;) Na forum część gra na zapałki, a w rzeczywistości są osoby grające po 10k na kupon...
1.bilet wygrany ?? A kto wygrał ?? Bo na pewno nie osoba, o której jest kilka ostatnich postów. Powtórzę po raz kolejny : Nikt, kto nie ma wystarczającego wkładu na forum, nie dostanie biletu !
1. Nikt kto nie ma wystarczającego wkładu na forum nie dostanie biletu!
User ksgornikzabrze ma 40 postów na forum jest zarejestrowany od 17.07.2007 czyli na prawie 5 lat 40 postów.
Ja natomiast dołączylem 28.01.2012 mam 25 postów reputacja 1 więc wkład na oko o wiele większy czy jednak wystarczający. Zdecydowałem se zagrać gdyz na pytanie gracza Arturro100 dołaczył 04.01.2008 93 posty reputacja 6
proszę sprawdzić czy moja aktywność jest wystarczająca, aby brać pełnoprawny udział w konkursie ???? czy raczej dać sobie spokój z zamkniętymi konkursami ??
Odpowiedź jest następujaca:
@Arturro100
Wystarczający, w tym konkursie będziemy na ten punkt bardzo przymrużać, ale to nie znaczy, że osoba z zerową liczbą postów otrzyma bilet.

Jeżeli na cztery lata ilość postów jest wystarczająca to na 3 miesiace 25 postów reputacja 1 to dużo większa aktywność dlatego wziąłem udział w konkursie zabawie.
Druga sprawa granie za prawdziwe kupony co w przypadku Usera ksgornikzabrze pozbawiło szans na wygraną innych uczestników konkurs. Rozumiem że tego usera można wykluczyć z zabawy za niedostateczną aktywność jeżeli znajdzie się inny gracz z grubszym portfelem to jakie szanse maja inni uczestnicy z takim regulaminem inni maja zerowe szanse.
Regulamin moim zdaniem do poprawki!
W sprawie usera ksgornikzabrze zastanawia mnie jedna rzecz gość gra kupony po uwaga 7487,50zł, 10000zł, 2500zł,2500zł 2500zł ,500zł
Wszystko aby zdobyc bilet dostępny za około 1000 zł czy to nie jest dziwne?
Kolejna sprawa gdzie limity gram u buków od kilkunastu lat i są limity gdy ktoś stawia kupony za parę stówek tutaj w grę wchodzą tysiące i bukmacher przyjmuje zakłady dziwne?
Następna sprawa to jakiś bezsens prowadzący konkurs dzwoni sobie do Betssona potwierdzić kupon za 10 000 i firma która jak każda nie udziela takich informacji chroniąc klientów szczególnie teraz gdy granie u takich buków jest nielegalne. potwierdza zagranie kuponu za 10000 przez telefon organizatorowi konkursu o wartości 1000 zł (bilet) dziwne i nie do uwierzenia?
Może inni użytkownicy forum jak również organizatorzy konkursu odniosą się do moich wątpliwości i wyjaśnią człowiekowi , który żyje ponad 40 lat na tym świecie obstawianiem zajmuje się od czasu gdy nie było bukmacherów a jedynie liga polska i angielska w totolotku gdzie tu sens gdzie logika.
 
Do góry Bottom