>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Rozumiem że żeby brać udział w konkursie trzeba grać podczas tego konkursu w Betssonie za własne pieniądze, tak?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie jest to konieczne. Jeśli chcemy mieć większe szanse na wygraną to warto stawiać realne kupony.
Ten punkt regulaminu może zostać zmieniony lub usunięty, ale na tą chwile wygląda tak:
stawiamy 200zł na kupon z AKO: 4
w konkursie wygląda to tak
AKO: 4
Stawka: 100j
Wygrana: 400 x 2 = 800j
Oczywiście pod warunkiem, że kupon wszedł.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
proszę sprawdzić czy moja aktywność jest wystarczająca, aby brać pełnoprawny udział w konkursie ???? czy raczej dać sobie spokój z zamkniętymi konkursami ??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@Arturro100
Wystarczający, w tym konkursie będziemy na ten punkt bardzo przymrużać, ale to nie znaczy, że osoba z zerową liczbą postów otrzyma bilet.
Poza tym dojdzie wkrótce min. 3 nowe konkursy, w którym bardziej będziemy sprawdzać aktywność.
@maciekpoland
Bilety są niestety pojedyncze, co tydzien do wygrania jeden.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Od 100zł do 199zł - 50% więcej
200zł i powyżej - 100% więcej.
Oczywiście na tą chwilę, aczkolwiek do niedzieli może to ulec zmianie. Zastanawiam się nad optymalnym rozwiązaniem i czy w ogóle taki zapis będzie w regulaminie.
 
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
Trochę to podcina skrzydła osobom które nie mogą grać za takie stawki, ale rozumiem że to wymóg partnera Betsson? ;)
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Według mnie również takie rozwiązanie będzie niezbyt sprawiedliwe. Niektórzy nie grają w ogóle u tego bukmachera, nie mówiąc już wspomnianych kwotach.
Czy jest jakieś ograniczenie co do wysokości kursu kuponu :?:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy jest jakieś ograniczenie co do wysokości kursu kuponu
Nie ma ograniczeń.
Sponsor daje bilety i czegoś wymaga od Was. Najlepiej dać bilety za darmo. Chcecie wygrać to trzeba się poświęcić i przenieść na ten okres środki z innej firmy do Betsson.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W takim razie czekam na propozycję, ale sensowne, do soboty mamy czas.
Tylko nie pisać o stawce 10zł.
Ewentualnie inne propozycje, tak abyście grali zakłady w Betsson w trakcie tego konkursu.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
W takim razie czekam na propozycję, ale sensowne, do soboty mamy czas.
Tylko nie pisać o stawce 10zł.
Ewentualnie inne propozycje, tak abyście grali zakłady w Betsson w trakcie tego konkursu.
Osobiście w życiu już nie zagram zakładu za 2 stówy, ale myślę, że 44 i 88 lub 55 i 111 także będzie do przyjęcia, a i tak podejrzewam, że linia under 4.5 osoby to peffka, ale chociaż ja bym punktował no i grał te zakłady;)
Niektórzy nie grają w ogóle u tego bukmachera
No to trzeba się poświęcić, żeby zwiększyć szanse, bo to ma działać obustronnie przecież... Oni mają reklamę/grę u nich, ja i Wy bilety:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Alternatywnie mogę się zgodzić na takie rozwiązanie:
W konkursie płaska stawka 100j.
Jeśli ten kupon zagramy rzeczywiście za stawkę 50zł w Betsson to w przypadku trafionego zakładu doliczamy 50j. Zagramy za 15zł doliczamy 15j. Maksymalnie 100j za stawka over 100zł.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Ok, ale powyżej jest napisane, że nie trzeba grać realnych kuponów, tak? W czym więc problem ?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
W konkursie płaska stawka 100j. Jeśli ten kupon zagramy rzeczywiście za stawkę 50zł w Betsson to w przypadku trafionego zakładu doliczamy 50j. Zagramy za 15zł doliczamy 15j. Maksymalnie 100j za stawka over 100zł.
a nie lepiej tak :
konkurs 100j, a gdy gramy kupon rzeczywiście za X pln, to gdy wejdzie liczymy go (100j + Xj) * ako ??
Przykład : gramy w konkursie i dodatkowo za 30j w betsson ako 3.00, gdy wchodzi to : (100+30)*3 = 390j, bo wątpię, żeby ludzie grali kupony dla kilkunastu jednostek, gdy i tak olbrzymia większość będzie &quot;jechać&quot; na taśmach, a tak część osób grałaby ako rzędu 3-8.00 i dodatkowo w realu, bo wówczas byłyby szanse na zwycięstwo...
E; albo zrobić przelicznik 1:2, tzn. 1 jednostka konkursowa to 2 w rzeczywistości, żeby zwiększyć stawki grane w Betsson, tzn. na powyższym przykładzie (100+15)*3...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zgadzam się z Obserwatorem. Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem będzie gra za dowolną kwotę. Zyska na tym przede wszystkim betsson. Bo nie każdy zagra za te 5 dyszek. A już za 10-30 zł wg mnie zagra więcej osób wiedząc, że mogą być za to dodatkowe pkt.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
*Zasady dodatkowych punktów za rzeczywiste zakłady w Betsson:
Osoba, która zawarła dany zakład w Betsson ma szansę na bonusowe punkty. Zakład puszczony za 50zł to dodatkowe 25j w konkursie. Przeliczamy w stosunku 1:2, czyli rzeczywista stawka w konkursie to nie 100j, a 125j.
Przykład:
Gramy w Betsson kupon za 100zł z AKO 3.
W konkursie podajemy ten kupon za stawkę 150j. W przypadku wygrania mamy 450j, czyli 150j więcej niż normalnie.
Mam nadzieje, że jest to zrozumiałe.
 
Do góry Bottom