>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

30 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 06.05.2012

Status
Zamknięty.
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź 1 @ 1.60 Unibet ✅
Oczywistym faworytem w tym spotkaniu jest Jagiellonia. Gracze z Białegostoku to zdecydowanie drużyna własnego boiska. Ich bilans meczowy przed własną publicznością wynosi 9-2-3 i mogą pochwalić się aktualnie passą 4 zwycięstw z rzędu (z Lechem 2:0, z Widzewem 4:1, z Wisłą 1:0 i z Górnikiem 2:1). Dzisiaj zmierzą się z teoretycznie jednym z najsłabszych klubów w lidze. Piłkarze z Łodzi nie grają już o nic, gdyż nie unikną już spadku do 1. ligi. Bardzo możliwe, że po prostu dzisiejszy mecz odpuszczą i nie wyjdą w podstawowym składzie. Podczas rundy jesiennej w Łodzi padł remis 1:1. Natomiast w 2009 roku Jaga na własnym boisku wygrała 4:0. Po dwie bramki zdobyli Frankowski i Zawistowski. Co prawda Jagiellonia zapewne też dziś zbytnio nie będzie zdeterminowana do walki, ale myślę, że są w stanie spokojnie wygrać 2:0. Taki właśnie wynik typuje.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jak dla mnie kurs 8.19 na Wisle grająca na wlasnym stadionie przeciwko druzynie która na wiosne nie zwyciezyla na wyjezdzie jest jak najbardziej do wziecia.
A dlaczego nie dodasz informacji, że z Wisłą grającą w zasadzie bez obrońców ?? Przecież tam nie ma chyba nikogo z obrony.
zresztą wiekszosc stadionu bedzie liczyla na wygrana Wisly
Kibice sami chcą, żeby Śląsk dziś wygrał.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W meczu Jagiellonii Hajto zapewne znowu ustawi zespół pod wesoły futbol. ŁKS to tego meczu przystępuje z piętnem spadkowicza, ale pamiętajmy, że piłkarze walczą o swoje indywidualne cele. Drużyna po spadku się rozpadnie, a piłkarze będą szukać nowych pracodawców. Ostatnia kolejka to idealny moment by nieco się pokazać. Moim zdaniem zobaczymy tu kilka goli i liczę na over bramkowy. Jaga na wyjazdach, a Jaga u siebie to ziemia i niebo, ale i w meczach u siebie mają słabsze fragmenty gry. Doświadczenie ŁKS-u może tu zaprocentować.
Być może po raz kolejny szansę pokazania się dostanie Karol Buzun chociaż w meczu ze Śląskiem było widać, że niespecjalnie wie co ma robić. Mimo wszystko ściany w dzisiejszym meczu mogą mu pomóc i może coś pokaże. Od pierwszych minut zagra Franek, ale młody napastnik powinien dostać ostatnie 10-15 minut. Liczę na namiastkę emocji i gram over. Kurs na over to value, choć i tak mamy wyraźne spadki u bukmacherów.
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź
Powyżej 2,5 gola 2,10 Expekt ✅ 2:1
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wypowiedź Wiślaka, który niejedno widział, w niejednym uczestniczył, wali często &quot;kawa na ławę&quot; o tym o czym inni szepczą, a nawet opisał swoją piłkarską historię ostatnio w książce.
Andrzej Iwan:
&quot;Na boisku nie będzie żadnej &quot;układanki&quot;. Wszyscy wiemy, jaki jest Bogusław Cupiał. Gdyby dowiedział się, że było &quot;coś na rzeczy&quot;, to rozgoniłby to towarzystwo &quot;na cztery wiatry&quot; [...]&quot;
Za:
http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/ekstraklasa/artykuly-ekstraklasa/art,1247,mecz-wisly-ze-slaskiem-bedzie-czysty.html
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Decyzją trenera Michała Probierza Dragan Paljić został przywrócony do pierwszej drużyny Wisły Kraków, a tym samym kara nałożona na niego po meczu z Górnikiem Zabrze przestaje obowiązywać.
Niewykluczone, że Paljić będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na dzisiejsze spotkanie ze Śląskiem Wrocław.
http://www.ligapolska.pl
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Korci mnie aby zaproponować zbiorowe szczekanie po meczu tych, którzy twierdzą, że mecz w Krakowie będzie &quot;ustawiony&quot; ????
Nie przegrany ale &quot;ustawiony&quot; a jestem ciekaw jak odróżnicie &quot;podłożenie się&quot; od zwykłego przegrania drużyny słabszej, rozbitej również psychicznie i nie grajacej o nic, która ostatnio przegrała 2:0 ...
Edit:
Wisła dziś wyjdzie w najlepszym dla siebie składzie. M.in. z Meliksonem. Z Genkovem w ataku. Z Ilievem, Kirmem, Małeckim w ofensywnej pomocy. Z Sobolewskim i Wilkiem w defensywnej pomocy.
M.in. Czekaj w obronie. Pareiko w bramce.
To jest właśnie &quot;gra dzieciakami&quot;, hę?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Z Sobolewskim i Wilkiem w defensywnej pomocy. M.in. Czekaj w obronie. Pareiko w bramce. To jest właśnie &quot;gra dzieciakami&quot;, hę?
Sobolewski, Nunez i Jirsak grają w obronie. To jest totalnie eksperymentalne ustawienie jeśli chodzi o obronę. Jedynie Czekaj jest nominalnym obrońcą.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ja złapałem Śląska po 2,8 na żywo i zaraz Elsner wstzrelił bramkę ????
PS : widziałem teraz realcje z szatni Śląska i wchodził do niej Patryk Małecki który szybko rozneglizowany udał się z Sebkiem Milą i Waldkiem Sobotą pod natrysk ????
Nie wiem co wydarzyło się dalej bo reporterzy Canal+ zostali wyproszeni ...
 
V 256

vernix

Użytkownik
No cóż. Jedyna kolejka bez niespodzianek w całym sezonie, ale było to do przewidzenia. Kolejny sezon bez polskiego zespołu w LM się zapowiada, choć kto wie jak to będzie z licencją dla Śląska i czy na ich miejsce nie wskoczy Ruch... Nie mniej LM nie dla nas, po raz kolejny...
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
No cóż. Jedyna kolejka bez niespodzianek w całym sezonie, ale było to do przewidzenia. Kolejny sezon bez polskiego zespołu w LM się zapowiada, choć kto wie jak to będzie z licencją dla Śląska i czy na ich miejsce nie wskoczy Ruch... Nie mniej LM nie dla nas, po raz kolejny...
Widziałeś w Polsce żeby ktoś nie dostał licencji ? Łks nie płaci zawodnikom a licencje otrzymuje
Widzew gra na jakimś pastwisku również otrzymuje kluby kilka miesięcy nie płacą zawodnikom i otrzymują więc tutaj nie będzie problemu z licencją dla ... mistrza Polski . LM nie będzie jeszcze przez nastepne 15 lat chyba że przyfarcimy na maxa w losowaniu
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Sobolewski, Nunez i Jirsak grają w obronie. To jest totalnie eksperymentalne ustawienie jeśli chodzi o obronę. Jedynie Czekaj jest nominalnym obrońcą.
Napisałem to co napisałem jeszcze przed wyjściem zawodników na boisko. Nazwisk nie pomyliłem, dzieci nie widziałem.
Faktycznie, eksperymentalne. To jednak nic nowego chyba w pokiereszowanej przez cały sezon obronie. Cały sezon obrona Wisły jest &quot;eksperymentalna&quot;. Jirsak nie pierwszy raz gra w obronie w Wiśle [pierwszy raz z Sobolem] ...
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
jak zobaczylem sklady wyjsciowe pomyslalem - bedzie ciezko i jak zobaczylem akcje Wisly - bylem przekonany ze bedzie ciezko albo zawodnicy tak dobrze graja - jeszcze te czeste klotnie Malego z Elsnerem - myslalem ustawki na pewno nie ma podobnie jak ambicji w pierwszej polowie Slaska...kurs w przerwie ok 2,6 pomyslalem kontrowac nie ma co trzeba tylko sie modlic i czekac na jakis staly fragment gry ew. czerwien dla Malego lub Czekaja - tu upatrywalem szans bo niestety z stresu Slask mial tu powiazane nogi no moze poza Mila reszta slabiutko i jak zawsze dzida do przodu a bylo 0-0...
jednakze jak tak na trzezwo analizuje i ogladalem dzis ten mecz to po bramce bylo pare ciekawych aspektow - usmiechy podczas gry zawodnikow Ilieva i Garguly takie tzw glupie...po nie udanych akcjach Wisly - w samym golu nie ma sie czego doszukiwac i w samej grze tez za bardzo nie ma sie do czego przyczepic...
choc sam uwzalem ze bedzie to ustawka to albo nie byla albo nasi zawodnicy sa lepszymi aktorami na boisku nizeli pilkarzami...bo to wyprawial na pokaz Maly jak to mu nie zalezy to troche dziwne ...
ale najwazniejszy jest win SLASKA I MISTRZ MISTRZ WKS...
PS no i superk klimat na trybunach - chyba podobnego meczu przyjazni nie bylo jeszcze w histori ekstraklasy...
Ponizej moje kupony z tego meczu. Ustawka nie ustawka wazne ze na plus...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=buzero;2848477][...] usmiechy podczas gry zawodnikow Ilieva i Garguly takie tzw glupie...po nie udanych akcjach Wisly [...]
Np. ja mam wrażenie oglądając materiały pomeczowe albo i meczowe, że Iliev i Garguła w ogóle mają swoje specyficzne uśmiechy do samych siebie (każdy do siebie, nie do tego drugiego) niezależnie od meczu w jakim grają ;)
[...] bo to wyprawial na pokaz Maly jak to mu nie zalezy to troche dziwne ...
[...]
W takich meczach się dorasta, bo trzeba dokonać wyboru. Poza tym nie mógł nie wiedzieć, że gdzieś tam skądś, patrzy Boguś a to już nie przelewki. Zwłaszcza, że Patryk dostał kredyt zaufania. Kolejny i może ostatni.
Poza tym, Probierz to trener typu &quot;poganiacz niewolników&quot;. Gra o swoją przyszłość i chce być pewnie najlepszy.
------
Edit:
... a kupony Ci się chyba nie załączyły ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom