>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eurochallange 2011/2012

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Cieniujacy Bonn, ktory ma problem w lidze aby byc w 8 i wogole zrobic bilans dodatki jest o klase lepszy od rewelacji sezonu w EuroChallange? No nie przesadzajmy. To puste slowa nie poparte ani jednym argumentem. Szolnoki graja niezle, zaskakuja wszystkivh obserwatorow basketu. U siebie to taki Bonn moga lyknac na luzie. Czy tak bedzie to nie wiem. Uwazam, ze Niemcy maja moze 1% wiecej szans przy takich kursach to wszystko jest dobrze oszacowane i mamy ruletke.

Dodam jeszcze ze Bonn u siebie wygrywa ale na wyjazdach maja zaledwie 1 winner i to w podejrzanym meczu z Turkami. Po za wlasna hala przegrali z Minskiem, Okapi, Pinarem i Chalon.

Wegrzy w domu:

85-70 z Pau
81-93 Kervanos
90-85 Artland
112-76 Okapi
90-81 Chalon

Jedna porazka z Kervanosem (22.11.2011). Takze sa u siebie mocni.
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Triumph Lyubertsy – Antwerp Giants Typ : +9.5 Antwerp Kurs : 1.65
Bardzo ciekawy mecz decydujący o awansie. Triumph po serii wpadek trochę się otrząsnął i nadal ma szanse awansować do dalszej fazy Eurochallange. Na ich drodze stoi właśnie drużyna Antwerp Giants. Że Belgowie są w stanie gładko poradzić sobie z Triumphem świadczy wynik z pierwszego spotkania obu drużyn (83-68 dla Giants). Dzisiaj kto wygra to spotkanie awansuje dalej i nie będzie musiał oglądać się na wynik spotkania Artland-Pinar. Handicap punktowy na Belgów wydaje się najlepszym rozwiązaniem.

Generali Okapi Aalstar – Elan Chalon Typ : 2 Kurs : 1.9
I tutaj promocja dnia u bukmacherów
Okapi nie jest drużyną która obecnie może na równym poziomie rywalizowac ze zdobywcą Pucharu Francji i obecnym wice liderem francuskiej Pro A. Różnica klas zawodników i zorganizowania drużyn jest ogromna. Licze na popis rzutó z dystansu Evtimova i Delaneya. Ponadto tylko zwycięstwo w tym meczu da pewny awans z 1szego miejsca gościom. W Chalon francuzi nie mieli problemu rozprawiając się z Okapi 87-72 dzisiaj będzie podobnie. Zdecydowanie najlepszy typ na dzisiejszy dzień !!
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
W Chalon francuzi nie mieli problemu rozprawiając się z Okapi 87-72 dzisiaj będzie podobnie. Zdecydowanie najlepszy typ na dzisiejszy dzień !!
Do przerwy francuzi przegrywali 28-48 a mecz zaczeli od szybkiego 0-10 po 2 minutach gry. Chalon otrzasnal sie po slabych 15 minutach meczu, gdzie przegrywal juz roznica 26 pts. Trudno sobie wyobrazic wieksze problemy. Francuzi lepsi wg mnie i to ich stawialbym na minimalnie faworyzowanej pozycji, mimo wyjazdowego meczu. Wg mnie bedzie to close game, albo dominacja gospodarzy... Najpewniej jakis dodatni Hc tylko, ze kilkupunktowy na gosci po nizszym kursie.

P.S. Nie wprowadzaj ludzi w blad, bo sam wynik nie oddaje przebiegu spotkania.

Wrzuce cos moze po treningu... kiedy przysiade na spokojnie i popre argumentami.

powodzenia
 
Z 0

zuruckgekomenn

Użytkownik
Co myślicie Panowie o meczu Novgorod - Pardubice ? Warto grać na Novgorod po kursie 1.45 ? Myślę, że mimo przegranych wszystkich meczy do tej pory gospodarze wygrają u siebie na pożegnanie przynajmniej ten ostatni mecz. A wy co sądzicie ? Proszę o opinie!
Pozdrawiam czytelników tematu : )
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
P.S. Nie wprowadzaj ludzi w blad, bo sam wynik nie oddaje przebiegu spotkania.
Gra się przez cały mecz, Chalon doszedł ich w 3 kwarcie a wynik ostatniej (31-13) mówi sama za siebie. Nikogo nie wprowadziłem w błąd, można by polemizowac jakby przed ostatnia kwartą Chalon miał -10 czy tam -15, no ale zawsze lepiej wrzucić swoje 3 grosze &quot;bo ja znam się lepiej&quot; pozdrawiam ....
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Gra się przez cały mecz, Chalon doszedł ich w 3 kwarcie a wynik ostatniej (31-13) mówi sama za siebie. Nikogo nie wprowadziłem w błąd, można by polemizowac jakby przed ostatnia kwartą Chalon miał -10 czy tam -15, no ale zawsze lepiej wrzucić swoje 3 grosze &quot;bo ja znam się lepiej&quot; pozdrawiam ....
Jak się ma -20 do HT,to nie można wygrać meczu izi:roll: a Ty piszesz,że nie mieli problemu z wygranie w domu.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Gra się przez cały mecz, Chalon doszedł ich w 3 kwarcie a wynik ostatniej (31-13) mówi sama za siebie. Nikogo nie wprowadziłem w błąd, można by polemizowac jakby przed ostatnia kwartą Chalon miał -10 czy tam -15, no ale zawsze lepiej wrzucić swoje 3 grosze &quot;bo ja znam się lepiej&quot; pozdrawiam ....
Kompromitujesz sie tylko.... Gra sie przez caly mecz, ale czy mecz jest łatwy kiedy sie przegrywa 26 punktami? Na live kursy byly pewnie ponad 15 na Chalon,a handi na Chalon mysle, ze siegalo nawet 12.5-14.5 punktu, a Ty piszesz o łatwym meczu?

Polecam zajrzec do slownika polskiego i zobaczyc co to znaczy &quot;ŁATWY&quot;...

Jesli nie masz nczego wartosciowego do podzielenia sie z innymi uzytkownikami, nie pisz na tym forum, gdzie kilka osob pisze ciekawe analizy poparte argumentami, a nawet jesli sie pomyla, potrafia sie do tego przyznac. Twoj post nie wniosl nic do dzisijszego spotkania i typujesz tylko na podstawie przeczucia.

P.S.
Ktos kto wprowadza ludzi ewidentnie w blad dostaje zolta czy czerwona kartke i jakie sa tego konsekwencje? Pytanie do moderatorow...?
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Po pierwsze nigdzie nie użyłem przymiotnika łatwy więc zamiast kazać mi zaglądać do słownika zainwestuj w jakieś okulary, po drugie napisałem o sile rażenia z dystansu zawodników z Chalon, która w ostatnich spotkaniach jest na pewno powyżej przeciętnej, zaargumentowałem ich wysoką formę zwycięstwem w Pucharze gdzie przeciwnicy byli znacznie bardziej wymagający, do tego wciąż walczą o awans, a tak swoją drogą czekam na Twoją &quot;analizę popartą argumentami&quot; bo póki co rozmywasz tylko temat a ja nie lubie się kłócić z kimś przez monitor ponadto kimś kto pisze nazwę własnego miasta z małej litery ... Za godzine mecz, Chalon dzisiaj win, a Ty może sobie ten mecz obejrzyj uda Ci się zobaczyć gre Francuzów na żywo a nie przez pryzmat zakładów live ...
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Po pierwsze nigdzie nie użyłem przymiotnika łatwy więc zamiast kazać mi zaglądać do słownika zainwestuj w jakieś okulary, po drugie napisałem o sile rażenia z dystansu zawodników z Chalon, która w ostatnich spotkaniach jest na pewno powyżej przeciętnej, zaargumentowałem ich wysoką formę zwycięstwem w Pucharze gdzie przeciwnicy byli znacznie bardziej wymagający, do tego wciąż walczą o awans, a tak swoją drogą czekam na Twoją &quot;analizę popartą argumentami&quot; bo póki co rozmywasz tylko temat a ja nie lubie się kłócić z kimś przez monitor ponadto kimś kto pisze nazwę własnego miasta z małej litery ... Za godzine mecz, Chalon dzisiaj win, a Ty może sobie ten mecz obejrzyj uda Ci się zobaczyć gre Francuzów na żywo a nie przez pryzmat zakładów live ...
Napisales, ze &quot;nie mieli problemu rozprawiajac sie z Okapi 87-72&quot;

Mieli problem i to nie jeden... To co napisales, to bylo zdecydowanie za malo na analize.

Dla mnie Chalon tez jest nieznacznym faworytem w tym meczu i nie neguje typu, lecz sposob w jaki &quot;argumentujesz&quot; ten typ jest niewystarczajacy...

Ja pisze, wtedy kiedy mam cos ciekawego do przekazania... Inaczej nie pisze w ogole...

Ja sie z Toba nie kloce, lecz ukazuje Twoj blad, ktory wprowadziles na forum, a Ty mimo iz druzyna przegrywala mecz roznica 26 pts, piszesz iz nie miala problemu z przeciwnikami... Pewnie gdy beda przegrywac roznica ponad 50 pts problemy sie zaczna, ale nawet wtedy mecz bedzie bezproblemowy...


Meczu pomiedzy Chalonem a Okapi nie ogladalem, gdyz nie mialem w tym zadnego udzialu. Ogladalem natomiast mecz Chalon-Paris w CF pucharu i w 1 QT Chalon radzil sobie dosc slabo, szczegolnie w obronie. Mecz byl otwarty a wynik mogl pojsc w obydwie strony... sporo przestojow w grze i duzo runow po 7-9 punktow i jednych i drugich. Mecz wygral Chalon, ale nie bez problemu.


To, ze napisalem nazwe miasta z malej litery jest &quot;najlepszym argumentem&quot;....

Jesli chcesz sie udzielac to rob to sensownie a wszyscy skorzystaja.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
&lt;olaboga&gt;...Co Oldenburg zrobił :| Szukałem jakiegoś streamu do tego spotkania, ale niestety nigdzie nie znalazłem. Holendrzy grający o nic łupią w 4 kwarcie 24-15 niemiecki Oldenburg, któremu wystarczyło po prostu wygrać mecz, a żeby awansować dalej...Niebywałe. Miał ktoś okazję obejrzeć 4tą kwartę bądź w ogóle cały mecz ??
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Artland Dragons - Besiktas Milangaz
We wtorek rozpocznie się następna runda eurochallenge a dokładniej ćwierćfinały tych rozgrywek.
W 1 z 4 meczy wtorkowych spotkań staną na przeciwko siebie koszykarze z niemieckiego miasteczka Quakenbruck kontra koszykarze z gorącej stolicy Turcji.
Oba zespoły dosyć pewnie awansowały do obecnej rundy. Artland zajął pierwsze miejsce w grupie L dzięki czemu ma przewagę własnego parkietu zaś Besiktas 2 miejsce w K uznając wyższość ekipy z Hiszpanii Fuenlabrada z którą dwukrotnie przegrał niewielką ilością punktów.
Pisać można dużo o obu zespołach jednak jak zobaczyłem kursy to według mnie warto zagrać na drużynę z Turcji
- awans na 1 miejsce w turedzkiej TBL- w czołówce tabeli ścisk niesamowity i te miejsce narazie z tego względu że Besiktas ma 1 mecz więcej rozegrany.
- last 10meczy w lidze bilans 9-1
- świeżo upieczeni zdobywcy pucharu Turcji w finale pokonali Banvit zaś w półfinale Galatasaray (luty)
- W eurochallenge patrząc na statystyki trochę słabiej często potrafili odrobić dużo stratę punktową jak zmarnotrawić jednak według mnie podchodzili lekceważąco do nie których spotkań w jutrzejszym już na to nie mogą pozwolić gdyż nie posiadają przewagi własnego parkietu
- obie drużyny dzięki amerykanom preferują ofensywną grę jednak na papierze Besiktas ma lepszych graczy, Carlos Arroyo,Mensah Bonsu, czy Adam Morisson, Hawkins napewno fanom Nba jak i europejskiej koszykówki są znani. Napewno stratą dla Besiktasu będzie brak Kempa który jest niezwykle ważnym elementem w rotacji składu
- duże ciśnienie na zwycięstwo gospodarzy może w &quot;momentach stykowych&quot; ułatwić wygranie meczu. Altrand miasteczko Quakenbruck żyje tym meczem gdyż zespól pierwszy raz w historii tak daleko zaszedł
Oczywiście Artland Dragons to nie jest żaden słabeusz , skład oparty głównie na amerykanach dobrze radzi w lidze zajmując 4 miejsce jednak wyżej cenie drużynę z Turcji i jeżeli podejdą do tego meczu jak do meczów w TBL to o korzystne roztrzygnięcie będe spokojny
Besiktas @ 2,0 ✅
 
psm 921

psm

Użytkownik
VS

Cz 2012-03-15 16:30
Euro Challenge
Triumf - Fuenlabrada
typ 1(-6)⛔⛔⛔
kurs 1,85
stawka 80j
expekt

Postawilem w pierwszym spotkaniu na Rosjan +5,5 po 1,85 ze wzgledu na to jak graja w lidze i sie nie zawiodlem.pokonali na wyjezdzie Hiszpanow ktorzy top16 zakonczyli na 1 miejscu w swojej grupie zostawiajac za plecami chocby Besiktas. Triumf mial troche klopotow z awansem,zakonczyl top16 na drugiej pozycji z wynkiem 3-3,ale dzis,tak jak i przedwczoraj opieram typ na wynikach ligowych,a tu diametralna roznica.Triumf od 9.12 przegral tylko raz,ale z kim?...Z CSKA i to uwaga!po dogrywce.Po za tym wygral 7 spotkan,u siebie wygrane roznica 6,23,32,10,10. Hiszpanom idzie w ACB jak przyslowiowej k.... w deszcz;).14 pozycja,bez szans na p-o.Z 6 ostatnich gier jedna wygrana z jeszcze slabsza Murcia.Na wyjazdach porazki z Barca(27 roznicy) Bilbao 11,Manresa 21. Mam nadzieje ze se nie obudza a Ruscy nie zasna.....
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
VS

Cz 2012-03-15 16:30
Euro Challenge
Triumf - Fuenlabrada
typ 1(-6)
kurs 1,85
stawka 80j
expekt


Postawilem w pierwszym spotkaniu na Rosjan +5,5 po 1,85 ze wzgledu na to jak graja w lidze i sie nie zawiodlem.pokonali na wyjezdzie Hiszpanow ktorzy top16 zakonczyli na 1 miejscu w swojej grupie zostawiajac za plecami chocby Besiktas. Triumf mial troche klopotow z awansem,zakonczyl top16 na drugiej pozycji z wynkiem 3-3,ale dzis,tak jak i przedwczoraj opieram typ na wynikach ligowych,a tu diametralna roznica.Triumf od 9.12 przegral tylko raz,ale z kim?...Z CSKA i to uwaga!po dogrywce.Po za tym wygral 7 spotkan,u siebie wygrane roznica 6,23,32,10,10. Hiszpanom idzie w ACB jak przyslowiowej k.... w deszcz;).14 pozycja,bez szans na p-o.Z 6 ostatnich gier jedna wygrana z jeszcze slabsza Murcia.Na wyjazdach porazki z Barca(27 roznicy) Bilbao 11,Manresa 21. Mam nadzieje ze se nie obudza a Ruscy nie zasna.....
Goście wygrali i trzeci mecz odbędzie się w Hiszpanii.No więc tak,Feunlabrada wcale taka cienka nie jest,ogarnęli pierwsze miejsce w grupie,wyprzedzając m.i.n Besiktas co o czym świadczy.Owszem,14-te miejsce w ACB chwały nie przynosi,ale szanse na play-offy wciąż mają,do 8-mego Alicante tracą 3 zwycięstwa,ale mają jeden mecz zaległy ze słabym Estudiantes.Ostatnie 6 gier to owszem jedna wygrana ze słabą Murcią,ale te 5 porażek to porażki z Realem,Barceloną,Joventutem,Bilbao oraz Manresą (przegrali z nią na wyjeździe a Manresa u siebie 9-2 ma ) więc nie jaraj się tym,że grają słabo ostatnio.Można mówić,że mądry jestem po spotkaniu,ale to ma być przestroga przed trzecim meczem w Hiszpanii,pisanie,że Feunlabrada bez szans na play-offy to bzdura,ostatnie porażki też z zespołami po prostu lepszymi.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Można mówić,że mądry jestem po spotkaniu,ale to ma być przestroga przed trzecim meczem w Hiszpanii
No wlasnie tak to wyglada...Przestroga przed czym? Bo o trzecim meczu nikt slowem jeszcze nie wspomnial.
No więc tak,Feunlabrada wcale taka cienka nie jest,ogarnęli pierwsze miejsce w grupie,wyprzedzając m.i.n Besiktas co o czym świadczy
Nie wiem...Cytujesz mnie,czy o co Ci chodzi? Przeciez napisalem to wyzej,dalej piszac ze typ opieram na lidze,jesli ktos przeczytal analize i do niego nie trafia,poprostu z niej nie korzysta,a nie wyskakuje po wszystkim jak filip z konopii...
Ostatnie 6 gier to owszem jedna wygrana ze słabą Murcią,ale te 5 porażek to porażki z Realem,Barceloną,Joventutem,Bilbao oraz Manresą (przegrali z nią na wyjeździe a Manresa u siebie 9-2 ma ) więc nie jaraj się tym,że grają słabo ostatnio
Zaczne od tego ze mam 1000 innych przyjemnosci do &quot;jarania sie&quot; tym ze Alcie nie idzie wiec oszczedz sobie! A teraz cytujac Ciebie; &quot;No wiec tak&quot;-Po pierwsze zwracam honor,szanse na p-o sa,tylko jakie?Szkoda ze na to kursow gdzies nie wystawia... powiadzasz ze brakuje 3 zwyciestw,ok,ale do tych p-o trzeba awansowac kosztem innego zespolu,tak wiec na poczatek,Alicante,do ktorego w razie wygranej tego zaleglego meczu beda mieli 2pkt,a Alicante tez w kiepskiej formie,bo takze przegralo ostatnio pare meczy w tym z Bilbao,Zaragoza,Realem i Barca... po za nimi zostaje Zaragoza,Unicaja i chocby Pamesa.Sadzisz ze ktoras z tych druzyn odpusci i da sie latwo doscignac? A nawet jesli tak to wyzej w kolejce do p-o procz Alty sa grajace w Eurolidze Bilbao,wspomniana juz Manresa i Juventut,czy tez Sevilla.
Podumowujac:moj typ bledny,lipa,nie udalo sie,zasugerowalem sie pierwszym meczem i liga,choc przed 4 kwarta bylo chyba czteroma dla Triumfa,a w 4 kwarcie zaczelo sie od 2-19 i przepadlo. Ale Ty zanim sie wyrwiesz do krytyki to sie nastepnym razem zastanow,bo tez rzuce okiem na twoje analizy.Pozdrawiam.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Chodzi mi głównie o docenienie umiejętności zawodników Feunlabrady.Pisałeś,że Truimph w formie i owszem,ale Hiszpanie to groźne zespół skoro chociażby wyprzedzili Besi w grupie.Te ostatnie porażki z bardzo trudnymi rywali więc jakoś to ich usprawiedliwia,dla mnie Rosjanie przegrają w Hiszpanii skoro nie podałali już u siebie.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
No i mamy turniej finałowy w Debreczynie,na początku półfinały:

Szolnok-Besiktas

Te 1,3-1,35 na Besi trochę mało,niewątpliwie Besiktas jest drużyną lepszą ale ekipa z Węgier nie raz już w tym sezonie udowadniała,że teoretycznie lepsza drużyna okazywała się od nich słabsza.Szolnok mocna zwłaszcza w domu a,że gramy na Węgrzech to można rzec,że grają w domu,choć hala oczywiście nie ta ale 130 km od własnego podwórka to dużo nie jest.Dla mnie faworytem goście,pewnie wygrają ale widzę tutaj close game i jakiś hc bym sobie darował,jedynie czyste zwycięstwo jak coś ;)

lekko Besiktas 1,35 Fortuna ✅

Chalon-Triumph

Tutaj skłaniałbym się bardziej w stronę ekipy Triumphu.Bukmacherzy oceniąją szanse 50/50 ja widzę tutaj jakieś 60/40 na korzyść ekipy z Rosji.Chalon to wicelider francuskiej LNB ale jakoś mnie nie przekonuje.Ostatnio potrafił nawet przegrać z dużo gorszym Nanterre w domu więc forma się chwieje.We wtorek Francuzi jeszcze grali zacięty mecz w pucharze Francji z Choletem w domu,który pewnie kosztował ich sporo sił (wygrali 3 punktami).Triumph z kolei odpuścił ostatni ligowy mecz wysoko przegrywając ze Spartakiem Primorje.Ja jestem jednak pełen podziwu dla gości z Rosji.W ostatnich czterech-pięciu miesiącach zrobili ogromny progres,stali się trzecią siłą Rosjii tuż za takimi potęgami jak CSKA i Khimki,Chalon to dobra ekipa ale Rosjanie robią na mnie dużo większe wrażenie i w przeciągu ostatniego czasu wydają się być zespołem lepszym i według mnie warto na nich zagrać.

Triumph wygra (zwycięstwo) 1,82 Fortuna ⛔
Triump-3,5 2,10 Fortuna ⛔
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
No i koniec Eurochallenge zasłużenie w mojej opinii wygrała drużyna Besiktasu.Ekipa z Turcji była faworytem tych finałów na Węgrzech i nie zawiodła,warto dodać,że Besi we wczesniej fazie również pokonało Chalon i to dwukrotnie w domu i na wyjeździe,także zwycięstwo według mnie absolutnie zasłużone.Zawiodłem się nieco na Triumphie,liczyłem na dużo więcej ze strony Rosjan w pojedynku z Francuzami.Szolnoki z Besiktasem pokazało się z dobrej strony ale Rosjanie nie dali im żadnych szans.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom