>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2011/2012 [1/2 finału]

Status
Zamknięty.
M 135

mhm

Użytkownik
granie na wisle po tym kursie jest jak stapanie po ogniu. Mimo ze jestem kibicem rywala Ruchu to jak czytam wypowiedzi typu &quot;wisla musi bo to wisla&quot; to panie, pusty smiech mnie ogarnia. Wisla w tym sezonie to dno. Kolorowy zaciag nie walczy tak jak powinien. Kursy na Wisle nie warte gry, predzej bym zainwestowal kase w typ &quot;Piech strzeli&quot; niz w Wisle. Odkryja sie, a Ruch zagra z kontry co bardzo lubi, Jankowski z Piechem beda pedzili na bramke a strzelac umieja. Wlasciwie te wypowiedzi natchnely mnie na szukanie kursy na bramke Piecha;)
 
C 0

cheese

Użytkownik
Wisła Kraków - Ruch Chorzów X2 1.60
STS
Dogłębne analizy zostały już przeprowadzone powyżej, więc myślę że nie ma sensu pisać czy też powielać ich w kolejnym poście . Oprócz tego że jestem kibicem Wisły to dzisiaj nie będę optymistą . Podobnie jak Konrado87 zagrałem X2 - Wisła dzisiaj z pewnością będzie gryźć trawę żeby wygrać to spotkanie - niestety forma Ruchu mimo porażki z legią jest bardzo wysoka i nie sądzę by &quot; odpuszczali &quot; rewanż z Wisłą . Myślałem intensywnie czy nie zagrać czysto na remis, ale na wszelki wypadek dałem opcję zwycięstwa Ruchu.
Zauważyłem jedną prawidłowość : gdy dzisiaj byłem w STSie i po kilku rozmowach z innymi typerami doszedłem do wniosku że ten mecz może zostać najprościej w świecie ustawiony - TAK dokładnie tak i wcale bym się nie zdziwił gdyby nagle Wisła wygrała spotkanie z silnym ruchem np 1-0. Wisła traci w tym momencie szansę na silny zastrzyk finansowy ( Liga Europejska ). Dodam przy tym taką ciekawostkę ,że po 20 minutach od postawienia zakładu ten mecz został zablokowany ( mimo iż będzie dopiero o 20:30 ). Może wyda się to śmieszne - ale jak wiadomo w Polsce i PZPNie nie takie rzeczy się działy . Pozdrawiam
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Jeśli cokolwiek miałoby być ustawiane to po co ustawiać na niekorzystny wynik dla Wisły? :] To już prędzej (jeśli jesteśmy w sferze ustawiania czy dogadywania się) Probierz się dogada ze swoim kumplem Fornalikiem, na zasadzie - dajcie nam puchary poprzez PP, Wy i tak się dostaniecie do LE z podium ekstraklasy ???? Ale jak będzie - zobaczymy ???? Przecież nawet jak Wisła awansuje to nie dowiemy się na jakich zasadach to się odbyło ???? Pozdrawiam :]
 
M 135

mhm

Użytkownik
Probierz się dogada ze swoim kumplem Fornalikiem, na zasadzie - dajcie nam puchary poprzez PP, Wy i tak się dostaniecie do LE z podium ekstraklasy
aha i potem Probierz kupi flaszke Fornalikowi i powie: &quot;Dzieki Waldek&quot;
Ludzie! Czy to jest forum gimnazjum nr 3 w Ciechocinku?
Jak juz ma byc jakas teoria spiskowa to musi miec rece i nogi. Ja jestem zwolennikiem takich teorii ale to co ty proponujesz to jest po prostu glupie. Zeby sie dogadac to musi byc cos za cos a nie cos za nic! Dlaczego niby pzpnowi ma zalezec zeby wisla grala w pucharach? Wisla nawet nie bedzie w stanie wymusic karnego to jak oni maja cokolwiek miec ustawione? Prosze cie.
 
C 0

cheese

Użytkownik
Zaznaczyłem tylko swoje obserwacje i dziwny zbieg okoliczności ???? Nie twierdzę że tak będzie bo sam postawiłem na Ruch.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
nie wiem czy tylko ja zuwazylem podczas karnych łamanie zasad przez Ruch - przeciez bramkarz ma zakaz wybiegania z lini bramkowej do czasu strzalu...a bramkarz Ruchu wychodzil nawet 3 m od lini i skracal kont....bardzo dobrze bylo to widac na powtorkach zza bramki...natomiast Siergiej stał prawie do konca na lini ew jakis krok do przodu ale nie takie wybieganie 3-4 kroki do przodu od razu jak zawodnik strzelajacy rozpoczyna bieg....masakra jakas - dziwie sie ze nikt nie protestował ???WTF -ale to wina sedziego ze dopuscil do czegos takiego...
Nie wazne i tak w przekroju calego sezonu taki bałagan jaki mamy nie zaslugujemy na Puchary i dobrze może;
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
nie wiem czy tylko ja zuwazylem podczas karnych łamanie zasad przez Ruch - przeciez bramkarz ma zakaz wybiegania z lini bramkowej do czasu strzalu...a bramkarz Ruchu wychodzil nawet 3 m od lini i skracal kont....bardzo dobrze bylo to widac na powtorkach zza bramki...natomiast Siergiej stał prawie do konca na lini ew jakis krok do przodu ale nie takie wybieganie 3-4 kroki do przodu od razu jak zawodnik strzelajacy rozpoczyna bieg....masakra jakas - dziwie sie ze nikt nie protestował ???WTF -ale to wina sedziego ze dopuscil do czegos takiego...

Nie wazne i tak w przekroju calego sezonu taki bałagan jaki mamy nie zaslugujemy na Puchary i dobrze może;
Tak było rzeczywiście, ale i tak Wisła powinna się cieszyć, że sędzia wypatrzył to w ostatnim karnym, gdyby przeszła Ruch zostałby niezmiernie oszukany. Po wczorajszym meczu to Wisła zasługiwała na awans, ale jednak się to nie udało, tak jak napisałeś może to i dobrze. Jednak wracając jeszcze do tematu, bramkarz Ruchu wychodził cały czas przed linię, jednak sędzia nie gwizdał tego i dopiero zdecydował się na odgwizdanie przy ostatnim karnym. Gdyby Wisła awansowała, wówczas na pewno zrobiłaby się wielka afera. Cóż, może teraz Bednarz i spółka zdecydują się na &quot;spolszczenie&quot; drużyny (tak jak przynajmniej zapowiadają).
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
&quot;spolszczenie&quot; kim i za ile? Raczej będzie to ciężki proces, chyba że pościągają tanich zawodników z 1 ligi, oczywiście tych którzy się jako tako wyróżniają, bo wątpię by wyłożyli kasę chociażby na takich zawodników jak Jankowski, Sobolewski. To takie pierwsze z brzegu przykłady, bo o zawodnikach Legii, Lecha, czy Śląska i Polonii raczej mogą pomarzyć.
Odnośnie wczorajszego meczu, wg mnie Wisła została skrzywdzona i to bardzo. Bramka Nuneza prawidłowa, gdzie tam był faul? Nie róbmy też sobie jaj, że sędzia gwiżdże każdą sytuację. Tak samo jak przy karnym dla Ruchu. Co to w ogóle był za faul? Sędzia ogólnie był beznadziejny i pokazał to w serii rzutów karnych, gdzie nagle przypomniało mu się przy ostatnim karnym, że bramkarz Ruchu wychodzi &quot;lekko&quot; do przodu. Słaby mecz sędziego, za to dobre spotkanie piłkarzy.
Finał raczej wygra Legia, która na ten moment jak chce grać w piłkę to robi to najlepiej w Polsce.
 
tyson009 30

tyson009

Użytkownik
nie wiem czy tylko ja zuwazylem podczas karnych łamanie zasad przez Ruch - przeciez bramkarz ma zakaz wybiegania z lini bramkowej do czasu strzalu...a bramkarz Ruchu wychodzil nawet 3 m od lini i skracal kont....bardzo dobrze bylo to widac na powtorkach zza bramki...natomiast Siergiej stał prawie do konca na lini ew jakis krok do przodu ale nie takie wybieganie 3-4 kroki do przodu od razu jak zawodnik strzelajacy rozpoczyna bieg....masakra jakas - dziwie sie ze nikt nie protestował ???WTF -ale to wina sedziego ze dopuscil do czegos takiego...
Nie wazne i tak w przekroju calego sezonu taki bałagan jaki mamy nie zaslugujemy na Puchary i dobrze może;
oczywiście powinni zawiesić bramkarza Ruchu, ich kibicom nałożyć zakazy, a autorowi postu kupić słownik ortograficzny. ;) Wiadomka, że inaczej patrzy się na wszystko kibicując konkretnej drużynie ale nie popadajmy w skrajności.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Bramkarz podczas karnego Bitona i kiku kolejnych

Sędzia co on tam robi? (ten sam karny Bitona)


Ogólnie bardzo dobre spotkanie, w meczu było wszystko co można sobie wymarzyć, szkoda tylko że pajace w żółtych koszulkach z rudym na czele musieli się również pokazać.
Karny dla Ruchu z dupy, choć wcześniej im się należał.Nieuznana bramka Nuneza, gwizdanie piczek, chłop odbija się od pleców Genkova w polu karnym i jeszcze żółtą dostaje, parodia ale to może i dobrze że nie ma pucharów pryzmatem budowy nowej drużyny bo znowu by padli z jakimiś leszczami.
Wiadomka, że inaczej patrzy się na wszystko kibicując konkretnej drużynie ale nie popadajmy w skrajności.
dokładnie, wiec zajmij się sobą i pasiastymi koleżankami.jak widać na zdjęciach właśnie tak było.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W meczu Legii z Arką po pierwszej połowie mamy wynik 1:0. Bramkę zdobył Nacho Novo, który w końcu pokazuje, że w piłkę grać jeszcze potrafi. Osobiście nie byłem przekonany do tego zawodnika, wystąpił już w kilku meczach ligowych jednak niczym nie zachwycił. Dzisiaj prezentuje się bardzo dobrze, strzelona bramka, kilka udanych akcji i coraz mniej strat. Szkoda jedynie, że nie ujrzymy go w meczu finałowym, bo otrzymał kolejny żółty kartonik. Co do samego meczu to w pierwszej połowie dominują gospodarze; przez pierwszych 30 minut Arka nie mogła się otrząsnąć, tworząc jedynie kilka sytuacji, z których nic nie wynikło. Później jakby powoli zdecydowali się ruszyć do ataku, jednak w taki sposób, aby nie stracić bramki. Jedyną groźną sytuacją był strzał Nwaogu, który ostatecznie minął słupek bramki Kuciaka. Za 15 min druga połowa, więc przekonamy się, czy Arka ruszy do zdecydowanego ataku, czy też straci kolejną bramkę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Ogólnie bardzo dobre spotkanie, w meczu było wszystko co można sobie wymarzyć, szkoda tylko że pajace w żółtych koszulkach z rudym na czele musieli się również pokazać.
Karny dla Ruchu z dupy, choć wcześniej im się należał.Nieuznana bramka Nuneza, gwizdanie piczek, chłop odbija się od pleców Genkova w polu karnym i jeszcze żółtą dostaje, parodia ale to może i dobrze że nie ma pucharów pryzmatem budowy nowej drużyny bo znowu by padli z jakimiś leszczami.
[...]
Dokładnie tak. Dodać można jeszcze karny dla Wisły (ręka Ruchu w polu karnym), który nie został odgwizdany.
Mówi się o karnych po dogrywce a tych karnych spokojnie mogłoby nie być, (Ba! nie powinno być moim zdaniem) gdyby nie popisy gwiazdorów polskiej &quot;palestry&quot; sędziowskiej.

Nie tak jeszcze dawno jeździło się po Wiśle w mediach, że sędziowie używają gwizdka &quot;pod Wisłę&quot;.
Teraz cicho sza! W drugą stronę takie gadanie nie obowiązuje.
Michał Probierz jest nieco wk .. ny. I wcale mu się ni dziwię:
Za:
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/551405,probierz-grzmi-sedziowie-krzywdza-wisle,id,t.html

Wisła w tym momencie zasługuje na bardzo niewiele w polskiej lidze po tym co pokazała w trwającym sezonie ale to co się odbyło w Pucharze Polski odbieram jako rabunek.
Edit:
Mimo wszystko jeszcze wierzę (Liga). Nadzieja umiera ostatnia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom