>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA da zarobić?

W 272

wesolutki

Użytkownik
Witam, tak od jakiegoś czasu przeglądam wyniki NBA i grywam trochę na live i kilka spostrzeżeń pozwoliło mi wysnuć wniosek, że być może znalazłem dobry system gry. Otóż w większości w NBA wygrywają faworyci i to sporą przewagą punktową. z moich obserwacji wynika, że większość handicapów jest pokrywana. Wpadłem więc na pomysł aby przetestować grę na faworytów z ujemnym handi. Gramy wszystkie możliwe spotkania, płaską stawką i zobaczymy co z tego będzie. Jeżeli ktoś już testował lub ma jakieś spostrzeżenia/podpowiedzi to zapraszam do pisania w temacie. Kurs to zawsze 1.90.
 
W 272

wesolutki

Użytkownik

DEN Nuggets +4.5
Tak więc jedziemy same plusy. Teoretycznie powinno pójść lepiej a jak to będzie w praktyce to zobaczymy ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
Przy takich kursach prawdopodobieństwo wynosi 50%, a marża 5%, system spisany na straty.
Dokładnie stąd ten post, no ale trzeba sprawdzić. ;)

Pewne szanse z takim graniem dają giełdy zakładów, gdzie kursy na u/o są od siebie różne i jeden z nich często przekracza 2,00... &quot;Ale&quot;... za tymi kursami poszły też pewne analizy. (Nie testowałem). Czy &quot;lay the trend&quot; jest gwarantem sukcesu? Nie wiem nie chce mi się sprawdzać.
 
Do góry Bottom