>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

25 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 4.04-9.04.2012

Status
Zamknięty.
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Łódzki KS - Widzew Lodz Poniżej: 1.5 gola
kurs: 2,6


Trzy spotkania ŁKS-u na siedem w tym roku zakończyło sie własnie takim rezultatem. Do tego w pięciu meczach padło poniżej 3 bramek. Piłkarze ŁKS-u nie są za bardzo skutecznym zespołem, mimo że posiadają w ataku zawodników z dużymi umiejętnościami (jak na polska ligę) oraz doświadczeniem. Zmorą gospodarzy jest za to tracenie bramek po głupich błędach obrońców. Widzew natomiast w tym roku musi jakoś sklejać linię defensywy, która jest trapiona przez kontuzje. Do składu powrócił Bieniuk, ale nie osiągnął jeszcze formy sprzed urazu. W poprzedniej rundzie goście słynęli ze szczelnej obrony. W tym roku już jest gorzej. Poniżej 1,5 gola pada w meczach z dołu tabeli (tak jak ŁKS) lub typowymi średniakami. Powyżej 2,5 bramek pada w spotkaniach Widzewiaków z drużynami z gory tabeli. Wyjątkiem jest Jagiellonia, która strzeliła Łodzianom 4 bramki, ale grając 11 na 10. Wprawdzie to są derby, aczykolwiek myślę, że kibice w Łodzi nie obejrzą zbyt dużej liczby goli.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
&quot;Do poniedziałkowego spotkania z Koroną Lech przystąpi osłabiony brakiem tylko Manuela Arboledy i Sergeia Krivetsa. Kolumbijczyk w meczu z Cracovią doznał urazu mięśnia czworogłowego i na razie pracuje z rehabilitantami. Z kolei Białorusin z powodu kontuzji barku nie zagra do końca sezonu. Do składu Kolejorza powrócą natomiast Semir Stilić i Grzegorz Wojtkowiak, którzy po raz ostatni zagrali w rewanżowym meczu Pucharu Polski z Wisłą Kraków. Leszek Ojrzyński przed meczem z Lechem jest w jeszcze lepszej sytuacji. Szkoleniowiec Korony w spotkaniu z Kolejorzem nie będzie mógł skorzystać jedynie z Jacka Kiełba. Skrzydłowy wypożyczony z Lecha nie może bowiem grać w meczach przeciwko poznaniakom.&quot;
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Korona - Lech
Jako spympatyk kolejorza,obstawiający jednak na chłodno to jak gra Lech na dziś moją propozycją jest właśnie remis,bo ktoś pytał gdzie remis i czy bedzie w tej kolejce nie chce się zagłębiać w inne spotkania,ale Lech dziś z Koroną na pewno nie wygra sorry dla Kibiców z Poznania:-|Sam jestem z moją drużyną sercem ale 3 wygrane spotkania z rzędu po wielkim kryzysie to i tak jest dużo,a remis w meczu wyjazdowym z Koroną myślę że i tak będzie sporym sukcesem dla podopiecznych Rumaka.A druga sprawa typując wyniki nigdy nie kieruje się sentymentami.
Typ:X✅
kurs:3,00
Bukmacher:BetClic
Mówiłem będzie remis na fuksie...ale wszedł:razz:
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin
Bardzo ważny mecz w kontekście utrzymania się w lidze czeka nas dziś w Gdańsku, gdzie Lechia podejmie Zagłębie Lubin. Obu ekipom zależy na punktach, ale w trudniejszej sytuacji wydaje się być drużyna gospodarzy. Lechia jest na 14. miejscu, ale ma tylko 3 punkty przewagi na ŁKSem. Podopieczni Janasa muszą teraz dużo punktować, aby uniknąć nerwowej końcówki sezonu. Zagłębie z kolei o 3 oczka wyżej od Lechii. Goście z Lubina prezentują w tej rundzie dobry futbol. Zaledwie 1 porażka (0:1 w Bielsku-Białej), a poza tym same remisy i zwycięstwa. Pokonali bezpośrednich rywali o utrzymanie – ŁKS oraz Cracovię, i dołożyli po 3 punkty w meczach z Widzewem i Jagiellonią. Wydaje się, że Lubinianie mogą spać spokojnie, ale obecnie każdy punkt jest na wagę złota. Goście zdobyli komplet punktów w ostatnich trzech meczach, co pokazuje, że ich wiosenna forma jest bardzo wysoka. Lechia natomiast będzie chciała przełamać złą passę spotkań na własnym obiekcie, gdzie zdobyli 1 punkt w … 5 meczach. To nie napawa optymizmem, ale dobra wiadomość jest taka, że gospodarze zaczęli w końcu strzelać bramki. 7 goli to ich dorobek w 4 meczach. Myślę, że dziś muszą zagrać dość ofensywnie. Remis nie jest szczytem ich marzeń, a goście również nie zamierzają się poddać i chcą podtrzymać passę 3 zwycięstw z rzędu.
BTS @ 2.10 Bet365 ⛔

Korona Kielce – Lech Poznań
Ostatni mecz tej kolejki to spotkanie w Kielcach, gdzie bezpośrednią walkę o europejskie puchary podejmą Korona oraz Lech Poznań. Mam nadzieję, że zobaczymy dziś wieczorem kilka bramek. Oba zespoły mają o co walczyć. Korona w przypadku wygranej zrówna się punktami z Ruchem, a gdyby to Lech zdobył komplet doskoczy do Korony i Polonii Warszawa. Zarówno Korona, jak i Lech powinny być dobrze zmotywowane. Gospodarze przed tygodniem ponieśli 1szą porażkę na wiosnę, ulegając Górnikowi w Zabrzu 0:2. Liczę, że dziś przed własną publicznością będą chcieli się zrehabilitować ze tą przegraną. Lech natomiast ma za sobą passę trzech wygranych z rzędu. Wszystkie te mecze rozegrali w Poznaniu, pokonali po kolei Śląska, Zabrze i Cracovię. Teraz czeka ich pierwszy mecz na wyjeździe od połowy marca. U gospodarzy nie zobaczymy dziś Jacka Kiełba, natomiast w zespole gości nie zagrają Arboleda i Kriwiec. Do składu powiniem natomiast powrócić Stilic. Liczę, że będzie chciał się zaprezentować z dobrej strony. Do tego trzeba zwrócić uwagę na Rudniewa, który strzelił bramki w spotkaniach ze Śląskiem i Cracovią, a doskonale wiadomo, że Łotysz lubi zdobywać gole seriami. Mecz powinien być dość zacięty, ciężko wskazać faworyta. Uważam, że warto zagrać over2.5 po takim kursie. Tu każda bramka zmusi drugą stronę do bardziej ofensywnej gry, co będzie kreowało kolejne szanse.
Over 2.5 @ 2.50 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 582K
LKS -Widzew x
To spotkanie nalezy do gatunkow tych w ktorym kazdy wynik jest mozliwy bo przeciesz sa to derby.Napewno bardziej potrzebuje punktow LKS ktory walczy o pozostanie w ekstraklasie,jednak jego obecna forma i sytuacja finansowa klubu niewrozy niczego dobrego i pewnie przyjdzie mu zaznac goryczy degradacji.Jezeli chodzi o derbowy pojedynek z Widzewem to niebede odkrywczy i postawie na remis.Najczestnym wynikiem wlasnie w derbowych pojedynkach jest wlasnie taki wynik.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Korona Kielce - Lech Poznań

Pierwsza drużyna, która strzeli bramkę w pierwszej połowie
Typ: Lech Poznań
Kurs: 3,00

tobet

Na zakończenie trochę nie typowej bo rozrzuconej na sześc dni świątecznej kolejki Ekstraklasy, Korona Kielce podejmie na Stadionie Miejskim poznański Lech. Moim zdaniem Lech kryzys ma już za sobą i ruszy do ataków od pierwszych minut spotkania. Kolejorz wygrał trzy ostatnie ligowe spotkania i w każdym z nich jako pierwszy strzelał gola. Odnosząc te zwycięstwa zaaplikował rywalom sześć goli a byli to kolejno Śląsk Wrocław 2-0, Górnik Zabrze 1-0 i Cracovia 3-1. Gospodarze przegrali ostatnie swe ligowe spotkanie z Górnikiem Zabrze dwa do zera. Oglądają ten mecz miałem wrażenie że Kielczanie są zadowoleni z tego co już ugrali w lidze. Bilans dotychczasowych pojedynków obu zespołów w Ekstraklasie zdecydowanie przemawia na korzyść Lecha. Korona wygrała z nimi tylko raz. Napewno w Lechu dzisiaj nie zagrają Manuel Arboleda i Siergiej Kriwiec bo są kontuzjowani. Zapewne za nich wrócą Grzegorz Wojtkowiak i Semir Stilić. Gospodarze zagrają bez Kiełba który nie zagra w dzisiejszym meczu gdyż jest wypożyczony z Lecha i ma taka klauzulę w kontrakcie. Wróci za to pauzujący za kartki Golański. Ja myślę że goście rzucą się do ataku podbudowani ostatnimi zwycięstwami.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
ŁKS - Widzew
Derby i mecz bardzo ważny zwłaszcza dla ŁKSu, który ciągle myśli o utrzymaniu, obie ekipy w ostatnim czasie strzelają trochę bramek. Moim zdaniem warto zaryzykować na over 2.5 gola. ŁKS u siebie na ostatnie 5 meczy aż 3 overy. To kursie 2.60 od Bet365, myślę,że warto próbować.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Spotkanie: Łódzki KS - Widzew Lodz
Typ: Remis kurs: 3.2

Derby Łodzi. w przeszłości spotkania miedzy tymi dwiema drużynami zazwyczaj konczyły się remisem takze podobny scenariusz przewiduje dzisiaj. Drużyna LKS z kazdym meczem gra coraz lepiej patrzac personalnie składa maja bardzo silny jedynie potrzebowali czasu bo druzyna powstała z marszu w ciagu paru dni i potrzebowali czasu na zgranie. Wciaz jednak moim zdaniem atal LKSu szwankuje Saganowski nie jet w optymalnej formie. Widzew ostanio tez mocno obnizyl loty co wiecej ostanio nie moze grac w optymalnym skladzie z powodu kartek i kontuzji. Dzisiaj do skladu powraca Panka który powinien ustabilizowac gre w drugiej linii . Ogolnie stawiam na nudny mecz i prawdopodobny remis 0:0
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Odnośnie meczu Korona - Lech.
Do przerwy mamy wynik 2:0 dla gospodarzy. Ich gra rzeczywiście dzisiaj wygląda dobrze. Nie tylko skupiają się na kontratakach, z czego są przede wszystkim znani, ale również na dokładnym wyprowadzaniu akcji. Lech tylko przez jakieś 5/10 min złapał wiatr w żagle i mogło się wydawać, że doprowadzą do wyrównania, jednak ich głowy szybko zostały ostudzone przez Kamila Kuzerę. Ładna wrzutka z bliska narożnika boiska Lisowskiego i bardzo dobre uderzenie głową Kuzery. Lech na pewno załamany, że stracili drugą bramkę i to zaraz przed zejściem do szatni. Dziwne tylko, że Ślusarski gra od początku spotkania, bo prezentuje się jak zwykle - próbuje zgrać piłkę głową, jednak nawet to mu nie wychodzi. Bardzo możliwe, że trener Rumak zdecyduje się wpuścić na plac gry Rudneva, zobaczymy czy ten zawodnik dzisiaj również coś pokaże i czy Lech zdoła się jeszcze podnieść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom