>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przeczytaj uważnie ten post i najlepiej cały temat.
W związku z ciągle pojawiającymi się nowymi tematami dotyczącymi wyboru bukmachera internetowego (on-line) dla początkujących ten jeden temat będzie służył dla każdego kto nie może się zdecydować od jakiego bukmachera zacząć.
Jednakże kilka cennych wskazówek:
1. Na forum są setki jak nie tysiące tematów w stylu: &quot;Bukmacher na początek&quot;, &quot;Bukmacher dla początkującego&quot;, &quot;Jaki bukmacher&quot; itd.
Zanim założysz kolejny taki temat, który zostanie zamknięty ==&gt; Użyj opcji - Szukaj
Forum to kopalnia wiedzy. Tylko trzeba umieć kopać a nie czekać aż ktoś przyniesie Ci wszystko na tacy.

2.
Przeczytaj te tematy, które pozwolą Tobie wybrać odpowiedniego bukmachera dla Ciebie:
Najlepszy bukmacher internetowy &lt;== Kliknij
Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki &lt;== Kliknij
RAPORT - szybkość wypłat oo bukmacherów na Skrill Moneybookers - czas trwania wypłat &lt;== Kliknij
Bukmacher a dyscyplina sportowa &lt;==
Jeśli jesteś nowy, masz problem z wyborem bukmachera to koniecznie musisz przeczytać o firmach bukmacherskich (podstawowe informacje, opinie, sprawy wpłat/wypłat, aktualne bonusy) w tym dziale Bukmacherzy Internetowi &lt;== Kliknij
Firmy, które mają swoje własne działy to najpopularniejsze i najbardziej godne zaufania.
Ważnym miejscem jest dział gdzie można znaleźć aktualne promocje u bukmacherów
Bonusy i Promocje u Bukmacherów &lt;== Kliknij
Tematy, które są przyklejone na górze działu to najpopularniejsze i najbardziej godne polecenia promocje.
Nożna także poczytać o płatnościach elektronicznych w internecie.
Warto zajrzeć do działu: Płatności Online &lt;== Kliknij
Dzięki informacjom z tych działów dokonasz bezproblemowej i najbardziej optymalnej (najszybszej, najtańszej) wpłaty oraz wypłaty do bukmachera.

3. Najczęściej wybieranymi firmami (przez użytkowników forum) na początek z bardzo łatwą obsługą (interfejs), łatwymi wpłatami, wypłatami, bonusami na start itd. są:
Expekt &lt;== Kliknij aby przejść do działu
Expekt - praktyczny poradnik krok po kroku &lt;== Kliknij i przeczytaj
Betclic &lt;== Kliknij aby przejść do działu
Bwin &lt;== Kliknij aby przejść do działu
Bet-at-home &lt;== Kliknij aby przejść do działu
Unibet &lt;== Kliknij aby przejść do działu
Unibet - praktyczny poradnik krok po krok &lt;== Kliknij i przeczytaj
Sportingbet &lt;== Kliknij aby przejść do działu
Betsson &lt;== Kliknij aby przejść do działu
Betsson - praktyczny poradnik krok po kroku &lt;== Kliknij i przeczytaj
Tobet &lt;== Kliknij aby przejść do działu
Bet365 &lt;== Kliknij aby przejść do działu

4. Jeśli jesteś nowy w bukmacherstwie to także warto przeczytać tematy:
Jak analizować mecze? - Poradnik &lt;== Kliknij
Szkoła Gry &lt;== Kliknij
Podstawy Bukmacherstwa &lt;== Kliknij
Trochę teorii &lt;== Kliknij
Yield - informacje &lt;== Kliknij
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 0

paciuq

Użytkownik
Bukmacher na początek
Czytam na forum wiele postów mówiących o wadach i zaletach różnych buków internetowych, lecz nie mogę zdecydować który wybrać. Który bukmacher internetowy jest wg. was najlepszy dla początkującego. Chodzi mi głównie o to, by strona była przejrzysta, zrozumiała, żeby pieniądze można było wysyłać przelewem z konta bankowego, oraz, żeby wypłaty przebiegały sprawnie i nie miały dużego limitu (żebym spokojnie mógł wypłacać sobie 50-100zł).
 
S 1

szkot80

Użytkownik
Najbardziej przejrzysty jest według mnie Bet-at-Home. Sam od niego zaczynałem i na prawdę nie ma co narzekać na tego bukmachera . No.. czasem ma niższe kursy niż w innych ale to ogólnie nie przeszkadza w zarabianiu pieniędzy.
 
donald-tusk 115

donald-tusk

Użytkownik
Nie ma czegoś takiego jak bukmacher na początek i na koniec... Gra się tam, gdzie jest po prostu najlepiej. A najlpeiej NA PEWNO nie jest w BetAtHome. Jest to słaby buk, z niskimi kursami i słabą ofertą. Na wiele meczy jest tylko zakład na 1x2, brakuje natomiast wszelkich opcji overów, do przerwy, itp. Od siebie polecam założenie konta w Bet365 bo jest to chyba najlepszy buk z najszerszą ofertą na rynku i zajebistymi zakładami LIVE.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
nie rozumiem czym jest buk &#39;na początek&#39;.. Patrz na to jak szeroka jest oferta na dyscypliny, którymi sie interesujesz, a układu strony nauczysz się z czasem - to jest normalne. Tobet ma kursy dosyć konkurencyjne, często też bet365 i sportingbetu używam i nie miałem jeszcze żadnego problemu odkąd gram. Jakbyś miał jakiś problem z obsługą to możesz pisać na forum czy też do mnie na pw, ale najlepiej to poczytaj tematy, których są całe setki i na pewno coś znajdziesz dla siebie. Bah.. bez komentarza ;)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Bah na początkek? ???? a to niby dlaczego?. Rozumiem , że jest taka zasada , że każdy początkujący musi sporo utopić , bo chyba innego wytłumaczenia nie ma. Przy marżach i śmiesznych kursach jakie proponuje bah , trzeba być na prawdę matołem żeby u nich grać (nikogo nie obrażam , ale po prostu taka jest prawda). Po jaką cholerę grać w buku który ma bardzo słabe kursy i do tego ubogą ofertę? jak już gra się u internetowych to nie ma ani jednego powodu dla którego ktoś miałby wybrać bah zamiast np. Pinnacle czy Bwina.
 
forin 450

forin

Użytkownik
napisalem, ze bah jest najlepszy dla poczatkujacych z tego wzgledu, ze poczatkujacy ktory sie dzisiaj zarejestrowal na forum i pyta jaki bukmacher dla niego najlepszy, to ja zakladam, ze taka osoba nie ma 18lat. zadajcie sobie pytanie kiedy zaczalem grac u bukmachera.mysle, ze wiekszosc przed 18 rokiem zycia. no jeszcze ewentualnie pinnacle tam tez nie weryfikuja, ale bedzie sie ciezko polapac i jedna darmowa wyplata w miesiacu.
 
A 4

argreto

Użytkownik
Witam!
Planuję założć sobie konto na jednym z serwisów bukmacherskich,nie mam jednak w tym żadnego doświadczenia dlatego zwracam się z pytaniem którego polecacie.Zależy mi przede wszystkim na:
1.By w pewnym momencie gdy zacznę wygrywać moje konto nie zostało zablokowane z niewiadomych powodów i pieniądze szlag trafił.
2.Bym mógł przelewać na nie pieniądze zwykłym przelewem bankowym.
3.Żeby kwota minimalnej wypłaty była niska i wypłata nic nie kosztowała.
4.W miarę przyzwoite kursy.
Bonusy są dla mnie kwestią drugorzędną.
 
koroson 5

koroson

Użytkownik
Witam!
Za tydzień będę zakładał konto na którymś Buku.I z tąd moje pytanie czytałem wiele tematów o wszystkich bukach lecz chciałbym jeszcze raz dokładnie się dowiedzieć.Jaki jest najlepszy buk dla początkujących i z jakich powód akurat ten!Z góry dziękuje za odpowiedz .
Ogolnie ma byc to forma zabawy ze tak to nazwe choc zapewne jest to zle slowo;
)Lubie sie w takie rzeczy bawic jest to pewnego rodzaju hobby.Wplacac najlepiej przelew tak by bylo najprosciej,Wyplacac no najlepiej takze na konto bankowe:smile:Najbardziej intersuja mnie zaklady pilki nozej choc oczywiscie inne sporty tez by byly mile widziane na dosc dobrych kursach.W sumie przyda sie takze rozbudowany system Live.
 
ptok7 4

ptok7

Użytkownik
Jeśli chcesz grać live to ja polecam bet365, masz mnóstwo zdarzeń live przede wszystkim z piłki i tenisa niemal 24h na dobę. Sam gram u tego buka i nie narzekam. Poza tym majac sianko na koncie buk daje możliwość oglądania meczy live (oczywiście nie wszystkich) ale m.in liga hiszpańska czy włoska. Ja dla przykładu często gram live oglądajac mecze tenisa. Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdro ;)
 
raulq 0

raulq

Użytkownik
Witam, mam problem którego wybrać? Mam do wydania około 40zł. Chce duży bonus na grę. Kusi mnie Bwin bo daje 20 EURO do mojej wpłaty. A Betclic zwraca kase z przegranego pierwszego kuponu? Pomóżcie ; )
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
zwraca zwraca, do 55 zł. Więc jeśli wybrałbyś BetClic to weź lepiej uzbieraj te 55 i wykorzystaj maks.
natomiast Bwin daje bardzo duży bonus, przy wpłacie 40 zaczynasz ze stówką jak mnie nic nie myli.
 
A 4

argreto

Użytkownik
Witam!
Mam pytanie (sorki ze pisze w tym temacie ale nie moge znalezc wlasciwego)o co chodzi z tym ze jak ktos dobrze gra to mu limitują konto.Co znaczy to limitowanie?I jaki bukmacher na pewno nie blokuje kont dobrym graczom bo czytam rozne tematy i ludzie pisza ze na bwinie i betsafe jak dobrze grasz to ci blokuja konto.
Dzieki za pomoc!!
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Witam!
Mam pytanie (sorki ze pisze w tym temacie ale nie moge znalezc wlasciwego)o co chodzi z tym ze jak ktos dobrze gra to mu limitują konto.Co znaczy to limitowanie?I jaki bukmacher na pewno nie blokuje kont dobrym graczom bo czytam rozne tematy i ludzie pisza ze na bwinie i betsafe jak dobrze grasz to ci blokuja konto.
Dzieki za pomoc!!
wprowadza limity stawek na kupon. czyli jak za bardzo go będziesz ogrywał , to nie postawisz kupony za 500zł czy tam ileś. Widziałem gdzieś na forum , gdzie bukmacher dał komuś limity po 5€ bodajże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 4

argreto

Użytkownik
Aha dzieki rozumiem,ale czy masz (znasz ) buka ktory na pewno mi nie zablokuje konta(jak zrobi limit to przezyje;p)i ma niska minimalna wyplate np 40 zl???
Dzieki za pomoc!!
 
Do góry Bottom