>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

V Liga - [Sezon 2011/2012]

Status
Zamknięty.
pokerface 69

pokerface

Użytkownik

Klasa okręgowa - Kraków II


Wróblowianka Wróblowice (Kraków) - Nadwiślanka Nowe Brzesko 2 @ 2,30 / X2 @ 1,51

Nie znam sytuacji w Nadwiślanie, ale wiem dokładanie jak teraz jest w Wróblowiance. Po odejściu sponsora drużyna całkiem się posypała, klub opuścili wszyscy gracze którzy otrzymywali wynagrodzenie. W tej chwili w pierwszym składzie grają juniorzy i starzy piłkarze których namówiony na powrót do gry, żeby w ogóle była 11. Kurs na 2 ciekawy, X2 po 1,51 też fajnie wygląda.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Klasa Okręgowa Nowy Sącz
LKS Kobylanka - ULKS Korzenna
vs
Typ: LKS Kobylanka
Kurs: 2,05
Tobet
O Kobylance pisałem - solidna drużyna. Zbieranina najlepszych grajków z okolic, następny twór z tej miejscowości po Malinexie, który jak wiadomo po kilku latach padł. Ten jest nowy, więć do upadku mu jeszcze daleko i w tym roku celuje w czołowe pozycje. W ostatnich 3 meczach zdobył jednakże ledwo 1 pkt (remis w Dobrej) przegrywając z Popradem Rytro i z Łososiem Łososina Dolna. Czas na przełamanie - Kobylanka nie będzie się tułała przecież w środku tabeli.
Przeciwnik? Średniej klasy - ULKS Korzenna ze słynnym jednorękim bandytą (prezes klubu z Korzennej nie ma jednej ręki i tak żartobliwie mówi się na niego w okolicy) to bardzo solidna ekipa, która jednak moim zdaniem w tym roku jest w dołku i o czołowych lokatach może zapomnieć. Wygrane z outsiderami u siebie i to jedną bramką dają jej jak narazie środek tabeli tuż za jutrzejszym rywalem, ale z co mocniejszą ekipą Korzenna zbierała ostre bęcki. Chociażby z wspomnianymi wcześniej Łososiem (0:6) i Popradem Rytro (0:3). Jutro takiego lania się nie spodziewam, ale jednak Kobylanka musi gonić i gospodarze będą bardzo zmotywowani do wygrania spotkania.
Olimpia Pisarzowa - Poprad Rytro
vs
Typ: Olimpia Pisarzowa / Olimpia Pisarzowa lub remis
Kurs: 2,85 / 1,90
Kursy wskazują na ogromną dysproporcję w umiejętnościach drużyn. Nic bardziej mylnego.
Olimpia to spadkowicz ze zlikwidowanej V ligi i od pierwszej kolejki chyba odczuła przeskok klasy, nie radziła sobie z długimi piłkami granymi przez graczy grających ligę niżej, być może podchodzili bez odpowiednego respektu do rywala.
To się jednak zmieniło. Dwa zwycięstwa i minimalna porażka z Łososiem Łososina Dolna pokazały, że Pisarzowa wraca do gry. Strata do czołowej dwójki jest już za duża, ale Olimpię stać na miejsce w pierwszej piątce.
Poprad Rytro również stać na takie miejsce, szczególnie na koniec sezonu, gdyż Rytrzanie wszystkie mecze na wiosne grają u siebie - na nowym stadionie. Obecnie według mnie to największa niespodzianka na plus tej rundy. Raczej spodziewałem się ich w ogonie tabeli - a tu bezproblemowy środek. Jestem pod wrażeniem, ale każda passa musi mieć koniec - obawiam się, że goście nie dadzą sobie rady z bardziej ogranym i doświadczonym zespołem. Ambicja to nie wszystko.

Sokoł Stary Sącz - Gród Podegrodzie
vs
Typ: Sokół SS / lub remis
Kurs: 2,45 / 1,70
Właściwie co mogę powiedzieć? Typ na przełamanie. Sokół nie gra tak słabej piłki, żeby być na ostatnim miejscu w tabeli bez punktu. Siódma kolejak to chyba wystarczający argument za tym, żeby te punkty zdobyć? W końcu to czwarty zespół ostatniego sezonu, prędzej czy później zaczną wygrywać. Goście także solidna drużyna ale grają bez błysku, wiary we własne umiejętności. Mają kilku ciekawych zawodników - mieszanke młodych i starych a jednak czegoś brakuke. Czy zabraknie i tym razem??
 
M 0

marzano

Użytkownik
Klasa okręgowa Warmińsko Mazurskia grupa I 17.09.2011 g. 16.00

Granica Bezledy - Victoria Bartoszyce 1X @1.83 [tobet]
Derby powiatu, kolejne po środowym spotkaniu w Sępopolu derby jakie przyjdzie rozegrać piłkarzom Victorii. Po kuriozalnej porażce w środowym meczu (bramka na 1:2 stracona po bezpośrednim strzale z rzutu rożnego - nie popisał się drugi bramkarz Victorii, który będzie bronił również dzisiaj) dziś gracze z Bartoszyc udają się w 16sto kilometrową podróż do przygranicznych Bezled i podobnie jak środowy mecz z Łyną w Sępopolu będzie to jeden z meczy, w których gospodarze będą gryźć trawę aby zdobyć jakiekolwiek punkty.
Victoria w ostatnim meczu przeważała ale nie potrafiła wykorzystać stwarzanych sytuacji. Mimo przewagi w zamieszaniu na polu karnym stracili bramkę na 1:1 a w końcówce meczu strzał bezpośrednio z rzutu rożnego ustalił wynik meczu na 2:1 dla gospodarzy.
W poprzednim sezonie Granica dwukrotnie pokonała Victorię, 1:0 w Bartoszycach i 4:2 u siebie.
Jako, że Victoria niczym nie zachwyciła w poprzednim meczu, a dodatkowo ma kłopoty z napastnikami w dniu dzisiejszym stawiam, że gospodarze tego meczu nie przegrają.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Klasa O Nowy Sącz
Gród Podegrodzie - Łosoś Łososina Dolna
Typ: 2
Kurs: 4,15 !
Ot taka sobie perełka. Wchodzę z czystej ciekawości na Tobet a tu...moja okręgówka to sprawdzam. Patrzę szybko, tylko jeden kurs na czyjeś zwycięstwo przekracza 1,60, już chce wyłączać a tu...szok. 4,15 na zwycięstwo Łososia Łososina dolna, który dotąd zanotował same wygrane i jeden remis, ich najlepszy napastnik ma 15 bramek, gdzie goniący go w klasyfikacji strzelców napastnicy Kobylanki czy Zakopanego mają tych bramek odpowiednio 8 i 7? Łosoś w prawie najmocniejszym składzie, w każdym razie z zawodnikami którzy stanowią o sile drużyny. Gród u siebie, jednak ich boisko nie jest boiskiem specyficznym, każdy może zdobyć tu punkty. Gród dodam jest w tabeli 11. z 9pktami, Łosoś jak mówiłem 2. i ma tych punktów 19. Ogromne value! Polecam porównać wyniki obu drużyn na http://www.90minut.pl/liga/0/liga5743.html i grać póki ciepłe !
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 2

sport83

Użytkownik
Klasa O Rzeszów

Stal II Rzeszów - LKS Trzebownisko
Typ: 2
Kurs: 2.12 (Tobet)

Trzebownisko jest liderem rzeszowskiej okręgówki. Do tej pory odnieśli 5 zwycięstw, po razie zremisowali i przegrali.

Rezerwy Stali, ze względu na to że grają mecz dokładnie w tym samym terminie co pierwszy zespół, nie będą wzmocnione żadnym piłkarzem z drugoligowej kadry. Co ważne w Stali około 10(!) graczy ma mniejsze lub większe problemy ze zdrowiem. Podejrzewam że rzeszowianie wystawią samych juniorów, którym nie pomoże w tym meczu także 40-letni grający trener Paweł Kloc.

Statystyki dla tego spotkania: http://podkarpacielive.pl/analizy/18332,stal_ii_rzeszow_lks_trzebownisko.html?sezon=6
Zaznaczam, że wynik meczu Stal II - Grom Handzlówka z 8-0 zmieniono na walkower 0-3!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Klasa okręgowa Skierniewice
Olimpia Chąśno - Unia Skierniewice
Olimpia Chąśno to dużo lepszy zespół niż Unia Skierniewice po której pozostała już tylko nazwa. Zespół który spadł z IV ligi zmienił się w 95% i obecnie zajmuję ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie trzech punktów. Rozmawiając z kolegami z różnych zespołów podkreślają że Unia to BEZNADZIEJNY zespół i że ich jest sztuką nie pokonać! Ostatnio Unia przegrała wysoko z Orłem Nieborów u siebie 2:6, gdzie połowa pierwszej jedenastki z Nieborowa wróciła o 6 w nocy z imprezy w Łodzi, grali pod wpływem alkoholu i wygrali bez żadnych problemów różnicą czterech goli. Chąśno to moim zdaniem ciekawy zespół w bramce, obecny trener bramkarzy w Pelikanie Łowicz, Robert Nowogórski który jest jednocześnie trenerem Olimpii, o sile zespołu z Chąśna stanowia wychowankowie Pelikana tacy jak Knera, Grocholewicz, Jarosz zdaję sobie sprawę że te nazwiska nic nie mówią ale jak na okręgówkę to ciekawi zawodnicy. Boisko w Chąśnie to najlepsza płyta w całym okręgu, nowo oddany stadion, boisku to jednym słowem - stół aż chce tam się grać. Chąśno zaliczyło wpadkę z Bednarami przegrywając 2:4 ale w niedzielę siedząc na piwie z trenerem Chąśna zapewnił mnie że innego wyniku niż wygrana Olimpii nie wchodzi w grę i jest to niemożliwe.
Olimpia Chąśno wygra 1,48
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sutek 79

sutek

Forum VIP
Liga Okręgowa Skierniewice
Mazovia - Czarni
No to jazdaaa. Mazovia gra ostatnio bardzo dobrze, w ostatni weekend wywieźli remis bezbramkowy z Cielądza co jest sukcesem, ponieważ Orlęta walczą o awans, są spadkowiczami z IV ligi. Wcześniej Mazovia wygrała trzy mecze z rzędu w tym u siebie 3-1 z Astrą Zduny która jest liderem i właśnie w Rawie Maz. Zduny przegrały swój jedyny mecz w lidze. Mazovia po słabym początku odpaliła, już po przegranej 0:4 u siebie z Pelikanem II, rozmawiając z trenerem rezerwistów, powiedział mi że wynik trochę za wysoki, a Mazovia piłkarsko fajnie wygląda i będą groźni, nie mylił się. Czarni Bednary to najgorsza drużyna w okręgówce od dwóch lat!!! W poprzednim sezonie utrzymali się bo na koniec kupowali mecze, a teraz dalej grają beznadziejnie, zespół typowo z wioski, łubudubu i do przodu na szybkiego Galę. Zero gry w piłkę tylko wybijanka, wygrali ostatnio z Wejscami, trener Wejsc załamany powiedział mi że przegrać z tak słabą drużyną jak Bednary to wstyd ???? W tym sezonie Bednary już grały na wyjeździe nie daleko Rawy przegrały w Cielądzu 0:6 myślę żę może być teraz podobnie, mecz w sobotę ciekawie czy się zbiorą wogole ????
Mazovia wygra - 1,55 - 9/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sutek 79

sutek

Forum VIP
Liga okręgowa Skierniewice
Białka - Unia
Dobra jadziemy. Unia ostatni plac trzy punkty tylko. Przemiana w klubie, spadli z IV ligę na początku zbieranina, teraz wygląda to z tygodnia na tydzień lepiej. Od dwóch drużyn już słyszałem że piłkarsko nie zasługują na ostatnie miejsce. Ostatnio przegrali 2:3 z Astra Zduny czyli z liderem, wcześniej 1:0 z Chąśnem gdzie toczył się wyrównany mecz. Wcześniej pisałem że Unia przesłaba, Unia mega słaba tak było teraz sytuacja się troszkę zmieniła. Słyszalem ostatnio wiele pochwał dla drużyny ze SKierniewic. Okey teraz Białka widziałem ją w meczu z rezerwami Pelikana nie pamiętam ile się skończyło wysokim handicapem na pewno, obrona katastrofalna, bramkarz o ile pamiętam też był bardziej &quot;kabaretowy&quot;. Ostatnio Białka przyjeła 3:0 w Chąśnie a wcześniej wygrała dwa bardzo ważne mecze jedną bramką z Łyszkowicami(słaby zespół) i Bednarami(bardzo słaby zespół). Ogólnie gwiazdą zespołu z Białej Rawskiej jest...Pudzianowski Krystian, brat strong mena Mariusza. Gabaryty zbliżone i biega w ataku i co najlepsze jest jednym z lepszych zawodników z zespole ???? Kilku zawodników Unii zagrało na siebie dlatego kurs spadł, było 5,35, teraz jest 3,70 ????
Unia nie przegra - 1,97 - 5/10
WYNIK: 1:6!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 0

szpinak666

Użytkownik
witam mam pytnie czy moge dostac dokladny link do strony gdzie mozna obstawiac zaklady V ligi okregowej bo nie moge nigdzie tego znalezc dziekuje i pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Okręgówek już nie można obstawiać. Pierwotnie firma Tobet.com miała klasy okręgowe wycofać od sezonu 2012/2013. Z moich informacji wynika, że firma Tobe zdecydowała się wycofać je już od tej rundy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom