>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wrestling

Status
Zamknięty.
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
WRESTLING
Wrestling (ang. professional wrestling, pro-wrestling) – rozrywka sportowa ciesząca się największą popularnością w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Kanadzie, Meksyku, Wielkiej Brytanii; od niedawna promowany w Polsce. W gruncie rzeczy wrestling jest niebezpiecznym rozrywkowym show, &quot;żyjącym&quot; ze swojej widowiskowości i pozorowanej brutalności, którą gwarantują zawodnicy często przyjmujący środki przeciwbólowe i sterydy (dla uśmierzenia bólu, zwiększenia muskulatury oraz siły np. przy podnoszeniach). Rzadziej do ringu stają kobiety, nie wpływa to jednak na oglądalność; we wrestlingu liczy się głównie widowisko, dzięki któremu wrestling posiada olbrzymią oglądalność.
W zawodowym wrestlingu &quot;federacja&quot; oznacza związek, posiadający własną wewnętrzną autonomię. Do takich federacji oprócz wrestlerów, zatrudniani są także showmeni oraz konferansjerzy. Każda federacja ma własne tytuły mistrzowskie, odmienne w innych federacjach.
Obecnie największą federacją profesjonalnych zapasów jest WWE (World Wrestling Entertainment), która w 2001 wchłonęła największego rywala – World Championship Wrestling. Obecnie największym konkurentem WWE jest Total Nonstop Action Wrestling.
Sposoby Zwycięstwa:
Przypięcie - (z ang. pinfall, pin lub fall) jest działaniem poprzedzonym najczęściej &quot;finisherem&quot;, po którym sędzia odklepuje do trzech, leżącego na obydwu łopatkach zawodnika. &quot;Przypięcie&quot; jest jednym z wariantów odniesienia zwycięstwa w profesjonalnych zapasach (innymi są: poddanie, dyskwalifikacja, nokaut oraz wyliczenie pozaringowe - tzw. &quot;count out&quot;)
Poddanie - Założenie chwytu, po którym przeciwnik się poddaje. Poddanie następuje przez trzykrotne uderzenie ręką w matę lub ramię przeciwnika, a w chwytach blokujących ręce – przez słowne poinformowanie sędziego o poddaniu. Podobnie jak przypięcie, chwyt można przerwać przez rope break. Wygrana przez poddanie jest też nazywana wygraną przez tap-out, a w Polsce – zwycięstwem przez tzw. odklepanie.
KO - Sędzia zwykle rozpoczyna liczenie do nokautu, gdy dwaj zawodnicy leżą na ziemi. Liczenie odbywa się tak samo, jak w innych sportach walki, jednak znacznie wolniej.
Wyliczenie - Następuje wtedy, gdy co najmniej jeden zawodnik opuści ring. Sędzia rozpoczyna wtedy liczenie do 10 lub 20 (w zależności od federacji). Jeśli zawodnik nie wróci na ring przed końcem liczenia – przegrywa. W Polsce ten sposób zwycięstwa nazywa się również wyliczeniem pozaringowym, a w języku angielskim count-out.
Dyskwalifikacja następuje w przypadku rażącego naruszenia zasad.​
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik

Wrestlemania XVIII
Miami, FL
01.04.2012
U Bukmachera bovada.lv można obstawiać pojedynki które odbędą się na najważniejszej Pro-Wrestlingowej gali roku - Wrestlemanii XXVIII.
Oto kursy na te zdażenia:
Kelly Kelly &amp; Maria Menounos vs Beth Phoenix &amp; Eve : 1.33 - 3.00
Randy Orton vs Kane : 1.20 - 4.00
Cody Rhodes vs Big Show : 1.71 - 2.00
Daniel Bryan vs Sheamus : 2.70 - 1.40
CM Punk vs Chris Jericho : 1.50 - 2.50
Team Teddy vs Team Johnny : 3.00 - 1.33
The Undertaker vs Triple H : 1.11 - 6.00
John Cena vs The Rock : 1.50 - 2.50
I teraz moje małe typy:
The Undertaker 1.11
Ten typ to lokata lepsza niż w Szwajcarskim Banku. Undertaker to jedyny zawodnik który nigdy nie przegrał na największej ze scen - Wrestlemanii. Jego Streak to 19-0. Jest on prawdziwą Legenda tego &quot;sportu&quot; i jeżeli kiedykolwiek będzie miał ten Streak stracić to na rzecz jakiegoś młodego zawodnika którego miałby wypromować. Więc zwycięstwo 45 letniego Triple H, który na dodatek zmierzy się z Deadmeanem po raz 3 na Wrestlemanii jest poprostu niemożliwe.
Sheamus 1.40
Daniel Bryan czyli obecny WHC Champion dzierży pas już od grudnia, a na ostatnie standardy WWE jest to dość długi czas. Wszystkie jego obrony pasa wyglądały podobnie: ogromne szczęście. Którego mu zabraknie na największej ze scen. Jego przeciwnik Celtycki Wojownik - Sheamus zwyciężył na tegorocznym Royal Rumble wygrywając właśnie Title Shota na WHC. Ostatni raz zwycięzca Royal Rumble wygrał pas na WM&#39;ce w 2008 roku, i bookerzy WWE napewno zechcą przerwać tą niechlubną passe. I najważniejszym powodem dla którego warto zagrać ten typ jest to że na Live Eventy po Wrestlemanii zapowiadany jest pojedynek Sheamus vs Randy Orton o WHC Championship.
John Cena 1.50
John Cena czyli twarz federacji i najbardziej popularny zawodnik już od ładnych paru lat zmierzy się z powracającym po 7 latach The Rocku. Wielu ludzi może kojarzyć tego gościa z filmów takich jak: Król Skorpion czy też Szybcy i Wściekli. Jest to pojedynek ludzi którzy reprezentują dwie różne Ery Wrestlingu: Era Attitude (Rock) i Era 4Kids (Cena). Mecz ten będzie symbolicznym przekazaniem pałeczki. I musi wygrać go Cena. I mimo że Rock wraca po 7 latach, i że Wrestlemania XVIII odbędzię się w jego rodzinnym mieście Miami, to mam zamiar postawić troszkę pieniędzy na jego przeciwnika Cena.
I jeszcze krótko o reszcie pojedynków:
Kelly Kelly &amp; Maria Menounos vs Beth Phoenix &amp; Eve
Faworytkami tego spotkania są KK i Menounos (która jest podobno celebrytką które zawsze ciągną na WM&#39;ke) . Zresztą walki Div i tak nie będe oglądał.
Randy Orton vs Kane : 1.20 - 4.00
Ogromne Ego Ortona nie pozwoli na to by przegrał na największej ze scen. I jak już wspominałem jest zapowiadany jako pretendent na House Showach więc tu nie może przegrać. A strasznie szkoda bo uwielbiam rewelacyjnego Masked Kane.
Cody Rhodes vs Big Show : 1.71 - 2.00
Jak dla mnie No Bet. Intercontinental Champion (Rhodes) vs Zabójca Talentów (Show). I mimo że przez ostatnich kilka tygodniówek Rhodes pięknie oklepywał Big Showa, to wydaję mi się że wrestlemanii może być odwrotnie.
CM Punk vs Chris Jericho : 1.50 - 2.50
Obecny WWE Champion (Punk) w starciu z Powracającą Legenda ( Jericho).
O ile jakiś miesiąc temu postawił bym sporo na Punka to po ostatnich Newsach że Jericho podpisał kontrakt na ponad pół roku nie jestem taki pewien wyniku tego starcia.
Team Teddy vs Team Johnny : 3.00 - 1.33
Walka o posady General Menagerów Raw i SmackDown (tygodniówki WWE). Zwycięzca raczej oczywisty (Johnny) ale nie ruszam tego typu gdyż nie chce mi się wierzyć aby nieśmiertelny Teddy Long stracił pozycje.
Jeśli ktoś by się spotkał u innego buka możliwości obstawiania Wrestlingu to proszę o wiadomośc.
Liczę na Dyskusje ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Wrestlemanie XVIII można typować także w popularniejszym w Polsce PaddyPower.com ;]
I mogę powiedzieć że kursy są bardziej interesujące...
Undertaker - 1/7 (1.143)
John Cena - 8/11 (1.727)
Sheamus - 1/4 (1.25)
CM Punk - 4/7 (1.571)
Cody Rhodes - 11/10 (2.1)
Randy Orton - 1/4 (1.25)
Team Johnny - 4/9 (1.444)
KK &amp; Maria - 1/3 (1.333)
Nie licząc kursu na Sheamusa który odstrasza od stawiania, reszta kursów jest wyższa niż w bovada.lv.
Undertaker po takim kursie to naprawde okazja!!!
Cena też warty obstawienia.
I co najważniejsze kursy na Rhodsa aż 2.1. Może nie wydaję on się faworytem w tym starciu ale ma naprawde duże szanse na zwycięstwo co widać po kursach w bovada.lv.
Zaryzyuje za mniejszą stawke.
Jeśli znajde u innych bukmacherów jakieś interesujące kursy to napewno podam ;]
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
jestem w temacie zielony - widzę, że masz większą wiedzę w tej kwestii. Często natrafiam na Eurosporcie tudzież na Extreme Sports na walki wrestlingowe (?) i dziwi mnie pełna hala kibiców oraz wyreżyserowane sceny. Ciosy udawane, krew to rzadkość. Uderzenia krzesełkami, wjazdy pomocników do ringu, wyrzucanie w jakieś bandy reklamowe? Kojarzę, że Cena tam &#39;walczył&#39; i wyglądało to dosyć komicznie. Wg mnie to nie ma nic wspólnego ze sportowym duchem rywalizacji, bo mam wrażenie, że z góry jest ustalone kto wygra, jakie akcje wykona itp. Zwroty akcji naprawde czasem aż wyglądające prześmiesznie, gdzie gość leży, drugi się cieszy ze zwycięstwa i nagle ten leżący szybko podjeżdża i wygrywa. Jakieś bitwy z sędziami i jeszcze inne przedziwne zjawiska - o tym się rozpisujesz?:&gt;
No offence oczywiście - to moje luźne uwagi na temat tego &#39;sportu&#39;. Jakbyś był łaskaw wyjaśnić mi (i zapewne nie tylko ja mam takie zdanie na ten temat) czy tak to jest jak opisałem, czy są jakieś różnice to byłbym wdzięczny.
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Wrestling to nie sport tylko Sport Entertainment i tak wlasnie powinien byc traktowany. Wynik walki jest z gory wiadomy a zawodnicy mają zrobic poprostu show ktore bedzie cieszyc oko. Obstawianie wrestlingu mozna porownac z obstawieniem np tanca z gwiazdami itp. Nad sportem jest taka przewaga że latwiej jest wytypowac wynik sledzac na bierzaco newsy. Np taki typ na Undertaka 1.14 wrecz inwystycja w banku. Jesli ktos ma jakies pytanie to prosze pisac z checia odpowiem :)
ps. Sory za bledy ale pisze z telefonu.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ja mam pytanie ????
Dałbyś rade załatwic numery telefonow do 3-4 zawodników z tego Wrestlingu??
No bo jak to jest ustawione i wyniki są wiadome to można by za pomocą takiego zawodnika czepać nie małą kapone ????
On podaje nam kto wygra my stawiamy i przelewamy mu 10-15% zysku ????
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Haha
a Ty wzamian dasz mi numery do czlonkow komisji przyznajacej Oskary
przeciez z tego tez można grube pieniadze czerpac.
niestety nikt 9i wynikow nie poda ????
 
G 0

gabrys1988

Użytkownik
Ja chyba czegoś tutaj nie kumam, albo jestem tak śpiący ze nie ogarniam. jak to wszytsko jest rezyserowane to bankowo ktos zna wynik walki. nie wierze ze jacys wlasciciele czy zawodnicy trzymaja to tylko dla siebie i sie z nikim nie dziela lub nie trzepa na tym ogromnej kasy ograbiajac bukmacherow. prosze niech ktos mnie oswieci bo jakos nie wierze ze buki daja sie tak czesac z kasy...
z gory dziekuje za odp
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Ja chyba czegoś tutaj nie kumam, albo jestem tak śpiący ze nie ogarniam. jak to wszytsko jest rezyserowane to bankowo ktos zna wynik walki. nie wierze ze jacys wlasciciele czy zawodnicy trzymaja to tylko dla siebie i sie z nikim nie dziela lub nie trzepa na tym ogromnej kasy ograbiajac bukmacherow. prosze niech ktos mnie oswieci bo jakos nie wierze ze buki daja sie tak czesac z kasy...
z gory dziekuje za odp
Nie wiem czy zawodnicy mają zakaz grania u bukmacherów czy też o wyniku walki dowiadują się w ostatniej chwili. Zreszta WWE jest znane z rozpisywania gal od nowa kilka godzin przed rozpoczęciem Show. Więc nikt nie będzie stawiał pieniędzy jeżeli decyzja o jego zwycięstwie może zmienić sie na kilka godzin przed walką, i wtedy nie będzie miał możliwości wycowania kuponu.
Przypomniała mi sie sytacja z przed paru miesięcy gdy jeden z zawodników (RyBack) pochwalił sie na Twiterze że na najbliższej gali &quot;zakończy karierę&quot; innego zawodnika (Morrison)... Jaki był tego efekt? Karierę Morrisona zakończył zupełnie inny zawodnik a RyBack do dziś nie wystąpił na żadnej gali...
Jakieś Wnioski??
Bukmacherzy widocznie i tak zarabiają na wystawianiu takich kursów bo gdyby byli w plecy to po 2 czy 3 PPV skonczyi by zabawę z wrestlingiem.
Wiele osób zauważawa tutaj ogromne możliwości w wyciąganiu kasy od Bukmacherów. A czy takich ogromnych możliwości nie mają członkowie komisji przyznającej Oskary czy też Grammy? W końcu te zdażenie również można obstawiać...
Nawet zwykły podrzędny Kopacz z Polskiej Ekstraklasy może sobie obstawić że z danym meczu dostanie Czerwień... Czy tak trudno będzie mu to zrealizować??
 
qlu 0

qlu

Użytkownik
Jako, że staram się co nieco śledzić WWE, postaram się dorzucić parę słów od siebie.
Odniosę się najpierw do tego ustawiania walk, o wynikach wiedzą writerzy, którzy rozpisują storyliny i jak ma przebiegać dana rywalizacja pomiędzy zawodnikami, wiedzą także wysoko postawieni ludzie w zarządzie WWE, zawodnicy oraz sam Vince McMahon, który to potrafi przed samą galą zmienić jej obraz.
Kilka słów na temat walk na Wrestlemani:
- Randy Orton, tak jak kolega wspomniał po WM zapowiedziane mecze o WHC z Sheamusem, więc ten mecz i zwycięstwo to może być dobra odskocznia do walk o WHC.
- Cody Rhodes - Pas interkontynentalny trzyma już długi okres czasu, może nawet za długo, są jego zwolennicy i przeciwnicy, jej to utalentowany zawodnik, który według wielu osób niedługo będzie się kręcił wokół np. WHC. Ciekawostką jaką wyczytałem, jest to, że gdyby Big Show zdobył pas Interkontynentalny to miałby w swojej karierze wszystkie pasy federacji jakie były do zdobycia. Albo zostanie wypromowany kolejny raz, Rhodes, albo federacja uhonoruje karierę Showa kolejnym pasem.
- Sheamus - tylko potwierdzam to co napisał Michał Bajor, dostał mega push, wygrał RR, myślę, że na WM będzie zmiana dotychczasowego WHchampiona.
A teraz chyba 3 najważniejsze walki WM:
- Taker - Nigdy nie przegrał na WM, jego passa będzie podtrzymana, ponieważ jest to taka wielka gwiazda tej rozrywki, że trudno sobie wyobrazić, aby jego streak mógł zostać przerwany.
- Punk vs. Jericho, jeszcze jakiś czas temu można było być prawie pewnym, że wygra Punk, ponieważ Jericho wrócił do federacji aby poprowadzić feud z Punkiem i stoczyć walkę z nim na WM,a po niej wrócić do swojego zespołu rockowego(?), ale sytuacja się zmieniły pojawiły się głosy, jakoby Jericho miał podpisać, a raczej przedłużyć kontrakt, więc w tej sytuacji Na dwoje babka wróżyła.
- Cena vs. Rock, tutaj trudno mi się z tobą zgodzić Michał,moim zdaniem nie po to Rock wrócił do WWE aby przegrać na Wm i to w swoim rodzinnym mieście. Podobno mają być w póżniejszym okresie kolejne walki tych dwoje, więc Cena będzie mógł się jeszcze zrewanżować.
Dużo spekulacji, plotek i pomówień. Nie traktujcie tego jak sportu, a jako dobrej rozrywki i show, ale się rozpisałem w swoim debiucie na forum, pozdrawiam, qLu;)
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Już dziś o 3 w nocy zaczyna się Wrestlemania XXVIII...
Pieniążki już wpłacone do PaddyPower więc można podać prawdziwe Typy ????

Cody Rhodes vs Big Show 1
Kurs: 2.1
Stawka: 10 E

Team Johnny vs Team Teddy 2
Kurs: 3.25
Stawka: 10 E

Undertaker vs Triple H 1
Kurs: 1.25
Stawka: 80 E

Mam nadzieje że typy będą owocne ????
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Randy Orton vs Kane : 1.20 - 4.00 typ: RKO
Randall jak zawsze na WM-ce po prostu wygra. Wielki czerwony potwór pewnie będzie dominował ,ale i tak skończy się to wygraną po RKO.
Cody Rhodes vs Big Show : 1.71 - 2.00 typ: Big Show
Różnica między posturami obu wrestlerów jest tak wielka że ciężko tutaj mówić o jakimś meczu. Byk Szoł prowkowany na tygodniówkach i ośmieszany musi wygrać coś w końcu na największej gali. Niby Cody ma w tym roku zdobyć WHC ale myślę że bookerzy dadzą się przełamać łysemu.
Daniel Bryan vs Sheamus : 2.70 - 1.40 typ: 2

Dziwnie boję się że Bryan wygra przez jakieś DQ. Pan &#39;YES&#39; zmienił się o 360-stopni jednak Sheamus ma tutaj przewagę siłową którą powinien wykorzystywać. Na tygodniówkach Daniel wygrywał tylko dzięki jakieś interwencji z zewnątrz czy swojej laski.
CM Punk vs Chris Jericho : 1.50 - 2.50 typ: 1
Jericho dopiero co wrócił do federacji i od razu pasa nie dostanie. Punk za długo był promowany na gwiazdę WWE. Poza tym pewnie kontuzjuje Chrisa za obelgi w stronę jego rodziny.
Team Teddy vs Team Johnny : 3.00 - 1.33 typ: 1 Nie dziwi mnie taki kurs na dwójkę ,bo przecież Mark Henry i spółka ma ogromną przewagę nie wiadomo jak zaprezentuję się Christian bo łomocie z CM Punkiem. Ale Johnny myślę że nie będzie w stanie występować na każdej tygodniówce ,bo przecież ma inne zadania.

The Undertaker vs Triple H : 1.11 - 6.00 typ: 1
Taker tutaj wygra. Tym bardziej ,że są informacje na temat tego że ma pozostać w WWE na kolejną WM. HBK pewnie stanie przed trudną decyzją odliczenia swojego przyjaciela ,ale pewnie zrobi i zachowa się w &#39;&#39;czysty&#39;&#39; sposób o czym wspominał umarlak że jeśli nie będzie czysto to zajmie się i nim. Tym razem sądzę że Undertaker opuści ring o własnych siłach.
John Cena vs The Rock : 1.50 - 2.50 A CZY KTOŚ MUSI WYGRAĆ?
Mimo kursów na Cenę to Rock jest tu faworytem ,walka zapowiedziana przed rokiem main event całej gali. Nie po to Rock wrócił by przegrać i to w dodatku w swoim rodzinnym mieście przed własną publicznością. Cena już pokazał że honorowo potrafi przegrać z Punkiem CHAMP vs CHAMP to i teraz może ustąpić ale ja myślę o jakimś podwójnym wyliczeniu ewentualnie o wygranej FAST FIVE ????
Nie gram tego naprawdę tylko fajnie że ktoś poruszył temat na forum.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Jak BUK wystawi na to kursy? Trochę się dziwię bo wiadomo że to wszystko jest ustawione
wszystko wyżej..
Christian dziś nie walczy, Booker T go zastąpił
Pan &#39;YES&#39; zmienił się o 360-stopni jednak Sheamus ma tutaj przewagę siłową którą powinien wykorzystywać.
no zmienił się o te 360 stopni. I co?
/Michał, orientujesz się czy buki wystawiają kursy na każdą PPV czy tylko WM?
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Jeżeli chodzi o tą zmianę to kolega pewnie miał na myśli to że Bryan na początku swojego Title Runu był dosyć słabym mistrzem i takie było zdanie 90% ludzi...
A w tym momencie Dragon &quot;wyrobił się&quot; i jest dosyć strawny. Coraz więcej ludzi chciałoby żeby na WM&#39;ce stało się niemożliwe czyli obrona pasa przez Daniela. Bo tak szczerze patrząc Sheaumus jest dość słabym pretendentem a Mistrzem będzie jeszcze słabszym. Osobiście mam również takie samozdanie ;]
Co do pytania adqs...
Można obstawiać PPV Wielkiej Czwórki (WM, RR, Summerslam, Survival Series) i okazjonalnie lepiej zapowiadające się gale (np. MiTB 2011)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ano fakt, Booker to drugi zespoł.
W sumie nieważne, nie obstawiam a chyba zapowiada sie ze prędko nie będę mogł obejrzeć, zatem z dwa dni ode mnie ciszy tutaj.
O tych 360 stopniach chodziło mi dokładnie o to samo co @doggi123
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Już dziś o 3 w nocy zaczyna się Wrestlemania XXVIII...
Pieniążki już wpłacone do PaddyPower więc można podać prawdziwe Typy ????

Cody Rhodes vs Big Show 1 ⛔
Kurs: 2.1
Stawka: 10 E

Team Johnny vs Team Teddy 2 ⛔
Kurs: 3.25
Stawka: 10 E

Undertaker vs Triple H 1 ✅
Kurs: 1.25
Stawka: 80 E

Mam nadzieje że typy będą owocne ????
Zysk / Strata : O PLN :?

Dopiero wczoraj obejrzałem Wk&#39;ke więc pare słów z mojej strony. Liczyłem na niespodzianke ale niestety nie padła ona ani w starciu Rhodsa ani w starciu Teamów. No i wygrana Takera odrobiła mi 20 Euro postawione na dwa wyżej wymienione pojedynki.

Naprawde nie wiem co bookerzy WWE mają w głowach dając zwycięstwo Big Showowi... Cala roczna promocja Codego poszla się jeb.... Szkoda słów.

Z wygranej Teamu Johnnego mimo przegranej się nawet cieszę. Wole oglądać na tygodniowkach jego niż bezpłciowego Longa.

Walka Takera z HHH była poprostu mistrzostwem. Kilka razy naprawdę uwierzyłem w przerwaniu streak&#39;u (SCM + Pedigre Combo). Dwójka &quot;Emerytów&quot; (47 i 43 lata) zrobiła większe widowisko niż reszta zawodników wystepujących na WM&#39;ce razem wziętych. No i Michaels naprawde swietnie odegrał rola niezdarnego i momentami wkurzającego sędziego (aż Taker musiał mu założyć Hells Gete&#39;a bo nie mógł już go słuchać) . Rewelacja...

I trochęo innych starciach...

WHC Championship
Really? Really? Really? Szajbus miał to wygrać ale nie w squashu.... Brak mi słów...

WWE Championship
Pewna wygrana Punka i co ważniejsze po założeniu Anacondy... Chociaż myśle że dwoje Best In The World nie pokazali nawet 50 % swoich możliwości...

Divy pomijam...

Orton - Kane
Starcie było strasznie nudne, ale czego można spodziewać się po Ortonie który ma swoje 5 magicznych ruchów niczym Cena i zmierzającym do końca kariery Kane. Cieszy zwycięzca i mały żal że nie obstawiłem tego pojedynku.

Cena - Rock
Pojedynek który ani mnie grzał ani ziębił. Zaskoczeniem jest napewno wynik. Po co temu marnemu aktorzynie filmów klasy B zwycięstwo??? Ja nie wiem... może ktoś mi powie. No i czemu nie było Hell Turnu Jasia???
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom