>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ćwierćfinał Ligi Mistrzów 28 marca 2012 | Milan - Barcelona

Status
Zamknięty.
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Przytoczę statystyki z następujących meczów (posiadanie piłki przez Barcelonę):
Milan-Barca 64%
Barca-Milan 69%
Real-Barca liga 57%
Real-Barca Cdr 68%
Barca-Real CdR 54%
Wiadomo, że posiadanie piłki głównie zależy od linii pomocy, a w niej jest chyba największa różnica między tymi zespołami (na korzyść Barcelony).
przy czym staty z Realem do mnie nie trafiają, bo Królewscy zawsze srają w gatki przed meczem z Barcą. a tak już na poważnie, to nieco zaskoczyło mnie posiadania w Mediolanie...przy czym to było grupowe starcie teraz faza pucharowa, więc ostrożność Barcy może być większa co może się przełożyć na posiadanie piłki
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Spotkanie : AC Milan - FC Barcelona 0:0 ⛔
Typ : FC Barcelona
Kurs : 1,65
Bukmacher : bet-at-home


W szlagierowym spotkaniu ćwierćfinału LM Milan podejmie na własnym stadionie obrońcę tytułu FC Barcelonę. W bieżącym sezonie obie drużyny mierzyły się już ze sobą dwukrotnie w fazie grupowej. Pierwszy mecz na Camp Nou zakończył się remisem 2:2, z kolei w rewanżu Katalończycy po świetnym widowisku wygrali 3:2. Tak się składa, że ten drugi mecz miałem przyjemność oglądać z trybun San Siro i było to coś niesamowitego. Mimo, że obie drużyny miały zapewniony awans do dalszej fazy rozgrywek w grę wchodziło to z którego miejsca wyjdzie dana drużyna, a wiadomo, że ekipa która zajmie pierwsze miejsce w kolejnym etapie zagra z czysto teoretycznie słabszym zespołem. Teraz ważą się losy kto awansuje do półfinału tych elitarnych rozgrywek dlatego śmiem twierdzić, że mecz będzie się układał bardzo podobnie do tego meczu, który oglądałem w listopadzie. W mojej analizie skupię się głównie na ekipie gości. Dlaczego ? A no dlatego, że to oni będą narzucali swój styl, z resztą jak w każdym meczu. Czy im się to uda ? Na pewno przez większość czasu będą oni operowali piłką więc Milan powinien liczyć na jakieś kontry. Sęk w tym, że szybki jak błyskawica Pato, który de facto w pierwszym meczu strzelił bramkę już w 26 sekundzie jest strasznie kontuzjogenny i w tym meczu go zabraknie. Inny szybki napadzior Robinho dopiero co wrócił po kontuzji więc nie wydaje mi się żeby Allegri ryzykował i wystawił go w wyjściowej jedenastce. Cassano ma problemy zdrowotne od dłuższego czasu więc jedynym klasowym napastnikiem pozostaje Zlatan Ibrahimovic. Jeśli chodzi o specyfikę gry Szweda to jest on zawodnikiem bardzo statycznym, któremu zrobienie kilkunastu kroków żeby podbiec do piłki sprawia mały problem więc o kontry z jego strony raczej się nie martwię. Osobną kwestią jest to, że Ibra jest w tym sezonie cholernie skuteczny - 22 gole w 23 spotkaniach Serie A mówią same za siebie tak więc zagrożenie płynące z jego strony będzie na pewno ogromne. Z kolei Blaugrana jest wręcz naszpikowana gwiazdami, które potrafią same zmienić losy meczu. Fantastyczny Leo Messi, który w tym sezonie w 46 meczach zdobył już 55 goli (!!!). Piekielnie szybki Alexis Sanchez, który ponownie wraca po kontuzji również będzie ogromnym zagrożeniem dla defensywy Rossoneri, która w dodatku będzie bardzo osłabiona przez absencję Thiago Silvy. Milan na pewno będzie cholernie groźny i bardzo zmotywowany do tego żeby zrewanżować się za listopadową porażkę dlatego liczę, że pójdą na wymianę ciosów co w tym wypadku będzie kolejnym atutem po stronie Katalończyków. Moja analiza na pewno w pewnym stopniu jest pisana też pod kątem tego, że jestem Cule więc trudno żebym obstawiał przeciwko swojej drużyny natomiast jest ona napisana po dogłębnej analizie ostatnich spotkań, po kilku przemyśleniach, obserwacjach dlatego mam nadzieję, że będzie ona trafna ????

Do tego dorzucam kilka innych typów, które myślę, że mogą wejść :

AC Milan - FC Barcelona (under/over 2.5)
Typ : powyżej 2,5 gola
Kurs : 1,60

AC Milan - FC Barcelona (under/over 3.5)
Typ : powyżej 3,5 gola
kurs : 2,50

Lionel Messi zdobędzie przynajmniej jeden gol
Typ : tak
Kurs : 1,50

Zdobędą obie drużyny przynajmniej po jednym golu?
Typ : tak
Kurs : 1,60
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Milan over 3.5 rzuty rożne
1.66
Bet365
Typowanie wyniku to dla mnie to loteria, wiadomo jak Barcelona gra na wyjazdach - w skrócie dupy nie urywa, Milan w Serie A u siebie stracił tylko 7 bramek.
Rożne prezentują się bardzo dobrze - śledziłem poczynania w Serie A kiedy Milan gra u siebie:
Milan - Roma 9 rożnych
Milan - Lecce 13 rożnych
Milan - Juventus 10 rożnych
Milan - Napoli 12 rożnych
Milan - Caligari 4 rożne
Milan musi atakować jeżeli chce awansować lub przynajmniej dobrze wypaść. W ostatnim meczu byly 4 rożne Milanu. Jeżeli miałbym coś grać to właśnie to
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
wiadomo jak Barcelona gra na wyjazdach - w skrócie dupy nie urywa
W tym momencie ja bym powiedział, że &quot;grała na wyjazdach&quot;. Jedyne problemy miała tylko w La Liga co w ciągu ostatnich tygodni zostało poprawione i Blaugrana notuje serię zwycięstw i to nie z byle kim - wygrana z Atletico 2:1 lub z Sevillą 2:0 są na to świetnym przykładem. Poza tym w siedmiu ostatnich wyjazdowych spotkaniach w LM Barcelona zainkasowała komplet punktów więc to stwierdzenie na chwilę obecną jest mało trafne. Co oczywiście nie zmienia faktu, że będzie to ich najtrudniejszy wyjazdowy mecz w tym roku, no może obok meczu z Realem w CdR ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Milan over 3.5 rzuty rożne
1.66
Bet365

Typowanie wyniku to dla mnie to loteria, wiadomo jak Barcelona gra na wyjazdach - w skrócie dupy nie urywa, Milan w Serie A u siebie stracił tylko 7 bramek.

Rożne prezentują się bardzo dobrze - śledziłem poczynania w Serie A kiedy Milan gra u siebie:
Milan - Roma 9 rożnych
Milan - Lecce 13 rożnych
Milan - Juventus 10 rożnych
Milan - Napoli 12 rożnych
Milan - Caligari 4 rożne

Milan musi atakować jeżeli chce awansować lub przynajmniej dobrze wypaść. W ostatnim meczu byly 4 rożne Milanu. Jeżeli miałbym coś grać to właśnie to
Porównujesz rożne Milanu u siebie z drużynami z Serie A , gdzie Mila był zdecydowanym faworytem i cisnął od początku do końca do meczu z Barceloną? . Milan musi atakować? gdybym ci wierzył to już miałbym zagrane handi -2.5 na Barcelone , ale nie wierze ci i dlatego nie ruszam tego typu. Milan jeśli marzy o awansie w tym dwumeczu , to musi zdać się na kontry i tak na pewno zrobi. Mediolańczycy powinni liczyć na cud i wykorzystanie swojej jednej jedynej szansy , przy całej masie niewykorzystanych sytuacji Barcy. Ostatnie trzy wyjazdy Barcy to trzy zwycięstwa bez straty bramki i z handi -1.5 , więc nie wiem za bardzo o czym piszesz. Co do samego typu to rożne są dla mnie czystą loterią , z jednego rożnego często robi się 4 a często drużyna strzela , strzela i strzela a rożnego nie ma żadnego ... bo bramkarzowi akurat nie chce się na rożny wybijać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
AC Milan - FC Barcelona
4.85 -- 3.80 -- 1.72 Expekt


Najciekawszy moim zdaniem mecz 1/4 finału Champions League. Większość na forum stawia na zespół z Katalonii. Ja nie do końca się zgadzam. Milan nie jest w cale drużyną dużo gorszą od Barcelony. Przeważnie (co pokazały ostatnie spotkania) między tymi drużynami jest walka i zacięte widowisko. Bilans ostatnich meczów to 1-2-4, ale jak padały rozstrzygnięcia to zawsze różnicą jednej bramki. W ostatnich meczach Milan prezentuje się bardzo dobrze (poza porażką 3-0 w Londynie, gdzie zagrali 1 połowę na &quot;stojąco&quot;). U siebie od dłuższego czasu bez przegranego meczu.

Mamy już składy:

Milan: Abbiati, Mexes, Nesta, Bonera, Antonini, Seedorf, Nocerino, Ambrosini, Boateng, Ibrahimovic, Robinho.

Barcelona: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Puyol, Sergio, Xavi, Keita, Alexis, Messi, Iniesta.

W Barcelonie zabraknie Fabregasa, w jego miejsce Keita. Nie ma Pedro, jest w ataku Iniesta. Milan znakomity atak: były Katalończyk - Ibrahimovic i i były zawodnik Królewskich - Robinho.

Jaki padnie wynik? Dla mnie remis (3.80 w Expekt) i co najważniejsze - musi być świetne widowisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
candida 45

candida

Użytkownik
Moim zdaniem przebieg meczu bedzie zdeterminowany przez stawke meczu. Barcelona zagra swoje, co do tego nie ma watpliwosci, Mascherano i Pique na srodku przed nimi Sergio i Keita, to solidny srodek ktory powinien zabezpieczyc tyly Barcy, po drugiej stronie Wlosi ktorzy powinni w tym meczu wiazac z graniem na zero wielka wage. Granie Undera przy tej klasie druzyn jest zawsze obarczone ryzykiem, przeblysk Mesjasza oraz Ibry nie przyniesie nic dobrego dla mojego betu, zakladam jednak ze pierwsza polowa bedzie to bezbramkowy remis, co pozwoli i jednym i drugim zachowac szanse na rostrzygniecie meczu w drugiej polowie. Typowanie 1x2 wydaje mi sie obarczone sporym ryzykiem, ewentualne zwyciestwo Milanu nie wydaje mi sie sensacja, cala ta otoczka wokol tego meczu i cisnienie na Barce wydaje sie niezrozumiale, jest to szlagier na tym etapie ryzgrywek i szanse Barcelony w dwumeczu oceniam na 60 do 40.



Milan - Barcelona ponizej 2.5✅✅✅
Milan - Barcelona DNB 1 zwrot
 
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik


Mimo braku bramek, widzowie byli świadkami znakomitego widowiska. Po początkowej przewadze Milanu, goście obudzili się i stworzyli kilka groźnych sytuacji. Kolejne minuty meczu przebiegały częściej pod dyktando Barcelony, ale podopieczni Massimiliano Allegriego nie składali broni i organizowali groźne kontrataki.

 
thierryhenry 6

thierryhenry

Użytkownik
mam pytanie w sprawie rozliczenia u was kuponow na posiadanie piłki. Na expekcie nie wszedl mi zaklad na posiadanie piłki przez milan poniżej 37,5% ... Wiem że do statystyk z ligi angielskiej expekt korzysta ze strony skysport.com nie wiem jak jest w przypadku liigi mistrzow.. na skysport posiadanie pilki 35,2 % do 64,8 % czyli teoretycznie kupon mi wszedl. Jak u was to wyglada???
 
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik
mam pytanie w sprawie rozliczenia u was kuponow na posiadanie piłki. Na expekcie nie wszedl mi zaklad na posiadanie piłki przez milan poniżej 37,5% ... Wiem że do statystyk z ligi angielskiej expekt korzysta ze strony skysport.com nie wiem jak jest w przypadku liigi mistrzow.. na skysport posiadanie pilki 35,2 % do 64,8 % czyli teoretycznie kupon mi wszedl. Jak u was to wyglada???
Pewnie z oficjalnej strony UEFA , a tam posiadanie piłki ma się tak 38%-62%

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom