>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ćwierćfinał Ligi Mistrzów 27 marca 2012 | APOEL Nikozja - Real Madryt

Status
Zamknięty.
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Apoel Nicosia - Real Madrid ( 1. - 0 )
Typ: x
Kurs: 4.00
W ćwierćfinale dojdzie do starcia piłkarskiego Dawida z Goliatem. Apoel Nikozja na obecnym etapie rozgrywek jest kopciuszkiem, podczas gdy Real Madryt to najbardziej utytułowana drużyna w historii Pucharu Europy. Jednak w awansie Cypryjczyków do obecnej fazy rozgrywek nie ma aż tak wiele przypadku, jak niektórzy wskazują. Apoel jest dobrze zorganizowaną ekipą, w której dobro drużyny jest stawiane ponad indywidualne zapędy. Na własnym boisku są groźni dla kazdego o czym zdążyli się już przekonać gracze Olympique Lyon, Porto, czy też Zenitu St. Petersburg. Oczywiscie w dwumeczu nie spodziewam się jakiejś mega sensacji i wyeliminowania Realu. Jednak faktem jest, iż w ostatnich tygodniach &quot;Królewscy&quot; nie spisują się jakoś olśniewająco. W La Liga roztrwonili czetery punkty przewagi nad Barceloną, zaś dwumecz z CSKA Moskwa daleki był od ideału. Dlatego też stawiam, iż po dzisiejszym starciu Hiszpanie będą mieli jednobramkową zaliczkę przed rewanżem na Santiago Bernabeu. Prawdopodobieństwo takiego rozstrzygnięcia oceniam na około 40% także value całkiem spory.
 
L 1

lejek

Użytkownik
Mój typ na ten mecz to remis (kurs 5.00). Wszyscy dobrze wiedzą, jak ciężko zdobyć twierdze cypryjską na ich obiekcie. Szaleni kibice oraz niesamowita determinacja gospodarzy da im zremisować ten mecz. Real nie będzie forsował zbytnio tempa, zostawi siły na rewanż, gdzie rozprawi się z Cypryjczykami lekko, łatwo i przyjemnie przynajmniej 3 bramkami różnicy. Jest to typ dla odważnych graczy.
Polecam również typ bardziej pewny, na under 2.5 - bardzo wysoki kurs, nie jestem wstanie powiedzieć teraz jaki, ale ponad 2. W tym meczu nie padnie więcej niż 2 bramki. Mój typ to remis 0:0, aczkolwiek wchodzi w rachube skromna wygrana Realu, 0:1.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Mój typ na ten mecz to remis (kurs 5.00). Wszyscy dobrze wiedzą, jak ciężko zdobyć twierdze cypryjską na ich obiekcie. Szaleni kibice oraz niesamowita determinacja gospodarzy da im zremisować ten mecz. Real nie będzie forsował zbytnio tempa, zostawi siły na rewanż, gdzie rozprawi się z Cypryjczykami lekko, łatwo i przyjemnie przynajmniej 3 bramkami różnicy. Jest to typ dla odważnych graczy.
Tak, oczywiście. Real dzisiaj nawet rozgrzewki nie będzie przeprowadzał bo po co forsować tempo? Oni żyją dniem dzisiejszym, o rewanżu można myśleć dopiero po skończonym meczu. Nie ma tu żadnej mowy o odpuszczaniu ani ze strony Apoelu, ani ze strony Realu. O ich siły się nie martw, mają jej na tyle aby grać co 3,4 dzień - jedni i drudzy. Zostało 8 najlepszych drużyn w Europie i Mourinho na pewno nie zlekceważy rywala.

Typ dla odważnych graczy? Znalazłem coś dla Ciebie:
Apoel wygra różnicą 4 bramek @ 501, bet365
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
OBie strzelą - NIE 1.60
Podoba mi się ten typ. Uważam, że dla Mourinho to dobra postawa w defensywie będzie najważniejszym zadaniem w tym meczu. Zachować czyste konto będzie na pewno dużo łatwiej niż w Moskwie, tym bardziej, że nie zagra Manduca. To spore osłabienie.
W Nikozji nie było jeszcze ekipy z najwyższej europejskiej półki. Można ekscytować się wyeliminowaniem Zenitu, Porto czy Lyonu, ale to obecnie typowi średniacy, których nie sposób porównywać z Realem.
Siła rażenia Hiszpanów jest ogromna, dlatego ja decyduję się na handicap -1,5 z typem na Real. Rzadko się zdarza w tym sezonie równie wysoki kurs na Królewskich, więc warto spróbować.
APOEL Nikozja - Real Madryt [1,5-0] (2) ~2,075
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Apoel Nikozja - Real Madryt
11.50 -- 5.10 -- 1.30 w Expekt

Dzisiaj w 1/4 finału LM &quot;kopciuszek&quot; podejmuje u siebie zespól Królewskich.
Kilka moich typów:

Obie strzelą bramkę - Nie - 1.70
Podzielam zdanie przedmówcą, Real ma dobrą obronę, nie powinien stracić bramki.

Poniżej 2.5 bramki - 2.15
Czy Real rzuci się do szturmu na Apoel? Myślę, że nie i rozegrane zostaną spokojne zawody w dzisiejszym dniu. 1-0 lub 2-0 dla zespołu z Madrytu - tak typuję.

Spalone: poniżej 7,5 - 1.70
Linia wysoka, myślę za warto zagrać. Apoel może zagrać z kontry i mogą kilka razy złapać na spalonym. Przewiduję poniżej 7.5. Jak będzie, zobaczymy po meczu.

Powodzenia wszystkim!
 
S 35

sokker

Użytkownik
APOEL Nikozja - Real Madryt

wielki real madryt przyjeżdża na prowincję i koniec piłkarskiego świata. nie po raz pierwszy w tym sezonie ligi mistrzów. na początku rozgrywek grupowych zawitali w zagrzebiu i myślę że warto przypomnieć sobie tamten mecz w kontekście tej ćwierćfinałowej rywalizacji. real miał bardzo łatwą drogę do tego ćwierćfinału. łatwa grupa i cska w 1/16 które właściwie przypadkiem zremisowało u siebie a w rewanżu nie podjęło żadnej rywalizacji. brak godnego rywala w europie i generalnie w całym sezonie, powoduję, że tak naprawdę prawdziwy potencjał i możliwości realu są wielką niewiadomą. bo nie można uwzględniać spotkań z barceloną, które są po za jakąkolwiek kategorią, w których real nie może pochwalić się od dłuższego czasu sukcesem (oprócz finału CdR). więc realowi przyjdzie dzisiaj grać z najtrudniejszym przeciwnikiem w tej edycji champions league. real jest w dołku i mojego zdania nie zmienił również ostatni mecz ligowy. kto go oglądał to doskonale wie, że real mógłby grać 5 na 11 bez bramkarza i też by ten mecz wygrał. na wyjeździe to już zupełnie inne oblicze los blancos. jak zwykle przydługi wstęp, bo real pewnie ten mecz wygra, chociaż nie spodziewałbym się kanonady.
jak to w przypadku meczu z udziałem królewskich kurs żenująco niski zarówno na 1x2, jak i na bramki więc nie ma sensu zawracać sobie tym głowy. moim zdaniem co innego w tym meczu jest doskonałym typem po nieporównywalnie bardziej zachęcających kursach, mianowicie kartki.
apoel uzbierał do tej pory najwięcej kartek z grona wszystkich ćwierćfinalistów - 26 żółtych kartek, co daję średnią 3,25 kartki na mecz. nie przebierają w środkach. dodatkowy atut na ten mecz to fakt, że aż 16 z tych 26 kartek otrzymali w meczach rozgrywanych na własnym stadionie. zresztą gorąca atmosfera na stadionie w nikozji udzielała się również drużynom gości i generalnie sędzia raczej się nie nudził.
kartki apoelu w meczach u siebie:
- z zenitem - 4 ż (w sumie w meczu 95 pts za kartki)
- z porto - 3 ż (w sumie w meczu 50 pts)
- z szachtarem - 4 ż (w sumie w meczu 70 pts)
- z lyonem - 5 ż + 1 cz (w sumie w meczu 95 pts).
w meczu z lyonem po regulaminowych 90 minutach apoel miał na swoim koncie 3 ż kartki. statystyki realu wypadają przy cypryjczykach raczej blado bo uzbierali w sumie 15 żółtych kartek w ciągu 8 spotkań. nagroda fair play? za mecze na bernabeu być może. natomiast aż 11 z tych 15 kartek uzbierali w meczach wyjazdowych. w zagrzebiu 3 ż + 1 cz, w lyonie 4 ż i w moskwie 3 ż. tylko w meczu o pietruszkę z ajaxem w amsterdamie dostali 1 żółtą kartkę. to moim zdaniem wystarczy na potwierdzenie typów, które proponuję, chociaż nie twierdzę, że wszystkie wejdą ale biorąc pod uwagę statystyki, temperament obu ekip i kurs, nie można nie spróbować. i wisienka na torcie tego całego typowania. tą wisienką dzisiejszego wieczoru jest pan felix brych. ten arbiter ewidentnie lubi pokazać kto rządzi na boisku i lubi żółty kolor. poprowadził w tym seoznie kilka spotkań ligi mistrzów:
- chelsea londyn - napoli - 6 ż
- zenit st. petersburg - apoel nikozja - 6 ż
- otelul galati - manchester united - 6 ż + 2 cz
- fc porto - szachtar donieck - 4 ż + 2 cz.

APOEL Nikozja - Real Madryt:

suma punktów za kartki
over 65 @ 3,80 ⛔
WilliamHill

suma apoel nikozja kartki
over 3 @ 3,50 ⛔
WilliamHill

suma real madryt kartki
over 3 @ 4,60 ⛔
WilliamHill

czerwona kartka w meczu
tak @ 4,75 ⛔
WilliamHill
cóż... mocno mnie rozczarował ten mecz. po prostu się odbył. stało się to co się miało stać. ale gdzie te kartki? ech... futbol. statystyki nie kłamią... a jednak ???? . podsumowując wszystkie analizy... apoel nie był tym czego oczekiwaliśmy, nawet w obliczu pewnej porażki spodziewałem się, że zostawią serce na boisku, pomimo tego, że na tle realu piłkarsko nie mieli nic do zaoferowania.
 
L 1

lejek

Użytkownik
ŻENADA. Real sobie wygrał ten mecz spacerkiem. No tak sie w piłke nie gra. Co to za sens murować się cały mecz, skoro nawet do kontry nie biegają... tak sie meczu nie wygra. Real sie strasznie męczył aż do zdobycia bramki. Dobrze, że padły 3 gole, bo miałem kupon na under -3.5 ???? .
 
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik


Real w kwadrans załatwił sobie awans! APOEL rozbity w drugiej połowie...Królewscy przez blisko 75 minut nie potrafili sforsować defensywy APOEL-u, ale przełamanie zapewnili rezerwowi Kaka i Marcelo.

 
A 11

algeroth

Użytkownik
Gdzie sa teraz wszyscy co mowili o remisie i zagrożeniu jakie stworzy Apoel? Słyszałem jeszcze o wygranej cypryjczykow. ;) następnym razem strzał na bramkę by sie przydał ;) w madrycie mam nadzieję że mourinho da szansę mlodziezowce i rezerwie i do tego parę osób z podstawowego. Nie ma co tracic sił u siebie z apoelem który u siebie pokazal trochę poziom nie adekwatny do 1/4 lm
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom