>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

kup se Pan motorek - czyli o jednośladach tych mechanicznych

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
nie wiem, wiec nie traktuj tego jako &quot;pewna&quot; odpowiedz.
Podejrzewam, że w momencie wejścia ustawy, zmienią sie w Ośrodkach Egzaminycyjnych kategorie, więc będzie egzam na A1, A2 (czy jak to tam teraz sie bedzie zwało). Wydaje mi się więc, że nie, bo już nie będzie egzaminów na &quot;starą&quot; A, ale zapytaj najlepiej w jakiejś szkole jazdy.
No nie będzie &quot;starej&quot; A, ale jeśli zapiszę się przed wejściem ustawy i wyjeżdżę np. 2 godziny to czy po wejściu ustawy będę zdawał na nowych zasadach czy na starych, ale bardzie mnie interesuję czy mimo że nie będę miał 24 lat będę mógł kontynuować kurs i zdawać przed skończeniem 24 lat?
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
No nie będzie &quot;starej&quot; A, ale jeśli zapiszę się przed wejściem ustawy i wyjeżdżę np. 2 godziny to czy po wejściu ustawy będę zdawał na nowych zasadach czy na starych, ale bardzie mnie interesuję czy mimo że nie będę miał 24 lat będę mógł kontynuować kurs i zdawać przed skończeniem 24 lat?
przedzwoń do byle jakiej większej nauki jazdy i powinieneś na 99% dostać pewną odpowiedź, co jak co, ale oni na tym muszą się znać.
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
dobra czas się pochwalić ( może Wy też Panowie pokażecie swoje moturki ? SimonS nie krępuj się, bo na Ciebie czekam już od kilku miesięcy ).

Yamaha FZ6









opinie ?
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Warszawskie korki - drzwiami w motocyklistę

Jeżeli posiadacie motocykle, to pewnie jeździcie nimi w korkach, a już na pewno w Warszawie. Jeżeli grzecznie stoicie za samochodami, lepiej nie mówcie tego głośno i otwarcie. Przyjmijmy więc, że posiadanie jednośladu oznacza przeciskanie się w zatorach drogowych, w mniej lub bardziej hardkorowym wydaniu. Słyszeliście pewnie legendy o drzwiach otwieranych przez zgorzkniałych puszkarzy wprost w przedzierające się jednoślady. Nam jeszcze nigdy coś takiego się nie przytrafiło, ale poniższy przykład dobitnie daje znać, że to jednak jest możliwe. Rzecz działa się przedwczoraj na warszawskiej ulicy ul. Żwirki i Wigury w czasie popołudniowego powrotu z pracy. Motocyklista jechał spokojnie, ale najwyraźniej nawet to nie wystarczyło, aby kierowca taksówki zauważył go w lusterku – przecież musiał natychmiast skoczyć do bagażnika.

http://www.scigacz.pl/Warszawskie,korki,drzwiami,w,motocykliste,16617.html
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Temat widze umarl, a szkoda bo ciekawy.
Orientuje sie ktos moze wsrod znajomych zna moze kogos kto produkuje naszywki (plan jest taki by naszyc to na kurtke skorzana)?
A moze ktos zna kogos dobrego ktory wykonuje artystyczne wzory na motor?
Zdjecie motoru pokaze jak komorka z aparatem wroci z serwisu (tzn. jak nie zapomne ???? ).

Baku...calkiem calkiem ale nie moj typ (od ostatniego pokazu motorow calkiem wyleczylem sie z naked i prostych klasycznych tourer) ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Baqu chyba nie zwrócił uwagi na rocznik 97 ???? ???? ????
Ja bede wystawial na allegro niedlugo bo po takim czasie wypadaloby zmienic, to wrzuce foty tu tez .. .tylko musze wyczyscic a poki co mi sie nie chce ????
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Panowie - takie pytanie... Interesuje się trochę motocyklami od kilku ładnych miesięcy, sporo oglądam w internecie maszynek, zaglądam na otomoto.pl i tak dalej - pacze se oferty.
Polecacie jakieś magazyny, miesięczniki (ogólnie prasę) albo jakieś portale poświęcone jednośladom? Chciałbym się bardziej wgłębic w temat, poznac &quot;ten sport&quot; bardziej od środka i tym podobne. - Mam spore pojęcie o motoryzacji, jeżeli chodzi o samochody aczkolwiek ostatnio spodobały mi się bardzo motocykle...
Proszę o pomoc ;)
 
C 0

canton

Użytkownik
Panowie - takie pytanie... Interesuje się trochę motocyklami od kilku ładnych miesięcy, sporo oglądam w internecie maszynek, zaglądam na otomoto.pl i tak dalej - pacze se oferty.
Polecacie jakieś magazyny, miesięczniki (ogólnie prasę) albo jakieś portale poświęcone jednośladom? Chciałbym się bardziej wgłębic w temat, poznac &quot;ten sport&quot; bardziej od środka i tym podobne. - Mam spore pojęcie o motoryzacji, jeżeli chodzi o samochody aczkolwiek ostatnio spodobały mi się bardzo motocykle...
Proszę o pomoc ;)
Masz sprecyzowaną swoją miłość do motocykli: sport, turystyka czy Naked-bike ?
 
Do góry Bottom