>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Narciarstwo alpejskie 2011/2012

Status
Zamknięty.
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
W tym roku miałem już nie pisać nic w dziale narciarstwie ale zaciekawiły mnie dwa pojedynki i chciałbym się z wami nimi pochwalić.
Dziś odbędzie się slalom pań w Are,organizatorzy w trasę dali dużo wody stąd trasa stała się bardzo twarda a z przejazdem następnej zawodniczki robi się co raz gorsza,dziś w Szwecji mamy aż + 5 stopni początkowe bardzo doświadczone zawodniczki będą miały wymarzoną trasę a kolejne już sie męczyły i wypadały.
Maria Hofl-Riesch-Lindsey Vonn typ 1 ( kurs 1,60) ✅ 1 miejsce ????- DNF
Maria wczoraj w gigancie wypadła choć jechała bardzo elegancko jak wiemy Vonn wygrała ale był to w miarę płaski gigant w którym wykorzystała swoje umiejętności zjazdowe,dziś liczę na trudniejszą ułożoną trasę,bardziej podkręcone bramki ale główną rzeczą jaka mi chodzi w tym i następnym pojedynku są numery startowe Riesch 1 a Vonn 17 czyli w skrócie Riesch pojedzie po fantastycznej trasie a Lindsey już nie :jezora:
Michaela Kirchgaser-Resi Stigler typ 1 ( kurs 1,55) ✅14-24
Podobnie jest i tutaj Miki wystartuję z numerem 4 natomiast szalona Amerykanka z numerem 23
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Finałowe zawody w Schladming aż łezka leci że to już koniec sezonu
przed nami ostatni zjazd o godzinie 9:30.
B.Thomsen-C.Janka typ 1 ( kurs 1,75) betsafe ✅ izzy
Bardzo ciekawy typ który gram dosyć mocno,Janka w ostatnim czasie przeżywa prawdziwy koszmar który zaczął się od problemów z kręgosłupem który,strasznie ustrzywnia go na trasie ,komentator Eurosportu ostatnio powiedział iż Janka nie czuje się najlepiej w swoim ciele brzmi to strasznie ,nie potrafi czerpać radości ze startów co daje mu w ostatnich startach gorsze wyniki.Jedyne sukcesy jakie osiągnął w tym sezonie były na twardych,lodowatych górkach na których czuję się znakomicie stąd jego ksywka &quot;Ice Men&quot; lecz w Austrii na zakończenie sezonu mamy wręcz wiosenną pogodę +10 stopni ,słoneczko to ewidentnie nie są warunki dla Szwajcara.Jego przeciwnikiem w pojedynku jest świetnie rokujący na przyszłość młody Kanadyjczyk Thomsen który znalazł się w czołówce najlepszych zjazdowców bardzo szybko po świetnych występach,z dalekim numerem wdarł się do czołówki i już w niej został.Uwagę róznież należy zwrócić na ekipę serwisu narty Kanadyjczykom jadą prawie najlepiej z czołówki Hudec,Guay osiągają świetne prędkości.
Typ mogę poprzez również wynikom treningów które również są na korzyść młodszego zawodnika:
16 miejsce THOMSEN Benjamin 1987 CAN 1:52.88
22 miejsce JANKA Carlo 1986 SUI 1:54.35




Pozdrawiam Pawacki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom