>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 09.03-12.03.2012

Status
Zamknięty.
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Legia idzie na mistrza w tym sezonie. Wygrali mecz na bardzo trudnym terenie, styl słaby ale ważne, że nie zgubili punktów grając z takimi drużynami. Świetna postawa Wolskiego, który już w 2 meczu daje Legii 3 punkty, na widowni Smuda może będzie jakieś powołanie dla Wolskiego? . Dobra postawa bloku defensywnego.
Nie rozumiem tylko decyzji Skorży. Legia robi 2 głośne transfery zawodników którzy są gotowi do 1 składu, a Skorża im nei daje szansy gry.. Oni mieli wzmocnić ławkę rezerwowych czy podstawową jedenastke? I irytuje mnei gra Daniela Ljuboji. Ma pretensje jak do niego nie podadzą piłki, a jak sam w końcówce było 3 na 1 to zaczął się kiwać i nie podał do będącego na świetnej pozycji Novo. Karny w jego wykonaniu też koszmarny. Chciał strzelić pewnie i bez patrzenia na piłkę a chyba ledwo co w tą piłke trafił sądząc po jej szybkości lotu..
 
legia 122

legia

Użytkownik
Nie rozumiem tylko decyzji Skorży. Legia robi 2 głośne transfery zawodników którzy są gotowi do 1 składu, a Skorża im nei daje szansy gry.. Oni mieli wzmocnić ławkę rezerwowych czy podstawową jedenastke?
Decyzja tym bardziej irracjonalna że Skorża desygnował do gry Kucharczyka który od roku nie zagrał nawet jednego przyzwoitego meczu a permanentnie kopie się w czoło...

(...)
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Mamy kolejkę remisów, jak na razie najwięcej wygrała Legia, kto będzie pamiętał w maju w jakim stylu?? A co nas czeka w niedzielę??
11/03 14:30 Widzew vs. Bełchatów
Z jednej strony Widzew który zaczął rok od falstartu ale potrafił się podnieść i pokazał się z dobrej strony, wygrana z Polonią i remis ze Śląskiem wyraźnie na plus. Na przeciwko goście z Bełchatowa którzy w tym roku mają jeszcze lepszy bilans bo jeszcze nie przegrali meczu. Wygrana w Poznaniu, potwierdzona w kolejnych meczach remisem z Górnikiem o raz wygraną nad Polonią.
W obydwu przypadkach obraz może być trochę zamazany biorąc pod uwagę, że Polonia w meczu z Widzewem sama sobie strzeliła dwa gole z kolei w meczu ze Śląskiem Łodzianie strzelili wyrównującego gola w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Bełchatowianie wygrali pierwszy mecz wyjazdowy w Poznaniu ale znacząco w tym pomogli Lechici mam wrażenie na złość poprzedniemu trenejro. Górnik nie potrafił obronić własnej bramki grając 45 minut w 11 na 10. A Polonia nie trafiła z metra do pustej bramki w końcówce meczu.
Ja proponuje typ Widzew (DNB) bo Bełchatów to jednak cały czas jedna z najgorszych drużyn w meczach wyjazdowych (1-2-7), gorsze jest tylko Zagłębie. Obydwa zespoły są w dość bezpiecznej strefie w tabeli (bardziej Widzew), gospodarze muszą przystąpić do tego meczu bardzo zmotywowani bo już dawno nie wygrali z Bełchatowem a przecież traktuje się te mecze jako derby regionu Łódzkiego. Widzew jest solidny w obronie, w obecnej kolejce nie wygrali jeszcze gospodarze, seria porażek z Bełchatowem też kiedyś musi się skończyć. Wiec dzisiaj chyba jest bardzo dobra okazja.
Widzew (DNB) - 1,50(Bet365) 1-0 ✅
11/03 17:00 Śląsk vs. Korona
Drugi mecz jeszcze ciekawszy Śląsk który jeszcze nie wygrał w tym roku, na przeciwko Korona która jeszcze nie przegrała meczu w tym roku. Tutaj mamy typowy mecz na przełamanie i jednych i drugich. Czas najwyższy żeby pierwsi w końcu wgrali a drudzy przegrali. Korona to nie Dortmund żeby wygrywać seryjnie mecze a Śląsk ostatnio taką serię miał w kwietniu zeszłego roku ale ta seria skończyła się na 3 meczach bez wygranej. Dodatkowo po wczorajszym remisie Ruchu jest szansa dla gospodarzy, żeby odskoczyć od grupy pościgowej i walczyć o tytuł tylko z Legią. Trener Lenczyk to nie jakiś młody niedoświadczony szkoleniowiec i na pewno wyciągnął odpowiednie wnioski, do tego zespół z Wrocławia na pewno solidnie przepracował okres przygotowawczy co zaprocentuje odpowiednią formą fizyczną w dalszej części sezonu, widać to chyba w każdym kolejnym meczu. W pierwszym z Ruchem tylko 45 minut biegania w drugim z Legią wszystko było źle, z Widzewem już pechowy remis w końcówce dzisiaj czas na zwycięstwo. I taka jest moja propozycja a kurs leci na łeb...
Śląsk - 1,80 (Bet365) 1-2 ⛔
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Widzew Łódź - GKS Bełchatów

Uda się obydwu drużynom strzelić gola?
Typ: TAK
Kurs: 2,10
bwin


Dzisiejszy pierwszy mecz w Ekstraklasie to pojedynek Widzewa Łódź z GKS Bełchatów. Jest mi trudno wskazać tutaj faworyta dlatego zdecydowałem się postawić na to że obie ekipy strzelą bramkę. Pojedynki obu drużyn określane są mianem derbów województwa łódzkiego. I właśnie ta ranga powinna zmotywować jednych i drugich do ofensywnej gry. Biorąc pod uwagę dwa ostatnie mecze ligowe zarówno jednych jak i drugich to kończyły się one zdobyczami bramkowymi z obydwu stron. I tak Widzew wygrał z Polonią Warszawa dwa do jednego i zremisował dwa do dwóch ze Śląskiem Wrocław zaś Bełchatowianie zremisowali z Zabrzanami jeden do jednego i ulegli Polonii Warszawa jeden do dwóch. W tych czterech ostatnich meczach tych drużyn padło czternaście bramek co pokazuje że mecze z ich udziałem w gole obfitują. Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki to w piętnastu meczach padło trzydzieści osiem goli co daje dobrą średnią. Ekipa gości zagra w najsilniejszym składzie. Gotowi do gry są Dawid Nowak i Kamil Kosowski, którzy w pojedynku z Polonią nabawili się urazów. Do dyspozycji trenera Kamila Kieresia jest także Jacek Popek, który ostatnio pauzował za żółte kartki. Łodzianie zaś wyjdą na plac bez kilku graczy. Po raz kolejny zabraknie Jarosława Bieniuka i Souheila Ben Radhii, którzy nie są jeszcze gotowi do gry. Więc może przy okazji uda się gościom pokonać Łodzian.
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Według mnie,dzisiaj warto postawić na Śląsk.Drużyna Lenczyka nie wygrała jeszcze w tym roku.Najpierw remis u siebie z ruchem po niezłym meczu,potem katastrofalny mecz z Legią,a tydzień temu trochę w pechowych okolicznościach remis z Widzewem.W efekcie Śląsk stracił prowadzenie w tabeli,a w przypadku straty punktów w dzisiejszym spotkaniu,Śląsk będzie już ze stratą do Legii. Na ten moment wynosi ona 3 punkty,dlatego jeśli Wrocławianie chcą w tym sezonie walczyć o mistrza nie mogą dać &quot;odjechać&quot; Legii.Z drugiej strony Korona,która wygrała wszystkie mecze w rundzie wiosennej.Zespół Ojrzyńskiego nie ma w zespole indywidualności,ale bazuje na kolektywie.Trzeba jednak przyznać,że korona jest bardzo ambitną drużyną.Zawodnicy walczą o każdy punkt i jak na razie przynosi to efekt.Jednak ile razy pod rząd Korona może wygrywać? Ja jestem zdania,że dziś po raz pierwszy kielecka drużyna poczuje smak porażki.
Moja propozycja:
Win Śląsk @ 1,80 Betclic
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
Decyzja tym bardziej irracjonalna że Skorża desygnował do gry Kucharczyka który od roku nie zagrał nawet jednego przyzwoitego meczu a permanentnie kopie się w czoło...

Wszyscy są wkurwieni tym faktem na Skorżę tym bardziej że styl katastrofalny Legia zaprezentowała. Bronią go wyniki jedynie ;D
Legia od początku rundy gra w rytmie 2 mecze tygodniowo (w ostatnich dwóch tygodniach Skorża organizował nawet pod to sparingi z IV ligowcami). W kolejnych dwóch tygodniach - mecze z Gryfem. Nowi zawodnicy będą mieli okazję pograć, a póki co muszą się zgrać.

Do tego, boisko Podbeskidzia pozostawiała sporo do życzenia i można założyć, że taki Novo przyzwyczajony do boisk w Hispzanii nie wiele by tu wskórał.

Do tego trafiły do mnie argumenty komentatorów, że Skorża wypuścił na boisko tych co polegli z Podebskidziem na jesienii - łatwiej ich było zmotywywoać po tamtejszym &quot;obsmarowaniu&quot; przez media.

Legia zgarnęła 3 punkty i tak jak napisaliście -to się dla tej drużyny liczy, ileż to oni meczy grali &quot;ładnie dla oka&quot; na jesienii a dostawali po dupie.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Śląsk rundę wiosenną zaczął bardzo słabo. Na początek u siebie remis 1:1 ze wskazaniem na Ruch Chorzów. Kolejno Legia i blamaż, o którym pisałem w poprzednich postach. Gdy wydawało się, że zespół Lenczyka już wrócił na właściwe tory, 94 minuta meczu z Widzewem. Śląsk wykonuje rzut rożny w doliczonym czasie gry, Widzew wybija piłkę, przeprowadza kontratak i 2:2. Konsternacja. 2 punkty po trzech meczach i Legia dogoniła lidera z Wrocławia. Gra podopiecznych Oresta Lenczyka w rundzie wiosennej się nie układa i to dzisiaj powinien przyjść przełom i zwycięstwo, ale na drodze Śląska stanie dziś niepokonany na wiosnę zespół Scyzoryków. Korona gra ambitnie, walczy o każdą piłkę a trener Ojrzyński mając samych walczaków w zespole może nastawić ich na agresywną grę. W Koronie nie ma indywidualności, jest za to kolektyw. Najwięcej bramek w zespole Korony ma.. wypożyczony do Górnika Zieliński. To świadczy o sile i zgraniu kieleckich zawodników. Po trzech meczach Kielce zdobyły 9 punktów, nie tracąc żadnej bramki! Odprawili u siebie Jagiellonię, prowadzoną przez Hajtę, na Reymonta wygrali z Wisłą i z Podbeskidziem na własnym podwórku. Dziś wola walki, zaangażowanie Korony przeciwko słabej formie Śląska powinna wywieźć punkty z Wrocławia. Kurs na X2 w Pinnacle biorę z pocałowaniem ręki.
Korona lub X @ 2.20 Pinnacle
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie rozumiem tego kursu na Polonię. Obie drużyny grają słabo, a kurs na Polonię jest tak mały tylko z tego względu, że Polonia gra u siebie i to że MUSZĄ wygrać ? Bez przesady. Jaga wygrać może nie wygra, ale moim zdaniem remis jest w ich zasięgu. Poza Rasiakiem wszyscy są zdrowi. W ekipie z Warszawy nie zagra Sultes, Trałka i Jeż. Cała trójka jest bardzo istotna w układance Zielińskiego, w układance która niestety się zacięła. Pewnie stanie się tak, że Zieliński poleci z Polonii. Niestety Wojciechowski jest taki, że jeden mecz nie wyjdzie, a on już porusza niebo i ziemię mając pretensje do wszystkich. Zieliński wie, że jego posada z każdą stratą punktów się rozpływa i z tego względu dokonuje wielu roszad. Niestety, budowanie drużyny wymaga cierpliwości. Taki ekspert jak Wojciechowski powinien to raczej wiedzieć. Jutro znowu zmiany, znowu roszady i tak w kółko. Przegrali z Widzewem i z Bełchatowem czyli z typowymi ligowymi średniakami, a wygrali jedynie z beznadziejnym ŁKS-em. Jeśli w jednej ręce ktoś dałby typ na Polonię, a w drugiej na Jagę, to ja bym brał zdecydowanie drugą opcję. W tym momencie biorę to, co bardziej się opłaca, bo dla mnie Polonia argumentów nie ma. To co, że miażdżą składem, co z tego, że jest kasa, skoro nie ma woli walki i zaangażowania. Pensje zawodników Polonii w porównaniu do pensji zawodników Korony to pikuś, a jak wygląda gra tych zespołów ? Niebo i ziemia. W piłce najważniejszy jest zespół, a ja będę się powtarzał po raz kolejny, że dopóki trener w Polonii nie będzie miał komfortu pracy to nikt tam nie stworzy drużyny. Liczę, że może Jaga się przełamie i gola strzeli, ale na zwycięstwo to nie starczy. Remis 0:0/1:1 jak najbardziej w zasięgu. Ja pobieram czysty remis bez dyskusji.
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok | Remis [3,75] Bet365 ⛔ 4:1
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Zgadzam się w zupełności z przedmówca;-) Kurs na Czarne Koszule zaniżony zdecydowanie. Co prawda obie ekipy rundę rewanżową zaczęły można powiedzieć &quot;fatalnie&quot;. Jaga zaledwie z jednym punktem i z &quot;0&quot; dorobkiem bramkowym.
Sytuacja w Polonii robi się nieciekawa, Zieliński można powiedzieć że ma &quot;nóż na gardle&quot; po tych dwóch ostatnich porażkach. Ale oczywiście to nie znaczy, że kurs powinien być tak niski na gospodarzy i wcale tutaj Czarne Koszule nie muszą być do końca murowanym faworytem. Jaga z Tomaszem Hajto na czele dalej zawodzi. Dzisiaj tak więc obie ekipy będą bardzo zdeterminowane. Jaga jeśli nadal będzie sobie pozwalać na straty punktów to podzieli los Cracovii i ŁKS-u i zacznie okupować ogon tabeli. A i Hajto jak szybko przyszedł do Białegostoku, tak szybko go opuści. Trochę martwi mnie siła rażenia Jagi, bo Franek wiecznie strzelać nie będzie, Rasiaka nie ma z powodu kontuzji łydki a niestety godnych następców nie widać. Polonia dzisiaj bez Roberta Jeża, Pavla Sultesa i Łukasza Trałki oraz oczywiście Daniela Sikorskiego, który gra w ME wiadomo dlaczego.
Nie mam w sumie zbyt mądrej propozycji na ten mecz, ale myślę że typ na:
over 1.5 gola@1.50 bet365
wydaje się być nie takim złym rozwiązaniem, a kurs wcale nie jest taki zły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Przed nami poniedziałkowe zakończenie 21 kolejki Ekstraklasy
12/03 18:30 Polonia vs. Jagiellonia
Być może to mecz o głowy trenerów, jeśli idzie o trenera Zielińskiego to wiadomo jaki jest Prezes Wojciechowski, jeżeli prawdą jest ultimatum, że trzeba zdobyć 4 punkty w dwóch meczach to Polonia dzisiaj musi wygrać bo trudno się spodziewać 3 pkt w piątek na Łazienkowskiej jak nie poradzą sobie u siebie z kiepsko grającą na wyjazdach Jagiellonią. Jeśli idzie o Jagiellonie to trudno powiedzieć jak duży kredyt zaufania otrzymał trener Hajto i czy 4 mecz bez wygranej a tym bardziej jeszcze bez strzelonego gola nie przekroczy limitu. Mimo wszystko łatwiejsze zadanie chyba przed zespołem z Konwiktorskiej bo grają zdecydowanie lepiej u siebie niż Jagiellonia na wyjazdach. Tylko ta wszechobecna presja, która tak wiąże nogi piłkarzom w Ekstraklasie. Obydwa zespoły nie mają czego bronić więc powinien być otwarty mecz, problemem może być skuteczność bo obydwie ekipy zawodzą w tym roku przed bramką rywali. Z drugiej strony pod swoją popełniają mnóstwo błędów. W jesiennym meczu obu zespołów nie mogliśmy narzekać na brak goli a mecz zakończył się wynikiem 3-2 dla gospodarzy tamtego meczu. Nie wykluczone również, że zawodnicy podejdą zachowawczo do tego meczu i będą liczyć na jedną rozstrzygającą akcje. Ponieważ obydwa zespoły znajdują się w czołówce pod względem remisów do przerwy odpowiednio 10 na 20 i 12 na 20 zwłaszcza Jagiellonia na wyjazdach remisowała do przerwy w 7 z 10 spotkań. Postanowiłem zagrać na X do przerwy oraz sumę goli w całym meczu over 2,0. Jeżeli zespoły zagrają zachowawczo to ryzyko błędu w pierwszej połowie kiedy będą miały jeszcze siły jest małe, jeśli padnie bramka otworzy mecz i drugi zespół będzie musiał ryzykować co powinno stworzyć i jednym i drugi szanse na bramki. Trafienie obu typów daje niezły zysk, trafienie jednego bilansuje straty z niewielkim zyskiem. Uznałem, że warto tyle zaryzykować.
1 połowa - X - 2,15 (bet-at-home)⛔1-0
OVER 2,0 - 1,95 (Bet365)✅4-1
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Rozwinę swoją wypowiedź z Hyde Parku.
Nie wiem skąd takie przekonanie co do X czy X2 w dzisiejszym meczu.
Zieliński ma must wina, Polonia też. I dla trenera i dla piłkarzy to być albo nie być w oczach JW. Jaga trenowana jest przez gościa, który nie wie co robi (tak to wygląda - obiektywnie) i jeśli indywidualności w postawi emerytów w ataku nie odpalą, to Jaga nie będzie miała czego szukać.
Początek rundy był już opisany wyżej. Obydwa zespoły grają słabo. Polonia się skompromitowała w spotkaniu z Widzewem a Sikorski w spotkaniu z Bełchatowem. Lepiej było z ŁKSem ale kto z nim nie wygrywa? Chyba tylko Cracovia i Lechia ???? ;)
Goście zdobyli jeden punkt czyli minimalną ilość gdy jedzie się na stadion Cracovii. W pierwszym spotkaniu ośmieszyli się w Kielcach. Grali piłkę porównywalną do zbieraniny amatorów na osiedlu. Ilość niecelnych podań porażała a brak pomysłu na zmianę obrazu gry ze strony Hajty bawił, szczególnie w zestawieniu z jego wcześniejszymi zapowiedziami. Ostatnia kolejka to już nieco lepsza postawa w spotkaniu z Ruchem ale znów zero punktów. Tu jednak główny zarzut do Hajty - Luka Gusić. Co ten człowiek robił na boisku wie tylko niedoświadczony (niewątpliwie!) szkoleniowiec Jagi.
Nie namawiam do mocnego atakowania gospodarzy - namawiam do wyczekania aż kursy urosną i będzie można ich pobrać. Może na live? Może zaraz przed meczem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom