>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2011/2012

Status
Zamknięty.
B 1K

brylant1984

Użytkownik
EA7 Milano-Fenerbahce
Typ:1
Kurs: 2,4 (Bwin)

Witam. Pytanie za 100 pkt : dlaczego kurs na EA7 Milano jest tak wysoki, grają u siebie, zaś Fenerbahce Ulkerspor wyjazdy gra w tej fazie do bani 2 mecze i 2 wtopy, co prawda nie z byle kim bo z koniczynkami i Unicsem ale wtopy, dlaczego Włosi którzy powrócili na właśniwy tor nie mieliby wygrać dziś z Turkami ? Ze względu na mecz ligowy ze Sieną ? Czyli liga wazniejsza od Euroligi, bo w lidze mecz prestiżowy ??? nie czaje tego i ja daje na EA7, może kieruje się trochę tym iż w pierwszej fazie EA7 mi zawaliło kupon ze względu na to iż wygrali z Partizanem, ale to był wyjazd dziś grają u siebie i pobieram po kursie 2,4. Pozatym Żargilis wydaje mi się również dobrym typem na dzisiaj.

samin1 krótko i na temat ! EA7 czy Fenerbahce ???? ????
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Anadolu Efes Istambuł (TUR) - CSKA Moskwa (RUS)
Handicap 1. kwarta
Typ: CSKA Moskwa (-2)
Kurs: 1,75
sportingbet
Przed nami ostatnia kolejka Euroligi fazy grupowej. Z kilku meczy wybrałem pojedynek pomiędzy Efesem Istambuł a rosyjskim CSKA Moskwa. Moim faworytem tego spotkania są goście z Moskwy. Rosjanie to główny kandydat do trofeum i napewno zechcą wygrać ten wyjazdowy pojedynek. Turcy grają ostatnio słabiutko. W Eurolidze przegrali cztery ostatnie spotkania. Ostatnia wygrana miał miejsce w pierwszym grupowym pojedynku z Galatasaray. Przegrali oni także ostatnie pojedynki w lidze i Pucharze swego kraju. CSKA z kolei lideruje w swojej grupie w tych europejskich rozgrywkach. Jedyna jak dotąd porażka miała miejsce na parkiecie Galatasaray Stambuł. Są oni też liderem w swojej lidze i maja na koncie tylko jedną porażkę w jedenastu spotkaniach. Rosjanie mają wielu dobrych graczy nawet w szerokiej kadrze zespołu zatem o odpuszczeniu tego spotkania nie może być mowy. Dodatkową motywacja może być żądza rewanżu za porażkę z inna turecką ekipą ze Stambułu - Galatasaray. Goście rusza do przodu od pierwszych sekund gry i zapewne po pierwszej kwarcie wyjdą na prowadzanie.
 
B 1K

brylant1984

Użytkownik
Siena-Real
Typ: 2
Kurs: 2,35 (Bwin)
Realowi zwycięstwo jest niezbędne do wyjścia z grupy a nie wierze w to, że graczy z Madrytu zabraknie w najlepszej 8-mce. Jestem ciekaw jak Siena pojedzie do tego meczu ale chyba na 100 % co może martwić chodź może przy pełnej mobilizacji Sieny Real może pokonać ich na wyjeździe.
Malaga-Bilbao
Typ: 1
Kurs: 2,95 (Bwin)
Malaga pomoże Realowi i wygra ostanie spotkanie w tegorocznej Eurolidze. Ja tak to widzę nie opieram to o jakieś absencje i statystyki tylko kieruje się przeczuciem. Malaga chodź przegrała mecz ligowy z Valencią w ostatniej kolejce to i tak skłaniam się ku temu iż oni wygrają ostatnie spotkanie. Tyle że los awansu będzie zależał od zawodników Realu którzy MUSZĄ wygrać.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Barcelona -2,5 1.28 ✅
Panathinaikos ML 1.55 ✅
Zalgiris -4,5 1.71 ⛔
Zalgiris ML + Barcelona ML + Real -4.5 ▶ 4.98 ⛔
co mogę powiedzieć... zakończyły się grupy. Było ciekawych meczy sporo.
Dziś jestem pod wrażeniem meczu Sieny z Realem. Moss kapitalne zawody w 3Q tylko on trzymał wynik dla Włochów. Begic przechodził samego siebie. Siena bardzo mało rotowała co przypłacili sporą ilością fauli. Real grał swoje i szkoda że ich zabraknie w F8 bo na pewno by odegrali znaczącą rolę. Bilbao tego nie uczyni. Jak ciekawostkę mogę dodać że Real w tym meczu grał 11 zawodnikami i kazdy z nich ponad 10min (no Antić 9,45 ;-). Ogólnie Real w takiej formie miażdży wszystkich. Fajnie to wygląda od trenera zaczynając a kończąc na podającym ręczniki (nie sądziłem że kiedyś to napiszę).
z tego co pisałem to Zalgiris ???? bardzo mnie zawiódł. Obydwa rodzynki siadły z tym że jednego jednak się obawiałem. Niemniej soczystszy siadło tj. Real -4.5 po 3.30 ✅
Ps. hehe..... -12 Realu ;-) kto ustalał kursy temu trzeba dziękować.
Dziękuję wszystkim którzy tutaj merytorycznie się udzielali ???? i tym którzy tak nagminnie mnie negowali i pokazywali moje miejsce w szeregu między ręcznikami bo dzięki tym drugim tutaj zostałem i pisałem... motywowali mnie do cięższej pracy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Barcelona - Unics Kazan +13 kurs 1,9 Ekspekt
78-66 wynik z handicapem (+13) =&gt; 78-79
Ludzie grają na Barce ale chyba nie warto kurs na zwycięstwo drużyny hiszpańskiej nie do gry, a handicap ujemny zbyt wysoki moim zdaniem. Za Barceloną przemawia trzy rzeczy po pierwsze że jest Barceloną;) po drugie że liga hiszpańska moim subiektywnym zdaniem jest pierwszą ligą Europy, po trzecie grają u siebie. Nie widziałem ostatnio co prawda na żywo meczu Barcelony, ale patrząc po ostatnich wynikach męczą się swoją grą. Co prawda na jesieni Barca dwa razy łatwo ograła Kazan (u siebie 63-50, na wyjeździe 65-93), ale uważam ze teraz drużyna hiszpańska gra słabsza koszykówkę niż miało to miejsce na jesieni.
Dlaczego Unics bo moim subiektywnym zdaniem liga rosyjska to druga liga Europy po hiszpańskiej, Unics to uznana marka i nie mogą ciągle dostawać batów od Barcy.
Dwie drużyny grają wybitnie defensywnie (szczególnie Barcelona u siebie), ale ja bym under omijał z daleka.
 
J 2

juriste

Użytkownik
Ja wiele razy oglądałem Barcelonę w tym sezonie nażywo. Oglądałem też ostatni mecz Uniksu z CSKA. Myślę że Barca jest w stanie pokryć -13 w pierwszej kwarcie. Ale ze względu na typ życzę powodzenia
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Kolega chyba troche przesadza,pokrycie 1kwarty 13pkt wziąles to ze statystyk ostatniego spotkania w lidze z Obradoiro, gdzie Barca 1kwarte wygrala 20-7 tyle ze Obradoiro to strefa spadkowa,poza 1 kwartą pozostale wyrownane, co do dzisiejszego spotkania to na tym poziomie nie spodziewal bym sie pogromu i odjechania Barcy , 13pkt jest do grania lub podwyzszyc w bet365, pisane z telefonu wiec brak kropek przecinkow
 
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
Montepaschi Siena zagra jutro z greckim Olympiakosem Pireus. W poprzedniej edycji Euroligi te dwa zespoły spotkały się w tej samej rundzie i Siena przegrała i odpadła z europejskich pucharów. W Sienie pełna mobilizacja na ten mecz, w lidze nie grają już tego co grali w poprzednich latach i teraz chcą zdobyć Ligę Mistrzów w kosza, jedynego pucharu którego brakuje w Sienie. Jutro Siena wygra a kursik 1,40 to świetna rzecz. Polecam! P.S. Mieszkam w Sienie...
 
czoker 97,3K

czoker

Użytkownik
Montepaschi Siena zagra jutro z greckim Olympiakosem Pireus. W poprzedniej edycji Euroligi te dwa zespoły spotkały się w tej samej rundzie i Siena przegrała i odpadła z europejskich pucharów. W Sienie pełna mobilizacja na ten mecz, w lidze nie grają już tego co grali w poprzednich latach i teraz chcą zdobyć Ligę Mistrzów w kosza, jedynego pucharu którego brakuje w Sienie. Jutro Siena wygra a kursik 1,40 to świetna rzecz. Polecam! P.S. Mieszkam w Sienie...

Siena po porażce w pierwszym meczu około 40 punktami ( w pierwszej połowie rzuciła 9 pkt) wygrała 3 następne mecze i awansowała do F4, więc informacja podana przez ciebie jest nieprawdziwa.
 
J 2

juriste

Użytkownik
Kolega chyba troche przesadza,pokrycie 1kwarty 13pkt wziąles to ze statystyk ostatniego spotkania w lidze z Obradoiro, gdzie Barca 1kwarte wygrala 20-7 tyle ze Obradoiro to strefa spadkowa,poza 1 kwartą pozostale wyrownane, co do dzisiejszego spotkania to na tym poziomie nie spodziewal bym sie pogromu i odjechania Barcy , 13pkt jest do grania lub podwyzszyc w bet365, pisane z telefonu wiec brak kropek przecinkow
Z blu grał drugi garnitur ( jeśli taki w Barcelonie w ogóle jest). dziś Iq -8 i pełna kontrola meczu na pół gwizdka. Prosze obejrzeć mecz a nie staty panie maniek- hahaha wyrównane kwarty.
 
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
Siena po porażce w pierwszym meczu około 40 punktami ( w pierwszej połowie rzuciła 9 pkt) wygrała 3 następne mecze i awansowała do F4, więc informacja podana przez ciebie jest nieprawdziwa.
Masz rację..Zwaracam honor. W półfinale przegrali z Panathinaikosem Ateny w Final Four. To nie zmienia faktu że Siena wygra jutro.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ze Siena to zawsze sa klopoty o tym etapie Euroligi. Co roku dominowali w lidze, niszczyli rywali zdecydowanie, byli tez faworytami w Eurolidze na Final Four i zazwyczaj zawodzili. W tym roku moze byc niestety podobnie. W lidze sytuacja wyglada troche inaczej ale mam wrazenie, ze to troche wina kontuzji i brakow skladzie. Chociaz takie mecze jak z Vitusem na wyjeżdzie potwierdzaja, ze Siena juz nie jest taka mocna. Totalna bezradnosc w ataku, slaba obrona. Z taka gra daleka w tym sezonie nie zajada. Niektorzy chyba zapominaja, ze Dusan Ivkovic dysponuja bardzo szeroka i mocna kadra. Wystawienie przeciw nim 1,28 to debilizm. Spanoulis, Hines, Antic, Keselj, Papadoupulos, Glyniadakis, Papanikolau, Pelekanos, Printezis, Sloukas i doszli w trakcie Dorsey oraz Law. Mnostwo mozliwosci, rotacji. Ma kto bronic, ma kto rzucac. Forma lidera Spanoulisa w tym sezonie swietna.

Pireus 3.50 1/10 ✅

Pireus +7.5 1.90 2.5/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Oglądał ktoś na żywo wtorkowy mecz Panathinaikos - Maccabi Tel Aviv?! Jeżeli tak prosiłbym o krótki opis, czemu Maccabi tak słabo zagrało. Bo takie baty jakie dostawał zespół z Izraela to przechodziło ludzkie pojęcie (sam złapałem w Bet365 podczas 3 kwarty handicap na Maccabi +32,5(sic!), typując według zasady że zespół który prowadzi wysoko odpuszcza ostatnią kwartę. Ale teraz wolałbym spróbować przed meczem:
Maccabi +9 Pinnicle 1,98 94-92 po dogrywce (83-83) wynik z handicapem (+9) =&gt; 103-92
Maccabi +16 Bet365 1,28 94-92 po dogrywce (83-83) wynik z handicapem (+16) =&gt; 110-92
Ale na razie się wstrzymam…
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Oglądał ktoś na żywo wtorkowy mecz Panathinaikos - Maccabi Tel Aviv?! Jeżeli tak prosiłbym o krótki opis, czemu Maccabi tak słabo zagrało. Bo takie baty jakie dostawał zespół z Izraela to przechodziło ludzkie pojęcie (sam złapałem w Bet365 podczas 3 kwarty handicap na Maccabi +32,5(sic!), typując według zasady że zespół który prowadzi wysoko odpuszcza ostatnią kwartę. Ale teraz wolałbym spróbować przed meczem:
Maccabi +9 Pinnicle 1,98
Maccabi +16 Bet365 1,28
Ale na razie się wstrzymam…
Między 8 a 13 minutą meczu Pana zrobiło run 22-0 i z 18-18 się zrobiło 40-18, sporo przechwytów i trójek Pana w tym czasie. W całym meczu Pana 10/18 za 3. Ta śmieszna europejska odległość rzutów za 3 masakruje europejskiego kosza bo rzucanie za 3 jest zbyt opłacalne ale to temat na inna dyskusje. Co ciekawe Maccabi wygrało pozostałe 35 minut meczu 73-71 z tym, ze po tym runie obie druzyny grały juz trochę na pół gwizdka. +9 na Maccabi jak najbardziej do grania, drugi raz takiej padaki nie powinni zagrać, skład spokojnie im pozwala powalczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Maccabi 4.25 1.5/10 ✅

Smialo mozna sprobowac za stawke, ktorej nikt z Was nie odczuje a zawsze mozna troche wygrac skoro jest az 4,25. Zespoly w miare rowne, sklad Panaty nieco lepszy i wlasna hala ale te 1.50-1.55 powinno byc. Maccaci to nie amatorski zespol z 2 ligi Izraela tylko jedna z najlepszych druzyn w Europie, z niezlym skladem i trenerem. Panata potrafi przegrac z kazdym. Kto nie wierzy niech zobaczy ich wyniki w Eurolidze w ostatnich 3 sezonach. Mnostwo wpadek z druzynami przecietnymi. To, ze wczoraj wygrali po super runie nie znaczy, ze dzis bedzie latwo. Zapowiada sie rowne, zaciete spotkanie. Moze i Maccabi wdupi ale juz wole zaryzykowac z takim kursem niz robic kupon z 10 meczow po 1,15.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Siena -7.5 1.88
Expekt
4/10

Siena ostatnio przez 3 kwarty grała bardzo dobrze, a ostatnia 9-24 i dupa.

Siena to wciąż jedna z najlepszych ekip Europy, mocni u siebie. Pireus w Euro nie szaleje na wyjazdach, w tym sezonie 3 wygrane w 9 meczach, z Nancy, Efesem i Sieną właśnie ostatnio.

Jak ktoś może pamięta to w zeszłym sezonie była podobna sytuacja w dwumeczu Sieny z Madrytem, co prawda w grupie. W 1 meczu prowadzili 3 kwarty i przegrali czwartą 6-26. U siebie. Ostatecznie mecz zakończył się 78-68 dla Realu. Przyszedł rewanż i Siena na wyjeździe pocisnęła 95-77.

Z Olimpiakosem też się zemścili. Też w zeszłym sezonie. W 1/4. Pierwszy mecz to pogrom, 89-41 dla Pireusu. A następne 3 wygrane przez Sienę - 65–82, 72–81, 76−88.

Wygląda na to, że czasem potrzebują dostać ostro w papę, jak to mówi Hyży, w pierwszym meczu, żeby w rewanżu zagrać lepiej. Czy dziś sytuacja się powtórzy nie wiadomo, ja zaryzykuję, bo myślę, że znów sobie przypomnieli, żeby nie lekceważyć rywala i dziś pocisną na przestrzeni całego meczu.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Maccabi Electra vs. Panathinaikos ▶ jeżeli ktoś mi powie co się w tym meczu wydarzy to chapeau bas. Moim skromnym zdaniem zwycięży defensywa i over 153.5 zostanie nie pokryty. To jest mój pierwszy typ na to zdarzenie. Drugi to wygrana Zielonych którzy jak to mówi Johnny Rogers
No other team plays as unselfishly as the Greens.
Ciężko tutaj się argumentuje i tak naprawdę każdy typ na to spotkanie podany przez kogokolwiek może nie mieć racji bytu. Żółte piekło bywa zabójcze jednak ja podejmę się tego ryzyka.
Typy: Under 153,5 (1.90) ✅ + Panathinaikos -3,5 (2.80) ⛔
Unics vs. Barcelona Regal ▶ idę w wygrana Unics-u. ⛔ idę w wygrana Unics-u. Zdanie podtrzymuję. Więc... wracając do statystyk... i co z tego że jest 0-4 bodajże. Statystyki nie grają.. ja patrzę na to co się dzieje w ostatnim tygodniu no może dwóch z danym klubem. Widziałem męczarnie Barcelony w lidze z ostatnim zespołem wygrane po dogrywce. Ile to mecze w ciągu 7 dni ? 4 zagra Barcelona ? no nie mogę pojąć że dadzą radę wypoczętym Rosjanom i rywalizacja się zakończy 3 in row. Najbardziej boli brak Wilkinson-a w Unics-ie, ale cieszyć może forma Jawai. Nie jestem pewien występu NDong-a w Barcelonie i zapewne to przed meczem się wyklaruje (problemy brzuszne). Ogólnie argumenty na słomianych nogach ale ja wiem jakie to święto będzie w stolica Tatarstanu.
cdn. chyba...
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Unics Kazan – Barcelona 56-67
Barcelona 1,52 Pinnacle
Kolega Samin1 w poście powyżej, uważa że Unics wygra z Barceloną, a ja uważam że dziś wygrana Barcelony to cudowna lokata. Poprzednie dwa mecze rozgrywane w Hiszpanii grałem na handicap Unics (po kursie 1,90) i dwa razy weszło prawie bezproblemowo, dziś jednak nie wierze w drużynę rosyjską. To prawda że Barcelona gra przeciętnie w lidze na wyjazdach, ale to jest Euroliga a puchary gra się inaczej. Moim subiektywnym zdaniem Unics Kazan gra słabiutko u siebie, a Barcelona potrafi się sprężyć na wyjeździe w Eurolidze. Co jedynie nie podoba mi się w tym typie to że Barcelona nie musi wygrać tego spotkania za wszelka cenę, choć może to i dobrze że zagrają na luzie psychicznym bo stres nie pomaga w niczym. Jak ktoś chce statystyki niech wejdzie sobie na pierwszą lepszą strona bukmachera, tam je znajdzie.
P.S.
Osobiście uważam że handicap ujemny na Barcelonę jest dobrym pomysłem, choć ja z zasady nie gram handicapów ujemnych.
edit: Do przerwy Barcelona grała taką padake że hej, przez 20 minut trafiła 2 rzuty za 2punkty(sic!), a z wolnych mieli niewiele lepszą skuteczność...
No i po przerwie Barcelona pocisnęła że hej zespół rosyjski. Mam nadzieje że ktoś korzysta z tych analiz co pisze w tym dziale, bo by było głupio produkować się na marne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Panata kocha przegrywac mecze, ktore ma w zasiegu reki. To zawsze byl zespol bez jaj. Gdy maja noz na gardle, graja z najlepszymi o najwyzsze cele to nawet z ciotowatej druzyny staja sie walczakami. Nie rozumiem tego ale tak czesto jest. Dlatego uwazam, ze w rywalizacji z Maccabi to Grecy okaza sie lepsi a kursy na Panate w domu byly chore. Teraz powinny byc 50 na 50 bo to wlasnie taki mecz chociaz ja daje Panacie procent wiecej a tu 2.10 na gosci. Dziwne. Ja biore.

Panathinaikos 2.10 3/10
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Grecy na własne życzenie mają stan rywalizacji 1-1. Dziś podobnie jak Roxanne daję im większe szansę na wygraną, jednak osobiście uważam, że over w tym spotkaniu będzie bardziej prawdopodobny. W spotkaniach w Atenach mecze była bardzo szybkie i obie drużyny za bardzo nie skupiały się na obronie, a wyniki mówią same za siebie:

Panathinaikos Ateny - Maccabi Electra 93:73
Panathinaikos Ateny - Maccabi Electra 92:94

Obie drużyny mają dobrych zawodników na obwodzie i nie raz już pokazywali, że te rzuty im najlepiej wychodzą. Ekipa z Aten ma 39%, a Maccabi ok 36% procent celności w rzutach za 3 punkty. Tacy zawodnicy jak Devin Smith oraz Keith Langford w ekipie gospodarzy, czy też Nick Calathes, Dimitris Diamantidis i Koostas Kaimakoglou powinni zapewnić dużą ilość rzutów za trzy.


Panathinaikos Ateny - Maccabi Electra - over 149.5 pkt - 1.90 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom