>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Poszukuje bukmachera, który nagradza za stawiane zakłady

czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Tak jak w temacie. Gram głównie na bwinie i chodzi mi o coś takiego jak program b`inside. Przykładowo za zakład za 3tyś złotych dostaje 5400 pkt (obojętnie jaki kurs). Punkty mogę wymienić na pieniądze lub nagrody rzeczowe. Czy u któregoś z bukmacherów mam szansę znaleźć coś podobnego?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
w ComeOn jest coś takiego jak &quot;ComeOn points&quot;
ale klasa buków nieporównywalna. Tak to nie przypominam sobie by ktoś miał coś w stylu b&#39;inside.
 
aquarius24 164

aquarius24

Użytkownik
Ja gram glownie na William Hillu i co jakis czas dostaje bonusa w postaci darmowego zakladu o wartosci XX,XX funtow (gram akurat w tej walucie-wczoraj otrzymalem np.16 funtow a kilka tygodni temu 10 funtow) Problem w tym ze calosc musisz postawic na jeden kupon-singiel lub ako, nie mozesz go rozbic na kilka kuponow, jezeli wygrasz wartosc darmowego zakladu jest odejmowana od wygranej a wygrana dopisywana do Twojego konta tzn.William Hill zabiera sobie to co Ci dal a Ty dostajesz tylko zysk netto-kurcze, mam nadzieje ze jasno wytlumaczylem ????
 
zibiwloc 3

zibiwloc

Użytkownik
Gamebookers
Kiedys bylo to mozliwe w Gamebookers. Od dawna jednak juz tam nie gram wiec nie wiem jak jest teraz.
 
Do góry Bottom