>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 Kolejka Premier League 25.02-26.02.2012

Status
Zamknięty.
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Typ na szybko bo juz bardzo malo czasu do meczu :

Man City - Blackburn +1,5 2 @ 3.00 Bet365

Dlaczego ? Bo goscie z mocnymi ekipami robia naprawde dobre mecze (United, Pool, Arsenal u siebie). City zreszta tez ostatnio u siebie az za dobrze a wpadki lubia sie zdarzac. W taka wpadke warto zainwestowac bo handi po takim kursie az kluje po oczach ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mam coś na teraz bo wcześniej nie miałem czasu i nie podałem tego co pograłem a pograłem under 3.5 gola w meczu Chelsea po kursie 1.55, de facto kurs wyższy od całej tej masówki na NU ;) Ale nie o tym mowa, skupmy się na moim obecnym typie!
Manchester City-Blackburn Rovers
Rovers strzeli NIE
1.85
Tobet

City w gazie, u siebie nie przegrali meczu. Dodajmy do tego kilka faktów:
- City u siebie straciło 6 bramek w 12 meczach! Ostatnio bramkę stracili z Tottenhamem kiedy wygrali 3-2, ostatnio bez straty gola odprawili Fulham, Arsenal czy Stoke. Nie patrząc na mecz ze Spurs ostatnio bramkę u siebie stracili w grudniu kiedy wygrali 5-1 z Norwich!
- Rovers osłabione defensywnie bo odszedł Samba
- Zawieszeni są gracze za czerwone kartki Lowe i Givet.
- Gra Yakubu ale wątpię aby coś ukuł a kurs bardzo dobry
Moim zdaniem value!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Mam coś na teraz bo wcześniej nie miałem czasu i nie podałem tego co pograłem a pograłem under 3.5 gola w meczu Chelsea po kursie 1.55, de facto kurs wyższy od całej tej masówki na NU ;) Ale nie o tym mowa, skupmy się na moim obecnym typie!

Manchester City-Blackburn Rovers
Rovers strzeli NIE
1.85
Tobet

City w gazie, u siebie nie przegrali meczu. Dodajmy do tego kilka faktów:
- City u siebie straciło 6 bramek w 12 meczach! Ostatnio bramkę stracili z Tottenhamem kiedy wygrali 3-2, ostatnio bez straty gola odprawili Fulham, Arsenal czy Stoke. Nie patrząc na mecz ze Spurs ostatnio bramkę u siebie stracili w grudniu kiedy wygrali 5-1 z Norwich!
- Rovers osłabione defensywnie bo odszedł Samba
- Zawieszeni są gracze za czerwone kartki Lowe i Givet.
- Gra Yakubu ale wątpię aby coś ukuł a kurs bardzo dobry

Moim zdaniem value!
Nie chce sie czepiac i wywolywac nerwowej dyskusji ale wymienieni gracze to defensywa ktora de facto nie jest odpowiedzialna za strzelanie ???? Dlatego wlasnie gram handi +1,5 na Blackb bo uwazam, ze sa w stanie cos wbic. Skoro obrona oslabiona az tak bardzo, to nalezy przeniesc srodek gry daleko od wlasnego pola karnego, czyli jak najwiecej pilka w srodku badz do przodu przed siebie. Ale to za 2 godz sie okaze ????
 
B 1K

brylant1984

Użytkownik
Norwich City-Manchester United 6,00-4,20-1,50 (Bwin)
Skłaniam się ku Manchesterowi czy ktoś wie o jakichś poważniejszych absencjach czerwonych diabłów ? I czy Ferguson dał odpocząć w czwartek przeciwko Ajaxowi jakimś graczom z pierwszego składu ?
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Norwich City - Manchester United
Moim zdaniem no bet. W United nie zagra nadal Valencia a po odpoczynku z meczów LE wróci Evra. Do dyspozycji będzie także Rooney, Ferdinand, Carrick. Jutro zapewne zobaczymy optymalny skład, ale czy optymalny skład podoła z ambitnym Norwich?!

Ja jako kibic United powiem,że tak wygrana United, bo przecież United nie może tracić a musi gonić City. Z punktu typerskiego wygląda już to trochę inaczej.
Norwich u siebie - 5 zwycięstw, 4 remisy i zaledwie 3 porażki. Bilans bramkowy 19-15.
Tą ekipę należy traktować poważnie chociażby po tym jak bezbramkowo zremisowali z Chelsea czy wygrali 4-2 z NU. Ostatnia ich porażka u siebie to mecz z Tottenhamem (0-2) 27 grudnia. Mowa oczywiście o meczach ligowych bo ostatnia porażka nie była tak dawno bowiem z FA CUP wyeliminował ich Leicester zaledwie tydzień temu.
United na wyjeździe - najlepiej grająca poza domem drużyna w lidze, 8 zwycięstw 3 remisy i jedna porażka. United na wyjazdach strzeliła 24 bramki przy stracie 10.
Prawda o aspiracjach obu ekip:
Norwich może a United musi! I to może skrępować graczy United, Norwich nie ma nic do stracenia, przegra 0-3 to powie każdy,że tak miało być ale braku walki nie wybaczą im kibice. United celuje w obronę tytułu, niestety terminarz nie jest dla nich łaskawy. Kiedy City grało dziś u siebie z Rovers to pokonali ich pewnie (niestety United nie potrafiło tego zrobić), to United mierzyć się będzie na wyjeździe z Norwich. W następnej kolejce United jedzie do Londynu na mecz z Tottenhamem a City podejmować będzie u siebie Bolton, czyli kolejne łatwe punkty dla City.
Przyznam szczerze,że chciałbym z tych meczy aby United wywiozło komplet punktów ale moze być ciężko.
Nie wykluczone,że jutro Ryan Giggs rozegra historyczny 900. występ w brawach United! Ostatnia wycieczka na Carrow Road skończyła się porażką 2-0 United ale było to dawno, bowiem w 2005 roku.
Jedyny typ jaki nasuwa mi się na myśl to:
Norwich - MUFC HT X 2.25 Tobet
Typy do przemyślenia:
Hernandez nie strzeli 1.55 Tobet
Norwich+2 1.50
Tobet
Norwich-MU X 4.20

Zakład na zwycięstwo jest tak samo opłacalny jak dzisiejsze granie na NU w potyczce z Wolves.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Norwich: Ruddy - Drury, Johnson, Whitbread, Holt - Jackson, Surman, Pilkington, Fox, Ward, Naughton.
Man Utd: De Gea - Jones, Evans, Ferdinand, Evra - Nani, Carrick, Scholes, Giggs - Hernandez, Welbeck.
Jak patrze na 1.45 co oferuje BAH na Manchester to aż z ich głupoty mi się śmiać chce. United bez Rooneya który pewnie dalej się nie wyleczył. Cleverley z Ajaxem złapał jakis uraz i tez dziś nie gra. W ataku Hernandez i Welbeck. Grali ze sobą sporo w tym sezonie , ale dużo razy podkreślałem , że obaj lubią grać z Rooneyem bo ten pracuje dużo dla drużyny i dla nich. Norwich u siebie jest bardzo groźne i te kursy są śmieszne. Ciężkie zadanie czeka dziś Manchester.
Choć mam nadzieję , ze dadzą radę ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Podtrzymuje wynik na X do przerwy... będzie bardzo ciężko, nie widzi mi się druga linia... Hernandez z Welbeckiem nie potrafi współpracować. Tu powinien grać Bułgar w ataku z Welbeckiem.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Juz za pozno na jakies typy ale rzeczywiscie, linia pomocy ze Scholesem, Giggsem i Carrickiem nie jest jakas powalajaca. No i para w ataku takze kurs na United za cienki. Moga sie meczyc.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Taka linia pomocy jest najlepsza jaką mógł wystawić Ferguson.
Młodzi walili by głową w ten desperacki mur ustawiany często przez Norwich, a tak - tacy rutyniarze i biegające legendy nie dają im szans.
Poza tym do tak młodej pary atakujących (Javier-Danny) trzeba było dodać doświadczenie za plecami.
Rooney nie wiem czy jest chory, ale na pewno lekko oszczędzany na wyjazd do Tottenhamu. To samo pewnie Rio.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom