>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17 kolejka Primera Division

Status
Zamknięty.
adizg 6

adizg

Użytkownik
No i mamy po Gran Derby... samo spotkanie chyba trochę rozczarowało, zwłaszcza iż poprzeczka była zawieszona na bardzo wysokim poziomie. Po tym spotkaniu należy chyba jednak przyznać, że Królewscy zasłużyli na zwycięstwo takie jakie odnieśli. W momentach kiedy Barca zaczynała się rozkręcać, goście jak najdłużej starali się utrzymać przy piłce tym samym wybijali z rytmu Katalończykow, którzy mimo usilnych starań nie mogli znaleźć drogi do bramki świetnie dysponowanego Casillasa. Jednakże moim zdaniem na miano piłkarza meczu zasługuje Pepe, którego gwiazda dziś w pełni rozbłysła. Może niektórzy będą za gwiazde meczu uważali zdobywcę decydującej bramki, a więc Baptistę, ale w mojej opinii Pepe wykonał dziś kawał dobrej roboty. Kilkukrotnie po stałych fragmentach gry zagroził bramce rywali, a pod swoją bramką był bezbłędny i to m.in dzięki niemu w ostatnich minutach nie padła bramka dla Barcy (zablokowany strzał bodajże Toure).

Co do pozostałych spotkan tej kolejki to piłkarzom Atletico po raz kolejny w meczu na Vicente Calderon puściły nerwy i kończyli mecz w... 9! A wszystko można powiedzieć, że przez własną głupotę.. ;)
Az nie moglem uwierzyc ze to ten sam Pepe wczesniej ???? Real zagral bardzo dobry mecz, tak jak juz ktos opisywal taktyke Realu, bodajze to wlasnie TBM pisal, widac ja bylo bardzo dokladnie. A nie mowilem? x2 ;d Ronaldinho tragedia, nie wiem co on tam jeszcze robi oO
Patrolinho Witam :jezora:
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Szczerze.. wolal bym zeby to BArcelona pierwsza zdobyla gola to moze wtedy Real by odpowiedzial czyms ciekawym .. a tak niby cos tam mieli ale to albo z czystego przypadku albo z bledu obroncow , slabiutko zagral Ronaldihno ktory chyba moze powoli myslec o odejsciu z klubu , a najabrdziej w spotkaniu spodobal mi sie Iniesta , chlopak haruje jak lew nie tak jak niektore gwiazdeczko , Etoo nic wielkiego , Robinho srednie zawodu choc sytyuacje mial .Moze mecz troche rozczarowal ale i tak bylo co ogladac a szczegolnie w doliczonym czasie i ostatnich minutach , zastanawia mnie tylko decyzja sedziego dlaczego zakonczyl 1 min przed wyznaczonym doliczonym czasie gry .
 
chery 0

chery

Użytkownik
Ogladając cały mecz przyznaje ze Real lepiej grał niż Barca.
Wszystko przemija kiedys Gaucho był idolem chociarz moim osobiscie nigdy nie był ale pamietam jak kazdy sie zachwycał.Dziś niestety próbowal próbował i nie wychodziło.Chłopak jest bez formy choc mialem nadzieje ze w tym meczu cos pokaze bo wiadomo mobilizacja na taki mecz jest wielka.Zawiódł mnie bardzo Xavi dużo wiecej spodziewalem sie po nim ale cóż. Iniesta zagral troche lepiej ogólnie ciagnal Barce choc miał dużo strat ale był jednym z lepszych graczy Barcy.
Co można powiedzieć o Realu przypomina mi troche ten klub Chelsea.
Zespol oparty na silnych fizycznie graczach Ramos,Rvn,Pepe,Baptista do małych nie naleza widac ze sa dobrze fizycznie przygotowani.Dlaczego zaczynaja przypominac mi Chelsea?Odp jest prosta po strzelonej bramce graja z kontry.
Zawiódł mnie troche sędzia bo miał pare powaznych błedów np sytuacja ze starciem Puyola z Raulem za takie cos powinna byc co najmniej zólta kartka

Jako wierny Fan Barcy składam gratulacje wszystkim fanom Realu ale nie zmiennia to faktu że Real poprostu nienawidzie ???? !
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Szczerze.. wolal bym zeby to BArcelona pierwsza zdobyla gola to moze wtedy Real by odpowiedzial czyms ciekawym .. a tak niby cos tam mieli ale to albo z czystego przypadku albo z bledu obroncow , slabiutko zagral Ronaldihno ktory chyba moze powoli myslec o odejsciu z klubu , a najabrdziej w spotkaniu spodobal mi sie Iniesta , chlopak haruje jak lew nie tak jak niektore gwiazdeczko , Etoo nic wielkiego , Robinho srednie zawodu choc sytyuacje mial .Moze mecz troche rozczarowal ale i tak bylo co ogladac a szczegolnie w doliczonym czasie i ostatnich minutach , zastanawia mnie tylko decyzja sedziego dlaczego zakonczyl 1 min przed wyznaczonym doliczonym czasie gry .
Sędzia to zaraz obok Ronaldinho chyba największa pomyłka w tym meczu ... W ogóle co ten Pan tam gwizdał ... Faul dla Realu a on nie wie co się dzieje gwizda i oddaje piłkę Barcelonie ... Za chwilę sytuacje się powtarza tylko, że w odwrotną stronę ... Kilka kontrowersyjnych decyzji i tyle ... Ta minuta zapewne nic by nie dała, ale ... widocznie gdzieś mu się spieszyło ... Jeszcze raz co do Ronaldinho i Rijkaarda jeśli Ci obaj nie dostaną propozycji odmowy to nie wiem co w tym klubie się dzieje ... Tym bardziej to boli bo jest to mój ukochany klub i mam nadzieję, że męską rozmową Laporta załatwi pewne sprawy ...
 
mack01o 0

mack01o

Użytkownik
12.23 17:00 Atletico Madryt - Espanyol [Uda się obydwu drużynom strzelić gola?] typ:tak kurs:1.70 stawka:10/10 Bwin ✅✅✅

Największe emocje w tej kolejce budzi oczywiście spotkanie FC Barcelony z Realem Madryt. Ciekawie jednak będzie również w drugim pojedynku na linii Barcelona - Madryt.Boweim trzecie Atletico podejmowało będzie na Vicente Calderon Espanyol ,który plasuje się dwa oczka niżej.
Obie ekipy dzieli różnica zaledwie jednego punktu, a ich bilans bramkowy (Atletico 30:17, Espanyol 24:18) zapowiada nam niezwykle emocjonujące widowisko ze sporą ilością bramek.W ostatniej kolejce ekipa z MAdrytu bezbramkowo zremisowała w Huelvie , a podopieczni Valverde skromnie pokonali u siebie Levante 1:0.
Atletico grając u siebie w ostatnim czasie traci sporo bramek:
20/12/2007 At. Madrid vs. Panathinaikos 2:1
9/12/2007 Atletico Madrid -Getafe 1:0
25/11/2007 Atletico Madrid - Valladolid 4:3
4/11/2007 Atletico Madrid -Villarreal 3:4
31/10/2007 Atletico Madrid Sevilla 4:3.
Oba zespoły do tej pory spotykały się dziewiętnaście razy, ale tylko w pięciu przypadkach obu ekipom nie udało sie strzelić bramki.
W zeszłym sezonie Espanyol wygrał tutaj 2:1 , więc gospodarze będą rządni rewanżu, ale o to tak łatwo nie będzie. JAk widać typ jest czysto statystyczny , ale bardzo prawdopodobny i jeden z pewniejszych na to spotkanie ????
1:two:spokodfhgfh:✅✅✅
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Szczerze.. wolal bym zeby to BArcelona pierwsza zdobyla gola to moze wtedy Real by odpowiedzial czyms ciekawym .. a tak niby cos tam mieli ale to albo z czystego przypadku albo z bledu obroncow , slabiutko zagral Ronaldihno ktory chyba moze powoli myslec o odejsciu z klubu , a najabrdziej w spotkaniu spodobal mi sie Iniesta , chlopak haruje jak lew nie tak jak niektore gwiazdeczko , Etoo nic wielkiego , Robinho srednie zawodu choc sytyuacje mial .Moze mecz troche rozczarowal ale i tak bylo co ogladac a szczegolnie w doliczonym czasie i ostatnich minutach , zastanawia mnie tylko decyzja sedziego dlaczego zakonczyl 1 min przed wyznaczonym doliczonym czasie gry .
szkoda ze Real nie chce grac efektownie, trzymal to 1-0 tak bezczelnie ????
Barca slabizna, zaluje ze nie postawilem w tym meczu X2 (tak jak mialem zamiar w sobote) ale ilsoc bramek over 2.5 i to, ze Barca strzeli gola
to byl najgorszy pojedynek tych klubow od wielu lat, Real nie pokazal nic wielkiego, a Barca to tragedia
winie za to trenera Barcy, w takich meczach nie liczy sie na cud, na to ze jakis slaby Ronaldinho nagle sie obudzi, trzeba bylo zastosowac inna taktyke, a nie liczyc na tego cieniasa, ktory wygladal wczoraj jak malpka z cyrku........
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
szkoda ze Real nie chce grac efektownie, trzymal to 1-0 tak bezczelnie ????
Barca slabizna, zaluje ze nie postawilem w tym meczu X2 (tak jak mialem zamiar w sobote) ale ilsoc bramek over 2.5 i to, ze Barca strzeli gola
to byl najgorszy pojedynek tych klubow od wielu lat, Real nie pokazal nic wielkiego, a Barca to tragedia
winie za to trenera Barcy, w takich meczach nie liczy sie na cud, na to ze jakis slaby Ronaldinho nagle sie obudzi, trzeba bylo zastosowac inna taktyke, a nie liczyc na tego cieniasa, ktory wygladal wczoraj jak malpka z cyrku........
Moze wszyscy spodziewali sie wielkiego meczu, ale jak tu nie trzymac prowadzenia z taka druzyna jak Barcelona ?!?!!?!?!?!!? i to jeszcze na ich stadionie ? Piszesz taki komentarz bo postawiles over. Kazdy klub woli zwyciezyc na terenie Barcy nawet jesli gra mialaby przypominac rugby ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom