>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bwin: 150% do 25euro czeka na Ciebie + oficjalna koszulka EuroBasket 2011!

Status
Zamknięty.
K 0

kk1211

Użytkownik
powiedzcie mi czy mam 5 razy postawić bonus??
mianowice mam bonusu 50 zł to czy mam postawić 5 x 50 zł czy też mogę stawiać po 20 i 10 zł powyżej kursu 1,7.
dzięki za odp
 
edvin 1,2K

edvin

Użytkownik
powiedzcie mi czy mam 5 razy postawić bonus??
mianowice mam bonusu 50 zł to czy mam postawić 5 x 50 zł czy też mogę stawiać po 20 i 10 zł powyżej kursu 1,7.
dzięki za odp
Postawić masz 5 x 50 zł, czyli w sumie 250 zł. Możesz stawiać po 5 zł nawet. Ważne, żeby obrócić tymi 250 zł.
 
B 0

body69

Użytkownik
Witam, czy jesli mam konto na bwin, nie uzywane 2 lata, jest jakas szansa ze przy wpłacie otrzymam jakiś bonus ??
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
już nie raz było pisane:
Napisz do supportu. Nie wiadomo jaki był wtedy bonus i z jakiego linku się rejestrowałeś.
Aczkolwiek po 2 latach, szczerze wątpię
 
B 0

body69

Użytkownik
nie o to chodzi ze kiedyś, chodzi o to czy jakieś bonusy dla wpłaacających są? czy poprostu tylko tyle ile wpłace bede miał ??
 
jaruzel 0

jaruzel

Użytkownik
warunki obrotu zmieniły się ? bo na stronie napisane jest 7xbonus x 1.7kurs a wczesniej było 1.01 więc wkońcu jak? jest 1.7 czy dowolny kurs? bo to zmienia postac rzeczy
 
wiszu94 18

wiszu94

Użytkownik
Mam pytanie co do bonusu,jeżeli zakładam konto na bwin i wpłacam kasę przez PaySafeCard to też dostanę bonus ?
I jak się zmienił ten obrót,powiedzcie coś bliżej.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Witaj x!
Doładuj swoje konto i wykaż się mocnymi nerwami podczas rozstrzygnięć w najlepszych europejskich ligach. Świat zakładów sportowych czeka na Twój powrót!
Ty wpłacasz - my podwajamy!
100% bonusu do 20 EUR!
Data realizacji bonusu:
od 26.03.2012 do 25.04.2012
Team z bwin
Takie coś na maila dostałem ale to chyba dlatego, że nie grałem u nich jakiś czas, sprawdźcie może ktoś też dostał.
 
M 0

megadriano

Użytkownik
Takie coś na maila dostałem ale to chyba dlatego, że nie grałem u nich jakiś czas, sprawdźcie może ktoś też dostał.
Potwierdzam. Również dostałem takiego maila. Ciekawią mnie teraz warunki obrotu

EDIT

wystarczy się tylko zalogować, a wtedy automatycznie otrzymujemy info na temat promocji
obrót - depozyt 1x, bonus 5x, po kursie min. 1.70
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Moim zdaniem bardzo fajne promo ze strony Bwin dla użytkowników. Na starcie korzystałem z powitalnego a potem po jakimś czasie dostałem 50% do 40zł, potem 100% do 20€, teraz znowu 100% do 20€... nic tylko korzystać ????
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Dzięki Megadriano.Kurs min 1,70 może być akumulowany ?
Czy muszą pojedyncze typy min. 1,70 ?
Tylko, że my rozmawialiśmy na temat bonusu powrotnego, Ty masz zamiar skorzystać natomiast z powitalnego, do którego obrót jest bez kursu minimalnego z tego co wiem.
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
Tylko, że my rozmawialiśmy na temat bonusu powrotnego, Ty masz zamiar skorzystać natomiast z powitalnego, do którego obrót jest bez kursu minimalnego z tego co wiem.
był ale też warunki zmienili i jest 7x 1,7 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom