>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Euroliga 2011/2012

Status
Zamknięty.
L 27

ljuboja

Użytkownik
Anadolu Efes Istambuł-Olympiacos Piraeus

Mecz ważny dla jednych i drugich . Co prawda Olimpiakos to drużyna własnego parkietu i tutaj lekka przewaga Efesu gdybym mecz był rozgrywane w neutralnym miejscu dałbym 60/40 dla Olimpiakosu.Wg mnie grecy dziś wygrają po zaciętym meczu nie oszukujmy się Grecy mają bardziej doświadczonych zawodników od Turków, i nawet przed własną widownią Efes dziś polegnie.Długo się zastanawiałem nad układem kursów na to spotkanie i szczerze nie wiem co o tym myśleć kurs na Olimpiakos (przy pełnym składzie bo w Olympiakosie dziś wszyscy zagrają) kurs wystawić 2,5 na bardziej doświadczony zespół i jeśli bukmacherzy kierowali się tym że Olimpiakos to drużyna własnego parkietu to dla mnie śmieszne trochę.
Olimpiakos 2 2,5
7/10
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jak Ty obliczes to niby doswiadczenie jednych i drugich i Ci wyszlo, ze Oly bardziej cool pod tym wzgledem?

Najmlodszy znaczacy gracz Efesu jest z rocznika 86, reszta glownie 83-84 (Lafayete, Savanovic, Batista, Kinsey, Vujanic), Tunceri 79, Gonlum 77.

Jak wiadomo Dusko, Batista, Kinsey czy Vujanic od lat na parkietach w Europie, spore doswiadczenie lacznie z Baracem, ciezko zaprzeczyc.

Pireus ma z doswiadcoznych Papadopupolsa (80), Spanoulisa Antica (82), Printezis (85). Chyba ciezko tu liczyc przecietnego Glyniadakisa. No moze jeszcze Hines (86) bo Dorsey ma spore problemy z gra.

Papanikoloau, Keselj i Gecevski roczniki 88-90 wiec nie rozumiem tego co napisales. Mozna napisac, ze umiejetnosci po stronie Olympiakosu (jedni tak uwazaja inni nie sprawa do dyskusji) ale doswiadczenie? No moze Spanoulisa i Lazarosa ale reszta bardziej dosw.? I co to tak naprawde znaczy bo chyba nie tylko data urodzenia.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Słowo &quot; doświadczony&quot; miałem na myśli większe doświadczenie w Eurolidze tutaj Olimpiakos ma znacznie większe .
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Anadolu Efes Istambuł-Olympiacos Piraeus

Mecz ważny dla jednych i drugich . Co prawda Olimpiakos to drużyna własnego parkietu i tutaj lekka przewaga Efesu gdybym mecz był rozgrywane w neutralnym miejscu dałbym 60/40 dla Olimpiakosu.Wg mnie grecy dziś wygrają po zaciętym meczu nie oszukujmy się Grecy mają bardziej doświadczonych zawodników od Turków, i nawet przed własną widownią Efes dziś polegnie.Długo się zastanawiałem nad układem kursów na to spotkanie i szczerze nie wiem co o tym myśleć kurs na Olimpiakos (przy pełnym składzie bo w Olympiakosie dziś wszyscy zagrają) kurs wystawić 2,5 na bardziej doświadczony zespół i jeśli bukmacherzy kierowali się tym że Olimpiakos to drużyna własnego parkietu to dla mnie śmieszne trochę.
Olimpiakos 2 2,5
7/10
tak jak mówiłem doświadczenie dziś wygrało. Cały mecz To Grecy dyktowali po prostu Grekom wszystko dziś siadało Trójki oraz z dystansu jak i osobiste.
65-67 ✅
 
psm 921

psm

Użytkownik
Cz 09/02/12 18:45
Koszykówka Euroliga M.
Zalgiris Kaunas
-
Barcelona
✅
typ-Barcelona(-8,5)
kurs 1,90
expekt

Barcelona w tej edycji Euroligi poniosla tylko jedna porazke w Sienie roznica 3pkt kiedy to miala juz zapewniony awans do top 16.Po za tym 12 zwyciestw z czego 5 wyjazdowych.Barca na wyjezdzie pokonywala miedzy innymi Maccabi 57-71,czy tez UNICS 65-93,a to tylko zespoly ktore wystepuja dalej w top 16.W lidze,gdzie Barca takze lideruje ostatnio wygrana na wyjezdzie z Estudiantes roznica 15pkt. Tym razem zespolowi z Katalonii przyjdzie sie zmierzyc z mistrzami Litvy,ktorzy po szczesliwym awansie do najlepszej szesnastki zbieraja od kazdego baty,nie odnaszac jak dotad zadnej wygranej w 3 spotkaniach,ulegajac tydzien temu wlasnie Barcelonie stosunkiem 94-80. W rundzie zasadniczej tegorocznej Euroligi Zalgiris mial okazje sie zmierzyć na wlasnym parkiecie z takimi zespolami jak CSKA czy Panathinaikos.Oba te spotkania oczywiscie przegral (CSKA 113pkt roznicy,Panathinaikos 35).Jako ze Barca to zespol podobnej klasy,sadze ze spokojnie stac ich na odniesienie na Litwie solidnego zwyciestwa ktore zapewni juz wyjscie z grupy.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Wygrali 65-67 i ty piszesz, że cały mecz dyktowali ?? dobre...Wygrali 1wsza kwarte wyraznie a potem wszystko na remisie ze wskazaniem w 4 kwarcie na Efes.
w 4 kwarcie, na minutę przed końcem Oly prowadziło +9, sędziowie w Turcji pomagali Effesowi, a gracze z Grecji powinni dostać skierowania do psychiatry.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Wygrali 65-67 i ty piszesz, że cały mecz dyktowali ?? dobre...Wygrali 1wsza kwarte wyraznie a potem wszystko na remisie ze wskazaniem w 4 kwarcie na Efes.
Chłopie uspokój się bo nie masz racji widzę że nawet 2min nie oglądałeś meczu efes dyktował warunki hahahha (mocno) za chwile napiszesz że Efes mógł wygrać mecz tylko Olimpiakos miał farta?
na 1min przed końcem Olimpiakos wygrywał +11 nawet a potem to już sędziowie zrobili nerwówkę przy koncu ale i tak już nie było najmniejszej szansy by Efes coś w tym meczu zamieszał To był podobny mecz jak bilbao-real Bezradność Efesu dobra dyspozycja zawodników Olimpiakosu tyle w temacie
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
tak jak mówiłem doświadczenie dziś wygrało. Cały mecz To Grecy dyktowali po prostu Grekom wszystko dziś siadało Trójki oraz z dystansu jak i osobiste.

65-67 ✅
Jakby im tak wszystko siadało to Oly zdobyłoby więcej punkt.Za 2 19/40 47,5%,za 3 5/15 33,3%,osobiste 14/17 82,4 %.Wszystko to raczej im nie siadało...Q1 bez wątpienia ustawiło spotkanie.Gospodarze walczyli,ale Olympiakos utrzymał wypracowaną przewagę.Doświadczeniem bym się tutaj nie jarał bo drużyna doświadczona pokazuje to przeważnie w końcówkach meczów,które są na styku.Wie jak rozegrać ostatnie minuty itp wg mnie a Grecy trzymali po prostu szybko wypracowaną przewage,tyle.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Po prostu Olympiakos był lepszy i wygral zasluzenie. Lepiej graja w basket i to jest przyczyna wygranej a nie zadne doswiadczenie klubu (a jak w Oly beda grac sami 20 latkowie to tez napiszesz, ze klub doswiadczony?) ani jakas wybitna skutecznosc (calkiem niezla ale bez przesady 47 i 34 procent z gry za 2 i 3). Po co wszystko naciagac co sie pisze. Kto ogladal mecz to widzial czemu Grecy byli lepsi.

Ale spoko nie wygral Olympiakos wygralo FC Doswiadczenia a powodem bylo to, ze &quot;wszystko siedzialo&quot; 53% wtop za dwa i 76% za trzy to raczej pomylka statystykow. Powinni miec tu i tu stówke, no moze 99%.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Galatasaray-CSKA under 152,5 1,85

Zdecydowanym faworytem są koszykarze CSKA,którzy w tegorocznej lidze odnieśli 12 zwycięstw na 12 spotkań.Ja jednak spróbuje undera w tym spotkaniu bo sądze,że dużo punktów obie ekipy dzisiaj nie rzucą.Goście z Moskwy potrafią zagrać bardzo dobrze w obronie a Galatasaray w Eurolidze,zwłaszcza u siebie często notuje undery.Drużyna z Turcji z pewnością będzie wolała spokojnie rozegrać akcje i spowolniać grę,bo dobrze wie,że wymiana szybkich ciosów z CSKA mogłaby się zakończyć progromem.Dodatkowo CSKA notuje wysokie wynik od 8 spotkań w Eurolidze,dzisiaj o wysoki wynik uważam będzie ciężko i szanse spore na under wg mnie i warto spróbować ;)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
O Barcelonie i CSKA już wiem, a co sądzicie o meczu Panathinaikosu z Fenerbache?

Proszę o skasowanie tego postu po tym gdy ktoś napisałby o meczu Koniczynek z Turkami.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
O Barcelonie i CSKA już wiem, a co sądzicie o meczu Panathinaikosu z Fenerbache?

Proszę o skasowanie tego postu po tym gdy ktoś napisałby o meczu Koniczynek z Turkami.
Typowy no bet,no chyba,że 1,10 na PAO Cie zadowoli.Under/Over loteria jak dla mnie a w granie HC też.Mecz z serii &quot;zechcą zbiją&quot; ale jak nie będzie się im chciało to nie zbiją ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Chłopie uspokój się bo nie masz racji widzę że nawet 2min nie oglądałeś meczu efes dyktował warunki hahahha (mocno) za chwile napiszesz że Efes mógł wygrać mecz tylko Olimpiakos miał farta?
ile ty jeszcze będziesz kłamał ?? Chłopie daj se juz na wstrzymanie, bo to sie chore robi...Zacytuj mnie gdzie napisałem, że Efes dyktował warunki ?? Więc 2gi raz w 2gim kolejnym temacie piszę: NIE KŁAM.
na 1min przed końcem Olimpiakos wygrywał +11 nawet a potem to już sędziowie zrobili nerwówkę przy koncu ale i tak już nie było najmniejszej szansy by Efes coś w tym meczu zamieszał
No i co z tego ze 11 pkt prowadził ?? Ale wygrał 2 pkt. Dyktował to wczoraj Turów z Politechniką. A sędziowie nie 1wszy i nie ostatni raz mieszają w meczach. Nie jeden mecz wygrali/przegrali więc to nic dziwnego.
 
J 2

juriste

Użytkownik
A może by tak Barcelone i Panathinaikos overy ?
Barcelona na wyjeździe over? Jedynie w wypadku gdyby całkowicie odpuścili. Moim zdaniem mecz będzie na styku (oczywiście Barca wygra) ale nie sądzę żeby Barcelonie chciało się rzucić więcej niż 75.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jakbys ktos walil za gruba kase to niech bierze gołe wygrane Maccabi,PAO oraz Barc ale to trzeba byc grac gdzies za minimum 500-1k zeby wyciagnac te 300-600 zeta na czysto ????

Ja osobiscie gram tripla

under w meczu Galata CSKA, wygrana Barcy oraz -5,5 dla Maccabi. Nie wyobrazam sobie, zeby nie zrewanzowali sie Cantu za ostatnia porazke i to z okładem
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Galatasaray-CSKA under 152,5 1,85 ✅

Zdecydowanym faworytem są koszykarze CSKA,którzy w tegorocznej lidze odnieśli 12 zwycięstw na 12 spotkań.Ja jednak spróbuje undera w tym spotkaniu bo sądze,że dużo punktów obie ekipy dzisiaj nie rzucą.Goście z Moskwy potrafią zagrać bardzo dobrze w obronie a Galatasaray w Eurolidze,zwłaszcza u siebie często notuje undery.Drużyna z Turcji z pewnością będzie wolała spokojnie rozegrać akcje i spowolniać grę,bo dobrze wie,że wymiana szybkich ciosów z CSKA mogłaby się zakończyć progromem.Dodatkowo CSKA notuje wysokie wynik od 8 spotkań w Eurolidze,dzisiaj o wysoki wynik uważam będzie ciężko i szanse spore na under wg mnie i warto spróbować ;)
Galatasaray-CSKA 68-54

Ekipa z Moskwy po raz pierwszy w tym sezonie zeszła z parkietu pokonana.W końcówce było hot,ale Turcy utrzymali ciężko wypracowaną przewagę i zasłużenie pokonali CSKA.Rosjanie pewnie i tak wyjdą z grupy na pierwszym miejscu,ale Galata zwiększyła swoje szanse na awans do top 8 ;)
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
NIE UMIEM PRZEJŚĆ OBOJĘTNIE JAK WIDZĘ TAKIE takie trzy mecze na 22 lutego....... miałem się nie udzielać jednakże ... ;)
Proszę bardzo wszystko zainteresowany o dyskusję... Co za kursy ;-)
Moim zdaniem możemy coś ciekawego wyłapać ...
do tego liczę na lepszą skuteczność niż ostatnie ze swojej strony. Może powrót do 100%
Post będę edytować do 22 lutego...
CSKA Moscow - Olympiakos CFP ▶ typ na gospodarzy... będę szukał czegoś bardziej w różnicy. Główny argument za zwycięstwem po takim kursie jest fakt że CSKA tego meczu po prostu nie może odpuścić. Można snuć pytania jak zagrają Serbowie przeciwko trenerowi ;-) itp itp... jednakże to do niczego nie zmierza. Otwarcie trzeba przyznać że 1.14 to moim zdaniem lokata ale ja bym poszedł w ciut większą lokatę na poziomie -3,5 po 1.28. Wystarczy kombinacji z tego meczu bo chyba inne rzeczy to chybił trafił.. Osobiście widzę wysoką wygraną ale wolę się zabezpieczyć ;-).
Bilbao Basket - Montepaschi Siena ▶ idę w stronę basków na 100% i liczę na argumenty przeciw... Im więcej o tym myślę tym bardziej mam mieszane uczucia. Siena może nawet wszystko do końca przegrać a i tak chyba awansują (za dużo kombinacji matematycznych bo ostatni mecz z Realem u siebie). Siena po pucharach a jak wiemy to są dwa mecze w ciągu dwóch dni. Może zabraknąć tlenu na nabuzowanych basków dla których ten mecz jest do-or-die. Analizując dalej skład jednak mocno po stronie Sieny i tutaj zrodziło się moja niepewność... CDN. jest taki że odpuszczam... osobiście grałbym na basków jednak mam coraz więcej znaków zapytania. Może coś przed meczem ptaszki zaćwirkają.
Galatasaray - Efes Pilsen ▶ a tutaj chciałbym wychylić się ostatni z tego co gram więc na razie bym przemilczał i na koniec włączył się do dyskusji. Okey podpowiem...przymierzam się do zespołu ze Stambułu ;-)
.... szkoda że nie rozwinął się temat. Wracając do rzeczy moim zdaniem warto tutaj pokusić się o zwycięstwo Efesu. Jedyna przewaga Galaty to podkoszowi. Ogólnie mecz z gatunku w którym decydują niuanse... gram to -2,5 Efes po 2.67 ...

Kształtuje się dublet i singiel.
------------------------------------------
EDIT dot. Brylant1984.
No widzisz Siena grając pełnym składem i będą w formie to zespół F4 bez dwóch zdań i Bilbao u siebie nie powinno być większym problemem. Tutaj skład jest po stronie gości bez dwóch zdań. To że wraca Blums to nic nie znaczy. Real tamten mecz przegrał przez 1Q a potem to trzeba było dograć. Jeśli ... właśnie jeśli zagra pełnym składem to mecz będzie na styk z przewagą Sieny, jeśli odpuści to Bilbao wygra spokojnie... Trzeba zdać sobie sprawę że ten jeszcze jeden mecz powinni wygrać i pytanie teraz czy z Realem u siebie ? Duży dywagacji ... moim zdaniem mecz do grania na żywo jedynie.
 
B 1K

brylant1984

Użytkownik
Bizkaia Bilbao Basket-Montepaschi Siena
Bizkaia Bilbao Basket
Kurs: 2,15 (Bwin)

Uważam że to będzie podobne spotkanie do meczu Bizkaia-Real (93:69). Bilbao w rodzimej lidze zaczęło piąć się w górę tabeli i ciągle mają bardzo dużą szanse na awans w Eurolidze do kolejnej rundy i decydujący mecz właśnie odbędzie się...jutro ze Sieną która jak już pisali koledzy wyżej ma awans zapewniony. Siena grająca pełnym składem i w optymalnej formie mogłaby mieć problemy z pokonaniem Bilbao a jeśli treener da odpcząć czołowym graczom albo będzie więcej rotował niż zwykle to wszystko zdaje się przemawiać za Bizkaią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom