system 400 w tydzien

dani88 30

dani88

Przecież nawet najniższy możliwy kurs czyli 1,01 może nie wejść - przykład, grudniowy mecz Manchester United - Blackburn 2:3, Blackburn strzeli w obydwu połowach tak - 10,00, nie 1,01...
Dlatego to napisałem skoro kurs 1,16 nie wchodzi już nie mówie o MU to kurs 1,25 tymbardziej może być wtopiony a kilkanaście takich typów sklejonych w jeden kupon może udać się trafić raz na kilkadziesiąt razy,pomysł niby dobry bo wkład niewielki ale skuteczność tego systemu wydaje mi się znikoma:-|

zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

calkiem dobry pomysl. a jak juz przeanalizujesz swoje 20 meczy to wrzucisz je tu za free czy beda płatne?

zrobię 20K i będę miał odymane na wszystkich.

A 3

adnol

Bardzo często w zakładach live piłki nożnej oferowane są kursy w ostatnich minutach meczu na brak kolejnej bramki gdzie kurs na brak takowej wynosi 1,01-1,05. Jest sporo meczy gdzie jedna a nawe dwie bramki padają w ostatnich minutach meczu czy już w doliczonym czasie. Więc czekanie na taki spadek kursu aby zagrać go raczej mija się z celem.